راهنمایی در مورد اجرای بازی ها

alireza_a

کاربر سایت
Jul 4, 2008
7
سلام خدمت همه اساتید
دوستام من یه psp fat دارم که بازی takken 6 رو اجرا نمیکنه ، البته اکثر بازیهارو اجرا میکنه ولی نمیدونم چرا این یکی رونمیتونه اجرا کنه البته error خواصی نمیده وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه سیاه میمونه تا وقتی که خودم psp رو خاموش یا ریست کنم
الان فریمور روی این psp من 500m33_6 تازه آپدیت کردم به این ورژن البته قبلشم اجرا نمیشد روی فریمور قبلی
راستش اکثر راهایی که بعضی از دوستان و یه سری از سایتهای خارجی گفته بودن برای اجرا شدن بازی انجام دادم ولی بازم نشد ، مموری کارت عوض کردم ، توی تنضیمات منوی ریکاوری رو مطابق دستور عمل بعضی سایتها عوض کردم نشد که نشد
چیکار کنم دوستان؟؟؟؟:(

vaita2

کاربر سایت
Aug 30, 2008
72
با سلام خدمت دوستان.
من یه مشکلی با بازی GTA : Vice city stories دارم اونم اینه که وقتی میرم به یه قسمتی از شهر بازی گیر میکنه و دستگاه خاموش میشه.
دستگاهمم ورژن 5.50 gen D3 هست.
لطفا راهنماییم کنید.
ممنون.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,239
سلام خدمت همه
به تازگی بازی Blazblue رو دانلود کردم که متاسفانه بازی پچ نشده بود و هر کاریش کردم نتونستم پچش کنم ...
وقتی وار بازی میشم همون صفحه اول که میخواد لود بشه دستگاه فریز میشه
کسی میدونه باید چیکار کنم ؟؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام خدمت همه
به تازگی بازی Blazblue رو دانلود کردم که متاسفانه بازی پچ نشده بود و هر کاریش کردم نتونستم پچش کنم ...
وقتی وار بازی میشم همون صفحه اول که میخواد لود بشه دستگاه فریز میشه
کسی میدونه باید چیکار کنم ؟؟
شما پی اس پیت از چه نوعی هست و فریم ویرش چی هست؟
به صورت کلی می گم!
اگر پی اس پی شما 1000 ,2000v1v2 (کپی خور دائم) باید به 5.50 gen d3 آپدیت کنید
اگر 3000, 2000v3 (کپی خور موقت ) باید به 5.03 gen c آپدیت کنید

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,239
شما پی اس پیت از چه نوعی هست و فریم ویرش چی هست؟
به صورت کلی می گم!
اگر پی اس پی شما 1000 ,2000v1v2 (کپی خور دائم) باید به 5.50 gen d3 آپدیت کنید
اگر 3000, 2000v3 (کپی خور موقت ) باید به 5.03 gen c آپدیت کنید

psp fat و gen d3 هستش ... یه سری برنامه تو فروم پیدا کردم که توضیح داده بودن باهش میشه بازی هارو پچ کرد که عملی نشد ... توو psp hack هم رفتم اونجا هم دو روش دیگه گفته بودن که باز هم عملی نشد !!! رفتم بازی رو خریدم و روی 2 پی اس پی مختلف ( یه 1000 و یه 2000 ) اجرا کردم که باز هم عملی نشد !!!!!!! موندم دیگه چیکار کنم ( البته بازی رو پس دادم !! )

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
psp fat و gen d3 هستش ... یه سری برنامه تو فروم پیدا کردم که توضیح داده بودن باهش میشه بازی هارو پچ کرد که عملی نشد ... توو psp hack هم رفتم اونجا هم دو روش دیگه گفته بودن که باز هم عملی نشد !!! رفتم بازی رو خریدم و روی 2 پی اس پی مختلف ( یه 1000 و یه 2000 ) اجرا کردم که باز هم عملی نشد !!!!!!! موندم دیگه چیکار کنم ( البته بازی رو پس دادم !! )
شما دکمه select رو بزن و UMD ISO MODE رو اگر m33 driver هست به sonyتغییر بده و بلعکس

fafzooni

کاربر سایت
Apr 10, 2010
42
نام
فرّخ افزونی
من شاهزادۀ ایرانی رو از 2 شیرد با فرمت CSO دانلود کردم. هرکاری می کنم اجرا نمیشه تو پوشه گیمز قرار میدم. می خوام بدونم اینو چطور میشه درستش کرد؟
ورژن پی اس پی فت من m 5.33 هست.

DAVOD54

کاربر سایت
Apr 19, 2010
7
راهنمایی درمورد بازی nina agent

با سلام میخواستم ببینم نور یا شفافیت تصویر بازی nina agent چه جوری تغییر میکنه اخه داخل تنظیماتش چیزی نداره.:confused:
با تشکر

fafzooni

کاربر سایت
Apr 10, 2010
42
نام
فرّخ افزونی
سلام دوستان من برای بازی god of war المپوس رو دارم. من یه جا گیر کردم که سه تا ستون هست که باید با دایره اونارو گرفت و حرکت داد میخواستم بدونم اونجا باید چکار کنم؟

God20of20War20psp.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر