تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
سلام
من یه لب تاپ دارم که گرافیک جی فورس gtx970m روش هست ویندوز رو ریست فکتری دادم الان بازی هایی که انجام میدم
همش با لگ رو برو شدم بازی که قبلا 60فرم میگرفتم الان 30تا یا 40 تا با همون نتظیمات داره بزور میده cpu رو تست کردم
مشکلی نداشت الان گرافیک رو چطور باید تست کنم ببینم مشکل از کجاست ؟ اخرین اپدیته کارت گرافیک هم نصب هست
رو سیستم اگه میشه کمکم کنید مدل لب تاپمم g751jz هست
ممنون

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
لطفا راهنمایی کنید

با سلام خدمت دوستان . من در مورد دوتا کارت گرافیک سیستمم یه مشکل دارم خواهش میکنم اگه دوستان میتونن کمک کنن. کارت گرافیک من gtx260 هست و یه کارت کارت گرافیک هم به صورت آنبورد روی مادر برد دارم که این دومی خروجی hdmi هم داره.... مشکل من اینه که کارت گرافیک اول که ازش خروجی میگیرم همونgtx تا دایرکت ایکس 10 رو بیشتر پشتیبانی نمیکنه ولی وقتی توی تنظیمات گرافیکی سیستم نگاه میکنم نوشته که تا دایرکت ایکس 11 ..... بازی crysis3 هم اون زمان تازه اومده بود روی سیستم من جواب نداد با اینکه ویندوز 64 بیت هم نصب بود.... سوال من اینه که آیا ممکنه این directx11 رو که توی تنظیمات به من نشون میده مربوط به اون گرافیک آنبرده باشه؟؟؟؟ و اگر بخوام از اون آنبرده خروجی بگیرم نصب درایورش به صورت کلی چطور هست؟آیا با نصب دی وی دی مادر برد خود بخود گرافیکش نصب میشه ؟؟ چون آنبورد هست؟؟؟اگه دوستان اطلاعاتشون رو در اختیار بنده بزارن ممنون میشم.تشکر فراوان.

woooo

کاربر سایت
Jun 15, 2014
63
سلام به دوستان گلم @};-@};-@};- یه کارت MSI R9 290 GAMING دارم دماش داخل بازی CRYSIS 3 تا 90 میره با MSI KUMBOSTER تا 94 ایا دما عادیه چون در بررسی هایی که ازش موجوده دماش از 86 بیشتر نیست منتظر کمک های دوستان .. کاتالیست 15.4 @};-@};-@};-

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
سلام دوستان
من نسخه ی 353.30 کارت گرافیک nvidia رو دانلود و نصب کردم. اما هروقت میخوام nvidia control panel رو باز کنم گیر میکنه و not respond میده
خیلی رو اعصابه
راهنمایی کنین

reza_ps3

کاربر سایت
Oct 1, 2012
187
سلام
دوستان من مشکل خطایارور Display driver NVIDIA Windows Kernel Mode Driver,Version 355.82 stopped responding and has successfully recovered
را دارم.توی بازی the witcher3 و بازی mad max بعد از چند دقیقه بازی کردن بازی stopped working میده و اررور بالا رو میده. نسخه های قبلی درایور انویدیا هم تست کردم و همشون همین اررور میدن.
روی بازی های دیگه مثل GTA V , BF4 , METALL GEAR , COD:ADW هیچ مشکلی ندارم.دمای گرافیک هم نهایتا تا 70 الی 74 میره.
مشکل از چی میتونه باشه؟ توی یوتیوب هم سرچ کردم و کارهایی که گفتند انجام دادم ولی بازم مشکلم رفع نشده
ممنون میشم یه راهنمایی بکنید

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
با سلام خدمت دوستان...
نسخه های 358.50 و 358.59 انویدیا مشکل دارند به هیچ وجه آپدیت نکنید.الان همه بازی ها دچار لگ شدن بدجور.358.59 هات فیکس هستش که هیچ تاثیری نداره.
برگردین به 355.98

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دوستان من الان برای ACS اومدم آخرین آپدیت رو بریزم.
مینویسه که nvidia installer cannot continue و هیچ رقمه هم نمیریزه! کسی میدونه مشکل چیه؟
هیچ توضیحی هم نمیده چرا!

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
دوستان من الان برای ACS اومدم آخرین آپدیت رو بریزم.
مینویسه که nvidia installer cannot continue و هیچ رقمه هم نمیریزه! کسی میدونه مشکل چیه؟
هیچ توضیحی هم نمیده چرا!
منم همین مشکل رو داشتم دلیلش هم نمی دونم چیه . به جای اینکه خود درایور رو برای نصب اجرا کنم رفتم از تو device manager درایور رو آپدیت کردم که اروری هم نداد .حالا البته نمی دونم این شکلی مشکلی ایجاد می شه یا نه ...

jhamid93

کاربر سایت
Mar 11, 2015
110
دو نسخه ی آپدیت 358.91 و 359 رو که نصب میکنم، سیستم ارور desktop device manager میده
بازی ها هم بالا نمیاد دیگه
کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟ 353 مشکلی نداره :|

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
دوستان یه سوال
من به تازگی یه کامپیوتر خریدم با کارت گرافیگ gtx 960 4gb حالا وقتی به طور مثال بازی دارک سولز 3 رو روی max اجرا میکنم بعد از یکی دو ساعت دما به 76 میرسه.
طبیعیه؟ تا چقدر کارت گرافیک تحمل میکنه و مشکلی ایجاد نمیکنه؟
کولراش زیاد قوی نیستن ولی فکر کنم با یه برنامه ای که از سی دی خودش نصب کردم میتونم دور فنش رو زیاد کنم این کارو بکنم به نظرتون؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دوستان یه سوال
من به تازگی یه کامپیوتر خریدم با کارت گرافیگ gtx 960 4gb حالا وقتی به طور مثال بازی دارک سولز 3 رو روی max اجرا میکنم بعد از یکی دو ساعت دما به 76 میرسه.
طبیعیه؟ تا چقدر کارت گرافیک تحمل میکنه و مشکلی ایجاد نمیکنه؟
کولراش زیاد قوی نیستن ولی فکر کنم با یه برنامه ای که از سی دی خودش نصب کردم میتونم دور فنش رو زیاد کنم این کارو بکنم به نظرتون؟
کلا دست کاری نکن دور فن رو. اگر نگرانی یه مقدار به خود کیس برس و فن بهش اضافه کن. ولی این دما خیلی عجیب نیست من با کلی سیستم خنک کاری تا 70 راحت میره، تازه جایی هستم که هوا سرده مثل چی!

• Like
Reactions: afshin76

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر