Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,412
نام
مسلم
چه عجب بلاخره یکی صداش رو رها کرد، فکر میکردم تا آخر انیمه همه میخوان توی دلشون بخونن:D آهنگ Unbreakable از قسمت ششم Carole & Tuesday:

پ.ن: نسخه کاملش کجاست پس؟:(
پ.ن2: نخندین ولی کاش منم توی این فستیوالشون بودم:D
====================
انیمه سامورایی خشن شیگورای هست. یکی دیگه هم بود که از روش فیلم شینوبی رو ساختن ولی اسمش یادم نیست... آهان Basilisk (البته بیشتر شینوبی هستن تا سامورایی) و همینطور OVA های کنشین (Curse on you if you forget it>:)) و یکی دو تا فیلم هم بودن که یکیشون مناسب سنین پایین هم نبود و الان هر چی فکر میکنم اسمشو یادم نمیاد (واقعاً حافظه برام نمونده دیگه:D)... آهان Ninja Scroll :D
ولی خداییش با اینکه انیمه های خوبی هستن ولی هیچکدوم اونجوری که میخوای مثل دورورو نیستن:D

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
چه عجب بلاخره یکی صداش رو رها کرد، فکر میکردم تا آخر انیمه همه میخوان توی دلشون بخونن:D آهنگ Unbreakable از قسمت ششم Carole & Tuesday:

پ.ن: نسخه کاملش کجاست پس؟:(
پ.ن2: نخندین ولی کاش منم توی این فستیوالشون بودم:D
====================
انیمه سامورایی خشن شیگورای هست. یکی دیگه هم بود که از روش فیلم شینوبی رو ساختن ولی اسمش یادم نیست... آهان Basilisk (البته بیشتر شینوبی هستن تا سامورایی) و همینطور OVA های کنشین (Curse on you if you forget it>:)) و یکی دو تا فیلم هم بودن که یکیشون مناسب سنین پایین هم نبود و الان هر چی فکر میکنم اسمشو یادم نمیاد (واقعاً حافظه برام نمونده دیگه:D)... آهان Ninja Scroll :D
ولی خداییش با اینکه انیمه های خوبی هستن ولی هیچکدوم اونجوری که میخوای مثل دورورو نیستن:D
آلبومش قرار بود ده ژوئن بیاد که سه هفته تاخیر خورد افتاد برا 31 ژوئن. آهنگ loneliest girl البته چهار روز زودتر 27 ژوئن منتشر میشه. 15 روز دیگه ان شاء الله.

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
والا این Drifters شدیدا ناقص تموم میشه و اینکه 4-3 سالی میشه خبری از سیزن دومش نشده :|
درود
اره متاسفانه ... حیفش خیلی خوشم میومد ازش / بخصوص نقش اولش رو خیلی خوب از اب در اورده بودن - چاشنی طنزش هم بد نبود

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
مگه قرار نبود آنجلا یه شخصیت نفرت انگیز و رو اعصاب باشه که بیننده ازش بدش بیاد ! پس چرا انقدر دوست داشتنی و فوق العاده است!

بر عکس این چهار قسمت آخر کارول و تیو کلا از جریان سریال خارج شدن و از چشم بیننده افتادن!

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یه شاهکار به تمام معنا میشد اگه اینو حذف میکردن:Dهر قسمت یا سکانسی که حضور نداره برام بهترین لحظات داستانه.

View attachment 109661
خداییش نمی تونستم با یه لایک خالی شدت موافقتم رو نشون بدم ! فاجعه است ارن!

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
یه شاهکار به تمام معنا میشد اگه اینو حذف میکردن:Dهر قسمت یا سکانسی که حضور نداره برام بهترین لحظات داستانه.

View attachment 109661
با وجود قدرتی که داره خیلی پخمه میزنه .... ضعیفه از نظر شخصیتی بر عکس میکاسا و استاد لیوای

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
آقا من این samurai champloo شخصیت هاشو دوست داشتم ولی خود انیمه زیاد جذبم نکرد اصلن مثل dororo نبود این dororo خواب و خوراکو ازم گرفته انیمه شبیهش نیست ؟ خیلی خوبه لامصب اصلن سطح توقعاتمو برده بالا

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
اینقدر تو کانال یوتیوب DOTA WTF به این انیمه جوجو رفرنس دادند که زدم به سیم اخر ببینم. بعد از تماشای اپیزود اول دیدم که فصل اول رو تموم کردم:D چقدر چسبید. چقدر خوشحال شدم که دیدم 3 فصل دیگه هم داره:D چه دوبله‌ای چه موزیک هایی و چه داستان باحالی. دیگه این مودا مودا مودا گفتن ملکه ذهنم شده:D امیدوارم در ادامه فصل ها همینطوری خوب باشه.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,022
نام
Ali
اینقدر تو کانال یوتیوب DOTA WTF به این انیمه جوجو رفرنس دادند که زدم به سیم اخر ببینم. بعد از تماشای اپیزود اول دیدم که فصل اول رو تموم کردم:D چقدر چسبید. چقدر خوشحال شدم که دیدم 3 فصل دیگه هم داره:D چه دوبله‌ای چه موزیک هایی و چه داستان باحالی. دیگه این مودا مودا مودا گفتن ملکه ذهنم شده:D امیدوارم در ادامه فصل ها همینطوری خوب باشه.

109818

امیدوارم از باف شدن بدنت بدت نیاد چون شایعات میگن بعد از دیدن هر اپیزود جوجو 20% به حجم ماهیچه هاتون اضافه میشه

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
امیدوارم از باف شدن بدنت بدت نیاد چون شایعات میگن بعد از دیدن هر اپیزود جوجو 20% به حجم ماهیچه هاتون اضافه میشه

شرمنده امکانش هست ترتیبشون رو بگید
من گشتم این 2 تا رو پیدا کردم برای سیزن 1 و 2
S01
S02
اما تو horriblesubs از انیمه 4 نسخه داره و موندم کدوم رو باید بگیرم ؟!
ممنونم

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,022
نام
Ali
شرمنده امکانش هست ترتیبشون رو بگید
من گشتم این 2 تا رو پیدا کردم برای سیزن 1 و 2
S01
S02
اما تو horriblesubs از انیمه 4 نسخه داره و موندم کدوم رو باید بگیرم ؟!
ممنونم
109825

جوجو بزار ادونچر که فصل یک محسوب میشه دو تا پارت داره پارت یک و دو ( ممکن هست بدون اسم بردن از پارت و یک و دو همه رو یکجا قرار داده باشن)
بقیه هم که مشخصه
من از هاریبل ساب نمیگریم بخاطر همین اطلاعی ندارم اونجا اسامی فصل ها رو چطور نوشته شاید بقیه دوستان بتونن کمک کنن

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
جوجو بزار ادونچر که فصل یک محسوب میشه دو تا پارت داره پارت یک و دو ( ممکن هست بدون اسم بردن از پارت و یک و دو همه رو یکجا قرار داده باشن)
بقیه هم که مشخصه
من از هاریبل ساب نمیگریم بخاطر همین اطلاعی ندارم اونجا اسامی فصل ها رو چطور نوشته شاید بقیه دوستان بتونن کمک کنن
ممنونم ازت
هاریبل ساب 4 فصل آخر رو داره
شرمنده میتونم بپرسم اگر انیمه رو داری ببینی فصل یک کلا چند قسمته؟
چون تو این پارت 30 قسمت زده فصل اول رو .

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر