بهترین بازی wii از نظر شما چیه؟؟؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کلا اویل ها بینظیرند

اویلا ها روی wii کلا خوب در اومدن بخاطر قابلیتا ویموت و نانچاک هم باحال شدن هم روی ویموت اسپیکری هست که افکتا صوتی مثل خشاب گذاری و شلیک پخش میکنه که جو بازی خیلی بهتر و عمیقتر میکنه

resident evil the darkside chronicles که محشر بود

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
اگه از بی پولی بمیرم کنسول Wiiـم رو نمیفروشم چون سرگرمی خالصه واقعا ..
ماریو گلکسی 2 رو با اینکه خیلی کم وقت دارم ولی بازیش می کنم و باور کنید چنان خستگی رو از تنم در می کنه و روحیه ام رو عوض می کنه که درود می فرستم به روح سازندگان این فوق شاهکار ...
برای اولین بار نسخه تولایت پرنسس زلدا رو هم دارم میرم .. عظمت گیمپلی به این می گن ... 15 ساعت فعلا بازی کردم ولی فکر کنم هنوز اوایل بازی باشم ... :D

شما wii دارید هنوز داریدش؟ بازیاشو از کجا باید خرید؟
قیمت wii دست دوم تمیز با لوازم کامل چنده؟

مرسی. آره کار Wii درسته. چقدر هم شبیه ساز روش اجرا میشه. اتفاقا این wii که برداشتم اصلا باهاش کار نشده بود که توی عکس هم مشخصه همراه با دفترچه ها و همه چیش دست نخورده همراه با 12 تا بازی. ورژنش هم 3.1 بود که خودم به 4.1 تغییرش دادم. برنامه های اجرای بازیهای گیم کیوب رو هم آخرین ورژن گیر آوردم ریختم روش حالا دیگه همه رو از روی فلش اجرا میکنه. راستی برای بعضی از بازیهای گیم کیوب (مثلا فوتبال ماریو رو تست کردم شد) میشه مموری کارت شبیه سازی شده خود برنامه رو استفاده کرد (برای دوستانی که مموری کارت گیم کیوب ندارند).
باطری شارژی کملیون 2800mA هم قبل عید تا الان روشه (بدون شارژ مجدد) که نشون میده واقعا مصرف پایینی داره.

مبارکتون باشه :x
منم wii میخوام بخرم اما نمیدونم از کجا و چجوری با چه قیمت؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
تشکر. تو سایت هایی که فروش آنلاین دارند پیدا میشه. درایو دستگاه مورد نیاز نیست و به حق کنسولیه که به معنی واقعی کلمه کپی خور شده و علاوه بر بازیهای خودش بازیهای گیم کیوب رو هم اجرا می کنه.

• Like
Reactions: che-jaleb

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
تشکر. تو سایت هایی که فروش آنلاین دارند پیدا میشه. درایو دستگاه مورد نیاز نیست و به حق کنسولیه که به معنی واقعی کلمه کپی خور شده و علاوه بر بازیهای خودش بازیهای گیم کیوب رو هم اجرا می کنه.

چقدرم قشنگه حتی نوع بسته بندی و رنگ اون 2 مقوا و جاها خالیش قشنگ طراحی شده
از نظر کپی خور با فلش میشه بازی اجرا کرد؟ هزینه کپی خورش چنده؟ کجا انجام میدن؟
دسته ها شکل کنترل wii چندن؟

تو این سایت wii جستجو کردم اینا اومد
خرید و فروش لوازم الکترونیکی در تهران روی دیوار

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
چقدرم قشنگه حتی نوع بسته بندی و رنگ اون 2 مقوا و جاها خالیش قشنگ طراحی شده
از نظر کپی خور با فلش میشه بازی اجرا کرد؟ هزینه کپی خورش چنده؟ کجا انجام میدن؟
دسته ها شکل کنترل wii چندن؟

تو این سایت wii جستجو کردم اینا اومد
خرید و فروش لوازم الکترونیکی در تهران روی دیوار

قیمتش بین 200 تا 300 بسته به کیفیت دستگاه و انصاف فروشنده هستش. فقط مواظب باش مدل مینی وی نخری که کپی خور نمیشه.کپی خورش رو خودتون هم می تونید انجام بدین اما به هر حال ریسک بریک شدن کنسول تا حدی وجود داره البته اگر دقیق کار کنید ریسکی نداره. از روی فلش بازیهای خودش و گیم کیوب رو هم اجرا میکنه.

• Like
Reactions: che-jaleb

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
قیمتش بین 200 تا 300 بسته به کیفیت دستگاه و انصاف فروشنده هستش. فقط مواظب باش مدل مینی وی نخری که کپی خور نمیشه.کپی خورش رو خودتون هم می تونید انجام بدین اما به هر حال ریسک بریک شدن کنسول تا حدی وجود داره البته اگر دقیق کار کنید ریسکی نداره. از روی فلش بازیهای خودش و گیم کیوب رو هم اجرا میکنه.

با این قیمت ارزش خریدش بالاست قیمت پایینی داره هم قیمت گوشی ها اندرویدی سطح پایینه
کپی خورش فایل نصبیه؟
اگر اینطوریه خیلی خوب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر