Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
مازیار می دونستم خودت میای :Dدر ضمن منم عارف هستم(گفتم زشته من اسم شما رو میدونم شما اسم منو نمی دونی:D)
فیلم سوم هم واقعا عالی بود ولی نمی دونم چرا دومی بیشتر بهم حال داد.
(بدون اسپویل)برای اکمی دقیقا چه اتفاقی افتاد قضیه شیطان چی بود اون وسط اکمی روی مادوکا چه حرکتی زد و اینکه دقیقا پایانش چی شد اگه میشه لطف کن یک توضیحی بده و اینکه قضیه این magia record:mahou shoujo madoka magica gaiden TV 2020 چیه.
درکت میکنم ، چون فیلم دوم هم اکشن حسابی داره ، هم تمام اسرار رو فاش می‌کنه و به همه سوالات هم جواب میده ، پایان بندی عالی هم داره! فیلم سوم برعکس همه این هاست حوصله سر بره، پر از دیالوگ های که ندونی جریان از چه قراره بی معنی به نظر میان ، همه چیز زیادی رمز آلوده ،پر از کنایه ها و موضوعات فلسفیه ، و در انتها هم با صد ها سوال بیننده رو مات و مبهوط تو خماری و افکار مشوش خودش ولی می‌کنه و تموم میشه !

هومورا معکوس کرد اتفاقی که برای مدوکا افتاده بود !! خوب با این حرف هم گیج تر شدی ؟؟؟ مدوکا با پتانسیل جادویی خودش و قدرت انکوباتور ها خودش رو فراتر از دختر جادویی و هر چیزی کرد و دنیا رو نابود و دوباره خلق کرد !
هومورا با قدرت خودش و فرایند تبدیل شدنش به جادوگر ، جلوی چرخه مدوکا رو گرفت ، و خودش رو چیزی فراتر از جادوگر و حالا خودشم یه خدا یا به قول خودش شیطان شد !!! (اما نکته ای که باید بهش نتوجه میکردی هومورا دنیای مدوکا رو از بین نبرد ، فقط باز تعریفش کرد و تغییراتی توش داد!)

تشبیه در این تناقض رو حال کردی چطور پیاده کردن!!!

هومورا این تصور رو داشت که مدوکا رو نه اینکه از بین برده باشه , دوباره تعریف کرده باشه و اون مدوکای الهه دیگه وجود خارجی نداره، اما تو چند ثانیه آخر متوجه شد که همه چیز طبق نقشش پیش نرفته ( چون اگه متوجه شده باشی همه چیز ، حتی اون که انکوباتور ها محیط ایزوله درست کنن ، نقشه خود هومورا بوده) و قدرت مدوکا رو نمی‌دونیم یا توی کیهان هنوز باقی مونده ، یا درون خودش با خاطراتش مهر شده !

خلاصه از اینجا به بعدش همش سواله که جوابی داده نشده ، تمام گفتگوی آخر فیلم بین هومورا و سایاکا هیچ کدوم جوابی براش نداریم اینکه برنامه هورمورا چیه، چه کار کرده با دخترای جادویی، قوانین دنیاش چطوریه !

مورد دیگه انکوباتور ها هستن ، آخرین صحنه که یکیشون در حد مرگ وحشت کرده ، کار هوموراست که به این جماعت احساسات رو اهدا کرده ، یا فقط به خاطر وجود همچین هیولایی(هموار) ، و تحت فشار قرار گرفتن، این احساس وحشت درونشون به وجود اومده!!

من دو سه سالی هست پیگیری نکردم ، هممون منتظر فیلم چهارم بودیم که جواب سوالات رو بگیریم !! ولی خبری نشد!

آخرین ویرایش:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
چه سوت و کوری...:D

هر از گاهی یهو همه باهم خوابشون می بره :grimacing::grimacing:

من امروز اومدم One Piece رو شروع کنم، صد قسمتو دانلود کردم حتی قسمت اولو داشتم نگاه می کنم که یهو بستمش رفتم Arkham Asylum بازی کردم :tearsofjoy::tearsofjoy:

حالا ببینم کی واقعا حوصلم می گیره بشیم درست حسابی نگاه کنم.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
هر از گاهی یهو همه باهم خوابشون می بره :grimacing::grimacing:

من امروز اومدم One Piece رو شروع کنم، صد قسمتو دانلود کردم حتی قسمت اولو داشتم نگاه می کنم که یهو بستمش رفتم Arkham Asylum بازی کردم :tearsofjoy::tearsofjoy:

حالا ببینم کی واقعا حوصلم می گیره بشیم درست حسابی نگاه کنم.
فکر کنم امروز همه تو صفحه last of us بودن:D
وان پیس قسمتای اول دیدنش واقعا حوصله میخواد خودم به شخصه سر قسمتای ۸۰ ۹۰ میخواستم دراپ کنم ولی خب ادامه دادم و از قسمت ۲۵۰ به بعد برام جذاب شد خلاصه اینکه باید حوصله بخرج بدی تا به جاهای خوبش برسی.
ال سای کونگورو:D:))(در حال مرور اشتاینز گیت قسمت ۱۸)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
فکر کنم امروز همه تو صفحه last of us بودن:D
وان پیس قسمتای اول دیدنش واقعا حوصله میخواد خودم به شخصه سر قسمتای ۸۰ ۹۰ میخواستم دراپ کنم ولی خب ادامه دادم و از قسمت ۲۵۰ به بعد برام جذاب شد خلاصه اینکه باید حوصله بخرج بدی تا به جاهای خوبش برسی.
ال سای کونگورو:D:))(در حال مرور اشتاینز گیت قسمت ۱۸)

اومدم همین رو بگم که خودت گفتی ، همه کمپ زدیم تو تاپیکش ، تبش بخوابه به سرگرمی های دیگه برسیم، کارول رو یه سه چهار هفته است دانلود نکردم ،این فصلم که رویاییه ، بهترین ارک mha داره میاد، فودوارز رو داریم هر چقدرم که افت کرده باشه! همچنان میشه امید داشت sao فصل افتضاح قبلی رو جبران کنه !

فیری تیل هم فردا تموم میشه! حوصله دانلود کردن ندارم ، باید سفارش بدم همشو بگیرم! از اول ببینم ! فیری تیل اولین شونن بلندی بود که از همون چپتر های اول دنبالش کردم!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
Kimetsu no Yaiba - E26
تموم شد...نمیتونم بگم که انیمه ی مورد علاقه ـم بودش....در کل خوب بودش....امیدوارم که فیلم ـش چیز دندون گیر تری داشته باشه.
ولی Ufotable بعضی از جاها خیلی شیک و مجلسی 3D Anime تو پاچه ـی ملت میکرد...که اصلاً ازش انتظار نداشتم.

Fairy Tail Final Season
بالاخره تموم شد....انشالله روزی وان پیس :D

مطلقاً هیچ انتظاری ازش نداشتم که پایانش باب میلم باشه...
کاملاً مشخص بودش که قراره happy ending خالص باشه...البته با پیشینه ی داستان، کمتر از این هم ازش انتظار نمیرفت.
بازم دمشون گرم که تا آخر انیمه رو ساختن....و یا مثلاً مثل بلیچ خدا بیامورز راهش نکردن.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب همین الان مرور Steins Gate رو تموم کردم چندسال پیش که دیدمش گفتم عالی بود ولی الان که دوباره دیدم میگم شاهکاره و به قدرتمند بودن داستان و جزییات و دقیق بودنش بیشتر پی بردم و به همین دلیل لیست انیمه هامو میخوام اپدیت کنم:
5)Steins Gate 2011
4)Death Note
3)Hunter x Hunter
2)Attack on Titan
1)Fullmetal Alchemist Brotherhood
فیری تیل هم فردا تموم میشه! حوصله دانلود کردن ندارم ، باید سفارش بدم همشو بگیرم! از اول ببینم ! فیری تیل اولین شونن بلندی بود که از همون چپتر های اول دنبالش کردم!
بنظرم این فصل اخر رو نگاه نکن از هر لحاظ داغون بود:D
بازم دمشون گرم که تا آخر انیمه رو ساختن....و یا مثلاً مثل بلیچ خدا بیامورز راهش نکردن.
خلیل سان مثل این که کلا با بلیچ مشکل داری ولی خب باهات موافقم بلیچ و فیری تیل اصلا در حد و اندازه هانتر و ناروتو نیستن:D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
دارم Paranoia Agent رو میبینم شاهکاره واقعا، اگه به سبک روانشناختی/کارآگاهی علاقه دارید حتما ببینید، اگه ندارید نبینید :|

پ.ن: طرفدارای Fight Club خصوصا ازین خیلی خوششون میاد
اگه از روانشناختی خوشت میاد فصل اول Psycho-Pass رو به هیچ وجه از دست نده:D

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
دارم Paranoia Agent رو میبینم شاهکاره واقعا، اگه به سبک روانشناختی/کارآگاهی علاقه دارید حتما ببینید، اگه ندارید نبینید :|

پ.ن: طرفدارای Fight Club خصوصا ازین خیلی خوششون میاد

بدترین انیمه ایه که به عمرم دیدم :|

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
خب همین الان مرور Steins Gate رو تموم کردم چندسال پیش که دیدمش گفتم عالی بود ولی الان که دوباره دیدم میگم شاهکاره و به قدرتمند بودن داستان و جزییات و دقیق بودنش بیشتر پی بردم و به همین دلیل لیست انیمه هامو میخوام اپدیت کنم:
5)Steins Gate 2011
4)Death Note
3)Hunter x Hunter
2)Attack on Titan
1)Fullmetal Alchemist Brotherhood

Steins Gate رو دانلود کنم ببینم چیه :think:

اعصاب انیمه های طولانی رو ندارم ترجیح می دم چندتا انیمه کوتاه خوب ببینم تا یه انیمه عالیه ۸۰۰ قسمتی :bash:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر