Guitar Hero 4 | PC

coverstory182.jpg

همانطور که از قبل میدانید در Guitar Hero IV هم مانند بازی DRUM وجود دارد !
اما
در Rock Band درام ها 5 تیکه بودن ولی در Guitar Hero IV درام ها 6 تیکه هستند و این نشان دهنده سخت تر شدن بازی نسبت به Rock Band است و همچنین به خاطر 6 تیکه بودن , ما میتوانیم حس یک درامر واقعی را داشته باشیم و حالا یه چیز خفن در همین مورد :
درام ها در Guitar Hero IV به قدرت کوبیدن ما روی آن ها حساس هستند به این صورت که اگر آروم بکوبید صدای کمی میاد اما اگر محکم بکوبید در بازی هم صدای بلندی میاد !

184568-1.jpg

یکی از چیزهایی که خیلی برای مردم جهان مهم شده اینه که در بازی ROCK BAND , کوبیدن روی درام ها صدای خیلی بلندی ایجاد میکرده و کارگردان بازی Guitar Hero IV گفته : "صدای درام های Rock Band مانند جهنم سروصدا میکردند و آدم رو دیوانه میکردن !!!!! بطوریکه هر کسی که در اتاق نشسته باشه , میگه خفه شو" !!!!!!!!! :biggrin1:
در Guitar Hero IV صدای درام ها خیلی کمتر است و در خود درام ها اطلاعات سریع با آرام بودن آهنگ وجود دارد ( مانند درام های الکتریک حرفه ای واقعی ) بنابراین با زدن محکم یا نرم صدایی که میشنوید با هم فرق دارد ! ( این وژگی در Rock Band وجود ندارد )
طبق گزارشات و اعتراضاتی که مردم در مورد Rock Band داده اند ( شکستن درام ها ) , Activision اعلام کرد درام های Guitar Hero IV از جنسی ساخته می شود که هیچوقت این اتفاق نیفتد !

یه خبر توپ
در Guitar Hero IV یا همون Guitar Hero 4 علاوه بر Guitar میتوانید Drums , Bass هم بزنید و همچنین می توانید به جای خواننده , خودتان بخونید :)

حالا یه خبر توپ تر ( شکلک مواظب باشید سکته نکنید !!!!!!! )
در Guitar Hero IV می توانید با استفاده از درام و گیتار , خودتون آهنگ بسازید ;)

کلام آخر :

Guitar Hero IV در نیمه چهارم 2008 برای Xbox 360, PS3, Wii , PS2 و PC خواهد آمد .

coversection182.gif

منبع : اینجا

موفق باشيد...
با تشكر از Dante May Cry

آخرین ویرایش:

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
وسایل جانبی این بازی خیلی گرونه ما که تو 3 ش کیبورد رو مسه گیتار میگرفتیم میزدیم دیگه اینجا رو حتما باید دو تا تیکه چوب برداریم باهاش بکوبم رو کیبورد :laughing:

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
سلام
ییخشید من چون تاپیکی راجع به 3 پیدا نکردم اینجل میپرسم :
من تو گیتار هیرو 3 با کیبورد نمیتونم بازی کنم
یعنی کیبورد کار میکنه دکمه ها هم فرو میره ولی اصلا هیچ تاثیری نداره یعنی نه درست حساب میکنه و نه غلط !!! ولی با دسته 360 درست کار میکنه کسی نمیدونه مشکل از کجاست ؟ پچی چیزی نداره ؟ رو لپتاپ داداشم هم امتحان کردم هیمن مشکلو داشت. ممنون میشم راهنمایی کنید.

mousey

کاربر سایت
Jul 20, 2008
25
نام
محسن اميدواري
سلام
یعنی کیبورد کار میکنه دکمه ها هم فرو میره ولی اصلا هیچ تاثیری نداره یعنی نه درست حساب میکنه و نه غلط !!! ولی با دسته 360 درست کار میکنه کسی نمیدونه مشکل از کجاست ؟ پچی چیزی نداره ؟ رو لپتاپ داداشم هم امتحان کردم هیمن مشکلو داشت. ممنون میشم راهنمایی کنید.

شما بايد همزمان كه دكمه هاي رنگي رو فشار مي دي ، دكمه سمت بالا arrow up
يا سمت پايين رو هم فشار بدي.
كه اين حالت زدن فقط در كيبور هست.:peace:

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
سلام
شما برو tutorial ها رو یه چک بکن میاد دستت :cheesygri

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
سلام

من هنوز در رلیز شدن بازی برای PC شک دارم ! چون توی فوروم های Game Spot هم در این مورد بحث شده بود و ملت همه Proof میخواستن .

حالا به هر حال خدا کنه که بیاد که نیاد من میمیرم . از West هم برای گیتار پرسدم گفت برای 3ش هست 170 ولی این جدیدشو نمیاریم چون خیلی سنگین میشه برای ما نمیسرفه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر