Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
این چند خط رو مینویسم برای دلم تو تنها فروم انیمه ای ایران

به یاد انیمورلد
پارسال تو همچین روزایی دنیای انیمه اوار شد روی انیمه بازای ایرانی.بزرگترین گنجینه انیمه ایران به ساعتی از دست رفت گنجینه ای از اطلاعات و ترجمه ها و نقدها که دونسل انیمه باز گزد اورده بودن.به دلایلش کاری ندارم چون دیگه مهم نیست.ولی متاسفانه این اتفاق افتاد حیلی ها گفتن برمیگردن گفتن همه چی دوباره خوب میشه سایتهای دیگه جبرانش میکنن ولی بعد یک سال هنوز خلا انیمورلد رو حس میکنم.خلا یه جو حرفه ای و اختصاصی انیمه ای.اینو نوشتم شاید یکی از بچه های انیمورلد بخونه .شایدم کسی نخونه و همه رد کنن یه فحشی هم بهم بدن.ولی دوست داشتم یک جایی نوشته بشه تا بمونه.کجا بهتر از اینجا اخرین پناهگاه انیمه بازای ایران

انیمورلد هنوز بعد یک سال دوست دارم برگردی.صادقانه میگم هنوز دوست دارم

فروم انیمه ای خوب میخوای انیمه پردیس هنوز سر پاست. درسته الان دیگه گوست تاون شده ، ولی دیتابیس ۱۳ سالش موجوده و محو نشده!!! یادش بخیر چه بحثایی سر اینکه ایتاچی قویتره یا جیرایا اونجا میکردیم !!! البته مال قبل از نبرد ناروتو و پین و از بین رفتن همه قوانین یونیورس بود!

..........

بشر کینگدوم هر چقدر از انیمه شانس نیورد ، ولی عجب لایو اکشنی دارن براشن میسازن!!! LOTR لوله

ways_fb_img_1552495191928.jpg

تریلراش رو دیدم بسی هایپ شدم

سلام

Your Name و A Silent Voice رو دیدم یکی از یکی شاهکار تر.

تو این مایه ها دیگه چی پیشنهاد میدین؟

Summer wars
The garden of words

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
فروم انیمه ای خوب میخوای انیمه پردیس هنوز سر پاست. درسته الان دیگه گوست تاون شده ، ولی دیتابیس ۱۳ سالش موجوده و محو نشده!!! یادش بخیر چه بحثایی سر اینکه ایتاچی قویتره یا جیرایا اونجا میکردیم !!! البته مال قبل از نبرد ناروتو و پین و از بین رفتن همه قوانین یونیورس بود!

..........

بشر کینگدوم هر چقدر از انیمه شانس نیورد ، ولی عجب لایو اکشنی دارن براشن میسازن!!! LOTR لوله

ways_fb_img_1552495191928.jpg

تریلراش رو دیدم بسی هایپ شدم

Summer wars
The garden of words

به غیر از چند تا شخصیت مثل اوکی که باید دو تا مانتن از GOT بذارن رو هم تا بهش نزدیک شن بقیه چیزها رو واقعاً حق مطلب رو ادا کردن. حیف فیلمه و از آرک اوّل که از لحاظ جالبی جزو سه تا آرک آخر کل مجموعه است فقط میتونه اقتباس کنه... امیدوارم تو ژاپن عین بنز بفروشه...(که احتمالاً بفروشه...اون جا هر چی با اسم کینگدام عین خر فروش میره :D)

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214

انصافا اصلا یک بار تو فروم انیمورلد رفته بودی که اونو با این مقایسه میکنی؟فقط قسمت وانپیسش بالای 3000 صفحه بود بلیچ ناروتو و گیناتاما و به قول خودشون انیمه های کمتر محبوب بماند

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

نه خداییش این سعادت رو نداشتم انیمه ورلد رو ببینم!:D;;)
فعلا که اون سه هزار صفحه turn to dust شده و روی نت وجود خارجی ندارند!!! اگه وجود داشت این مکالمه شکل نمی‌گرفت اصلا!!!
ضمن اینکه موسسین انیمه ورلد کاربرای همین انیمه پردیس بودن که به خاطر یه کدورتی جدا شدن و رفتن انیمه ورلد رو تاسیس کردن!

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
درود

اساتید نظرشون در مورد سریال Violet Evergarden چیه ؟ خیلی تعریفش شنیدم

بسیار خوب است، نقطه سر خط. :D
(توضیح بیشتر: کار اپیزودیکه در حقیقت وایولت اورگاردن و با وجود سناریوهای محشرش، اگه فکر کردید داستا اصلی وایولت قراره نیروی محرک داستا باشه سخت در اشتباهید. یی از قسمت هاش جزو معدود انگشت شمار چیزهاییه که اشک ام رو در آورد لای انیمه ها. داستان وایولت هم همون جور که نیروی محرک نیست ولی باز خیلی خوب به تصویر کشیده شده، انیمیشن و طراحی ها برای یه انیمه سریالی 13 قسمتی واقعاً تخیلیه)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
درود

اساتید نظرشون در مورد سریال Violet Evergarden چیه ؟ خیلی تعریفش شنیدم

میخواستم بزارم چند تا انیمه جمع شن ، با هم در موردشان بنویسم ، ولی حالا که پرسیدی!!!

..........
Violet evergarden

iztn_ml0421_1024x1024.jpg

iztn_ml0421_1024x1024.jpg

10/10

با اینکه انیمه ریتم متلاطم و پر فراز و فرودی داشت . با این حال یکی از بهترین انیمه های سال های اخیر بود ، فوکوس خیلی خوبی روی کارکتر ویولت بود و آنقدر کارکتر خوب بود و خوب ارائه شد و رشد و پرداخت بی نظیری داشت که نپرداختن به سایر شخصیت های فرعی اصلا به نظرم نیومد ! تم اصلی و داستان و روایت فوق العاده ای رو تو ۱۳ قسمت ارائه داد، حرف هایی رو زد که کیشیموتو تو ۷۰۰ چپتر، آخرش نتونست در حد وایولت بزنه! در کنار این ها داستان از لحاظ ارائه محتوای تاثیر گذار و غم انگیز هم جزو بهترین هاست.

البته همش به این فکر میکردم که اگه روی پیشینه و زندگی وایولت در جنگ تمرکز بیشتری میزاشت میتونست خط اصلی داستان رو پر رنگ تر و تاثیر گذار تر کنه ، و همین طور نقدش از جنگ رو واضح تر بروز بده !!! اما به این فکر کردم که وقتی آتش جنگ زبانه می‌کشه ، همه رو زخمی می‌کنه نه یه عده به خصوص یا فقط کسایی که در جبهه ها هستند، و وایولت این رو هم به خوبی به تصویر می‌کشه!

انیمه در تمام بخش های طراحی ، موسیقی متن ، صدا گذاری و افکت ها هم بی نظیر بود!

کیوتو انیمیشن محبوب ترین استودیو منه با اختلاف ، همین بس که توی top 10 من چهار عنوان از این استودیو هست . KA با اینکه از mainstream صنعت انیمه فاصله بسیاری داره ، ولی باز هم مخاطب زیادی داره و آثارش جز محبوب ترین انیمه های طرفدارانش هست. V E هم شاهکار دیگه از این استودیو هست و پیامش به مخاطبینشون اینه که تا وقتی این چراغ روشنه ، ما بهترین هستیم و خواهیم موند!

اینم یه amv خفن و البته پر از اسپویل از انیمه

اگه انیمه رو دیدید حتما ببینید ،موسیقی‌ش بی نظیره و به خوبی تنظیم شده!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
واقعاً تماشای هفتگی Domestic no Kanojo خیلی عذاب آوره. بعد از هر قسمت کلیا خودنگهداری میکنم که نرم سراغ مانگا:D البته یه بار امتحانی یه چپتر خوندم و متوجه شدم انیمه خیلی خلاصه وار از کنار بعضی مسائل گذشته:| رویی هم تا اینجای کار BEST GIRL بوده، فقط حیف که کسی قدرشو نمیدونه. کاش یکی میومد برش میداشت و میبردش توی یه ایسکایی چیزی و از شر این جماعت بی لیاقت راحتش میکرد:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر