Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
این پادکست دنبال میکنم خوبه بنظرم
لینکش میزارم اخبار انیمه و حاشیه هاش میگن یه خورده طنز هم داره
«یووری!!! بر رادیو»
پادکستی که در مورد انیمه ایی به اون زباله ایی باشه مفتش هم نمیرزه!اجراشون هم:-&:-&:-&

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
خب 3تا فیلمی که برای (Code Geass(Koudou -Handou-Oudou رو دیدم و شدید چسبید \m/و خاطرات انیمه رو برام زنده کردن!هر 3تا فیلم رو عالی ساختن+ صحنه های جدیدی که اضافه کردن و بعضی دیالوگ های اضافه رو هم حذف کردن!خلاصه کسایی که انیمه رو دیدن حتما حتما این 3 تا فیلم رو ببین بعضی جاهارو کامل کرده این فیلم!البته یه علامت سوال بزرگی هم برام ایجاد کرده که بگذریم:Dوکسایی هم ندیدن تا حالا این سری رو می تون باز فیلم انیمه رو ببین بعدا خواستن برن سراغ انیمه اصلی!درست مثل 3تا فیلم گلدن ارک berserk!!
لینک فیلم هارو تو اسپویلر میزارم حتما حتما ببینید که از دست نره

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
Nisemonogatari
35619.jpg

خب بعد از تموم کردن باکه مونوگاتاری در ایستگاه دوم سراغ دیدن نیسه مونوگاتاری رفتم و همین دیشب تموم شد:D
اینبار داستان انیمه سراغ معرفی خواهران آتشین آراراگی، یعنی آراراگی کارن و آراراگی سوکیهی رفت... کاراکترهایی که توی باکه حضور خیلی کمرنگی داشتن و اینجا فرصت بود به خوبی توی 11 قسمت دلنشین باهاشون آشنا بشیم.
از شخصیت هر دو خواهر خوشم اومد و شخصیت جالبی داشتن ولی مسئله ای که یکم اذیتم میکرد افت هیجان و جذابیت داستان بود... داستان هر دو مورد در مجموع خوب بود ولی خب با توجه به باکه مونوگاتاری انتظار خیلی بیشتری داشتم که متاسفانه برآورده نشده... در مجموع میتونم بگم داستان خاصی پشت این 11 قسمت نبود و صرفا بستری بود برای آشنایی بیشتر با شخصیت ها و یه جورایی ممکنه حکم آرامش قبل از طوفان رو داشته باشه:-"
از داستان که بگذریم میرسیم به شخصیت ها که شدیدا عالی بود این بخش... در کنار آشنایی بیشتر با خواهران آراراگی و شینوبو سه کاراکتر جدید هم داشتیم هر سه کاراکترهای جالبی بودن به خصوص کایکی که فوق العاده بود برام و شدیدا ازش خوشم اومد و امیدوارم بازم در آینده حضور داشته باشه>:)
موسیقی و کارگردانی هم همگی عالی بودن فقط این سری حجم فن سرویس ها بیش از حد زیاد بود و خب با اینکه منکر این نمیشم که از بیشترشون لذت بردم ولی باعث شدن برام حس تهی بودن به داستان القا بشه که خب زیاد جالب نبود این مورد... امیدوارم توی نکومونوگاتاری این مورد بالانس تر باشه;;)
در مجموع نیسه مونوگاتاری انیمه ی بسیار زیبایی بود که از دیدنش لذت بردم ولی در مقایسه با انتظاری که ازش داشتم ضعیف عمل کرد و باعث شد برای نسخه ی بعدی سری کمی با احتیاط تر عمل کنم که تو ذوقم نخوره...
نمره ی کل: 8.25

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
دلمون برا زنگ تفریح های خلیل خان تنگ شده (2) :-"

پ.ن:خلیل دونو اگه فرصت نمیکنی تا نفری یه ترک یک و نیم دقیقه ای بزاریم و بقیه حدس بزنن چیه:D (ولی اگه خودت زحمتش رو بکشی خیلی بهتره)
@Police _ 110

ببخش مسلم، یه مدت نبودم، همین دیشب برگشتم خرمشهر...
خودت صاحب اختیاری، هر کاری خواستی برای "زنگ تفریح" به سلیقه ی خودت انجام بده، چون تازه امدم، کار عقب مونده زیاد دارم و یه مدتی طول میکشه که برگردم به روال قبل ـم.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
Nisemonogatari
35619.jpg

خب بعد از تموم کردن باکه مونوگاتاری در ایستگاه دوم سراغ دیدن نیسه مونوگاتاری رفتم و همین دیشب تموم شد:D
اینبار داستان انیمه سراغ معرفی خواهران آتشین آراراگی، یعنی آراراگی کارن و آراراگی سوکیهی رفت... کاراکترهایی که توی باکه حضور خیلی کمرنگی داشتن و اینجا فرصت بود به خوبی توی 11 قسمت دلنشین باهاشون آشنا بشیم.
از شخصیت هر دو خواهر خوشم اومد و شخصیت جالبی داشتن ولی مسئله ای که یکم اذیتم میکرد افت هیجان و جذابیت داستان بود... داستان هر دو مورد در مجموع خوب بود ولی خب با توجه به باکه مونوگاتاری انتظار خیلی بیشتری داشتم که متاسفانه برآورده نشده... در مجموع میتونم بگم داستان خاصی پشت این 11 قسمت نبود و صرفا بستری بود برای آشنایی بیشتر با شخصیت ها و یه جورایی ممکنه حکم آرامش قبل از طوفان رو داشته باشه:-"
از داستان که بگذریم میرسیم به شخصیت ها که شدیدا عالی بود این بخش... در کنار آشنایی بیشتر با خواهران آراراگی و شینوبو سه کاراکتر جدید هم داشتیم هر سه کاراکترهای جالبی بودن به خصوص کایکی که فوق العاده بود برام و شدیدا ازش خوشم اومد و امیدوارم بازم در آینده حضور داشته باشه>:)
موسیقی و کارگردانی هم همگی عالی بودن فقط این سری حجم فن سرویس ها بیش از حد زیاد بود و خب با اینکه منکر این نمیشم که از بیشترشون لذت بردم ولی باعث شدن برام حس تهی بودن به داستان القا بشه که خب زیاد جالب نبود این مورد... امیدوارم توی نکومونوگاتاری این مورد بالانس تر باشه;;)
در مجموع نیسه مونوگاتاری انیمه ی بسیار زیبایی بود که از دیدنش لذت بردم ولی در مقایسه با انتظاری که ازش داشتم ضعیف عمل کرد و باعث شد برای نسخه ی بعدی سری کمی با احتیاط تر عمل کنم که تو ذوقم نخوره...
نمره ی کل: 8.25
کایکی واقعا بهترین شخصیت کله سریه حتی بنظرم اوشینو / شینوبو و خوده اراراگی هم بهش نمیرسن البته فعلا نقش زیادی نداره ولی تو second season باهاش اشنا میشی و اینکه بنظرم second season بهترینه سریه(فکرکنم خیلیای دیگه هم همین نظرو داشته باشن)البته من فقط تا پایان hanamonogatari دیدم و پیگیر بودم, شاید فیلم و فصلای بعدی بهتر باشن ولی بهت قول میدم تا هانامونوگاتاری بهتر از کایکی نیست اینم بگم همه شخصیتا عالین و اصلا یکی از دلایلی که مونوگاتاری انقدر برای فن هاش عزیزه همین شخصیتهای فوق‌العاده‌شن ولی کایکی تو ی سطح دیگه‌س:D اهان اینم بگم نیسِمونو برای منم زیاد خوشایند نبود ولی همینطور که خودت گفتی درمجموع کاره خوبیه

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
کایکی واقعا بهترین شخصیت کله سریه حتی بنظرم اوشینو / شینوبو و خوده اراراگی هم بهش نمیرسن البته فعلا نقش زیادی نداره ولی تو second season باهاش اشنا میشی و اینکه بنظرم second season بهترینه سریه(فکرکنم خیلیای دیگه هم همین نظرو داشته باشن)البته من فقط تا پایان hanamonogatari دیدم و پیگیر بودم, شاید فیلم و فصلای بعدی بهتر باشن ولی بهت قول میدم تا هانامونوگاتاری بهتر از کایکی نیست اینم بگم همه شخصیتا عالین و اصلا یکی از دلایلی که مونوگاتاری انقدر برای فن هاش عزیزه همین شخصیتهای فوق‌العاده‌شن ولی کایکی تو ی سطح دیگه‌س:D اهان اینم بگم نیسِمونو برای منم زیاد خوشایند نبود ولی همینطور که خودت گفتی درمجموع کاره خوبیه
هرچی من میام هی خودمو هایپ نکنم نمیشه انگار:D
کایکی واقعا فوق العاده است... لحن صحبت کردنش، تیپش، اهدافش، دیالوگش همه و همه عالین... البته فعلا حرکت خاصی ازش ندیدم ولی درکنار اوشینو(غایب بزرگ) بهترنه:x
شینوبو هم خیلی جالب میزنه دوست دارم هرچه زودتر فیلم مربوط به نحوه ی آشناییش با آراراگی رو ببینم...
حضور سنگوکو و دیالوگ های انفرادی هاچیکوجی و آراراگی هم پررنگ باشه عالی میشه:-"

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
هرچی من میام هی خودمو هایپ نکنم نمیشه انگار:D
کایکی واقعا فوق العاده است... لحن صحبت کردنش، تیپش، اهدافش، دیالوگش همه و همه عالین... البته فعلا حرکت خاصی ازش ندیدم ولی درکنار اوشینو(غایب بزرگ) بهترنه:x
شینوبو هم خیلی جالب میزنه دوست دارم هرچه زودتر فیلم مربوط به نحوه ی آشناییش با آراراگی رو ببینم...
حضور سنگوکو و دیالوگ های انفرادی هاچیکوجی و آراراگی هم پررنگ باشه عالی میشه:-"
کاملا با تمام حرفات موافقم برای منم نزدیک ترین شخص به کایکی همین اوشینو بودش . حالا با کایکی اشنا بشی بیشتر ازش خوشت میاد :D
دقیقا همینطور که انتظار داری تو فصل دوم سنگوکو یکی از مهره های اصلیه داستان هستش حضور کایکی و هاچیکوچی هم بشدت پررنگه. دیگه بیشتر از این چیزی نمیگم که ی‌وقت ناخواسته اسپویل نکنم برات
درمورد فیلم هم از بس ارشیوم بهم ریخته‌س حتی نمیدونم چند پارتشو دارم:D ولی اونایی ک دیدن راضی بودن ظاهرا

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
ببخش مسلم، یه مدت نبودم، همین دیشب برگشتم خرمشهر...
خودت صاحب اختیاری، هر کاری خواستی برای "زنگ تفریح" به سلیقه ی خودت انجام بده، چون تازه امدم، کار عقب مونده زیاد دارم و یه مدتی طول میکشه که برگردم به روال قبل ـم.
سلام اختیار داری، اتفاقاً منم نبودم و دیشب برگشتم:D
نه حالا واجب هم نیست که حتماً خودت انجام بدی، اگه بچه ها پایه باشن خودمون یه زنگ تفریح دورهمی راه میندازیم:D فقط اگه راه اندازی شد حتماً شرکت کن;)

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
Shigatsu wa Kimi no Uso
67177.jpg

بعد از دیدن نیسه مونوگاتاری برای یه استراحت کوتاه سراغ یکی از انیمه هایی رفتم که قبلا به دلایلی مجبور شده بودم دراپش کنم... دروغ تو در آوریل;;)
دروغ تو در آوریل از اون دست انیمه های رومانس و درام ژاپنیه که ثابت میکنه ژاپن توی زمینه ی رومانس و کارهای عاشقانه میتونه حرف های زیادی برای گفتن داشته باشه... برعکس خیلی از انیمه های این سبکی که با کلیشه های تکراری و خسته کننده اشباع شدن و بدون هدف و داستان خاصی به تکرار مکررات میپردازن، دروغ تو در آوریل داستانی درگیر کننده و فوق العاده عمیق داره... داستانی احساسی از کاراکترهایی که هرکدوم رنگ و بوی خاص خودشون رو دارن و این رنگ و بو در عین تکامل و پیشرفت از اعتدال و واقعه گرایانه بودن خارج نمیشه... داستانی که توی 22 قسمت تا حد ممکن حس تکرار به بیننده نمیده و باعث میشه بیننده به خوبی با تلخی و شیرینی داستان زندگی شخصیت های انیمه همراه بشه:x
من معمولا راجب گرافیک و موسیقی حرف زیادی نمیزنم ولی دروغ تو در آوریل به قدری توی این دو مورد عالی کار کرده که نمیشه به راحتی از این موضوع گذشت... قطعه های معروف موسیقی کلاسیک با اون حال و هوای فوق العاده و گرافیک بسیار چشم نواز توانایی به وجد آوردن هرکسی رو داره و چقدر حیف که کارهایی در این حد کیفیت کم داریم و هرچه جلوتر هم میریم مدام کم و کمتر میشن:(
شخصیت پردازی دروغ تو در آوریل یکی از نکاتیه که من هم ازش راضی بودم و همه یه جایی رو اعصابم بود:D به طور کلی شخصیت ها عالی بودن و پردازش خیلی خوبی داشتن منتها ارتباط و گره ی داستانی شخصیت اصلی با مادرش برای من هنوز گنگ و غیرقابل درکه و خب متاسفانه همین موضوع باعث شد خودم شخصا نتونم اونقدر با نیمه ی اول انیمه ارتباط برقرار کنم:-"
درکل تو دروغ تو در آوریل انیمه ای بسیار زیبا و خوش رنگ و لعابی هست که به خوبی شما رو با دنیای نوازنده ها آشنا میکند و تا مدت ها فکر نواختن و گوش دادن به پیانو را در سر بیننده می اندازد:D و همچین داستانی بسیار زیبا و عمیق دارد که هرچی جلوتر میرید شما رو بیشتر و بیشتر درگیر میکند تا جایی که در 1/3 پایانی هیچ صفتی غیر از شاهکار نمیتونه عزمت و بزرگی کار رو توصیف بکنه^:)^
نمره ی کل: 9.25/10

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
این فصل دو تا انیمه هارم داریم که احتمال کمی وجود داره که موفق ظاهر بشن و خودی نشون بدن (البته با توجه به این دو قسمتی که تا حالا دیدم)

اولیش Go-toubun no Hanayome (به طور مختصر THICC :">) هست که در دسته هارم های معمولی قرار میگیره که فعلاً تا وقتی که هنوز همه دخترای داستان عاشق شخصیت پسر اصلی نشدن و سطح اچی ـش هم در حد همین oppai bouncing هست قابل دیدنه ولی همونطوری که گفتم احتمالش کمه بتونه این روال رو ادامه بده و مطمئناً از چند قسمت بعد میزنه جاده خاکی و میره لای دراپی های فصل:-"

انیمه دومی Domestic na Kanojo هست که این یکی میره توی دسته هارم های خطرناک چون شخصیت پسر داستان همون اول کاری تابوی ممنوعه این سبک رو میشکنه و در 10 دقیقه صفر تا صد رو با یکی از دخترها طی میکنه ولی همچنان چشمش دنبال باقی کانوجوها هم هست. خب در حالت عادی همچنین انیمه ایی ده دقیقه هم توی لیست من دووم نمیاره (مخصوصاً اینکه شخصیت های indecisive playboy جزو تاپ 10 مورد تنفرترین شخصیت های من به حساب میان) و شاید اگه قبل از دانلود خلاصه داستانش رو خونده بودم اصلاً سراغش نمیرفتم ولی نمیدونم چرا یه جورایی (با عذاب وجدان زیاد) دلم میخواد ادامه داستان رو ببینم که چه جوری این پسره قراره خودش رو از این منجلاب نجات بده (یا شایدم به خاطر اینه که دوست دارم داغون شدن تدریجیش رو ببینم;))). به هر حال اینا درس زندگی هستن و از اینجور اتفاق ها ممکنه برای همه مون بیوفته:-"... OP انیمه هم خیلی خوبه و یه چهار پنج باری گوشش کردم (نمیدونم چرا با شنیدنش حس دژاووی شدیدی بهم دست میده:-/)

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
انیمه دومی Domestic na Kanojo هست که این یکی میره توی دسته هارم های خطرناک چون شخصیت پسر داستان همون اول کاری تابوی ممنوعه این سبک رو میشکنه و در 10 دقیقه صفر تا صد رو با یکی از دخترها طی میکنه ولی همچنان چشمش دنبال باقی کانوجوها هم هست. خب در حالت عادی همچنین انیمه ایی ده دقیقه هم توی لیست من دووم نمیاره (مخصوصاً اینکه شخصیت های indecisive playboy جزو تاپ 10 مورد تنفرترین شخصیت های من به حساب میان) و شاید اگه قبل از دانلود خلاصه داستانش رو خونده بودم اصلاً سراغش نمیرفتم ولی نمیدونم چرا یه جورایی (با عذاب وجدان زیاد) دلم میخواد ادامه داستان رو ببینم که چه جوری این پسره قراره خودش رو از این منجلاب نجات بده (یا شایدم به خاطر اینه که دوست دارم داغون شدن تدریجیش رو ببینم;))). به هر حال اینا درس زندگی هستن و از اینجور اتفاق ها ممکنه برای همه مون بیوفته:-"... OP انیمه هم خیلی خوبه و یه چهار پنج باری گوشش کردم (نمیدونم چرا با شنیدنش حس دژاووی شدیدی بهم دست میده:-/)
اینایی که گفتی یاد School Days افتادم. البته اون که زباله ای بیش نبود اینم احتمالا همونطور باشه:D

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
من قبلا مانگای Domestic na Kanojo رو 70-80 چپترش رو خوندم تا اینکه به طور تدریجی مثل همه ی مانگاهایی که به آنگویینگ میرسونمشون کم کم یادم رفت که هر هفته بخونمش:D
تا اونجایی که خوندم فقط اواخرش حس کردم که یکم داره کش پیدا میکنه ولی اگه انیمه قراره 12 قسمت باشه پس احتمالا قبل از اینکه افت کنه تموم میشه.
پیشنهاد میکنم که انیمه رو حتما ببینید/ادامه بدید چون احتمالا بهترین درام/رومنس شوننی هست که قراره گیرتون بیاد:D شخصیت اصلی هم نه یه indecisive playboy هستش نه یه indecisive piece of s**t (که این stereotype انیمه های شونن رومنسه:D).
به علاوه اینکه Rui فوق العادس و احتمالا مهم ترین دلیل ادامه دادن انیمه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر