بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان گرامی ...من در مورد دوتا بازی هام به ی erorr رسیدم که نمی دونم دلیلش چیه ...لطفا راهنماییم کنین
سلام
این میگه دیتاشون خراب شده و باید پاک کنی و دوباره از اول دانلود کنی این تنها راهشه

ghenaati_amir

کاربر سایت
Jan 17, 2017
2
سلام من یک پلی 3 دست دوم خریدم که مولتی من هم نصب داره صدا و تصویر بیکیفیت 480p AV مشکل نداره
اما hdmi برای بازیها صدا نداره فقط انچارتد هست که صداش در میاد بقیه بازی ها رو مجبورم بدون صدا بازی کنم
اما انچارتد1 با hdmi با صدا اجرا میشه البته اولش اون هم بیصدا بود وقتی تو تنظیمات صدای بازی نوع صدا رو به استریو غییر دادم صداش اومد. و صفحه تنظیمات هم وقتی گزینه ها رو بالا پایین میکنم صدای تیک دار حرکت موجوده
اگه خودم دوباره مولتی من بگیرم نصب کنم درست میشه؟ کسی اگه میدونه لطفا راهنمایی کنهه بازی بدون صدا اصلا حال نمیده

• Like
Reactions: se.phi.roth

Hadi MP

کاربر سایت
Jul 21, 2016
48
سلام :-B
دوستان یدونه PS3 اسلیم گرفتم کپی خور؛بعد خواستم آپدیتش کنم از کنسولفا 4.81 ریباگ دانلود کردم کاستوم فریمور نصب کردم روش ؛ورژن مولتیمن هم 4.55 بود فک کنم؛فریمور دستگاهم اشتباه نکنم 4.48 اینا بود؛خلاصه آقا ما اینو نصبیدیم رفتم که گیمو باز کنم سرعت دستگاه بهتر شد بعد آپدیت تو مولتی من بازیو میزدم لود میومدم بیرون که از /app_home/ps3_game/ بازیو باز کنم مثله قبلش این ارورو داد 80028f14 :| هرکاری هم کردم درست نشد بازیا تو مولتی من میومد ولی ایجا لود نمیشد؛خلاصه زدم فرمت شد از اول مولتی من نصب کردم با برنامه ریباگ Toolbox و وب من :D (PS3 نداشتم تا الان نوب هستم تو فریم ورکو هکش ،یکمی از سایتا اطلاعات دارم نه بیشتر :|:D) خلاصه همچنان ارور پابرجاست؛چه قبل نصب مولتیمن و بقیه چه بعدش :|
الان میخوام گیم دانلود کنم واسش تست کنم ،اگه تاپیک یا مرجعی دارین به طور کلی برای PS3 ممنون میشم لینک بدین(نصب بازی؛هک،فریمور هرچی که باشه)؛و مهم ترین موضوع چیکار کنم که ارور نده :-< اصلا این ارور باعث مشکل میشه؟ :|

napelon1991

کاربر سایت
May 1, 2017
11
نام
سجاد
سلام :-B
دوستان یدونه PS3 اسلیم گرفتم کپی خور؛بعد خواستم آپدیتش کنم از کنسولفا 4.81 ریباگ دانلود کردم کاستوم فریمور نصب کردم روش ؛ورژن مولتیمن هم 4.55 بود فک کنم؛فریمور دستگاهم اشتباه نکنم 4.48 اینا بود؛خلاصه آقا ما اینو نصبیدیم رفتم که گیمو باز کنم سرعت دستگاه بهتر شد بعد آپدیت تو مولتی من بازیو میزدم لود میومدم بیرون که از /app_home/ps3_game/ بازیو باز کنم مثله قبلش این ارورو داد 80028f14 :| هرکاری هم کردم درست نشد بازیا تو مولتی من میومد ولی ایجا لود نمیشد؛خلاصه زدم فرمت شد از اول مولتی من نصب کردم با برنامه ریباگ Toolbox و وب من :D (PS3 نداشتم تا الان نوب هستم تو فریم ورکو هکش ،یکمی از سایتا اطلاعات دارم نه بیشتر :|:D) خلاصه همچنان ارور پابرجاست؛چه قبل نصب مولتیمن و بقیه چه بعدش :|
الان میخوام گیم دانلود کنم واسش تست کنم ،اگه تاپیک یا مرجعی دارین به طور کلی برای PS3 ممنون میشم لینک بدین(نصب بازی؛هک،فریمور هرچی که باشه)؛و مهم ترین موضوع چیکار کنم که ارور نده :-< اصلا این ارور باعث مشکل میشه؟ :|

سلام عزیز یبار ریبلت دیتابیس کن درس میشه از منو ریکاوری

booshveg

کاربر سایت
Jul 12, 2012
3
سلام به همه
بازی مافیا 2رو از روی دیسک که اجرا میکنم
صدای خوندن دیسک بلوری مثل صدای شخم زدن میمونه
قارت قارت تر تر
خیلی بد صدا میده
مشکل کحاست؟
یادمم نمیاد قبلا این مشکل بوده یا نه
لطفا کمک

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام به همه
بازی مافیا 2رو از روی دیسک که اجرا میکنم
صدای خوندن دیسک بلوری مثل صدای شخم زدن میمونه
قارت قارت تر تر
خیلی بد صدا میده
مشکل کحاست؟
یادمم نمیاد قبلا این مشکل بوده یا نه
لطفا کمک
سلام
اینو باید ببری تعمییرکار و نشونش بدی این کار خودت نیست

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
دوستان ps3 من دسته را به صورت بیسیم یا وایرلس نمیشناسه.فقط کابل که وصل کنم به دسته کار میکنه.کسی میتونه کمکم کنه چهکار کنم درست شه.حتی دسته نوع خریدم همین مشکل را داشت.

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان ps3 من دسته را به صورت بیسیم یا وایرلس نمیشناسه.فقط کابل که وصل کنم به دسته کار میکنه.کسی میتونه کمکم کنه چهکار کنم درست شه.حتی دسته نوع خریدم همین مشکل را داشت.
سلام
احتمالا از برد واریرلیس کنسول هست اون خراب شده به احتمال زیاد چرا چون که گفتی دسته اکبند خریدم و امتحان کردم نشد این احتمال وجود داره که برد وایرلیس ماله دسته خراب شده
باید ببریش تعمیرکار راهی نداره دوست من خودت نمیتوانی درست کنی و کار خیلی ظریفی هست

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
دیروز تو یه فروم خارجی یکی بود مثل شما مشکل داشت و یه بار از نو دیتابیس رو ریبیلد کرد اوکی شد!
اگه شما هنوز کنسول رو پیش تعمیر کار نبردی یه بار این کار رو بکن شاید اوکی شد!
فقط دقت کن که همه سیو ها و گیم هایی که تو کنسول داری پاک میشن

• Like

am73in

کاربر سایت
Mar 10, 2018
6
سلام
من ps3 اسلیممو برای گردوخاک گیری و تعویض خمیر سیلیکون باز کردم از اونوقت هر وقت روشنش میکنم چراغ قرمزش یه بار 3تا چراغ زرد و یه بار دیگه 6 تا چراغ زرد نشون میده
مشکل چیه؟

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من ps3 اسلیممو برای گردوخاک گیری و تعویض خمیر سیلیکون باز کردم از اونوقت هر وقت روشنش میکنم چراغ قرمزش یه بار 3تا چراغ زرد و یه بار دیگه 6 تا چراغ زرد نشون میده
مشکل چیه؟
سلام
باید میبردیش بیرون برات اینکار رو میکردن
احتمالا خمیرش خوب نبوده یا خوب تمیزکاری نکردی برای همین این طوری میشه دوباره بازش کن و خوب با تینر تمیزش کن و خمیر خوب و درجه یک براش بگیر و دوباره سر همش کن ببین درست میشه یانه

• Like
Reactions: am73in

am73in

کاربر سایت
Mar 10, 2018
6
تو بازی میره و مشکلی نداره فقط من نگران شدم
با برنامه وبمن دیدم دمای cpu تو xmb حول و حوش 78 درجست با فن 50 درصد و تو بازی که میرم فن میره رو 100 و دما میاد رو 72
دمای rsx درون بازی 44 با فن 50 درصد و بیرون بازی 48 با فن 100 درصد
خطرناکه؟

آخرین ویرایش:
  • Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
تو بازی میره و مشکلی نداره فقط من نگران شدم
با برنامه وبمن دیدم دمای cpu تو xmb حول و حوش 78 درجست با فن 50 درصد و تو بازی که میرم فن میره رو 100 و دما میاد رو 72
دمای rsx درون بازی 44 با فن 50 درصد و بیرون بازی 48 با فن 100 درصد
خطرناکه؟
اگر بلدی فن ش هم یه سرویس کن احتمالا فن دستگاه کثیف شده اونم یک سرویسی کن
اگر باز این طوری شد احتمالا فن دستگاه نیم سوز شده
که اینم خودش یک بدبختی

• Like
Reactions: am73in

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر