Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
من فکر کنم دیگه بهتر از فصل دوم جوجو چیزی گیرم نمیاد:D
برس به این فصل آخری تا بفهمی بهترین فصلش کدومه.
البته ممکنه این دو پارت مانگا که هنوز انیمه نشدن بهتر هم باشن.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,412
نام
مسلم
آقا خیلی زیاده قسمت هاش انصافا , برعکس ناروتو فیلر هم کم داره (طبق نظرات همین تاپیک , خودم که ندیدم :D ) .
890 قسمت اومده تا حالا ؟ اصلا گیریم 90 قسمت هم فیلر , 800 قسمت باید ببینم که برسم به پخش هفتگی ؟! :o:D

داشتم ویدئوهای هلسینگ التیمیت رو تو یوتیوب میدیدم , چقدر دوبله انگلیسیش نچسب بود , لااقل برای من که با صدای اصلی دیدم که اینجور بود .
راستی اونموقع دقت نکرده بودم , سر همین مرور کردن دقت کردم دیدم صداپیشه آلوکارد^:)^ همون صداپیشه کاراکتر منفور من از سری انیمه فیت (مخصوصا فیت/زیرو) یعنی کوتومینه کیره 8-| هست . البته به نظرم صداش کاملا فیت آلوکارد بود و واقعا عالی شده بود .
من یه پیشنهاد دارم، اصلاً نبینش:D فوقش چند سال دیگه که انیمه تموم شد از اول یه بازسازی از روش میزنن و هر 20 قسمت رو یه قسمت میکنن. اون موقع بشین با خیال راحت نگاش کن:D
-------------------------
خوب کردی هلسینگ اولتیمت رو پیشنهاد کردی، اون نسخه اولی آخرش فیلر بود.
آره منم خودم کم دیدم که دوبله انگلیسی خوب باشه، حالا نه فقط توی سریال بلکه حتی همین سریال دارک هم که فصل دومش داره پخشش میشه دوبله انگلیسیش خیلی مصنوعی صحبت میکنن.
من فکر کنم دیگه بهتر از فصل دوم جوجو چیزی گیرم نمیاد:D
فصل سوم، چهارم، پنجم و بعدش مانگا:>
برس به این فصل آخری تا بفهمی بهترین فصلش کدومه.
البته ممکنه این دو پارت مانگا که هنوز انیمه نشدن بهتر هم باشن.
به نظر خودم پارت هفتم از مانگا و تازگی ها هم جوجولیون از همشون بهتر هستن چون داستان جوجو یکم دیگه داشت تکراری و قابل پیش بینی میشد ولی از پارت هفتم به بعد یه تحول اساسی توی سری بوجود اومد:>

===============================================================
پ.ن: چهار ماه گذشت و چپتر جدید مانگای رنگی جوجولیون ترجمه نشد. ناچاراً مجبورم برم سراغ سیاه و سفید:|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من یه پیشنهاد دارم، اصلاً نبینش:D فوقش چند سال دیگه که انیمه تموم شد از اول یه بازسازی از روش میزنن و هر 20 قسمت رو یه قسمت میکنن. اون موقع بشین با خیال راحت نگاش کن:D
پیشته:D ملت رو از راه به در نکن :| :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
پیشته:D ملت رو از راه به در نکن :|:D
-------------------------
خوب کردی هلسینگ اولتیمت رو پیشنهاد کردی، اون نسخه اولی آخرش فیلر بود.
آره منم خودم کم دیدم که دوبله انگلیسی خوب باشه، حالا نه فقط توی سریال بلکه حتی همین سریال دارک هم که فصل دومش داره پخشش میشه دوبله انگلیسیش خیلی مصنوعی صحبت میکنن.
فعلا یه 20 قسمت اول وان پیس رو دانلود کردم ، تا ببینم چطوری هست .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
آقا خیلی زیاده قسمت هاش انصافا , برعکس ناروتو فیلر هم کم داره (طبق نظرات همین تاپیک , خودم که ندیدم :D ) .
890 قسمت اومده تا حالا ؟ اصلا گیریم 90 قسمت هم فیلر , 800 قسمت باید ببینم که برسم به پخش هفتگی ؟! :o:D

داشتم ویدئوهای هلسینگ التیمیت رو تو یوتیوب میدیدم , چقدر دوبله انگلیسیش نچسب بود , لااقل برای من که با صدای اصلی دیدم که اینجور بود .
راستی اونموقع دقت نکرده بودم , سر همین مرور کردن دقت کردم دیدم صداپیشه آلوکارد^:)^ همون صداپیشه کاراکتر منفور من از سری انیمه فیت (مخصوصا فیت/زیرو) یعنی کوتومینه کیره 8-| هست . البته به نظرم صداش کاملا فیت آلوکارد بود و واقعا عالی شده بود .
حالا نمیتونم وضعیت رو درک کنم و اون موقع که من استارت زدم وان پیس آنقدر ضمخت و حجیم نبود ۳۰۰ و هفتاد هشتاد تا بود !

ولی همین قدر بگم تو دنیای اتاکو ها دینت رو کامل نکردی اگه وان پیس رو نبینی ! حالا نگران حجمشی ! یه جایی می‌رسی که میگی کاش صد قسمت دیگه هم بود می‌دیدم ! یه جاهایی به سنگینی پلک هات لعنت می‌فرستی!

کاش یه مرد پیدا میشد می‌نشست تمام خلاصه های تاریخچه وان پیس ، خلاصه ارک و خلاصه قسمت قبل رو بر می‌داشت که بعضی قسمت ها به هفت دقیقه هم میرسن ! و بعد آپلود میکرد ! همون هر قسمت جلو زدنشون هم کفره!

آخرین ویرایش:

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
263
نام
آرش
صداگذاری ژاپنی که یه چیز دیگه‌س اصلا. ولی حاجیکس‌تون جسارتا یه سری انیمه‌ها رو یه بار ژاپنی می‌بینه، بعدا دوبله فارسی هم اگه اومد و درست‌حسابی بود اونم می‌بینه! :>
دوبله‌مون انصافا یکی از معدود چیزاییه که تکه و چه انیمه‌هایی رو که برامون دوچندان خاطره‌انگیز کردن. البته بعضی از این تیم‌ها کارشون رو که می‌شنوم (مثل باراکامون پخش‌شده از صداسیما. یحتمل دوبله‌ی شینگکی هم دست همچین گروهی بوده) کله‌م رو می‌خوام بکوبم به دیوار. دم‌شون گرم که زحمت می‌کشن، ولی کار اساتید کجا کار اونا کجا. مثلا Violet Evergarden دوتا دوبله ازش شنیدم؛ یکی مال فیلیمو بود گمونم که زیاد دووم نیاوردم و یکی هم نمی‌دونم به سفارش کی بود (چی می‌دونم پس؟!)، ولی دوبلورهای قدیمی کاربلد زحمت‌اش رو کشیده بودن که باعث شده یه بار دیگه بشینم از اول تماشا کنم. خیلی خوبه.
پ.ن: دوبله انگلیسی که خیلی‌هامون گمونم توافق داریم ۹۹ درصد اوقات خر است!

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434

20 قسمت فایده نداره چون وان پیس شروع کندی داره ، تا قسمت 43 آخر آرک آرلونگ پارک ببین اگه خوشت نیاد و جذب نشی بعید میدونم 500 قسمتم ببینی فایده ای داشته باشه
حالا نمیتونم وضعیت رو درک کنم و اون موقع که من استارت زدم وان پیس آنقدر ضمخت و حجیم نبود ۳۰۰ و هفتاد هشتاد تا بود !
ولی همین قدر بگم تو دنیای اتاکو ها دینت رو کامل نکردی اگه وان پیس رو نبینی ! حالا نگران حجمشی ! یه جایی می‌رسی که میگی کاش صد قسمت دیگه هم بود می‌دیدم ! یه جاهایی به سنگینی پلک هات لعنت می‌فرستی!
کاش یه مرد پیدا میشد می‌نشست تمام خلاصه های تاریخچه وان پیس ، خلاصه ارک و خلاصه قسمت قبل رو بر می‌داشت که بعضی قسمت ها به هفت دقیقه هم میرسن ! و بعد آپلود میکرد ! همون هر قسمت جلو زدنشون هم کفره!
من اینکارو کردم :D کل فیلرای وان پیس که نصف قسمت اصلیه و نصف فیلره اون قسمت فیلرشو حذف کردم و دوباره انکود کردم ، تمام خلاصه داستانهای اول انیمرو حذف کردم طبیعتا همه قسمتای کاملا فیلرم پاک کردم بعد از قسمت 1 تا اخرین قسمت رو کیفیت 1080 دارم :D یعنی یه وان پیس فشرده و تر و تمیز بدون هرگونه آب بندی اضافه ، بدون نیاز به جلو زدن انیمه >:) کلی وقت ازم گرفت ولی ارزشش رو داشت .
اما متاسفانه نه حوصلش هست نه نتش هست و دروغ چرا اونقدرم آدم خوبی نیستم آپلود کنمش عموم ملت حالشو ببرن :>

ولی یه راه خوب و سریع بهتون نشون میدم هرکی خواست انجام بده
LosslessCut از این نرم افزار استفاده کنید بدون نیاز به انکود خیلی راحت قسمتای اضافی هر قستمو حذف کنید و اونجایی که میخواید باقی بمونرو سیو کنید زیرنویس انگلیسی هم اتفاقی براش نمیفته خلاصه اینکه تو کمتر از 2 - 3 دقیقه یه قسمتو ویرایش میکنید
قسمت خوبشم اینجاست که مثلا همین چند قسمت اخیر که 90 درصد فیلرن و 10 درصد داستان اصلی رو میتونید اون بخش داستان اصلی رو ببرید و سیو کنید بعدش همرو باهم merge کنید با همین برنامه ، یه قسمت فشرده و عالی از آرک روری

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
20 قسمت فایده نداره چون وان پیس شروع کندی داره ، تا قسمت 43 آخر آرک آرلونگ پارک ببین اگه خوشت نیاد و جذب نشی بعید میدونم 500 قسمتم ببینی فایده ای داشته باشه
بعد از قسمت 43 اگر گفت خوشم نیمده یه سری اساسین بفرستیم سراغش؟ :p

---

انقدر سر Jojo بحث نکنید! پارت دوم از همش بهتره:p انقدر دور خودتون نگردید برای جواب به این واضحی :D

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434

---

انقدر سر Jojo بحث نکنید! پارت دوم از همش بهتره:p انقدر دور خودتون نگردید برای جواب به این واضحی :D
والا کسی اون وقایع آرلونگ پارکو ببینه و سرگذشت نامی و خصوصا اون صحنه که نامی گریه میکنه و احساساتی نشه ، جذب نشه اساسین لازمه :D نمیدونم چجوری ملت میشینن 11 فصل پیس او شتی مثل سوپرنچرالو میبینن اما سر وان پیس میگن طولانیه ! در حالیکه از نظر زمانی بزور اندازه سوپرنچراله !

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من ارلونگ پارک پنجمین ارک محبوبه ، حتی از مارینفردم بیشتر دوسش دارم ! اما انیمه بعدش. می‌ره تو یه خلسه طولانی تا حدودا ۲۱۰! به نظرم باید بگید ۳۰۰ قسمت ببین اگه خوشش نیومد ، باید با gpsمکان یابیش کنیم!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
از اون اساسین های تو فیت زیرو که در خدمت منفور اعظم کوتومینه کیره (برا من که اینجوریه) بودن؟ :-?
اگه از اونا هست ایراد نداره بفرست ، بانو آرتوریا پندراگون (عشقت:D:p) هست حالشون رو می‌گیره! <):)B-)
______
ولی احتمال زیاد خوشم بیاد ، چون یکم از قسمت اول رو که دیدم کاراکتر های جالب و فانی داشت .
با گرافیکش هم مشکلی نداشتم (میدونم قدیمیه ) .

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
از اون اساسین های تو فیت زیرو که در خدمت منفور اعظم کوتومینه کیره (برا من که اینجوریه) بودن؟ :-?
اگه از اونا هست ایراد نداره بفرست ، بانو آرتوریا پندراگون (عشقت:D:p) هست حالشون رو می‌گیره! <):)B-)
______
ولی احتمال زیاد خوشم بیاد ، چون یکم از قسمت اول رو که دیدم کاراکتر های جالب و فانی داشت .
با گرافیکش هم مشکلی نداشتم (میدونم قدیمیه ) .
میخواستم بپرسم "یعنی کوتومینه برات از سیبر هم بدتره ؟ " که.... من دیگه حرفی ندارم:|

من طرفدار کوتومینه نیستم، ولی انقدر کست F/SN آشغال بودن کلهم اجمعین که به شدت اونجا طرفدار کوتومینه بودم:))
و اصلا هم تو کتم نمیره پایان F/SN :)

یادم رفت...:)) نه، ما از اون اساسین های اصیل... الطایر و رفقا رو میفرستیم!
اشتباهی با این مزدورهای اسپارتایی اشتباه نگیریا:p

---
خوب حله! اگر با آلویدا هم حتی مشکلی نداشتی پس عمرا دیگه به مشکل نمیخوری:D مخصوصا با طراحی کاراکترها... که البته هرچی میری جلوتر همینطور کاراکترهای خفن و خفن تر میبینی>:)
گرچه خفن ترین کاراکتر سری رو تو قسمت بعد میبینیش:p

---
وان پیس دوستان...شما خجالت نمیکشید One Piece Treasure Cruise نمیزنید؟ :| من چندبار باید تبلیغ این بازی رو بکنم؟ به خدا بازی وان پیسی کامل تر و بهتر از این گیرتون نمیاد! بیاید شروعش کنید:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر