Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
Steins Gate رو دانلود کنم ببینم چیه :think:

اعصاب انیمه های طولانی رو ندارم ترجیح می دم چندتا انیمه کوتاه خوب ببینم تا یه انیمه عالیه ۸۰۰ قسمتی :bash:

سامورای چمپلووو عالیه ۲۶ قسمت من تازه شرو کردم ولی از همون اولش معلومه خیلی خوبه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خب همین الان مرور Steins Gate رو تموم کردم چندسال پیش که دیدمش گفتم عالی بود ولی الان که دوباره دیدم میگم شاهکاره و به قدرتمند بودن داستان و جزییات و دقیق بودنش بیشتر پی بردم و به همین دلیل لیست انیمه هامو میخوام اپدیت کنم:
5)Steins Gate 2011
4)Death Note
3)Hunter x Hunter
2)Attack on Titan
1)Fullmetal Alchemist Brotherhood

بنظرم این فصل اخر رو نگاه نکن از هر لحاظ داغون بود:D

خلیل سان مثل این که کلا با بلیچ مشکل داری ولی خب باهات موافقم بلیچ و فیری تیل اصلا در حد و اندازه هانتر و ناروتو نیستن:D
بلیج در حد اندازه های ناروتو نبود؟؟؟؟؟ کاری ندارم ، اینکه جامپ چه مجله چرکیه و چه ادیتورای بنجلی داره ، داستان تا محبوبیت داره آنقدر مجبور می‌کنه نویسنده ها رو تا ادامه بدن و وقتی که محبوبیت به فنا رو ، ده چپتر فرصت میده سر و تهش رو هم بیاره !

اما بگردیم به بلیچ ، همون ارک هکوموندوش می‌ارزید به کل ناروتو!

• Like
Reactions: zack fair and Dant3

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
بلیج در حد اندازه های ناروتو نبود؟؟؟؟؟ کاری ندارم ، اینکه جامپ چه مجله چرکیه و چه ادیتورای بنجلی داره ، داستان تا محبوبیت داره آنقدر مجبور می‌کنه نویسنده ها رو تا ادامه بدن و وقتی که محبوبیت به فنا رو ، ده چپتر فرصت میده سر و تهش رو هم بیاره !

همون ارک هکوموندش میارزید به کل ناروتو؟؟؟؟!.... اینو دیگه نگو باوو.......توقع نداشتم تو همچین فتوایی رو بدی!... ناروتو بعصی از قسمتاش فقط بعضیاش میارزید به نصف سری بلیچ.... الان از حوصله این مطلب خارجه وگرنه دونه دونه با چبتر های بلیچ مقایسه میکردم!

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
همون ارک هکوموندش میارزید به کل ناروتو؟؟؟؟!.... اینو دیگه نگو باوو.......توقع نداشتم تو همچین فتوایی رو بدی!... ناروتو بعصی از قسمتاش فقط بعضیاش میارزید به نصف سری بلیچ.... الان از حوصله این مطلب خارجه وگرنه دونه دونه با چبتر های بلیچ مقایسه میکردم!
ارک و چپتر دیگه کیلو چنده:D
فقط خود ناروتو به تنهایی می ارزه به کل کارکترهای بلیچ:))

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
ارک و چپتر دیگه کیلو چنده:D
فقط خود ناروتو به تنهایی می ارزه به کل کارکترهای بلیچ:))

بلیچو الکی کشش دادن واقعا می تونست خیلی خوب باشه.

فقط ۴۰ قسمت داشتن می رفتن Orihime رو از دست Aizen نجات بدن، چکاریه خب!!!
دقیقا همونجاها انیمه رو ول کردم. هنوز بعد از یه سال حوصلم نگرفته ببینیم بالاخره چی شد!

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
Steins Gate رو دانلود کنم ببینم چیه :think:

اعصاب انیمه های طولانی رو ندارم ترجیح می دم چندتا انیمه کوتاه خوب ببینم تا یه انیمه عالیه ۸۰۰ قسمتی :bash:
Steins Gate نامبر وان منه >:)
---
در ضمن بلیچ هم خداییش کار خیلی خوبی بود ، یه مقدار از ناروتو شاید پایینتر بود.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
بلیچو الکی کشش دادن واقعا می تونست خیلی خوب باشه.

فقط ۴۰ قسمت داشتن می رفتن Orihime رو از دست Aizen نجات بدن، چکاریه خب!!!
دقیقا همونجاها انیمه رو ول کردم. هنوز بعد از یه سال حوصلم نگرفته ببینیم بالاخره چی شد!
در اینصورت به هیچ وجه وان پیس رو بهت پیشنهاد نمیکنم:>

Demon slayer movie confirmed
به به خبر خوبیه برای طرفدارهاش....
طبق تجربه میگم فیلم هایی که از روی انیمه های شونن سریالی ساخته میشن چند لول پایینتر از خود انیمه هستن:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
Stop this madness:eek:

پ.ن:بلیچ ارکای خیلی عالی واقعا داشت ولی اینقدر روند افتش به وسیله کوبو بد بود،که بگیم از کل ناروتو بهتره به هیچ وجه توی کتم نمیره :-":D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر