Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
و یه بنده خدایی داره با زیرنویس فارسی میبینه... هر روز و هر دفعه که میبینه یه پیام جدید اومده به امید زیرنویس C&T چک میکنه و ... اپیک فیل میشه:|
همچنان منتظر قسمت هفته قبل هستیم...انقدر سرم رو کوبیدم دیوار دیگه رد دادم:|:)) (حسش نیست زیرنویس انگلیسی! ولی میدونم آخرش کم میارم و میرم سراغش! :D کاش زودتر کم بیارم:| )

تسلیم شو مرد
(راستی ترانه ها رو هم ترجمه می کنن، شاید من بهت ملحق شم)

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
فقط اومدم بگم یکی از تلخ ترین خبر های ممکن اومد و مانگای شوکوگکی نو سوما توی 3 چپتر دیگه تموم میشه!

کسایی که مانگا رو میخوندن مطمئنن از افت داستان مانگا خبر داشتن ولی با اینحال بنظرم با تمام خوبی ها و بدی هاش یکی از ناب ترین و خلاقانه ترین مانگا های شونن جامپ بود!=((

چیزی مشابه کوروکو نو بسکت توی جامپ نیومد ولی خیلی دوست دارم یک مانگا دیگه هم ایده اشپزی رقابتی مشابه شوکوگکی داشته باشیم.

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,249
تریلر تاپ انیمه های تابستون رو دیدم، چقدر سبک ایسکای زیاد شده، فصل بعدی کنترات گرفتن دستشون دیگه :/
البته گل سر سبدش داره میاد بقیه ش مهم نیست :D (دانماچی)
چند تایشون بد نبود باید دید چی میشه، دوستان مانگاخون اگه موردی رو تو لیست دیدید که ارزش داشت یه چشمکی اشاره ای چیزی بفرمایید :D

If it's for my daughter I'd defeat a demon lord
Danmachi 2nd
A certain scientific Accelerator
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest
Dr.Stone
How many kilograms are the dumbbells you lift?
Maou-sama, Retry
Okaasan onilne
Will you please like hentai if it's cute
Nala no History Genome
Magical Sempai
Astra lost in spacei
Wasteful Days of High School Girl
Isekai Cheat magician
Fire Force
Skilled Teaser Takagi-san 2nd

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
تریلر تاپ انیمه های تابستون رو دیدم، چقدر سبک ایسکای زیاد شده، فصل بعدی کنترات گرفتن دستشون دیگه :/
البته گل سر سبدش داره میاد بقیه ش مهم نیست :D (دانماچی)
چند تایشون بد نبود باید دید چی میشه، دوستان مانگاخون اگه موردی رو تو لیست دیدید که ارزش داشت یه چشمکی اشاره ای چیزی بفرمایید :D

If it's for my daughter I'd defeat a demon lord
Danmachi 2nd
A certain scientific Accelerator
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest
Dr.Stone
How many kilograms are the dumbbells you lift?
Maou-sama, Retry
Okaasan onilne
Will you please like hentai if it's cute
Nala no History Genome
Magical Sempai
Astra lost in spacei
Wasteful Days of High School Girl
Isekai Cheat magician
Fire Force
Skilled Teaser Takagi-san 2nd
غیر از دانماچی که خودت گفتی دکتر سنگی خوبه. فایر فورس خوبه. مادر آنلاین جالبه. فصل دوم تاکاگی سان هم چیز خوبیه. برا تصفیه روح بد نیست. چند کیلو دمبل میزنی هم که ان شاء الله باعث شه ملت به سمت باشگاه و ورزش هدایت بشن

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
سلام بر دوستان
شرمنده کسی از دوستان زیرنویس فارسی هماهنگ Soul Eater با نسخه Soul Eater 1080p x265 داره؟
(متاسفانه این نسخه از رویbluray برداشته شده و کلا با نسخه ای که دوستان زحمت ترجمش رو کشیدن فرق داره و باید هر قسمت رو جدا جدا با یه تایمینگ ست کنم . واسه همین گقتم شاید کسی انجام داده باشه)
سپاس

سلام بر دوستان
زیرنویس فارسی Soul Eater هماهنگ با نسخه Soul Eater 1080p x265(گفتم شاید کسی نیازش بشه)

Attachments

• Soul Eater.rar
    417.6 KB · مشاهده: 10
آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
به به خوش خبری باشی مثل این همیشه=P~=P~=P~
سلام بر دوستان
زیرنویس فارسی Soul Eater هماهنگ با نسخه Soul Eater 1080p x265 (گ)
بدترین انیمه از نظر زیرنویس بود برام!~X(
یادم نمیره برای هر قسمت چقدر عذاب کشیدم!هی مجور بودم هر قسمت رو 90 یا 120 ثانیه عقب جلو کنم یا یدفعه وسط انیمه باید یه 60 ثانیه کم و زیاد می کردم از اون بدتر یه قسمت های بود کل 20 دقیقه باید هر چند ثانیه یبار عقب می کشیدم زیرنویس رو!عجیب بود کلا ~X( ~X(

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا

یادم نمیره برای هر قسمت چقدر عذاب کشیدم!هی مجور بودم هر قسمت رو 90 یا 120 ثانیه عقب جلو کنم یا یدفعه وسط انیمه باید یه 60 ثانیه کم و زیاد می کردم از اون بدتر یه قسمت های بود کل 20 دقیقه باید هر چند ثانیه یبار عقب می کشیدم زیرنویس رو!عجیب بود کلا ~X( ~X(
واقعا همین بود متاسفانه و اینکه برای زیرنویس هایی که من دانلود کردم انگار هر مترجم از یه نسخه استفاده میکرده.

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
تسلیم شو مرد
(راستی ترانه ها رو هم ترجمه می کنن، شاید من بهت ملحق شم)
:(
خیلی خوبه ترجمش:x ، برا همین دلم نمیاد ولش کنم... ولی الان دیگه واقعا تو فکرم که احتمالا دراپ شده باشه:| همین الانشم یه بار مترجمش عوض شده...معلوم نیست چه نفرینی گرفتتش:(
فعلا با آهنگ های قسمت های قبل دارم دووم میارم:-"

علاوه بر اینم Lupin Part V هم میبینم که اونم برنامه مشخصی نداره زیرنویسش گویا:-" نمیدونم اشتباه از منه اینا رو شروع میکنم، تو ایران طرفدار ندارن، یا کلا شانس منه که اینجوری میشه:))

واقعا فاجعه بود دیدنش! و اگر الان میخواستم ببینم احتمالا حوصله این همه چپ و راست کردن زیرنویس رو نداشتم:|
مخصوصا قسمت هایی که اکس کالیبر بود، همینجوری خود اون قسمت شکنجه روح و روان بود، اینم که یک ثانیه آروم نمیشد و یه ریز حرف میزد، حالا بخوای درگیر هماهنگ کردن زیرنویس هم بشی:|

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
واقعا فاجعه بود دیدنش! و اگر الان میخواستم ببینم احتمالا حوصله این همه چپ و راست کردن زیرنویس رو نداشتم:|
مخصوصا قسمت هایی که اکس کالیبر بود، همینجوری خود اون قسمت شکنجه روح و روان بود، اینم که یک ثانیه آروم نمیشد و یه ریز حرف میزد، حالا بخوای درگیر هماهنگ کردن زیرنویس هم بشی:|
دقیقا زیرنویس تو اون قسمت های حساس و اخرای انیمه قاطی کرده بود!رسما فقط تنها کاری که می کردم هر ثانیه یبار زیرنویس رو چپ و راست می کردم و بعد می دیدم این قسمت تموم شده و من رسما نفهمیدم چی شد :|
اخرش که Soul Eater رو تموم کردم یه خسته نباشید به خودم گفتم و یه 1 ماهی دوره هرچی انیمه بود رو خط کشیدم :Dوقتی اس این Soul Eater رو می شنویم یدفعه حالم بهم می خوره نه بخاطر خوده انیمه بخاطر اون زیرونیس هاش!انگار هر خط انیمه رو از یه نسخه دیگه هماهنگ کرده بودن! و....

Tate no Yuusha no Nariagari هم این قسمت رسما همه تخلیه شدن و لذت بردن از....:D و رسما 180 درجه با مانگا فرق داشت!!شده مثل جریان GOT تو کتاب یه چیزه دیگه است ولی تو سریال متفاوتتر ولی اخر هرکدومشون یکیه!کلا موندم خوبه یا بده این جریان برای این انیمه!:-??تو مانگا به نظرم صحنه ها پخته تر بودن تا انیمه!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم

اینجور زیرنویس ها رو به جای هماهنگ کردن اگه سرعتشون رو کم و زیاد کنی درست میشن:D

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
Tate no Yuusha no Nariagari هم این قسمت رسما همه تخلیه شدن و لذت بردن از....:D و رسما 180 درجه با مانگا فرق داشت!!شده مثل جریان GOT تو کتاب یه چیزه دیگه است ولی تو سریال متفاوتتر ولی اخر هرکدومشون یکیه!کلا موندم خوبه یا بده این جریان برای این انیمه!
:-??تو مانگا به نظرم صحنه ها پخته تر بودن تا انیمه!

سلام
اگر میشه مانگا این قسمت (یا چپتر، هر چند قسمتی که فرق داره) که فرق دارن رو میتونی بگی کدوم ها هستن؟
بریم ببینیم اونجا چی شده! :D

• Like
Reactions: zack fair

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
سلام
اگر میشه مانگا این قسمت (یا چپتر، هر چند قسمتی که فرق داره) که فرق دارن رو میتونی بگی کدوم ها هستن؟
بریم ببینیم اونجا چی شده! :D
برو مانگا رو از چپتر 27 تا 32 رو بخون که مربوط به همین چند قسمت انیمه هست که اومده!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

جالبه من اصلا مشکل نداشتم ، از یه فروشگاه می‌خریدم اون زمان بنده خداها دمشون گرم خودشون زحمت تنظیم و ویرایش زیر نویس ها رو میکشیدن!
.........‌..

تریلر حماسه وینلند رو هم دیدم ، از همین الان بعید می‌دونم کلا سمتش برم ! انیمه کلا سانسوریزه شده مانگاست ! بعید نیست یک صدم خشونتی که تو مانگا بود رو توانیمه ببینیم!

.........

کارول و تیوزدی این قسمت یه خورده تو ذوقم خورد ! انتظار اجراهای خیلی خفن تری داشتم ، ولی یا پرت و پلات بودن یا کاملا معمولی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر