فروش يک دستگاه PS3 40gb PAL و ..

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
Rating - 0%
0   0   0
سلام!!!
بعد از غيبت کبری يا سقری (نميدونم کدومش درسته) مجبور شديم يه سری به پاتق قديمی زده باشيم.
مثل اينکه همه چيز رو به راه و بهتر از قبل هست.;)
خوب بريم سر اصل مطلب.
من يه Console دستم هست که ميخوام بفروشمش چون سال به سال هم روشنش نميکنم و تو کارتنه اصلاً! بازی چيه بابا گذشت ديگه از ما !
اين کنسول کاملاً نوع هست و تعريف و اينها نميکنم چون عکس رو اين پايين ميبينيد و ظاهر و باتن هستش ، اگه بد و خراب يا خوب و عالی ديگه با خودتون!
PSP رو هم بيخيالش کنارش مونده بود ديگه جونمه PSP نميفروشم.

21c9xew.jpg

يه بازی GTA IV هم که خودم روز اوّل اومده بود 120 تومن خريدمش هم همراش ميدم !
ضمناً من چون ساری هستم کنسولم رو همينجا 590 تومن خودم خريده بودم !! يعنی يه اختلاف قيمت فاحش داشت با تهران امّا چون پول دستم بود ديگه حوصله نکردم برم تهران و گرفتم همينجا.
2 تا PS3 دارم کلاً يه 60 دارم خواهر زادم دودر کرد :D اين مال خودم هست که 1 ماه و چند روز
بيشتر نميشه خريدم!

vgttw9.jpg

الانم اوضاع مالی يهو خراب شد و طلب های مارو نميدن !! شديداً هم احتياج به خريد Korg PA50 دارم. اگه PA500 هم بود قبوله :D
فقط اگه PA50 Sampler باشه که عالی هست و اگه Sample خور يا Vocal نداشت و Convert نشده باشه به PA80 بازم اشکالی نداره خودم ميبرم ميکنم!!

10nrj7r.jpg

اينارو هم گفتم چون احتمالش وجود داره که کسی از دوستان اين کيبورد رو داشته باشه و حالا قصد تعويض و اينها داشته باشه که باهم بايد ببينيم اگه پيدا شد چجوری توافق ميکنيم!

Reza Modanloo
mrrezashekarchi@gmail.com
Yahoo ID: Ring+KinG
Tell: 154 9802 - +98 0911

شايد نرسم زياد به سايت سر بزنم اينها بهتر هستند شماره هم گزاشتم ديگه فقط چون موبايل من اکثراً تو پيچ هست و رو منشيه قبلش لطف کنيد يه Text بزنيد بهم خودم باهاتون تماس ميگيرم يا Message بزاريد..

PS: ضمناً همراش 6 DVD هم ميدم که شامل يه سری بازيهای دمو توی PSN هست مثلPatch Uncharted, NBA Live 08, TimeShift, Euro 2008, Fifa Street 3 , PES2008 + ، Virtua Tennis 3, COD4 + Patch و Linux Ubuntu PS3
، شبيه ساز Windows XP ، ويندوز Vista برای کامپيوتر و غير هست .. آموزش نصب بازيهای پولی PSN و و دمو ها و وصل شدن به PSN ازينجور چيز ها ديگه که از داش علی گلم گرفته بودمش.
Firmware هم جديش هست که ميره تو XMB و اينها نميدونم چنده 2.41 فکر کنم بود !! :D

آخرین ویرایش:

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
Rating - 0%
0   0   0
سلام
خدای نکرده اسکل که نيستم وقت شريفتونو بگيرم سقری کبری بخونين قيمت ندم.
وقتی ندادم يعنی اينکه هيچ پايه خاصی ندارم و رنج کاملاً مشخص هست ! اينجا کم کنسول فروخته نشده.
معمولا بين 50 الی 100 از قيمت نوع کم ميکنن و ميفروشن بسته به تميزی و اينها !
فکر کنم قيمت رو مثل کنسول نوع بدم (واقعاً خوب بچه ها ميدونن اين مدل کنسول چه از لحاظ ظاهری و چه داخلی مشکلی نداره مثل خرابی يا غير ..
و مطمئنی هست و فرقی با نوع نداره. قيمت رو مثل اکبند ميدم به جاش بازيهاش رو با دی وی دی ها free ميشه ديگه يعنی يه چيزی حدود 70 تومن کم ميکنم.
البته فرقی هم نداره چون بازم از کنسول بخوام کم کنم بيشتر از 70 نميشه. ضمناً من آخرين قيمتی که داشتم 500 بود ! مثل اينکه خيلی پايين اومده و با اين تفاسير اون قيمتی که من خريدم کجا و الان کجا :|
کلی ضرر کردم! PLAYSTATION dige che sigheii bood grereftaresh Shoim =D

آخرین ویرایش:

Boumsong

کاربر سایت
Aug 1, 2008
31
Rating - 0%
0   0   0
سلام
معمولا بين 50 الی 100 از قيمت نوع کم ميکنن و ميفروشن بسته به تميزی و اينها !
سلام

مسئله همینجاست :biggrin1: قیمتی که شما دستگاه رو خریدی یک مقدار گرون بوده . که البته خودتونم بهش اشاره کردین . الان قیمت نو مدل 40 گیگ 450 تومن هست . و چون شما می خوای یک بازی هم فی سبیل الله روی دستگاه بدی :biggrin1: پس از قیمت دستگاه هیچی کم نمی کنیم ! و با قیمت نو می خریم ازت . یعنی اینکه کنسول و با گیمی که قراره بدی 450 یا 460 ارزش داره ;) البته این نظر من هست . اگر خلاف نظر شما بود . ببخشید :biggrin1:

موفق باشی

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
Rating - 0%
0   0   0
با چند نفر صحبت ميکرديم که به توافق نرسيديم متأسفانه ..
با همون قيمت که خودتون گفتيد ميخوايد يعنی 460 با بازی و دی وی دی ميدمش ..
چاره ی ديگه اي نيست!

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
Rating - 0%
0   0   0
آره ديگه، کارتونشم مثل خودش فرقی با نوع نداره ، حالا ميخوای عکس هم از کارتونشم ميزارم :D
من اصلاً بازی نميکنم ، خوشم نميآد، فقط فرقش با نوع اينکه پلاستيک کابل مابلاش باز شده :D

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
Rating - 0%
0   0   0
من هم ps3 پال 40 گیگ با یه دسته شوک اضافه و دو بازی burnout , motorstorm هر دو پال بدون هیچ خط و خشی میفروشم
کنسول رو تابستون خریدم و الان چون لپ تاپ لازم دارم میفروشمش
دستگاه فوق العاده تمیزه و کم استفاده شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر