Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
اون زمانایی که داشتم ناروتو نگاه می کردم وقتی یکی از دشمنارو کشتن من تا ده دقیقه نمی تونستم اشکمو جمع کنم.
نمی دونم این اولین دشمنی بود که از مردنش ناراحت شدم یا نه، کس دیگه ای فعلا به ذهنم نمی رسه :think:

برای شماها هم پیش اومده؟ :think:

400

Last edited by a moderator:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
Weathering With You Selected as Japan's Pick for Oscars' Best International Feature Film

Makoto Shinkai's Your Name may have been snubbed for an Oscar several years ago, but Japan is hoping history will not repeat itself again. After the director's beloved movie was denied a nomination for Best Animated Feature, new reports confirm Japan's decision to pick Shinkai's latest film Weathering With You as its International Feature Film pick.

اسم دیزنی که میاد دیگه یاد بیگ مام میفتم!
واقعا اسکار نامزد نشدن your name عجیب غریب بود در کل اسکار بنظرم یکی از بی ارزش ترین و بیخودترین جایزه هاست نه تنها در زمینه انیمیشن که در حق انیمه ها ظلم میشه بلکه در زمینه فیلم ها هم همینطوره و فیلم هایی مثل دارک نایت،اینسپشن،ارباب حلقه ها ۱و۲،نجات سرباز رایان،۱۲ مرد خشمگین اسکار بهترین فیلم رو که کاملا حقشون بود نگرفتن چند سال اخیر رو هم که دیگه گندشو در اوردن که از همه بدتر به نظرم برای moonlight بود که اسکار بهترین فیلم رو گرفت
بیگ مام هم واقعا یکی از بیخودترین کارکترهای وان پیسه واقعا اودا یکی از یونکوها رو حیف و میل کرد.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,024
نام
Ali
بیگ مام هم واقعا یکی از بیخودترین کارکترهای وان پیسه واقعا اودا یکی از یونکوها رو حیف و میل کرد
THANK YOU !
غیر از کاتاکوری ، کل جزیره کیک و کل ادمهای بیگ ماما و خود بیگ ماما مضخرفن
کایدو رو ببین شنکس رو ببین ، وایت بیرد رو ببین
اونوقت بیا بیگ ماما رو ببین

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
اون زمانایی که داشتم ناروتو نگاه می کردم وقتی یکی از دشمنارو کشتن من تا ده دقیقه نمی تونستم اشکمو جمع کنم.
نمی دونم این اولین دشمنی بود که از مردنش ناراحت شدم یا نه، کس دیگه ای فعلا به ذهنم نمی رسه :think:

برای شماها هم پیش اومده؟ :think:

400
به عنوان فن وان پیس این قسمت های ناروتو رو هیچ شوننی نداره ، حتی هانتر >:):-"

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
دوستانی که خیلی تو کاره مانگا هستن...من متاسفانه زیاد مانگا نمیخونم و اخبار رو پیگیری نمی کنم... ایا مانگایی جدید اومده که خیلی دارک باشه(sci-fiویافانتزی)؟از قدیمی ها هم شد بگید...ممنون...(حالا مهم نیس اگه تازه بخش های اولشونه یا قدیمی هست و به خاطر محدودیت ها هنوز انیمشون ساخته نشده:D)
من الان این کامنت رو دیدم.
توی علمی تخیلی کارهایِ Tsutomu Nihei فضای تاریکی دارند. معمولا جامعه‌ای رو به تصویر می‌کشند که به خاطر تکنولوژی به قهقرا رفته. دنبال کردنِ خط داستانی داستان‌هاش بعضا آسون نیست. من پیشنهاد می‌کنم با The knights of sydonia شروع کنی. بهترین کارش هم blame هست.
Sugar Dark - Umerareta Yami to Shoujo : مانگای به نسبت کوتاهی هست. شاید خیلی جوش تاریک نباشه، اما غافلگیری‌های جالبی داره.
Claymore : انیمه رو کلا بنداز دور. خوندن مانگاش رو شدیدا توصیه می‌کنم. مهم‌ترین ویژگی‌ داستان شخصیت پردازی عالی کاراکترهاست. تراژدی رو با اغراق بیش از اندازه به تصویر نمی‌کشه. لحظه‌های ناراحت کننده‌ی داستان کاملا اندازه و به جا هستند.
Made in Abyss : اصل داستان توی مانگا شروع می‌شه. انتهایِ انیمه، ابتدایِ یکی از تلخ‌ترین آرک‌هایی هست که من توی زندگیم خوندم.
Sekai Oni : خیلی مانگایِ مریضی هست!

یه سری مانگای دیگه هم هستند. مثلا manhole می‌تونه توی این کتگوری که گفتی قرار بگیره، ولی من کامل نخوندمش. یه سری ها رو هم اسمشون رو یادم نمی‌یاد. مثلا یه داستان در مورد یه دختر کوچکی بود که توی دنیایی زندگی می‌کرد که اگه وارد چمن‌ها می‌شد، یه سری هیولا می‌خوردنش. بعد بنده‌ی خدا نمی‌تونست این هیولاها رو ببینه. مانگاش تمام رنگی هم بود، ولی اسمش رو یادم نمی‌یاد. پیشنهاد من Made in Abyss و Sekai Oni هست.

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی

یعنی وان پیس انیمه جالب تری؟
چون هنوز ندیدمش، درواقع برای دیدنش خیلی تنبلی می کنم انیمه طولانی ایه :sweatsmile:

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
موافقم با این که خودم هانتر فنم ولی ناروتو تو ۲ زمینه بهتر از وان پیس و هانتر بود یکی تم دارک و کارکترهای منفی مثل ایتاچی پین مادارا و دوم موسیقی متن ولی برتری بزرگ هانتر نسبت به ناروتو و وان پیس نداشتن فیلر و فلش بک های طولانی و بیخوده و در طول دیدن ۱۴۸ قسمت هانتر یک لحظه احساس خستگی به ادم دست نمی ده.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
THANK YOU !
غیر از کاتاکوری ، کل جزیره کیک و کل ادمهای بیگ ماما و خود بیگ ماما مضخرفن
کایدو رو ببین شنکس رو ببین ، وایت بیرد رو ببین
اونوقت بیا بیگ ماما رو ببین

کلا ارک بیگ مام یک فاجعه بود قشنگ برای من اولین باری بود که حس کردم چقدر وان پیس ضعیف و دریوری شده با این که کاتاکوری شخصیت جالبی داشت اما بازم یکی از فاجعه ترین فایت های کل سری هست.

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
دوستانی که خیلی تو کاره مانگا هستن...من متاسفانه زیاد مانگا نمیخونم و اخبار رو پیگیری نمی کنم... ایا مانگایی جدید اومده که خیلی دارک باشه(sci-fiویافانتزی)؟از قدیمی ها هم شد بگید...ممنون...(حالا مهم نیس اگه تازه بخش های اولشونه یا قدیمی هست و به خاطر محدودیت ها هنوز انیمشون ساخته نشده:D)

Eden: It's an Endless World

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,415
نام
مسلم
heavens-feel-lost-butterfly-key-art.png

دیشب نشستم دیدمش. چقدر این ساکورا بدبخته، قبلاً فکر میکردم در حق آیروسویل اجحاف شده چون برای خودش روت جداگونه نداره ولی الان با دیدن روت ساکورا احساس میکنم نویسنده یه آدم سادیسمی بوده که شخصیت ساکورا رو هم از روی یکی از دخترهایی که توی مدرسه بهش جواب رد داده خلق کرده و برای همینم اینقدر اذیتش میکنه. کیفیت فنی که مثل همیشه عالیه (ساسوگا ufotable) ولی داستان هم خیلی بهتر از دو تا روت قبلیه که ساختن:>

پ.ن: اول فیلم یه ذره گیج شدم چون یادم نبود توی قسمت قبلی چه اتفاقی افتاد. حالا تا فیلم بعدی بیاد هم ممکنه دوباره فراموش کنم پس فکر کنم برای فیلم سوم هر سه تا رو پشت سر هم ببینم>:)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
۴۰ روز دیگه هیرو آکادمی میاد بالاخره ! اگه کل ارک بعد خصوصا بخش های اندوا رو پوشش بده ! و البته سانسور و این مسخره بازیا هم نداشته باشه کل سه فصل قبلی رو که تبدیل به شوخی و داستان کودکانه می‌کنه هیچی ، اصلا تعاریفتون از داستان های قهرمانی و سوپر نچرال به کلی تغییر میده ! میریم که داشته باشیم بهترین ساخته ابر قهرمانی تاریخ بشر رو !

یعنی وان پیس انیمه جالب تری؟
چون هنوز ندیدمش، درواقع برای دیدنش خیلی تنبلی می کنم انیمه طولانی ایه :sweatsmile:
وان پیس مبارزات ناروتو رو نداره، ولی ارزش داستانی، روایت ، خلق یونیورس و شخصیت پردازیش اصلا تو یه سطح دیگه ایه!

آخرین ویرایش:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
۴۰ روز دیگه هیرو آکادمی میاد بالاخره ! اگه کل ارک بعد خصوصا بخش های اندوا رو پوشش بده ! و البته سانسور و این مسخره بازیا هم نداشته باشه کل سه ارک قبلی که رو تبدیل به شوخی و داستان کودکانه می‌کنه هیچی ، اصلا تعاریفتون از داستان های قهرمانی و سوپر نچرال به کلی تغییر میده ! میریم که داشته باشیم بهترین ساخته ابر قهرمانی تاریخ بشر رو !
چه خوب، دیگه واقعا داشت حوصلم سر می رفت :sweatsmile::sweatsmile:

موافقم با این که خودم هانتر فنم ولی ناروتو تو ۲ زمینه بهتر از وان پیس و هانتر بود یکی تم دارک و کارکترهای منفی مثل ایتاچی پین مادارا و دوم موسیقی متن ولی برتری بزرگ هانتر نسبت به ناروتو و وان پیس نداشتن فیلر و فلش بک های طولانی و بیخوده و در طول دیدن ۱۴۸ قسمت هانتر یک لحظه احساس خستگی به ادم دست نمی ده.

موافقم Hunter x Hunter مبارزاتش واقعا حرف نداره.
اونجا که گون و کیلوا می رن Heavens Arena خیلی جالب بود \:D/

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,588
نام
mohammad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر