Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
میخواستم بپرسم "یعنی کوتومینه برات از سیبر هم بدتره ؟ " که.... من دیگه حرفی ندارم:|

من طرفدار کوتومینه نیستم، ولی انقدر کست F/SN آشغال بودن کلهم اجمعین که به شدت اونجا طرفدار کوتومینه بودم:))
و اصلا هم تو کتم نمیره پایان F/SN :)

---
خوب حله! انر با آلویدا هم حتی مشکلی نداشتی پس عمرا دیگه به مشکل نمیخوری:D مخصوصا با طراحی کاراکترها... که البته هرچی میری جلوتر همینطور کاراکترهای خفن و خفن تر میبینی>:)
گرچه خفن ترین کاراکتر سری رو تو قسما بعد میبینیش:p
اون f/sn رو که ندیدم بنا به توصیه ای که کردی ، ولی اون ورژن جدیدترش (خط داستانی unlimited blade works ) رو دیدم . به هیچ وجه نزدیک فیت زیرو نبود از هر جهت که بخوای حساب کنی ولی خب در کل قابل تحمل بود و در حد خودش بد نبود .
شیرو انصافا پخمه بود و به هیچ وجه لیاقت سیبر رو نداشت ، بیچاره آرتوریا که بعد کریتسوگو گیر این شیربرنج افتاده بود . ولی کاراکتر دختر کریتسوگو و بانو آیرسویل رو دوست داشتم و دلم براش سوخت وقتی گیلگمش اونجوری کشتش :( .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اون f/sn رو که ندیدم بنا به توصیه ای که کردی ، ولی اون ورژن جدیدترش (خط داستانی unlimited blade works ) رو دیدم . به هیچ وجه نزدیک فیت زیرو نبود از هر جهت که بخوای حساب کنی ولی خب در کل قابل تحمل بود و در حد خودش بد نبود .
شیرو انصافا پخمه بود و به هیچ وجه لیاقت سیبر رو نداشت ، بیچاره آرتوریا که بعد کریتسوگو گیر این شیربرنج افتاده بود . ولی کاراکتر دختر کریتسوگو و بانو آیرسویل رو دوست داشتم و دلم براش سوخت وقتی گیلگمش اونجوری کشتش :( .
من که همون UBW هم دراپ کردم! سال ها منتظر خط HF بودم ولی توی این سال ها انقدر بهم ثابت شده که F/Z یک باگ توی سری بوده، که الان دیگه هیچ علاقه ای به HFم ندارم:|

دو راه داره من بتونم با F/SN و کاراکترهاش کنار بیام! 1.شیرو همون قسمت اول بمیره:| 2.شیرو توی این چند سال زندگیش یه غلطی کرده باشه و برای مستر شدن آموزش دیده باشه!
البته توی هر دو حالت، حداقل 10سال اضافه کنند به سن کاراکترها... و فلان کاراکترم دیگه هی نگه سنپای سنپای:| از اون نگاه های سرد و بی روحش رو به کل انسان ها بندازه ...

زوج شیرو و سیبر هم، نسخه ریمستر زوج ساکورا و ساسکه هست! انقدر بد:p

EDRIS.FIGHTER

کاربر سایت
Nov 22, 2013
218
نام
ادریس
سلام به دوستان عزیز
میخواستم برم سراغ Dragon Ball ولی نمیدونم برم سراغ مانگا یا انیمه؟
مانگا رو زده 34 جلد که تموم شده، این شامل تمام انیمه هاش میشه؟
کیفیت و طراحی مانگاش چطوره؟
اگر بخوام انیمه رو ببینم، یکی گفته بود از سری اولش یه نسخه بازسازی شده دادن درسته؟ لینک مستقیمی ازش وجود داره آیا؟
در حال حاضر مانگا های One piece و one punch man رو دارم دنبال میکنم و کلی انیمه دیگه
هر دو مدل رو میتونم برم تو کارش ولی خوشم نمیاد از این پراکندگی انیمه و فیلم ها چونکه پیدا کردن ترتیبشون سخته
با سپاس فراوان

آخرین ویرایش:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

چقد فصل سوم انیمه Bungo Stray Dogs خوب بود به نظر من - راضی بودم . اولش یه شروع کندی داشت ولی وسطاش به بعد عالی شد ... قسمت پایانی هم راضی کننده بود . دمشون گرم

امیدوارم فصل چهارم هم درکار باشه و یهو کنسل نکنن

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
One piece رو حتماً باید دید .
اولش سخته باهاش ارتباط برقرار کنی ولی وقتی معتادش شدی دیگه نمیتونی ولش کن .
من بار اول که شروعش کردم بعد از چند قسمت بیخیالش شدم و نزدیک 1 سال طرفش نرفتم دیگه .
کلی با کوروش دربارش بحث کردم فکر کنم . اون میگفت باید دوباره شروعش کنی .
بار دوم که شروع کردم به هر ضرب و زوری بود خودمو نگه داشتم تا به آرک اوسوپ رسیدم و از اونجا دیگه افتادم رو غلطک و از اون زمان دیگه دیدنش رو قطع نکردم تا همین الان .

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من که همون UBW هم دراپ کردم! سال ها منتظر خط HF بودم ولی توی این سال ها انقدر بهم ثابت شده که F/Z یک باگ توی سری بوده، که الان دیگه هیچ علاقه ای به HFم ندارم:|

دو راه داره من بتونم با F/SN و کاراکترهاش کنار بیام! 1.شیرو همون قسمت اول بمیره:| 2.شیرو توی این چند سال زندگیش یه غلطی کرده باشه و برای مستر شدن آموزش دیده باشه!
البته توی هر دو حالت، حداقل 10سال اضافه کنند به سن کاراکترها... و فلان کاراکترم دیگه هی نگه سنپای سنپای:| از اون نگاه های سرد و بی روحش رو به کل انسان ها بندازه ...

زوج شیرو و سیبر هم، نسخه ریمستر زوج ساکورا و ساسکه هست! انقدر بد:p

فیلم اول F S/N HF رو یه امتحانی بزن همین جوری... یه فیلمه... شاید فرجی شد...
چون برا ما که شد و الان عین خر برا دو تای بعدی هایپیم

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
فصل چهارم Shingeki no kyojin برای پاییز سال بعد (2020) تایید شد و فصل اخر انیمه خواهد بود :(
با این حساب مانگا هم طی یکسال اینده تموم میشه...
در مورد فصل سوم فقط میتونم بگم که wit studio فوق العاده عمل کردن و اقتباسشون از مانگا واقعا بی نظیر و عالی بود.
در کل این آرک مربوط به فصل سوم بهترین بخش مانگا هست به نظرم، به کلی سوال مهم که از اول انیمه/مانگا برای بیننده درست شده بود جواب داده میشه و در عین حال کلی سوال جدید جای اون سوال های قبلی رو میگیره. الانم انیمه توی myanimelist از نظر نمرات کاربر ها دوم هست و احتمالا توی همین top 3 تا مدت زیادی بمونه.

امیدوارم فصل بعد هم همین wit از خر شیطون بیان پایین با همین کیفیت یه پایان عالی درست کن.

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
خوب خبر اومده که آخرین فصل انیمه Attack on Titan برای پخش در پاییز ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی شده.....
بهتر از این نمیشه تا حدی خیالم راحت شد...
البته قسمت اخر فصل 3 هم خیلی خوب و احساسی بود و انتظار رو برای فصل بعد سخت کرد! پاییز 2020 ریلیز میشه اگر تاخیر نداشته باشه و بلایی سر انیمه نیاد! لعنتیا من تا اون موقع برسه 6 ماه میشه که سربازیم رو تموم کردم:D
کف و خون ! لعنت به این پیجا و سایتهای انیمه ای ایرانی ! هر چی وایسادم آپ نشد انیمه این دو روز! رفتم سرچ کردم ببینم اومده ! فقط اول آهنگ آنجلا رو دیدم تو یوتیوب آنقدر هیجان زده شدم ! رفتم استریم کل قسمت رو دیدم !

آنقدر آهنگ آنجلا خوب بود ، میرفتن ویتنی هیوستون مرحوم هم از گور میکشیدن بیرون میومد اجرا میکرد من به آنجلا رای میدادم!

اجرای کامل لونلیست گیرل هم خیلی عالی بود ! کفم برید ، خلاصه سنگ تموم گذاشتن و شاهکار کردن این قسمت!

پسر خیلی تنبلی... چند بار بهت گوشزد کردم اصلا عمل نمیکنی چرا از سایتای انیمه خارجی و تورنت انیمه نمیگیری هنوز برای من مشخص نشده:-?:-??
حاجی هیچ وقت نرو سرش .این وان پیس ته نداره من الان نوزده ساله هفتکی دارم میبینم هنوز اودا گفته 60 درصد داستان رو نوشته حالا ببین این چقدر دیگه میخواد طول بکشه که به اخر برسه تازه اگه برسه که فکر نکنم برسه.چون خیلی از تیم اولیه این جدا شدن خیلی ها بازنشسته شدن خود مانگاکا هم دیگه حوصله نداره ادامه بده بابا شوخی نیست بیست سال یه عمره.یه چیز خوب میخوای برو بلیچ ببین حداقل سر و تهش رو جمع کردن یا برو اینویاشا ببینن با اینکه قدیمیه ولی تو نقدهاش که بری میبینی هیچ افسانه و اسطوره ونمادی تو ژاپن نیست که تو این انیمه نشون نداده باشنش
اقا رضا واقعا دمت گرم فقط کسایی که چندین و چند ساله فن یک انیمه هستن و مدت های مدیدی اون انیمه رو دنبال میکنن همدیگه رو درک میکنن و معمولا تعصب خاصی رو انیمه دارن، حالا چه dragon ball باشه چه ناروتو یا انیمه های امثالهم.... من خودم 15 ساله ناروتو رو دنبال میکنم و همیشه نگران چطور به پایان رسیدن انیمه هستمx_x
در ادامه حرفم به دوستمون gintama هم پیشنهاد میشه اگر از حال هوای انیمه خوشش میاد و با انیمه ارتباط بر قرار میکنه..
من 20 قسمت انیمه اش رو دیدم، بیستای اولش رو، حوصلم نکشید ادامه بدم:D ناروتو هم همینطور. 200 قسمت اول رو دیدم، رفتم سراغ شیپودن، اونجا هم فکر کنم 50 60 قسمت دیدم دراپ کردم دیگه. سر مبارزه با اون آدم چوبیه بود. 20 قسمت بود فقط داشت انیمیشن تکراری مبارزه این دوتا رو نشون میداد. اصلا نتونستم جا کنمش.

حالا میخوام برم سراغ مانگاش ببینم مانگاش رو میتونم تحمل کنم یا نه.
ماکان سلام احساس میکنم خیلی کم اینورا پیدات میشه :Dدلم تنگت شده بود! خوبه ازت یک پست دیدم lol...
اقا اینطوری که داری پیش میری میخواستم بپرسم اصلا میکشی نفس بکشی؟

سلام به دوستان عزیز
میخواستم برم سراغ Dragon Ball ولی نمیدونم برم سراغ مانگا یا انیمه؟
مانگا رو زده 34 جلد که تموم شده، این شامل تمام انیمه هاش میشه؟
کیفیت و طراحی مانگاش چطوره؟
اگر بخوام انیمه رو ببینم، یکی گفته بود از سری اولش یه نسخه بازسازی شده دادن درسته؟ لینک مستقیمی ازش وجود داره آیا؟
در حال حاضر مانگا های One piece و one punch man رو دارم دنبال میکنم و کلی انیمه دیگه
هر دو مدل رو میتونم برم تو کارش ولی خوشم نمیاد از این پراکندگی انیمه و فیلم ها چونکه پیدا کردن ترتیبشون سخته
با سپاس فراوان
شما از همون نسخه اولیه و بعد نسخه ریمستر شده شروع میکنی تا به dragonball super برسی... و از همه مهمتر لا به لای انیمه هم movie هایی که از dragonball ریلیز شده میبینی! اگر نمیدونی از کجا شروع کنی بگو برات لیست کنم..
اگر حجم برات مهم نیست نسخه full bluray در اختیارت میزارم(اپلود میکنم>:)) ...! فکر میکنم نزدیک 500 گیگ از حجم هاردت رو بگیره....

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
فصل چهارم Shingeki no kyojin برای پاییز سال بعد (2020) تایید شد و فصل اخر انیمه خواهد بود :(
با این حساب مانگا هم طی یکسال اینده تموم میشه...
در مورد فصل سوم فقط میتونم بگم که wit studio فوق العاده عمل کردن و اقتباسشون از مانگا واقعا بی نظیر و عالی بود.
در کل این آرک مربوط به فصل سوم بهترین بخش مانگا هست به نظرم، به کلی سوال مهم که از اول انیمه/مانگا برای بیننده درست شده بود جواب داده میشه و در عین حال کلی سوال جدید جای اون سوال های قبلی رو میگیره. الانم انیمه توی myanimelist از نظر نمرات کاربر ها دوم هست و احتمالا توی همین top 3 تا مدت زیادی بمونه.

امیدوارم فصل بعد هم همین wit از خر شیطون بیان پایین با همین کیفیت یه پایان عالی درست کن.
درود
به به . دمت گرم بابت خبر
منتظر یه همچین خبری بودم /// واقعا فصل سوم عالی بود . دمشون گرم . چی ساخته بودن . راضی بودم شدید ازشون ... 3-4 تا اپیزود شدیدا شاخ داشت که اپیزود لیوای دیگه نهایتش بود
تا 2020 کی میتونه صبر کنه اخه / یا صبر

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
ماکان سلام احساس میکنم خیلی کم اینورا پیدات میشه :Dدلم تنگت شده بود! خوبه ازت یک پست دیدم lol...

چطوری آرش؟:D نه من زیاد چک میکنم اینجارو، پست دیگه زیاد نمیدم:D

اقا اینطوری که داری پیش میری میخواستم بپرسم اصلا میکشی نفس بکشی؟

به سختی آره:D

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
110484 110485
کلا 2 فصل از ushio and tora اومد بعلاوه نسخهova قدیمی سال 1992 و یکی هم در سال 1993 اگر اشتباه نکنم، خیلی خوشمان اومد از حال و هوای انیمه... کاشکی یک فکری هم به حال فصل 3 میکردن...
پ. ن:میگم چقدر صدا و طرز حرف زدن tora شاخه نگو بنده خدا voice actor شخصیت tora استاد Chikao Ohtsuka در سال 2015 در سن 85 سالگی درگذشته! [-o<^:)^

آخرین ویرایش:

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
سلام
انیمه جدید نتفلیکس 7SEEDS رو کسی دیده/خونده؟ خیلی بی خبر رفتم توی یکی از سایت ها و دیدم لینکش رو برای دانلود گذاشتن:-"
آقا دمت گرم. پستت رو خوندم رفتم حین کار یه قسمت گرفتم، اومدم دو دقیقه نگاه کنم ببینم چیه حال و هواش، تا آخرش دیدم! براساس قسمت اول‌اش که خیلی خوب بود؛ از این کارهای پرکشش «کشتی‌شکسته‌ها»س که همیشه جوابه. گرافیک‌اش قشنگ و یکمی خاص بود. شخصیت‌ها هم همون‌طور که از این کارها انتظار می‌ره متنوع‌ان. خلاصه به نظر ارزش‌اش رو داره.
پ.ن: اینکه همه قسمت‌های انیمه/سریال یه جا دم دست آدم باشه یه جوریه؛ نه؟ برای بعضی مجموعه‌ها خوبه ولی یه سری دیگه رو شخصا دوست دارم انتظار بکشم برای قسمت‌های بعدیشون. به‌نوعی شیرینه. چرند که نمیگم؟! :D

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
View attachment 110484View attachment 110485
کلا 2 فصل از ushio and tora اومد بعلاوه نسخهova قدیمی سال 1992 و یکی هم در سال 1993 اگر اشتباه نکنم، خیلی خوشمان اومد از حال و هوای انیمه... کاشکی یک فکری هم به حال فصل 3 میکردن...
پ. ن:میگم چقدر صدا و طرز حرف زدن tora شاخه نگو بنده خدا voice actor شخصیت tora استاد Chikao Ohtsuka در سال 2015 در سن 85 سالگی درگذشته! [-o<^:)^
خیلی کم میبینم کسی ازین انیمه تعریف کنه. واقعا خیلی خوبه. از همین نویسنده همین اواخر karakuri circus پخش شد. حیف که ترتیب زمانی رو تو انیمه ترکوندن. اگه درست تدوین میشد خیلی بهتر میشد.
پ.ن: وقتی میفهمی اون Jul مخفف July عه نه June و اینهمه مدت اشتباه میزدی که آلبوم کارول و تیوزدی در اصل قرار بوده 31 July بیاد:|:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر