» خاطرات پلی استیشن 2 کنسول تمام نشدنی

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93
من که یه کاغذ چسبونده بودم تو اتاقم فرض کن جدول کشیده بودم که 10 تومان 10 تومان جمع کنم که بتونم بخرمش بعد پولش که جمع شد با کلی ذوق و اینا پولو دادم به یکی از فامیلامون که تو تهران بود رفت توپ خونه گرفت واسم مادرم که پیش مادر بزرگم بود موقع برگشتنش با خودش داشت میاورد جوری هیجان زده بودم که جلوی خیابون منتظر بودم که مادرم بیاد ,تا خانه فقط به جعبش نگاه میکردم و .....
اولین بازی GTA:Sanader بود که فکر کنم یک سال تو لیست بازیایی که بازی میکردم بود جوری که فامیلمون میگفت تو تمام کوچه های GTA رو میشناسی و قتی هم تمامش کردم دلم خیلی گرفت:(

دومین بازی هم God of War,Devil my Cry..... بودن کلی بازی باهاش تمام کردم

Mortal combat هم که کلی با همه بازی میکردم هم کتک میزدم هم میخوردم
(یِادش بخیر):((

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
من با تکن ۵ خیلی خاطره دارم...

چون ۱ شهر بود و ۱ تکن ۵... همگی تو خونه تمرین می کردیم و ۱ روز قرار میذاشتیم تو یه کلوپ کل همدیگه رو می خوابوندیم...۱۰ توگا ۱۵ نفر می شدیم...واقعا یادش بخیر...
سری گاد آو وار واقعا حال داد...بلک... Def jam fight. واقعا دورانی بود...

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اخه از چی بگم از زمانی که بازیا جدید کراش بانتی کوت برای ps2 تو پشت شهرداری میدیدم از زمانی که خریدنش که تو پوست خودم نمیگنجیدم از لذت بازیا کراش . c50 ..........................

همش خاطره ها شیرین گذشته که با ps2 داشتم نمیشه محدودش کرد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اخه از چی بگم از زمانی که بازیا جدید کراش بانتی کوت برای ps2 تو پشت شهرداری میدیدم از زمانی که خریدنش که تو پوست خودم نمیگنجیدم از لذت بازیا کراش . c50 ..........................

همش خاطره ها شیرین گذشته که با ps2 داشتم نمیشه محدودش کرد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من که یه کاغذ چسبونده بودم تو اتاقم فرض کن جدول کشیده بودم که 10 تومان 10 تومان جمع کنم که بتونم بخرمش بعد پولش که جمع شد با کلی ذوق و اینا پولو دادم به یکی از فامیلامون که تو تهران بود رفت توپ خونه گرفت واسم مادرم که پیش مادر بزرگم بود موقع برگشتنش با خودش داشت میاورد جوری هیجان زده بودم که جلوی خیابون منتظر بودم که مادرم بیاد ,تا خانه فقط به جعبش نگاه میکردم و .....
اولین بازی GTA:Sanader بود که فکر کنم یک سال تو لیست بازیایی که بازی میکردم بود جوری که فامیلمون میگفت تو تمام کوچه های GTA رو میشناسی و قتی هم تمامش کردم دلم خیلی گرفت:(

دومین بازی هم God of War,Devil my Cry..... بودن کلی بازی باهاش تمام کردم

Mortal combat هم که کلی با همه بازی میکردم هم کتک میزدم هم میخوردم
(یِادش بخیر):((

خرابم کردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر