Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,020
نام
Ali
فانتزی کمدی پر دختر....همممم

من از اول لیست خودم میام پایین هر چی به ذهنم میرسه با یه توضیح کوتاهی معرفی میکنم :D

Angel Beats: خو حداقل تا یه جاییش فانتزی کمدیه...از یه جا به بعد دیگه کمدی نیست :|
Gintama: فانتزی کمدی به طور کامل...و خب... دختر توش کم نیست...8-| بده ببینه...طولانیه خوبه...ارتباط برقرار کنه کلی عشق می کنه باهاش :D
Panty & Stocking with Garterbelt: جزو معدود انیمه هایی که دوبله انگلیسی اش بیشتر توصیه میشه... و خب با تمام مشخصاتی که دادی میخونه...فقط بگم کمدی به شدت کثیفی داره
Tensei shitara Slime Datta Ken: این دو همین دو فصل پیش شروع شد. اکشن هم داره ولی خب کمدی متوسطی هم داره با خودش که خوبه...بیشتر فانتزی اش تو چشمه
Baccano: طبیعتاً به مقادیر زیادی اکشن و داستان پیچیده هم داره. ولی کمدی و فانتزی اش با دخترهای زیادش تامینه توش
Carnival Phantasm: حداقل (حداقل تازه) باید Fate Stay Night رو دیده باشی تا بفهمی اینو چون پارودی اون و یه مجموعه دیگه از type-moon ـه ولی به شدت خوبه. دقیقاً همونیه که میخوای
Chuunibyou Demo Koi ga Shitai: میشه گفت فانتزیه، میشه هم گفت نیست ولی قطعاً کمدی پر از دخترهای کاواییه :D
Clannad: بهش بگو جدا از کمدیش حسابی حواسش به بقیه احساسات اش هم باشه موقع دیدنش. به غیر از اون فانتزی و دخترهای کاوایی اش کامل تضمینه
Mongatari: کل سری اش هم فانتزیه، هم کمدی، هم پر دخترهای کاوایی...تیک این ها رو میخوره...دیگه ای که داستان و شخصیت هاش خیلی عمق دارن و اچی هم داره و هارمه و... رو هم در نظر بگیر موقع پیشنهاد دادنش
Kill la Kill: اگه با قسمت اول حال کرد... تا تهش با این عشق می کنه..ولی خب احتمالا این جور نشه :D

Kobayashi San Chi no Maid Dragon: این رو با یه فاصله ای نسبت به قبل و بعدش میذارم چون معتقدم بهترین انتخاب لیسته نسبت به چیزی که برای این دختره میخوای

Kono Suba: این عااااالیه... گینتاما رو فاکتور بگیریم تو این لیست بهترین کمدی رو داره. فانتزی اش هم محشره
Nichijou: کامل با مشخصاتت جور در میاد، فقط نمیدونم با نوع کمدیش حال کنه. من به یکی دادم حال نکرد
Zombieland Saga: از کارهای اخیره یکم انیمیشن هاش داغونه بقیش دقیقاً همونیه که میخوای البته با یکم تم آیدولی
?Baccano? Monogatari ? Slime
Gintama? من هنوز نمیرم سمتش از ترس اینکه همه رفرنس ها رو نفهمم

این دوستمون احتمالا میخواد کسی رو با انیمه اشنا کنه ... برای یه خانوم تو نوجوونی انیمه های جالبی نیستن اینا

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
دوستان برای یک دختر پونزده شونزده ساله یک چندتا کار فانتزی کمدی میخواستم معرفی کنید...ترجیحا توش دختر زیاد باشه...ممنون:D
فانتزی کمدی رو ول کن، دخترها برای خودشون سبک های مخصوص دارن که من تست کردم و به طرز عجیبی مثل شب پره جذبش میشن:D یه چند تا کار شوجو، اوتومه یا جوسی به همراه شینسکی نو کیوجین (برای ارن ـش میگم) براش بذار، مطمئن باش حسابی جذب میشه:>

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
دوستمون توضیحات مفصلی داد راجب انیمه ها و البته خوبم از خجالت وان پیس دراومد :D ( شخصا با انیمه مشکلی ندارم بنظرم خوبه خصوصا مبارزه لوفی و کاتاکوری انیمیشنا خوب بود اگرم آب میبندن مشکل از اوداس که هی بریک میده البته شدیدا موافقم یه ۶ ماهی بره تو فیلر انیمه یکم فاصله بگیره از مانگا ) بگذریم ، در مورد انیمه های بلند که از سالها پیش تا الان ادامه دارن و انیمه های بلند جدید که بصورت فصل به فصل میان یه نکته ای هست که حیفم اومد نگم !
انیمه ها و مانگاهای جدید تو قسمتای اول سعی میکنن جذاب باشن و سریع مخاطب جذب کنن همونطور که دوستمون به درستی اشاره کرد روند جذاب شدنشون خیلی سریعه به نسبت امثال وان پیس ، ناروتو ، بلیچ ، دراگون بال و ...‌ اما بنظرم یه تفاوت عمده وجود داره بین اون کارای طولانی و این کارای فصل به فصل اونم اینکه اون قدیمیا مثل یه شراب ناب میمونن که چند ده سال از عمرشون میگذره و هرچی پیرتر میشن جذابتر میشن و بخشی از وجود و هویت شخصی میشن که دنبالشون کرده ! چیزی شبیه استار وارز و سوپرمن و ... لوفی ، زورو ، گینتوکی ، گوکو ، ناروتو و ساسکه و ایتاچی و کلی شخصیت دیگه ادم باهاشون زندگی میکنه ولی انیمه های فصلی اولش جذابن ولی بعد چند فصل و بخاطر چند پاره بودن اون عمق تاثیرگذاری رو ندارن الان به من بگن از مای هیرو ، اتک ان تایتان و ... چندتا صحنرو یادته یا چندتا کارکترو یادته شاید به تعداد انگشتای یه دست نرسه ولی مو به موی وان پیس و ناروتو و ... حفظم اینقدر که تو ناخوداگاهم نشستن !
من اینطور فکر میکنم که حیفه ادم خودشو از تجربه چنین آثاری محروم کنه نمیدونم شاید الان صبرا کم شده دوست دارن زود برن سر اصل مطلب بخاطر همینم هست روند مای هیرو و اتک و ... اینقدر تند و سریعه و خیلی به جهان و کاراکترا پرداخته نمیشه و فقط ادرنالین گیرت میاد و یکم احساس زودگذر .

پرچونگی نکنم بیشتر از این لپ کلام اینکه انیمه های بلند هرچی باشن بخاطر تجربه نابی که ارائه میدن قطعا باید توصیه بشن و دیده بشن حق نداریم بخاطر نظر شخصیمون فرصت تجربه کردن این ماجراجویی های نابو از اشخاصی که تازه میخوان انیمه دیدنو شروع کنن بگیریم ! تصمیم با خود طرفه با این شراب مست بشه یا بطریشو بندازه دور

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
دوستمون توضیحات مفصلی داد راجب انیمه ها و البته خوبم از خجالت وان پیس دراومد :D ( شخصا با انیمه مشکلی ندارم بنظرم خوبه خصوصا مبارزه لوفی و کاتاکوری انیمیشنا خوب بود اگرم آب میبندن مشکل از اوداس که هی بریک میده البته شدیدا موافقم یه ۶ ماهی بره تو فیلر انیمه یکم فاصله بگیره از مانگا ) بگذریم ، در مورد انیمه های بلند که از سالها پیش تا الان ادامه دارن و انیمه های بلند جدید که بصورت فصل به فصل میان یه نکته ای هست که حیفم اومد نگم !
انیمه ها و مانگاهای جدید تو قسمتای اول سعی میکنن جذاب باشن و سریع مخاطب جذب کنن همونطور که دوستمون به درستی اشاره کرد روند جذاب شدنشون خیلی سریعه به نسبت امثال وان پیس ، ناروتو ، بلیچ ، دراگون بال و ...‌ اما بنظرم یه تفاوت عمده وجود داره بین اون کارای طولانی و این کارای فصل به فصل اونم اینکه اون قدیمیا مثل یه شراب ناب میمونن که چند ده سال از عمرشون میگذره و هرچی پیرتر میشن جذابتر میشن و بخشی از وجود و هویت شخصی میشن که دنبالشون کرده ! چیزی شبیه استار وارز و سوپرمن و ... لوفی ، زورو ، گینتوکی ، گوکو ، ناروتو و ساسکه و ایتاچی و کلی شخصیت دیگه ادم باهاشون زندگی میکنه ولی انیمه های فصلی اولش جذابن ولی بعد چند فصل و بخاطر چند پاره بودن اون عمق تاثیرگذاری رو ندارن الان به من بگن از مای هیرو ، اتک ان تایتان و ... چندتا صحنرو یادته یا چندتا کارکترو یادته شاید به تعداد انگشتای یه دست نرسه ولی مو به موی وان پیس و ناروتو و ... حفظم اینقدر که تو ناخوداگاهم نشستن !
من اینطور فکر میکنم که حیفه ادم خودشو از تجربه چنین آثاری محروم کنه نمیدونم شاید الان صبرا کم شده دوست دارن زود برن سر اصل مطلب بخاطر همینم هست روند مای هیرو و اتک و ... اینقدر تند و سریعه و خیلی به جهان و کاراکترا پرداخته نمیشه و فقط ادرنالین گیرت میاد و یکم احساس زودگذر .

پرچونگی نکنم بیشتر از این لپ کلام اینکه انیمه های بلند هرچی باشن بخاطر تجربه نابی که ارائه میدن قطعا باید توصیه بشن و دیده بشن حق نداریم بخاطر نظر شخصیمون فرصت تجربه کردن این ماجراجویی های نابو از اشخاصی که تازه میخوان انیمه دیدنو شروع کنن بگیریم ! تصمیم با خود طرفه با این شراب مست بشه یا بطریشو بندازه دور
هزار در صد موافقم.ولی بعید میدونم یکی بخواد وان پیس رو شروع کنه از اول و حوصله کنه.ما میگیم خوبه چون بیست سال با بریک هاش سر کوبوندیم تو دیفال:)ناروتو یه عشق نابه .بلیچ اسطوره ایه.دراگون بال که خارج از تصوره.حتی اینویاشا هم برای ما عالی بود چون براش انتظار کشیدیم.با لوفی از صفر شروع کردیم.از مسخره بازی ها ناروتو تو مدرسه شروع کردیم سر هر فیلر و بریک چند بار از بی انیمگی هر قسمت رو دیدیم که الان برامون شراب شد.وگرنه الان ارک اراباستا رو بزار برای یه تازه کار ببین اصلا میبینه.
شاید باید باور کنیم انیمه ها هر نسل برای همون نسله.خودت امتحان کن دراگون بال رو بزار برای یه بچه یا نوجوان تازه کار ببین چی میگه.یا پینتاما رو برای یه تازه کار بزار ببین اصلا متوجه میشه.شراب نابه ولی برای کسایی که برای ناب شدنش صبر کردن نه هر کس از راه برسه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
هزار در صد موافقم.ولی بعید میدونم یکی بخواد وان پیس رو شروع کنه از اول و حوصله کنه.ما میگیم خوبه چون بیست سال با بریک هاش سر کوبوندیم تو دیفال:)ناروتو یه عشق نابه .بلیچ اسطوره ایه.دراگون بال که خارج از تصوره.حتی اینویاشا هم برای ما عالی بود چون براش انتظار کشیدیم.با لوفی از صفر شروع کردیم.از مسخره بازی ها ناروتو تو مدرسه شروع کردیم سر هر فیلر و بریک چند بار از بی انیمگی هر قسمت رو دیدیم که الان برامون شراب شد.وگرنه الان ارک اراباستا رو بزار برای یه تازه کار ببین اصلا میبینه.
شاید باید باور کنیم انیمه ها هر نسل برای همون نسله.خودت امتحان کن دراگون بال رو بزار برای یه بچه یا نوجوان تازه کار ببین چی میگه.یا پینتاما رو برای یه تازه کار بزار ببین اصلا متوجه میشه.شراب نابه ولی برای کسایی که برای ناب شدنش صبر کردن نه هر کس از راه برسه
اگر کسی آراباستا رو الان ببینه و خوشش نیاد، باید گردنش رو زد:-" :D

و به نظرم فقط اونایی قدر این انیمه ها رو نمیدونند که فقط دنبال چیزای پر زرق و برق(گرافیک:-" ) باشن:D
(با یک عدد مورد استثنا خلیل، اونم به خاطر سلیقه خاصش:-" @Police _ 110 )

گینتاما که اصلا به درد یک تازه کار نمیخوره و من هیچوقت پیشنهاد نمیدم! اصلا دیدن گینتاما قبل از بقیه انیمه های بلند و 60~70تا انیمه کوتاه تو همه سبکی اشتباهه:D قشنگ برای دیدنش باید به قولی اوتاکو بود! و با فرهنگ انیمه و بازی و وضعیت عجیب غریب ژاپنی ها آشنا بود! :D
و همه ی این پیش نیازها جدا از اینکه برای خودشون ارزش دارن و حتی جزو واجبات هستن، ارزش وقت گذاشتن براشون فقط برای دیدن گینتاما هم هست!

در کل...به نسل جدید اعتماد کنیم:-" از همون روز اول نیایم F/Z و شینگکی و کارهایی که گرافیک خفنی دارن بهشون پیشنهاد بدیم(کاری که خودم به اشتباه میکنم!) بد عادت نباید کردشون، وگرنه همینا هم راحت کنار میان!

راستی تو پست قبلیت گفته بودی وان پیس نصفش مونده که... ما از الان عزا گرفتیم که داره تموم میشه:(( چون واقعا اونقدرها و حتی شاید 5سال دیگه بعید میدونم ادامه داشته باشه:(

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,249
Zoku Owarimonogatari _ E1-E06

به به لذت بردم، بعد مدتی که از قسمت های قبل میگذره چسبید
دلم برای تیکه ها و طنز و مثال های عجیبشون تنگ شده بود، اون مکالمه و فرضیه سازی و به تصویر کشیدن تخیلاتشون که مختص این انیمه هست عالیه (منحرف بودنشونم که جدا :D )
موضوع این قسمتم جالب بود، شاید نبود دو شخصیت جذاب مثل

اوشینو مه مه و کایکو دیشو و بچگی هاچیکوجی
البته بزرگسالی هاچیکوجی بود ولی بچه بودنش ی چیز دیگه س با اون صداش
بزنه تو ذوق ولی روایتش خوب بود و تو خود انیمه با اینکه گفت پیام نداشت ولی داشت پیامشم در مورد حسرت و افسوس گذشته بود
تو یه صحنه آراراگی جمله ای رو گفت که سریع ذهنم رفت رو جمله معروف خودمون عکسشو میزارم اسپویل نیست و راحت بازش کنید مطمئنا متوجه اون جمله معروف میشید: :D

امیدوارم بازم بسازن جدا حیفه تموم شه و دیگه داستانی نداشته باشه

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
اگر کسی آراباستا رو الان ببینه و خوشش نیاد، باید گردنش رو زد:-":D

و به نظرم فقط اونایی قدر این انیمه ها رو نمیدونند که فقط دنبال چیزای پر زرق و برق(گرافیک:-" ) باشن:D
(با یک عدد مورد استثنا خلیل، اونم به خاطر سلیقه خاصش:-" @Police _ 110 )

گینتاما که اصلا به درد یک تازه کار نمیخوره و من هیچوقت پیشنهاد نمیدم! اصلا دیدن گینتاما قبل از بقیه انیمه های بلند و 60~70تا انیمه کوتاه تو همه سبکی اشتباهه:D قشنگ برای دیدنش باید به قولی اوتاکو بود! و با فرهنگ انیمه و بازی و وضعیت عجیب غریب ژاپنی ها آشنا بود! :D
و همه ی این پیش نیازها جدا از اینکه برای خودشون ارزش دارن و حتی جزو واجبات هستن، ارزش وقت گذاشتن براشون فقط برای دیدن گینتاما هم هست!

در کل...به نسل جدید اعتماد کنیم:-" از همون روز اول نیایم F/Z و شینگکی و کارهایی که گرافیک خفنی دارن بهشون پیشنهاد بدیم(کاری که خودم به اشتباه میکنم!) بد عادت نباید کردشون، وگرنه همینا هم راحت کنار میان!

راستی تو پست قبلیت گفته بودی وان پیس نصفش مونده که... ما از الان عزا گرفتیم که داره تموم میشه:(( چون واقعا اونقدرها و حتی شاید 5سال دیگه بعید میدونم ادامه داشته باشه:(
اراباستا
واتر سون و انیس لابی قشنگ برای همه اعصاره ! :x هر کی خوشش نیاد جدا لیاقت زندگی کردن نداره.
اصلا خود ماجرای لابون و بروک قشنگ میتونه برای حضرت ادم هم نوستالژی بشه :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
اینکه جوابی براش نبود گویا:D به هر حال تموم شد رفت:-"

دوستان گرام! Lupin Part V قسمت اول رو ازش زیرنویسی دارید؟ AW چیزی که من میبینم گویا قسمت اول رو در حرکتی بس ناجوانمردانه( :p ) فقط هاردساب گذاشتن:(

گرچه فکر کنم اینم جوابی نمیرسه و میشینم با زیرنویس انگلیسی میبینمش :-"

یه سه هفته ای نبودم....تازه برگشتم...چقدر پست زده شده D:

زیرنویس فارسی سری 5 Lupin III ... تا قسمت 19
بقیه ش هم داره زیرنویس میشه...ولی باید خیلی صبور باشی
یا بیخال بشی...و بدون زیرنویس فارسی نگاش کنی...

P.S
پایان فصل 5 .... خیلی قشنگه (":

Attachments

• Lupin III Part V.zip
    390 KB · مشاهده: 3

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اولین و مهمترین اصل تو دیدن انیمه اینه
اول دو قسمت بگیر ببین خوشت اومد اون بهترین انیمه برای تو میشه؟بالای نود درصد انیمه ها رو تو همون دو قسمت اول ول میکنی
اصل دوم هم اینه میخوای در حال پخش ببینی یا تموم شده؟مثلا وانپییس یکی از بهترین انیمه های دنیاست به قول خودت جریان اصلی ولی از سال 1995 داره هفتگی میاد هنوز نصفه هم نشده یا بلیچ 366 قسمت اومد ول کردن رفتن یا کاراگاه کنون الا بای 25 ساله داره چخش میشه یا سرور همه انیمه ها دراگون بال سی سال رو رد کرد

این قضیه از کی تا حالا اصل شده که مهمترینشون هم باشه ! ۲ قسمت !! خیلی از انیمه ها تازه تو فصل دوم خودشون رو نشون میدن ، یا اکثر انیمه های بلند رو از روی دو قسمت اول فقط به درد سطل اشغال میخورن ! فکر کن وان پیس رو بخوای از رودو قسمت اول قضاوت کنی !

• Like
Reactions: Z-fan and zack fair

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این قضیه از کی تا حالا اصل شده که مهمترینشون هم باشه ! ۲ قسمت !! خیلی از انیمه ها تازه تو فصل دوم خودشون رو نشون میدن ، یا اکثر انیمه های بلند رو از روی دو قسمت اول فقط به درد سطل اشغال میخورن ! فکر کن وان پیس رو بخوای از رودو قسمت اول قضاوت کنی !

تو انیمه های بلند یا انیمه های کوتاه بلند(چند فصلی های متعدد مثل مونوگاتاری و جوجو) به وضوح استفاده از همچین شیوه ای احمقانه است... و حتماً باید یکی دو آرک از انیمه رو ببینن تا بفهمن با سناریو کنار میان یا نه... و خب کلا اعتماد کردن به انیمه های بلند راحتتره اساساً چون مشخصه طی زمان بهتر شده داستانشون (به غیر از مواردی که بازم مشخصه تو دراز مدت گند زدن)

ولی برای انیمه های کوتاه حتی اگه فصل دوم و سوم هم خودشون رو نشون بدن بازم سه قسمت اول (اصن قانونش سه قسمته است نه دو قسمته) شدید مهمه
نحوه کارگردانی
سناریو
نوع دیالوگ گویی ها و کیفیت صداگذاری
موسیقی
و مخصوصاً سه اصل "اوج گیری، برخورد، نتیجه گیری" تو داستان سرایی همیشه خودشون رو تو داستان سه قسمت اول یه انیمه تو قالب یه سناریوی ابتدایی نشون میدن و خوب مشخص می کنه که چطور هندل می کنه انیمه داستان خودش رو.
اگه Made in Abyss و Houseki no Kuni تو ادامه مانگا (اونایی که خوندن میدونن) خیلی مریض تر از وضع فعلی انیمه شون اند (هر چند دو تا انیمه هم کلی تون تاریک و دارک و تراژدیک دارن) ولی این که یکی میتونه به اینا تکیه که عامل شون اینه که شروع ماجراجویی و آشنایی با رِگ تو ابتدای MiA خیلی خوب هندل میشه و حس شروع یه ماجراجویی بزرگ رو میده و قسمت ابتدایی هم نشون میده هر چند ابتدای سفرشون خیلی خطرناک نیست ولی پیک نیک هم نیست و با یه روند منظم تو همون سه قسمت ماجراشون سخت تر میشه. و از اون طرف نحوه معرفی جواهرات و مشکلات فوس و شینشا و بقیه جواهرات تو سه قسمت ابتدایی، پنهان سازی جوانب سوال برانگیز با ایجاد حس کنجکاوی در مورد دنیای عجیب داستان و اکشن فوق العاده خوب اجرا شده در مواجهه با ماه نشین ها و وینتریکوسوس تو سه قسمت اول دقیقاً ذات مرموز و عمیق داستان در کنار اکشن عجیب شو خوب به مخاطب میرسونه.
این رو میشه در مورد سه قسمت اول Re:Zero که خیلی خفن سناریویی که جلوتر بزرگتر و بزرگتر میشه رو خوب پهن می کنه و تون داستان رو به مخاطباش معرفی می کنه هم گفت.
یا Oregairu و Clannad که تو قالب کمدی سه قسمت اول حسابی موارد تیره و تار برای شخصیت میذارن و...

از اون طرف اگه کارهای کوتاه مثل Fuuka تکلیفشون با خودشون معلوم نباشه، مثل Domestic na Kanojo خیلی عجله ای درام های ترکیه ای درست کنه یا مثل حموم خونه یوناگی سان (اسم ژاپنی شو یادم رفت :D) تو همون سه قسمت اول خیلی نومیدانه به کلیشه های هارم اچی بدون ایجاد هیچ حس یونیک دیگه ای چنگ بزنه...اون وقته که راحت میشه فاتحه شو خوند.
چون حتی اگه فوکا جلوتر وقایع خفن تری داشته باشه بازم درست هندل اش نمی کنه. DnK با وجود کلی شخصیت و سناریوی بهتر بازم به خاطر عجله و اضافه کردن موارد بیخود مخاطبشو بیخود عذاب میده و از اون جا که از یه حدی هم نمیتونه تو درام سازی جلو بره از یه جا به بعد خیلی مشخص شروع به در جا زدن می کنه... و یوناگی سان هم با وجود کلی اکش و موارد عجیب و جالب تر باز چون تو قالب گنده تری پیاده شده باز برای پر کردن جای خالی هایی که داره دست به دامن کلیشه های اچی هارم که نه تو کارهای دیگه بلکه تو قسمت های قبلی خودش تکرار کرده بود، میشه.
اینا همه تو سه قسمت اول مشخص می کنه عیار انیمه و جوری که خودش رو هندل می کنه
این تازه داستان بود. اگه شخصیت های اصلی مثل سود آرت آنلاین تو همون سه قسمت اول نچسب و غیر واقعی جلوه کنن یا از لحاظ بصری مثل اون انیمه ـه اسم اش چی بود... اهان اینویاشیکی، باشه و موارد این چنینی نه این که بشینی آخر قسمت سوم وایسی بگی خب تو بد بودی دراپ ات می کنم...
نه...
کلا انگیزه ات رو برای ادامه دادن داستان از دست میدی به همین سادگی :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
یه چیزی میگم دعوام نکنین:D
سه قسمت که اصلاً، دو قسمت هم که خیلی کم، من هر فصل 90 درصد انیمه ها رو توی قسمت اول دراپ میکنم و آخر فصل هم مشخص میشه که با ضریب 90 درصد بهترین های اون فصل رو توی همون اول فصل انتخاب کرده بودم (At the peak of spiritual enlightenment:> ) ولی اگه بخوایم درست قضاوت کنیم در نهایت همش به سلیقه طرف بستگی داره و بعد از یه مدت تجربه کردن دیگه هر کسی با دیدن یکی دو قسمت میتونه تشخیص بده که به چه ژانری بیشتر علاقه داره و کدوم انیمه به گروه خونیش میخوره و این وسط علاقه نقش تعیین کننده ای داره:D

Karamatsu

کاربر سایت
Jun 6, 2018
32
خوب من نبودم یه مدت, در مورد فصل گذشته بگم که

Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru که خیلی خوب بود, چی چی بود اون کوروکو که میدیدم. یعنی انیمه ورزشی غیر شونن تا حالا ندیده بودم. اون Tsurune هم خیلی خوب بود. کاشکی بقیه انیمه ورزشیا رو هم همین طور بسازن که شونن نداشته باشه. :D

Fukigen na Mononokean S2 هم فصل دومش بود که اونم خیلی خوب بود. البته هنوز دو قسمت آخرو ندیدم دلم نمیاد تمومش کنم کِشش دادم. :D

Mob Psycho 100 خوب بود در برابر اون مرتیکه یک مشتی که شاهکاره. فقط کاشکی این شخصیت های سیاهی لشگر, مخصوصا اون قسمت های آخر که نقش نظاره گر, تحلیل گر و گوشت قربونی دارن از صحنه روزگار محو بشن. :D

Kaguya-sama wa Kokurasetai بد نبود خیلی بالا پایین داشت. بعضی قسمتا خیلی خوب بود بعضی قسمتا هم افتضاح. اما در کل اینکه آخر هر قسمت که سر و ته قضیه به خوبی بسته می شد رو اعصاب من بود و آرزو داشتم به روزگار سیاه دچار بشن مخصوصا دختره. :D

Domestic na Kanojo جا داشت چندتا دختر دیگه تو اون کلاب اضافه کنه. :D

3D Kanojo Real Girl S2 معمولی بود اما آخرشو گند زد الکی گُندش کرد.

Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue من نمیدونم این چه گربه ای بود, هم طراحی هم رفتارش. سازندش خیلی توهم گربه ای داره. :D

جوجو هم که مثل همیشه عالی. فقط به نسبت خودش شخصیت های فصل های قبلی رو بیش تر دوست داشتم.

در این فصل هم از هر کدوم فعلا یک قسمت دیدم به این ترتیب که

Fruits Basket باید جالب باشه, چند سال پیش اومدم سری اولشو ببینم که نچسبید اما این بار خوب به نظر میاد طراحی هاشم بهتره.

RobiHachi اینم از این مدل هاییه که به نظر میاد به سلیقه من می خوره اما اکثریت نه.

Nande Koko ni Sensei ga منحرف بازیه.

Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai این مدل جدیدیه. دختره خودشو خونوادش منحرفن, فکر می کنه همه پسرا منحرفن. :D

Sarazanmai اوه اوه اینم مدل جدیدی بود از نظر بلایی که به سرشون اومد. :D کیفیت بصریشم خیلی خوبه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
Carole & Tuesday

خب شاهکار فصل بهار که چه عرض کنم ، یکی از بهترین های 2019 ( بدون شک) از راه رسید ! واقعا قسمت اولش فریبنده بود ! بونز قراره با یه انیمه دیگه بترکونه

یه کم تو شکل گیری داستان و مقدمش خلاصه سازی کرد ، ولی به نظرم خللی تو ارائه سناریو اصلی به وجود نیوورد

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
و اما بهار:D

One Punch Man 2nd Season ep01:
نمیدونم من اشتباه متوجه شدم یا داستان انیمه جلوتر از چیزی بود که الان نشون داد آخه طراحی های مانگا اونقدر خوبن که مرز بین انیمه و مانگا رو محو کرده:D بعدم چرا من هی احساس میکردم فصل اولش 24 قسمتی بوده؟:D

Kimetsu no Yaiba ep01:
این یکی خیلی نظرم رو جلب کرد. از شخصیت های اصلی راضی بودم و دلم رو نزدن. همه اش هم سر قسمت اول خدا خدا میکردم که اون اتفاقی (که بگم اسپویل میشه) نیوفته که خدا رو شکر نیوفتاد:D

Isekai Quartet ep01:
انتظار داشتم چیز باحال و خنده داری ازش دربیاد ولی خیلی کسل کننده بود.

Fruits Basket (2019) ep01:
سری قدیمیش رو یه یکی دو قسمت دیده بودم. اینم بازسازی همون بود و به سلیقه من نمیخوره وگرنه برای علاقمندان به این سبک مطمئناً انیمه خوبیه.

Kenja no Mago ep01:
بازم ایسکای. حالا ایسکای بودنش به خودی خود بد نیست ولی داستان و شخصیت پردازیش هم چند لول از انیمه های دیگه این سبک پایینتره.

Fairy Gone ep01:
Persona Vibes :D یا Jojo Vibes (هر کدوم راحترین:D)

Nande Koko ni Sensei ga!? ep01:
شاید... شاید... شاید بهتر باشه منتظر نسخه BD بمونم:D

Sewayaki Kitsune no Senko-san ep01:
oyomesan dream. دراااااپ.

Carole & Tuesday ep01:
قسمت اولش که جذبم نکرد، حالا چون در مورد موسیقیه شاید قسمت های بعدیش رو بیشتر دوست داشته باشم ولی فعلاً با این یه قسمت نه.

Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai ep01:
دختره به خاطر باباش ذهنش منحرفه و پسره اصلاً توی باغ نیست. ترکیب جالبیه، ادامه اش میدم:D

Senryuu Shoujo ep01:
اینم بدش نبود، میرن میشین توی کلوب و شعر میگن.

Shoumetsu Toshi ep01:
از قسمت اول هیچی معلوم نشد. یه حسی بدی هم نسبت بهش دارم، احساس میکنم شبیه Gunslinger Stratos ـه و مثل اونم گند میزنه.

Gunjou no Magmel ep01:
این انیمه به شدت از فقدان شخصیت پردازی، موسیقی، داستان و انیمیشن رنج میبره. دراپش کردم.

Kono Oto Tomare! ep01:
انیمه های زیبا از نعمت های خوب الهی هستن، قدرشون رو بدونیم:x بهترین شخصیت پردازی بین انیمه های فصلی:> صدای Tengu of Ashina هم سورپرایز خوبی بود>:) (همش منتظر بودم به نوه اش بگه "سکیرو همشون رو بکش" :)) )

Sarazanmai ep01:
نمیدونم یعنی میخواست مثل Mawaru Penguindrum باشه (که یه تار موی نداشته اون هم به حساب نمیاد) یا اینکه کلاً قصد متفاوت بودن داشت... ولی در هر صورت ر.....یده بود.

Nobunaga-sensei no Osanazuma ep01:
ژانر اودا نوبوناگا :D

جوجو و شیلد هیرو و دورورو هم که از فصل قبل دارم ادامه میدم. خلاصه خیلی زیاد شد، باید یه چند تاییشون رو یا حذف کنم و یا به تاخیر بندازم تا بتونم انیمه های نیمه تمومم رو ادامه بدم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر