Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
این اکسپرشن ها به خودی خود بد نیستن ولی بعضی انیمه ها درست نمیتونن درشون بیارن مثلاً همین دکتر استون هم اکسپرشن هاش خیلی رو مخن ولی برای بعضی انیمه ها مثل گینتاما نه:D

دقیقا بنظر من به اینکه کجا باشه و چطور باشه هم خیلی ربط داره.

من با فول متال مشکلی نداشتم ولی مثلا تو Kimetsu No Yaiba یکم زیادی بود، بعضی جاها واقعا می زدم جلو :Wallbash:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خوب بعد از دیدن تمام انیمیشن های دیزنی(بعضی هاشون رو برای چندمین بار :d ) رفتم سراغ دفترچه ی مرگ و تمومش کردم بسی باحال بود!!!!

فقط یک چیزی! (اسپویلر رو باز نکنید اگر تموم نکردید :d )

بعد از مردن L اونطور که تا بودنش بهم حال داد نچسبید! گرچه بازم باحال بود ولی من به عشق L میدیدم :d

پیش به سوی وان پیس
اریجین اکیبا:D
این کامنتای قدیمی هم خوندنش واقعا جالبه:D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف

من با فول متال مشکلی نداشتم ولی مثلا تو Kimetsu No Yaiba یکم زیادی بود، بعضی جاها واقعا می زدم جلو :Wallbash:
Dant3 بیخیال این جماعت هدایت پذیر نیستن:D:Wallbash::Wallbash:
بهترین انیمه تاریخ=فول متال الکمیست برادرهود^:)^^:)^^:)^

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,762
نام
Masoud

برا من دقیقا همین پست برعکسشه ، کیمتسو خیلی به جا و خوب بود...
در کل Kimetsu No Yaiba خیلی خیلی انیمه خوبی بود به نظر من ، یکی از بهترین های سال بود...

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
Dant3 بیخیال این جماعت هدایت پذیر نیستن:D:Wallbash::Wallbash:
بهترین انیمه تاریخ=فول متال الکمیست برادرهود^:)^^:)^^:)^

من هنوز امید دارم بتونم هدایتشون کنم :sweatsmile:

برا من دقیقا همین پست برعکسشه ، کیمتسو خیلی به جا و خوب بود...
در کل Kimetsu No Yaiba خیلی خیلی انیمه خوبی بود به نظر من ، یکی از بهترین های سال بود...

انیمش بنظر منم خیلی خوب بود.
ولی خدایی Zenitsu بدجور رو اعصاب بود، با بقیشون مشکلی نداشتم :Wallbash:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب بالاخره ماهو شوجو رو دیدم از اونجایی که حوصله حرف زدن ندارم:D(:| فقط میگم از همه لحاظ عالی بود و واقعا لذت بردم.
فقط اگه میشه یکی از بچه ها لطف کنه نیم ساعت اخر فیلم سوم رو توضیح بده:D دقیقا چی شد انقدر اخراش درهم و برهم شد هیچی نفهمیدم:Confused:فیلم دوم بنظرم از فیلم سوم بهتر بود.

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خب بالاخره ماهو شوجو رو دیدم از اونجایی که حوصله حرف زدن ندارم:D(:| فقط میگم از همه لحاظ عالی بود و واقعا لذت بردم.
فقط اگه میشه یکی از بچه ها لطف کنه نیم ساعت اخر فیلم سوم رو توضیح بده:D دقیقا چی شد انقدر اخراش درهم و برهم شد هیچی نفهمیدم:Confused:فیلم دوم بنظرم از فیلم سوم بهتر بود.
اصلا فیلم سوم تو یه لول دیگه ای بود !!! نیم ساعت آخرش خیلی اتفاقات میافته کدوم بخشش رو میخوای بدونی!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
مازیار می دونستم خودت میای :Dدر ضمن منم عارف هستم(گفتم زشته من اسم شما رو میدونم شما اسم منو نمی دونی:D)
فیلم سوم هم واقعا عالی بود ولی نمی دونم چرا دومی بیشتر بهم حال داد.
(بدون اسپویل)برای اکمی دقیقا چه اتفاقی افتاد قضیه شیطان چی بود اون وسط اکمی روی مادوکا چه حرکتی زد و اینکه دقیقا پایانش چی شد اگه میشه لطف کن یک توضیحی بده و اینکه قضیه این magia record:mahou shoujo madoka magica gaiden TV 2020 چیه.
من الان درگیر یه کار دیگه ام کسی جواب نده نصفه شب میام کامل توضیح میدم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر