Heavy Rain: The Origami Killer

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
بچه ها یه سوال میشه برید تو قسمت بونوس بازی ویدیو ببینید چنتا Making of Hevy rain داره ماله من 1 دونه باز شده اما فکنم بیشتر داره چند بارم تموم کردم بازیرو........

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
سلام هر بار که بازی رو تموم میکنی یه ویدیو Making of باز میکنه من 4 تا پایان رو رفتم 4 تا باز کرد دوباره شروع کردم.....................:d:d:d:d

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
این بازی چرا اینطوریه!!!امروز بازی رو خریدم و اجراش کردم تا جایی رفتم که پسرش کشته شد(تصادف)بعدش صحنه ای نشون داد که نوشته بود 2سال بعد...پسر کوچیکش رفت تو ماشین نشست و دیگه من هنگ کردم کجا باید برم!!!هر جا میرم برمیگرده...میرم پیش ماشین هیچ دکمه ای نمیاد...البته L2 رو نگه داشتم یه چیزایی اومد منم همش رو انتخاب کردم ولی چیزی نشد!!!باید چیکار کنم؟؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
این بازی چرا اینطوریه!!!امروز بازی رو خریدم و اجراش کردم تا جایی رفتم که پسرش کشته شد(تصادف)بعدش صحنه ای نشون داد که نوشته بود 2سال بعد...پسر کوچیکش رفت تو ماشین نشست و دیگه من هنگ کردم کجا باید برم!!!هر جا میرم برمیگرده...میرم پیش ماشین هیچ دکمه ای نمیاد...البته L2 رو نگه داشتم یه چیزایی اومد منم همش رو انتخاب کردم ولی چیزی نشد!!!باید چیکار کنم؟؟

اگه زبانت خوب نیست بازی رو ببوس بزار کنار:d

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
اگه زبانت خوب نیست بازی رو ببوس بزار کنار:d

خوب نیست:dولی عوض اینکه راهنمایی کنی داری ناامیدم میکنی!:d ایشالله به کمک بچه های فروم بازی رو تموم میکنم!:d حالا شما این یه تیکه رو بگو بزار مشکل فعلیم حل بشه!:d

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
خوب نیست:dولی عوض اینکه راهنمایی کنی داری ناامیدم میکنی!:d ایشالله به کمک بچه های فروم بازی رو تموم میکنم!:d حالا شما این یه تیکه رو بگو بزار مشکل فعلیم حل شد!:d

نمیدونم به مولا! من دیوید کیج رو تازه کشف کردم ، فعلا سر پروژه ی فارنهایت تشریف دارم:x

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
خوب نیست:dولی عوض اینکه راهنمایی کنی داری ناامیدم میکنی!:d ایشالله به کمک بچه های فروم بازی رو تموم میکنم!:d حالا شما این یه تیکه رو بگو بزار مشکل فعلیم حل بشه!:d
باید بری جلوی در راننده بعد یه دکمه میاره سوار ماشین بشی.اگه نمیاد ممکنه بازی کامل نباشه.

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387

این بازی بر مبنای تصمیم گیری شما در شرایط مختلفه....
با توجه به روند داستان شما باید با بچتون ارتباط برقرار کنید... و واکنش هاتون روند جریان رو پیش میبره.
مثلا در نوشتن تکلیف کمکش کنید یا قرصش رو بدید...

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
شکر خدا ردش کردم فقط یه باگ بود همین...:d الان چپتر wellcome,norman هستم کلا بازی چند تا چپتر داره؟
حدودا ۵۲ چپتر داره که شما چپتر ۹ هستین.
۱۸ پایان مختلف هم داره بازی که بر اساس تصمیم گیری ها یا اتفاقات بازی تغییر میکنه.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
حدودا ۵۲ چپتر داره که شما چپتر ۹ هستین.
۱۸ پایان مختلف هم داره بازی که بر اساس تصمیم گیری ها یا اتفاقات بازی تغییر میکنه.
الان چپتر 20 هستم!:d18 پایان!:-oچه خبره!!تموم کردنش یه سال طول میکشه!من که یه بار تمومش کنم میبوسمش میزارمش کنار!:d

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
الان چپتر 20 هستم!:d18 پایان!:-oچه خبره!!تموم کردنش یه سال طول میکشه!من که یه بار تمومش کنم میبوسمش میزارمش کنار!:d
بعيد ميدونم بتوني بذاريش كنار با يك بار تموم كردن!
اگه از رو علاقه هم دوباره بازيش نكني از رو فضولي ميكني:d

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
بعيد ميدونم بتوني بذاريش كنار با يك بار تموم كردن!
اگه از رو علاقه هم دوباره بازيش نكني از رو فضولي ميكني:d

اتفاقا از رو علاقه بازی میکنم از گیم پلی بازی خیلی خوشم اومده ولی عادت کردم هر بازی رو یه بار بازی کنم نه بیشتر!:dاز یه طرف هم با تموم کردن این بازی ps3م رو میفروشم بره!چشام به جایی رسیدن از شدت درد که روزی شاید بتونم نیم ساعت یا فوقش یه ساعت بازی کنم!

sina s

کاربر سایت
Aug 1, 2011
133
نام
سینا
با سلام
دوستان من میخوام بلوری انچارتد 3 و هوی رین رو بگیرم
لطفا کمکم کنید...بهم بگید کدام بازی قشنگ تره
اخه من انچارتد 2 رو رفتم خیلی خوشم اومد و حالا میخوام یه سبکی دیگه ای رو بازی کنم
اگه انچارتد 3 صحنات هیجان انگیز زیاد داره یا اینکه 3D ش خوبه انچارتد رو بخرم
هوی رین از بازی انچارتد قشنگ تره؟
راستی نمیخوام بازی صحنات اونجوری داشته باشه:">

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
با سلام
دوستان من میخوام بلوری انچارتد 3 و هوی رین رو بگیرم
لطفا کمکم کنید...بهم بگید کدام بازی قشنگ تره
اخه من انچارتد 2 رو رفتم خیلی خوشم اومد و حالا میخوام یه سبکی دیگه ای رو بازی کنم
اگه انچارتد 3 صحنات هیجان انگیز زیاد داره یا اینکه 3D ش خوبه انچارتد رو بخرم
هوی رین از بازی انچارتد قشنگ تره؟
راستی نمیخوام بازی صحنات اونجوری داشته باشه:">
من انچارتد 3 بازی نکردم ولی هوی رین بسیار عالی هستش ولی چون که نمی خوای اون صحناتو داشته باشی هوی رین را نخر!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر