Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,762
نام
Masoud
من نتونستم با گینتاما ارتباط برقرار کنم. ۲۰ ۳۰ قسمت دیدم ولی نه طنزش برام جالب بود و نه ماجراهایی که اتفاق میوفتاد، نمی دونم حالا دقیقا مشکل از چی بود :blink:
فکر کنم بعد از Hunter x Hunter داشتم نگاه می کردم و اون اکشنی رو که می خواستم نداشت :think:
بشین ادامه بده ...
منم اون قدیما یادم نیست چقدر ولی فکر کنم حدود 50 قسمت دیده بودم حال نکرده بود ولش کردم ، بعدا که دوباره رفتم سراغش شد یکی از بهترین انیمه های عمرم.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,964
نام
احمد
یه انیمه یا اثر، فقط یکی، بیارین که تو 20 دقیقه از خنده پارت کنه، بعدش چنان اشکت رو دربیاره که از خودت بپرسی این همونی بود که ده دقیقه پیش داشتم نگاه میکردم؟
Angel beats! :D:-"

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
دقیقا گینتاما هم همینجوریه و زیاد دربارش حرف زده نمیشه
دقیقا همین که گفتم تا میخوام برم سراغش یکی مثل این یهو کلا حرف رو عوض میکنه~X(
دقیقا گینتاما هم همینجوریه و زیاد دربارش حرف زده نمیشه
دیدی همین طور میشه.همیشه یکی مثل این میاد بلافاصله حرف رو عوض می کنه. اخه چی میشه فقط دوتا پست راجب به این اینویاشا مادرمرده گذاشته بشه

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
تو کارکتر های گینتاما بنظرم:
اول گینتوکی دوم زورا سوم هیجیکاتا چهارم گوری سان(کوندو) پنجم سوگو.
پس کاگورا ساما کجاست؟:D

پ.ن: اگه میگفتین یه لیست صد تایی از اندینگ ها بدیم راحتر نبود؟ آخه اونقدر زیادن که نمیشه فقط 5 تا انتخاب کرد:D
پ.ن: گینتاما هم اندینگ های خیلی خوبی داره مخصوصاً اندینگ 12 خیلی خوب و با حال هوای آرک هم حسابی جور بود:>

آخرین ویرایش:

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
دقیقا همین که گفتم تا میخوام برم سراغش یکی مثل این یهو کلا حرف رو عوض میکنه~X(

دیدی همین طور میشه.همیشه یکی مثل این میاد بلافاصله حرف رو عوض می کنه. اخه چی میشه فقط دوتا پست راجب به این اینویاشا مادرمرده گذاشته بشه
من اینویاشا را دوست دارم
یک انیمه عاشقانه اکشن دار هست
به قول شیپو اینویاشا دو زنه هست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دوستان چطوره انیمه پیشنهاد بدیم یه پست معرفی بزنیم ، بعد یه هفته بزاریمش تو نظر سنجی با اعداد یک تا ده ، هم خیلی ها با اون انیمه ها آشنا میشن ، هم بهترین انیمه کاربرای این تاپیک مشخص میشه!

تاپیک هم اکتیو تر میشه!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
سلام، یه سریال خوب میخوام زیاد بلند هم نباشه
دث نوت رو دیدم، در همین حدودا باشه
Fullmetal Alchemist Brotherhood
-----
پ.ن : نظر کارشناسی من اینه که به جای انتخاب بهترین اپنینگ و بهترین اندینگ کلاض اپنینگ و اندینگ ها رو نگاه نکنین . از خطر اسپویل هم به دور خواهید بود :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اندر احوالات Kimetsu no yaiba - Monster slayer... :D چقدر یه استدیو میتونه کیفیت یه مانگا رو بالا ببره، معمولا اینطوری میشه که میایم میگیم خاک بر سر فلان انیمه که زد مانگا رو پرپر کرد :D ولی توی این مورد، کاملا برعکسه!
اول اینکه یه بار دیگه اشاره کنیم که چقدر این ufo table خوبه! بهترین استفاده از cg رو دارن بین همه استدیو هایی که انیمه میسازن...

هفته پیش و بعد از دیدن اپیزود 19 من بیکار بودم و همینجوری تصمیم گرفتم مانگای kimetsu رو شروع کنم. وقتی ادم انیمه رو میبینه (مخصوصا 5-6 قسمت اخیر) فکر میکنه که منبع انیمه که مانگا باشه چقدر خوب هست ولی نه :| به نظرم اصلا مانگای بدی نیست، داستان و کاراکتر ها اکثرا کلیشه ای هستن و حتی خیلی وقت ها مانگا خسته کننده میشه و با این حال بازم یه مانگای متوسط-خوب هستش ولی به هیچ وجه قابل مقایسه با مانگا های بهتری که تا الان منتشر شدن نیست. (berserk, vagabond, ....)
در کل اینکه امسال انیمه های خوب که از نظر تکنیکی و انیمیش خوب باشن زیاد داشتیم مثل aot season 3 و mob psycho 2 ولی منبع اون انیمه ها خودشون خیلی قوی و عالی هستن. ولی ufotable با انیمیشن فوق العادشون یه مانگای معمولی رو تبدیل کردن به یکی از بهترین انیمه های فصل...
+
از vinland saga هم به شدت راضی هستیم :D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
سلام

Fullmetal Alchemist Brotherhood
-----
پ.ن : نظر کارشناسی من اینه که به جای انتخاب بهترین اپنینگ و بهترین اندینگ کلاض اپنینگ و اندینگ ها رو نگاه نکنین . از خطر اسپویل هم به دور خواهید بود :D
قبلا که ساختار انیمه کلاسیک بود و اپنینگ معمولا اول انیمه بود میشد از دیدن اپنینگ اجتناب کرد
الان وسط اپیزود و تو اوج داستان هستی که یهو اپنینگ رو پخش میکنه تا میای به خودت بجنبی و اسکیپ کنی 7-8 تا گره داستانی رو برات باز میکنه :D یعنی دوستان تا این حد نگران ابهامات ما هستن که تو همون دو سه ثانیه نصف پیچش های داستانی لو میره :D

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
یه ویدئوی جالب در مورد انیمه توی یوتیوب دیدم اینجا میزارم که بقیه هم ببینن:D
در مورد شماره 9 ناتسو و گری به نظرم لباس هاشون خیلی هم درسته
ناتسو که اتیش هست بدنش مقاومه در برابر گرما, گرما اذیتش نمیکنه
گری هم نیروش یخ هست اونم در برhبر سرما مقاومه دلیلی نداره لباس بپوشه تا گرم بمونه چون سرد بودن هوا اذیتش نمیکنه
:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
گری هم نیروش یخ هست اونم در برhبر سرما مقاومه دلیلی نداره لباس بپوشه تا گرم بمونه چون سرد بودن هوا اذیتش نمیکنه
the cold never bothered me anyway

فقط اگه وسواس و اخلاقیات گری هم به السا میرسید خیلی رویایی میشد!

• Like

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
دوستان چطوره انیمه پیشنهاد بدیم یه پست معرفی بزنیم ، بعد یه هفته بزاریمش تو نظر سنجی با اعداد یک تا ده ، هم خیلی ها با اون انیمه ها آشنا میشن ، هم بهترین انیمه کاربرای این تاپیک مشخص میشه!

تاپیک هم اکتیو تر میشه!

بنظر من یه تاپیک بزنیم، انیمه های کوتاه مثلا ۲۰ ۳۰ قسمتی رو باهم نگاه کنیم و درموردشون حرف بزنیم.

والا

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر