Heavy Rain: The Origami Killer

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
الان چپتر 20 هستم!:d18 پایان!:-oچه خبره!!تموم کردنش یه سال طول میکشه!من که یه بار تمومش کنم میبوسمش میزارمش کنار!:d

18 تا پایان رو خواستی بگو برات روشش رو بذارم تو 6 حرکت 18 تا پایان رو نشون میده هر بار تموم کنی تقریبا 3 تا 4 تا پایان باز میشه .نیاز هم نیست از اول بری از مراحل اخر شروع میکنی .

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
18 تا پایان رو خواستی بگو برات روشش رو بذارم تو 6 حرکت 18 تا پایان رو نشون میده هر بار تموم کنی تقریبا 3 تا 4 تا پایان باز میشه .نیاز هم نیست از اول بری از مراحل اخر شروع میکنی .

ممنون میشم روشش رو بزاری:x

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
به دلیل درخواست یکی از دوستان روش 18 تا پایان رو میذارم .

البته 7 تا میشه .که با اولی میتونین تروفی perfect crime رو هم بگیرین .

پایان 1 .تو مغازه صبر کنید تا سارق حسن رو بکشه .موقع فرار به مترو صبر کنید تا دستگیر بشید .تو مغازه مانفرد تمام اثر انگشت ها رو پاک کنید .در مرحله on the loose مدیسون رو ببخشید و بعد از حمله پلیس ها فرار کنید .وقتی میندازنتون تو رودخونه لاورن رو نجات ندین تا غرق شه .تو مرحله ای که باید به مرده باید قرصش رو بدین قرص رو ندین تا بمیره .تو مرحله ای که مدیسون جای قاتل رو پیدا میکنه صبر کنید تا خونه منفجر بشه و مدیسون بمیره .تو مرحله اخر جیدن رو کاری کنید از قاتل شکست بخوره و کشته بشه .اتان شان رو نجات بده .

پایان 2 .بعد از این که پایان یک تموم شد این کار هارو بکنید .به مرحله killer place برید و ادرس رو پیدا کنید از ساختمون فرار کنید و به اتان یا جیدن خبر بدین (فرقی نمیکنه به کدومشون خبر بدین )
تو مرحله اخر اتان شاون رو نجات میده مدیسون از دست پلیس فرار کنه و به اتان از حضور پلیس اخطار بده .جیدن اریگامی کیلر رو شکست بده و موقعی که پیام سیو اوریگامی کیلر میاد اونو نجات بده و در اخر اوریگامی کیلر رو بکشه .

پایان 3 .بعد از پایان 2 برگردین به مرحله killers place مدیسون ادرس رو پیدا میکنه ولی نه به جیدن و نه به اتان خبر نمیده .تو مرحله اخر هم مدیسون از دست پلیس فرار نمیکنه .جیدن شکست میخوره .اتان توسط پلیس کشته میشه .

پایان 4 .بعد از پایان 3 برگردید به مرحله the rat اتان زهر رو نمیخوره و موقع حدس زدن ادرس ادرس غلط حدس میزنه (ادرس درست اخری سمت راست هست فکر کنم ) .تو مرحله sulving puzzle جیدن نمیتونه ادرس رو حدس بزنه (گزینه give up رو بزنید حله ).تو مرحله killer place صبر کنید تا ساختمون منفجر شه و مدیسون بمیره .

پایان 5 .بعد از انجام پایان 4 به مرحله killers place برید مدیسون از ساختمون فرار میکنه ولی به لپ تاپ نگاه نمیکنه و ادرس رو پیدا نمیکنه .

پایان 6 .بعد از پایان 5 به مرحله on the loose برید و مدیسون رو ببخشید و وقتی پلیس حمله کرد کاری کنید اتان دستگیر شه (دکمه های غلط رو بزنید تا نتونه فرار کنه )
تو مرحله ای که تو رودخونه میندازنتون لاورن رو نجات بدین .
تو مرحله sulving puzzle جیدن نمیتونه حدس بزنه ادرس رو .
تو مرحله killers place مدیسون فرار میکنه ولی به لپ تاپ نگاه نمیکنه و ادرس رو پیدا نمیکنه .

پایان 7 .بعد از پایان 6 به به مرحله killers place برید ادرس رو از لپ تاپ پیدا کنید ولی به جیدن یا اتان زنگ نزنید .
تو مرحله اخر مدیسون شاون رو نجات میده .بعد از مبارزه با اوریگامی کیلر و شکست دادنش موقعی که پیام save origami killer میاد اوریگامی کیلر رو نجات میده و در اخر اوریگامی کیلر رو میکشه .

با این کار هایی که گفتم 18 تا پایان بازی باز میشه ولی باید به ترتیب برید پایان ها رو . با پایان اول تروفی perfect crime هم باز میشه .

فکر کنم اولین نفری باشم که این گاید رو تو ایران گذاشتم چون نه تو این سایت و نه تو psbaz این قسمت رو توضیح نداده هیچ کس .امیدوارم کمک شده باشه .

آخرین ویرایش:

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
با سلام
دوستان من میخوام بلوری انچارتد 3 و هوی رین رو بگیرم
لطفا کمکم کنید...بهم بگید کدام بازی قشنگ تره
اخه من انچارتد 2 رو رفتم خیلی خوشم اومد و حالا میخوام یه سبکی دیگه ای رو بازی کنم
اگه انچارتد 3 صحنات هیجان انگیز زیاد داره یا اینکه 3D ش خوبه انچارتد رو بخرم
هوی رین از بازی انچارتد قشنگ تره؟
راستی نمیخوام بازی صحنات اونجوری داشته باشه:">
این دوتا بازی هر دوتا شون عالی هستن اما سبکاشون کاملاً با هم فرق داره.
مطمئناً اگه از آنچارتد2 خوشت اومده، از 3 هم میاد. چون توی همون مایه هاست و بسیار هم زیبا هست. هر دوتا بازی صحنه های هیجان انگیز، زیاد داره و بهت حال می ده.
تنها نکته ای که می تونه روی تصمیمت تأثیر مستقیم بذاره، صحنات اونجوریه(!) که آنچارتد نداره، اما هوی رین زیاد داره!

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
چه طوره خواهر 9 ساله ی من بازی رو 10 بار تموم کرده از همون اول بلد بود من فقط نگاه میکردم هیچی بهش یاد ندادم فقط داستان رو توضیح دادم که چیه و چنتا پایان داره اونم شیفته ی بازی شد تازه سره این بازی کلی چیز یادم داد تا منم 1 بار بازی رو بازی کردم

یعنی اگر خواهرم بازی نمیکرد من نمیدیدم به نظرتون منم نمیتونست راهت بازی کنم؟؟؟

خیلی دوست دارم بازیرو اولش حس کردم پسره خودم باهاش بازی میکنم این دیوید کارش تکه داده اما شما نمیتونید بازی کنین چرا؟؟

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
منم این بازیو چند ساعت پیش تموم کردم بهم تروفی hero داد فکر کنم پایان اصلی بازی بود هیچ کدوم از شخصیت ها هم نمردن
بازی فوق العاده ای بود خیلی لذت بردم عاشق این سبک بازیای واقعی گرایانه ام به کمک اون دوستمون که بالاتر پایان ها رو نوشته میخوام چند بار دیگه تموم کنم لذت ببرم
داستان و روایتش عالیه . حرکات و رفتار کارکترها خیلی واقعی کار شده هیچ نقصی نداره در زمینه داستانی
گرافیک بازی با اینکه برای چند سال پیشه ولی عالیه افکت بارون خیره کننده کار شده و کیفیت چهره کارکتر ها محشره ,,, در مورد گیم پلی مثل خیلی های دیگه فکر میکردم خسته کننده باشه ولی یکی از مهیج ترین گیم پلی هایی بوده که تجربه کردم تو سکانس ها تعقیب و گریز و نبرد های تن به تن یا فرار از دست پلیس با این سیستم دکمه زنیش (QTE) خیلی جالب بود
در کل تجربه منحصر بفردی بود ارزش آکبند خریدنُ واقعا داشت

marjan.a

کاربر سایت
Oct 7, 2012
10
نام
مرجان
همه چیز از جایی شروع شد که یه پدر به صحبت پسر کوچکش به خاطر اینکه مست بود گوش نکرد. و همین بازی جالب کرد که هر تصمیمی در زندگی یه عواقبی داره . بازی خیلی خوبی بود بازی باید اینجوری باشه خسته شده بودم از بازی هایی که بکوشی یا نکشی یجور تموم میشد .جالب که پایان زیادی داره خودم 8 تا داستان مختلف دیدم. گرافیک عالی بود. طراحی صورت و ناراحتی چهره خیلی طبیعی بود. امید وارم روز به روز بازیهای با کیفیت و گرافیک بهتر ببینم . بازی هایی که زندگی توش جریان داره

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
کاش heavy rain واسه ps4 منتشر میشد!
این بازی رو برای چندمین بار تموم کردم
داستان و کاراکترها فوق العادن و این بازی تو سبک خودش همتا نداره فقط گرافیک ایراداتی داره که اگه قرار بود برای نسل جدید منتشر شه قطعا از این جهت هم مشکلی نداشت
در هر حال امیدوارم یه نسخه بازسازی برای ps4 منتتشر شه
وقتی به این صحنه میرسم، خیره میشم و به فکر فرو میرم
پدری که دشوارترین راههارو برای نجات فرزندش طی میکنه از قطع انگشت تا خوردن زهر و در نهایت میتونه به راحتی مرگ رو بپذیره تا برسه به تنها هدفش؟ که نجاته فرزندشه!
30881734311782461307.jpg

87727089732114232161.jpg

16836497068003891958.jpg

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اره بازیش خدایش خیلی باحاله من وقتی میخواد اخر ازمایش رو انجام بده خیلی حال میکنم اول که وارد میشی رنگ ها قرمز هستن بعد سفید اینا همش منظور داره و بعد اینه ها وای خدای من
منم دارم برای تروفی هاش بازی میکنم و فقط یه تروفی مونده تا تمام بشه که اونم میگیرم

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
کاش heavy rain واسه ps4 منتشر میشد!
این بازی رو برای چندمین بار تموم کردم
داستان و کاراکترها فوق العادن و این بازی تو سبک خودش همتا نداره فقط گرافیک ایراداتی داره که اگه قرار بود برای نسل جدید منتشر شه قطعا از این جهت هم مشکلی نداشت
در هر حال امیدوارم یه نسخه بازسازی برای ps4 منتتشر شه
وقتی به این صحنه میرسم، خیره میشم و به فکر فرو میرم
پدری که دشوارترین راههارو برای نجات فرزندش طی میکنه از قطع انگشت تا خوردن زهر و در نهایت میتونه به راحتی مرگ رو بپذیره تا برسه به تنها هدفش؟ که نجاته فرزندشه!
30881734311782461307.jpg

87727089732114232161.jpg

16836497068003891958.jpg

منم دقیقا این اتفاق برام پیش اومد . بعدش رسما گریه کردم.البته شانس آوردم کسی نبود.:crying1:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
آقا ما همه پایان ها رو دیدیم جز پایان دستگیر شدن ایتان!
ایتان رو نمیتونم توو زندادن نگه دارم!
توو مرحله ای که با مدیسون ... میکنن:d مدیسون اومد پایین و پلیسها رو دید و به ایتان نگفت و گرفتنش
اما چپتر بعد نورمن داره ازش بازجویی میکنه
هر کاری میکنم نورمن همه هدفش آزاد کردن ایتان از مرکز پلیسه و نمیزاره توو زندان بمونه
این نورمن رو چطور میشه منصرف کرد که ایتان رو آزاد نکنه؟:(

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
توو مرحله ای که با مدیسون ... میکنن:d مدیسون اومد پایین و پلیسها رو دید و به ایتان نگفت و گرفتنش
هر کاری میکنم نورمن همه هدفش آزاد کردن ایتان از مرکز پلیسه و نمیزاره توو زندان بمونه

تنها روشی که فکرم میرسه اینه که تو مرحله ها قبلیه نورمن درست بازی نکنی تا بمیره :D
ولی همون اولاش یادمه گزینه ای بودش که حرف ایتانرا باور نکنی که بخوای نجاتش بدی.

Sent from my iPhone 4s

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه

باید ایتن دوبار دستگیر شه یه بار وقتی انگشتشو قطع میکنه با مدیسون فرار میکنن به مترو باید تو خیابون واستی یعنی نری تو مترو تا بگیرنش بعد که دوباره تو همون مرحله که گفتی دستگیر شه دیگه نمیتونه فرار کنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر