Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

مدیر انجمن
Sep 24, 2005
10,365
3,458
نام
پرهام
سلام
مانگای این و the promised neverland خیلی خوبه رسما تو انیمه کلی اتفاق هارو جذف می کنند یا به خواست خودشون جلو عقب می کنند که به نظرم خوب نیست ولی چون مجبورا کار رو تو چند قسمت ارائه بدن باید از یه چیزایی بزنند!
مانگا تا قسمت 37 اینا ترجمه کردن فارسیش رو متاسفانه و باید بری از سایت های دیگه ترجمه انگلیسی رو بخونی چاره نیست!
راستی The King's Avatar هم 3تا OVA داره یادت نره ببینی!و اینم ببین Tensei shitara Slime Datta Ken اینم انیمه ای خوبیه تو این سبک!
انگیلیسی خوندن به من نیومده :D
نه لازم نیست انگلیسی بخونه، از همینجا میتونه فارسیش رو بخونه، فقط باید یوزر پسوورد انیم ورلدش رو وارد کنه:
تو اون نرم افزاری که محمدعلی لینکشو داد ؟
اون ردیفه . دارم هرچی توشه رو فله ای دانلود میکنم :D
سطح این تاپیک از فارومای تخصصی انیمه هم بالاتره بدون اغراق
من جای دیگه ای فعالیت ندارم اما اینو میدونم که بچه های این تاپیک اکثرا جاهای دیگه اسم و رسمی دارن تو بحث انیمه . یجورایی چکیده و فیلتر شده سایر منایع انیمه ای تو این تاپیک جمع شدن .

آخرین ویرایش:

Z-fan

wielder of Triforce of Wisdom
کاربر سایت
Jul 10, 2013
3,019
6,937
نام
سید محمد حسین
سلام
2 تا انیمه سینمایی دیدم مای هرو اکادمی و 7 گناه که کیفیتشون از خود انیمه بالاتر بودن مخصوصا اکادمی
دوستان چندتا انیمه سینمایی از انیمه های معروف معرفی کنید ممنون میشم
سطح این تاپیک از فارومای تخصصی انیمه هم بالاتره بدون اغراق
این که سطح این جا بالاتره ناشی از اینه که همه ما از اون جاها متواری شدیم :))
و البته تو اکثر اون فروم ها آدم نبود باهاش بشه بحث کرد و چیزی گذاشت ملت بخونن... انیم ورلد یه مدت خوبی همچین فضای قشنگی رو داشت که نمیدونم تقدیر الهی بود یا هر چیز دیگه دووم نیاورد سیستم اش... هر چند من از اون جا یه سری از بهترین رفقام رو پیدا کردم.

انیمه سینمایی اقتباسی از انیمه های معروف هاه؟

Suzumiya Haruhi no Shoushitsu: این رو قبلاً در موردش نوشته بودم بذا پیدا کنم پستم رو... هاع... ایناهاش لینک به پست مذکور

Kizimonogatari: پیش درآمد اصلی و در حقیقت نقطه شروع داستانی مجموعه مونوگاتاری... که یه سه گانه است. و خب جزو خشن ترین انیمه هایی ـه که کلاً میشه در قالب سینمایی دید

Berserk: Ougo no Jidan: که به سه گانه برسرک: عصر طلایی هم معروفه... تمیز ترین اقتباس از یکی از خفن ترین آرک های خفن تری مانگاهای تاریخ.

One Piece: Z فیلم Z که دوازدهمین فیلم وان پیس ـه بهترین چیزیه که وان پیس در مورد فیلم های سینمایی اش به خودش دیده. داستان خفن، اکشن خوف و کاراکترهای شدیداً دوست داشتنی

Gintama: Movie 2: اسم اش رو یادم رفته. فیلم اول گینتاما که خلاصه یکی از آرکاشه به جهنم، ولی فیلم دوم اش یه داستان جدا و عجیب غریبی داره که نمونه نداره انصافاً

Dragon Ball Super: Broly: هولی شعط...این خیلی خوبه... اکشن مشتی و تکرار نشدنی

Fate Stay Night Heaven's Feel: سه گانه ای که روایت دوباره و متفاوتی از F S/N ـه... شدیداً از لحاظ کیفی و بصری دهن وا کنه..تنها مسئلش اینه که فعلاً دو تا فیلمش اکران شده و فقط بلوری اولیش در دسترسه

Cowboy Bebop the Movie: اینم یه اسمی داشت یادم رفته. ولی هر چی که ملت در مورد کابوی بیباپ دوست دارن تو این سینمایی به طول تمام و کمال هست با یه سری سکانس های شدید خاطره انگیز.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
85
43
نام
aliakbar
این که سطح این جا بالاتره ناشی از اینه که همه ما از اون جاها متواری شدیم :))
و البته تو اکثر اون فروم ها آدم نبود باهاش بشه بحث کرد و چیزی گذاشت ملت بخونن... انیم ورلد یه مدت خوبی همچین فضای قشنگی رو داشت که نمیدونم تقدیر الهی بود یا هر چیز دیگه دووم نیاورد سیستم اش... هر چند من از اون جا یه سری از بهترین رفقام رو پیدا کردم.

انیمه سینمایی اقتباسی از انیمه های معروف هاه؟

Suzumiya Haruhi no Shoushitsu: این رو قبلاً در موردش نوشته بودم بذا پیدا کنم پستم رو... هاع... ایناهاش لینک به پست مذکور

Kizimonogatari: پیش درآمد اصلی و در حقیقت نقطه شروع داستانی مجموعه مونوگاتاری... که یه سه گانه است. و خب جزو خشن ترین انیمه هایی ـه که کلاً میشه در قالب سینمایی دید

Berserk: Ougo no Jidan: که به سه گانه برسرک: عصر طلایی هم معروفه... تمیز ترین اقتباس از یکی از خفن ترین آرک های خفن تری مانگاهای تاریخ.

One Piece: Z فیلم Z که دوازدهمین فیلم وان پیس ـه بهترین چیزیه که وان پیس در مورد فیلم های سینمایی اش به خودش دیده. داستان خفن، اکشن خوف و کاراکترهای شدیداً دوست داشتنی

Gintama: Movie 2: اسم اش رو یادم رفته. فیلم اول گینتاما که خلاصه یکی از آرکاشه به جهنم، ولی فیلم دوم اش یه داستان جدا و عجیب غریبی داره که نمونه نداره انصافاً

Dragon Ball Super: Broly: هولی شعط...این خیلی خوبه... اکشن مشتی و تکرار نشدنی

Fate Stay Night Heaven's Feel: سه گانه ای که روایت دوباره و متفاوتی از F S/N ـه... شدیداً از لحاظ کیفی و بصری دهن وا کنه..تنها مسئلش اینه که فعلاً دو تا فیلمش اکران شده و فقط بلوری اولیش در دسترسه

Cowboy Bebop the Movie: اینم یه اسمی داشت یادم رفته. ولی هر چی که ملت در مورد کابوی بیباپ دوست دارن تو این سینمایی به طول تمام و کمال هست با یه سری سکانس های شدید خاطره انگیز.
ممنون دوست عزیز گینتاما فوقالعاده بود
دنیای انیمه سایت عالی بود ولی کاربر اماتور مثل بنده زیاد بود
من تک تک کامنتهای اینجا رو میخونم حتی وقتی از انیمه ای صحبت میشه که ندیدم و دوست ندارم در صورتی که جاهای دیگه واقعا غیر قابل تحمل اند
یکی از دلایل خلوت شدن اینجا تموم شدن ناروتو بود چون موقعی که هفتگی میومد اینجا بیشتر شلوغ میشد
خلاصه من یکی از بهترین سرگرمیهای زندگیم رو مدیون اینجا ام دم همتون گرم

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
517
1,023
نام
محمد
دوستان بی زحمت زیرنویس Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen و Tate no Yuusha no Nariagari و همینطور
Tensei shitara Slime Datta Ken رو تا اخرین قسمتی که اومده بگذارید!:D
پ.ن:
@Police _ 110 دست خودت رو میبوسه!:D

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
6,335
2,302
نام
خلیل
دوستان بی زحمت زیرنویس Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen و Tate no Yuusha no Nariagari و همینطور
Tensei shitara Slime Datta Ken رو تا اخرین قسمتی که اومده بگذارید!:D
پ.ن:
@Police _ 110 دست خودت رو میبوسه!:D

Attachments

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,137
2,164
نام
mohammad
دوستان میخوام از اول دوباره درست حسابی naruto رو شروع کنم ولی فاز فیلر اینارو اصلا ندارم...:d
میشه قسمت های اصلی رو جایی دید و همونارو ببینم؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
1,270
1,827
نام
مسلم

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
1,270
1,827
نام
مسلم
gjhkjkl.jpg
الان Devilman Crybaby رو تموم کردم. نمبدونم چی بگم، یه حس دوگانه ای نسبت بهش دارم، یه جاهایی خیلی خوب میشد و بعضی وقت ها هم مسخره میشد ولی در مجموع نظرم مثبته. خود انیمه هم بیشتر از اینکه ژاپنی باشه حس و حال سریال های غربی رو داشت که بدم نیست و یه ذره هم تنوع هم خوبه و دیگه خسته شدم از بس همه چی کاوایی و Peacefull ـه. فقط این آرت استایلش روی مخ بود، اصلاً ثبات نداشت و اوپنینگش هم کاش نمیذاشتن روی انیمه با همون تیتراژ پایانی خالی بهتر میشد. خلاصه اینکه یه ذره به انیمه های نتفلیکس امیدوار شدم.:D

اون صحنه عاشورا خیلی غافلگیرکننده بود :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟