بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
سلام دوستان یه دستگاه داشتم ps3 slim 320 gig اورجینال خور 1.5 سالی بود تو جعبش بود و اخرین بار سالم بود اما الان که روشن می کنم با کابل av کار میکنه اما با hdmi نه هر روشی رو هم بگین رفتم البته میتونم با hdmi به منوی ریکاوری ببرم ولی منو تصویر نمیده که نمیده مشکل چیه ؟؟؟؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام دوستان یه دستگاه داشتم ps3 slim 320 gig اورجینال خور 1.5 سالی بود تو جعبش بود و اخرین بار سالم بود اما الان که روشن می کنم با کابل av کار میکنه اما با hdmi نه هر روشی رو هم بگین رفتم البته میتونم با hdmi به منوی ریکاوری ببرم ولی منو تصویر نمیده که نمیده مشکل چیه ؟؟؟؟
با av وصل کن برو تو تنظیمات بخش خروجی تصویر بعد بزارش روی hdmi بعدش hdmi رو وصل کن و yes رو بزن باید اوکی بشه.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
با av وصل کن برو تو تنظیمات بخش خروجی تصویر بعد بزارش روی hdmi بعدش hdmi رو وصل کن و yes رو بزن باید اوکی بشه.
سلام ممنون داداش والا دقیق نمیدونم چکار کنم
ببین اول av رو وصل می کنم بعد میرم تنظیمات میزنم hdmi بعد وصلش می کنم باز تصویر سیاه میمونه
قبلا میرفتم دکمه پاور رو نگه میداشتم یه صدا بوق میداد میرفت الان نمیره

• Like

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام ممنون داداش والا دقیق نمیدونم چکار کنم
ببین اول av رو وصل می کنم بعد میرم تنظیمات میزنم hdmi بعد وصلش می کنم باز تصویر سیاه میمونه
قبلا میرفتم دکمه پاور رو نگه میداشتم یه صدا بوق میداد میرفت الان نمیره
اگه اشتباه نکنم 30 ثانیه از مدتی که زدی رو hdmi مهلت داری.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
درود
در مورد این صفحه قرمز توضیح میدی؟
میگن که یه سری هاشون از نظر سخت افزاری دست کاری شده بود و وقتی ابدیت کنی کنسول این طوری میشه
حالا دقیقا نمی توانم بهت توصیح بدم چون خودم از خیلی جاها پرسیدم هر کی یه چیزی میگه دلیل خوبی براش پیدا نکردم که بهت بگم

• Like
Reactions: jjhha and rosgod

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
دوستان سلام
من یه ps3 فت سری k و ۶۵ نانومتری دارم وقتی بازی نمیکنی و توی مولتی من هستی دمای cpu میره نزدیک ۷۶ و دمای rsx میره نزدیک ۵۹ وقتی بازی سنگین مثل god of war ac باهاش بازی میکنم در حد مثلا یک ساعت فنش در حالت متوسط کار میکنه و دما متغیر میشه از ۷۲ تا ۷۴ و دمای rsx هم حدود 61.به طور میانگین فاصله دمای cpu با rsx حدود 14,15 هست ولی تاحالا دور فن نشده در اخرین مرحلش به گردش در بیاد
با این تفاسیر صلاح میدونید برای پیشگیری وب من نصب کنم و دور فنو ببرم بالا؟برای پیشگیری از چراغ زرد؟یا سری که درد نمیکنه بهش دستمال نبندمو بذارم همینجوری به روال عادیش ادامه بده؟

آخرین ویرایش:
  • Like

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
دوستان سلام
من یه ps3 فت سری k و ۶۵ نانومتری دارم وقتی بازی نمیکنی و توی مولتی من هستی دمای cpu میره نزدیک ۷۶ و دمای rsx میره نزدیک ۵۹ وقتی بازی سنگین مثل god of war ac باهاش بازی میکنم در حد مثلا یک ساعت فنش در حالت متوسط کار میکنه و دما متغیر میشه از ۷۲ تا ۷۴ و دمای rsx هم حدود 61.به طور میانگین فاصله دمای cpu با rsx حدود 14,15 هست ولی تاحالا دور فن نشده در اخرین مرحلش به گردش در بیاد
با این تفاسیر صلاح میدونید برای پیشگیری وب من نصب کنم و دور فنو ببرم بالا؟برای پیشگیری از چراغ زرد؟یا سری که درد نمیکنه بهش دستمال نبندمو بذارم همینجوری به روال عادیش ادامه بده؟
فت معروفه به اینکه دماش بالا باشه ولی اینکه میگید تفاوت دمای CPU و RSX حدود ۱۴ تا ۱۵ درجه هست یکم عجیبه!(یه ایده‌ای دارم و اگه مدل دقیق کنسولتونو اعلام کنید ممکنه بر اساس ایده به جایی برسم منظورم CECH-XXXXXX هست)
وب من با مولتی من فرقی فکر نمیکنم داشته باشه. به نظرم تو تنظیمات مولتی من بگردید و گزینه‌ای که ماکزیم دمای پردازنده رو تایین میکنه حدود ۱−۲ درجه کمتر کنید اینجوری فن دور بیشتر میره(ولی خیلی بیشتر نه) و سیستم هم کمی خنک تر کار میکنه و البته به فن هم فشار نمیاد!

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
داداش مدل دقیق cechk04 هستش
پس اون اختلاف طبیعی نیست؟مثلا یک ساعت باهاش بازی سنگین میکنی اختلاف حدود ۱۰ تا ۱۲ تاست وقتی بیشتر بازی میکنی نزدیک ۲ ۳ ساعت اینطورا این اختلاف تا ۱۴ ۱۵ تا هم میرسه اما مثلا با سه ساعت مداوم god of war بازی کردن هم دور فن از ۵۰ درصد بیشتر نمیشه
الان وب من نصب کردم حداقل فنو گذاشتم رو ۵۰ درصد حداکثر دما هم گذاشتم ۷۸ من مشکلی با بالا رفتن صدای فن ندارم فقط نمیخوام مشکلی برای دستگاه پیش بیاد به نظرتون حداقل دور فنو از ۵۰ بیشتر کنم شاید اختلاف دما کمتر بشه؟
الان حداقل فن رو ۵۰ درصده حدود ۲ ساعت evil 4 hd باهاش بازی میکنم دمای cpu میشه 66 و rsx 53

آخرین ویرایش:
  • Like

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
داداش مدل دقیق cechk04 هستش
پس اون اختلاف طبیعی نیست؟مثلا یک ساعت باهاش بازی سنگین میکنی اختلاف حدود ۱۰ تا ۱۲ تاست وقتی بیشتر بازی میکنی نزدیک ۲ ۳ ساعت اینطورا این اختلاف تا ۱۴ ۱۵ تا هم میرسه اما مثلا با سه ساعت مداوم god of war بازی کردن هم دور فن از ۵۰ درصد بیشتر نمیشه
الان وب من نصب کردم حداقل فنو گذاشتم رو ۵۰ درصد حداکثر دما هم گذاشتم ۷۸ من مشکلی با بالا رفتن صدای فن ندارم فقط نمیخوام مشکلی برای دستگاه پیش بیاد به نظرتون حداقل دور فنو از ۵۰ بیشتر کنم شاید اختلاف دما کمتر بشه؟
الان حداقل فن رو ۵۰ درصده حدود ۲ ساعت evil 4 hd باهاش بازی میکنم دمای cpu میشه 66 و rsx 53
سلام
اختلاف مشکلی نداره چون بعضی PS3 ها پردازنده اصلی (CPU) ۹۰ نانومتری و پردازنده گرافیک (RSX) ۶۵ نانومتری هست گفتم شاید اختلاف ناشی از اون باشه(حتی در این صورت هم طبیعیه). که در مورد کنسول شما جفتش ۶۵ نانومتریه که هم گرماش کمتره هم مصرف برقش کمتره پس خیالتون کاملا راحت
والا من اسلیم دارم و دور فن حد اقل رو روی ۲۰ گذاشتم. ۵۰ فک کنم یکم زیاد باشه روی همون ۲۰−۲۵ باید کفایت کنه
دماتون با توجه به فت بودن کنسول کاملا عادی و رضایت بخش است.

MEHDI2560

عضو جدید
Sep 6, 2019
1
سلام علیرضا(x23are)
منم دقیقا همین مشکل رو دارم هر چقدر بازش میکنم زوتر ارور داغی میزنه.چنتا واشر گذاشتم زیر پیچهای مربط به هیت سینگ تا بیشتر فشار بیاره بازم جواب نداد میتونی بیشتر راهنمای کنی دیگه کلافه شدم.فیوزهای حرارتی هم چک کردم سالمه.میشه از خمیر زیر ihs باشه چون هیتسینگ اصلا خیلی گرم نمیشه یا مشکل نرم افزاری باشه.
ممون پیشاپیش برای کمکت.

• Like

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام
وقت بخیر

رفقا من بعد از لاگین کردن به psn ، به 30 ثانیه نمیکشه sign out میشه و اروری هم که میده 8002A548 هست . کسی راهکارش رو میدونه چیه ؟

• Like

jeyran

کاربر سایت
Oct 25, 2007
52
دوستان سلام
من یه دستگاه fat 60gb دارم که چند هفته پیش موقع بازی خاموش شد بعد هم که روشن میکنم بعد یکی دو دقیقه همه چی کند میشه و بعد چراغ پاور زرد و بعد قرمز چشمک زن میشه . کسی میدونه مشکل از چیه و اگه تعمیر میخاد کجا بدم انجام بده ؟
ممنون

Hadi MP

کاربر سایت
Jul 21, 2016
48
دوستان سلام
من یه دستگاه fat 60gb دارم که چند هفته پیش موقع بازی خاموش شد بعد هم که روشن میکنم بعد یکی دو دقیقه همه چی کند میشه و بعد چراغ پاور زرد و بعد قرمز چشمک زن میشه . کسی میدونه مشکل از چیه و اگه تعمیر میخاد کجا بدم انجام بده ؟
ممنون
درود؛ در صورت امکان خمیر رو عوض کنید تست کنید، شاید مشکل رفع شد! خمیر خاصی هم نمیخواد برای تست، یدونه خمیر معمولی بخرید، اگر دیدین مشکل حل شد، خمیر خوب بگیرین، عوض کنید.

• Like
Reactions: jeyran

jeyran

کاربر سایت
Oct 25, 2007
52
درود؛ در صورت امکان خمیر رو عوض کنید تست کنید، شاید مشکل رفع شد! خمیر خاصی هم نمیخواد برای تست، یدونه خمیر معمولی بخرید، اگر دیدین مشکل حل شد، خمیر خوب بگیرین، عوض کنید.
ممنون از راهنماییت
فقط من خیلی دست به آچار نیستم میترسم خراب ترش کنم ..کسی جایی رو میشناسه برم برام انجام بده مطمئن باشه ؟؟؟؟

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر