(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوستان. کسی به استور ps3 دسترسی داره؟ میشه الان وارد استور شد و خرید کرد. استور وب که اصلا دیگه بازیهای ps3 را نمیاره

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
سلام دوستان. کسی به استور ps3 دسترسی داره؟ میشه الان وارد استور شد و خرید کرد. استور وب که اصلا دیگه بازیهای ps3 را نمیاره
سلام بله من دسترسی دارم .. استور فقط از طریق خود کنسول‌ در دسترس هستش و برای خرید بازی هم باید حسابتون شارژ‌ بشه و امکان خرید مستقیم بازی برای کسایی که حساب های بین المللی دارند برداشته شده

• Like
Reactions: Democracy

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام بله من دسترسی دارم .. استور فقط از طریق خود کنسول‌ در دسترس هستش و برای خرید بازی هم باید حسابتون شارژ‌ بشه و امکان خرید مستقیم بازی برای کسایی که حساب های بین المللی دارند برداشته شده
قربان من تازه میخوام روی ps3 تو psn عضو بشم میتونم بپرسم منظورتون از حساب بین المللی چیه دقیقا؟

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
قربان من تازه میخوام روی ps3 تو psn عضو بشم میتونم بپرسم منظورتون از حساب بین المللی چیه دقیقا؟
منظورم کسایی هستش که از پی پال یا مستر کارت و .. برای خرید از استور استفاده میکردن ( بچه های اونور آب )

• Like
Reactions: Aperture

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
با سلام من چند تا سوال در مورد psn دارم
1 اگر من اکانت psn بسازم و از طریق store چند تا بازی به صورت قانونی بخرم و دانلود کنم بعد اگر کنسولم بن شه یه وقت بازم میتونم اون بازی هایی که خریدم و دانلودشون کردم رو اجرا کنم با دستگاه یا نه قفل میشن اونا هم؟
2 برای ساختن اکانت psn روی ps3 حتما باید روی اخرین فریمور رسمی بود؟ برای وارد شدن بهش چطور؟
3 اطلاعات email که موقع ثبت نام استفاده میشه برای چی به کار میرن؟ اخه من خودم ایمیل ندارم از ایمیل خواهرم استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟
4 این گیفت کارتایی که برای PS4 و PS5 تو بازار هست همینا که مبلغ دارن مثلا 10 دلاریو و 50 دلارین میشه برای PS3 هم استفاده کرد یا نه فقط مختص PS4 و PS5 هستن؟
5 PS3 اگر بن بشه میشه بازم باهاش اپدیت بازی ها رو دانلود کرد یا نه؟
ممنون میشم جواب بدید

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
منظورم کسایی هستش که از پی پال یا مستر کارت و .. برای خرید از استور استفاده میکردن ( بچه های اونور آب )
دوست عزیز اگر برات مقدوره میشه به سوالای پست بالاییم جواب بدی برام مهمن میخوام اکانت بسازم روی ps3 بازم میگم اگر برات مقدوره

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
تو استور PS3 بازی‌های GOW تخفیف نخوردن توی این تخفیفات جدید؟

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
تو استور PS3 بازی‌های GOW تخفیف نخوردن توی این تخفیفات جدید؟
والا خیلی وقته گیمی تو استور تخفیف نمیخوره و اگه چیزیم خورده باشه واسه بازی هایی هستش که نسخه ps4 هم دارند (مثلا Resogun)

• Like
Reactions: Democracy

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
با سلام من چند تا سوال در مورد psn دارم
1 اگر من اکانت psn بسازم و از طریق store چند تا بازی به صورت قانونی بخرم و دانلود کنم بعد اگر کنسولم بن شه یه وقت بازم میتونم اون بازی هایی که خریدم و دانلودشون کردم رو اجرا کنم با دستگاه یا نه قفل میشن اونا هم؟
2 برای ساختن اکانت psn روی ps3 حتما باید روی اخرین فریمور رسمی بود؟ برای وارد شدن بهش چطور؟
3 اطلاعات email که موقع ثبت نام استفاده میشه برای چی به کار میرن؟ اخه من خودم ایمیل ندارم از ایمیل خواهرم استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟
4 این گیفت کارتایی که برای PS4 و PS5 تو بازار هست همینا که مبلغ دارن مثلا 10 دلاریو و 50 دلارین میشه برای PS3 هم استفاده کرد یا نه فقط مختص PS4 و PS5 هستن؟
5 PS3 اگر بن بشه میشه بازم باهاش اپدیت بازی ها رو دانلود کرد یا نه؟
ممنون میشم جواب بدید
سلام
پاسخ سوال های شما:
1. اطلاع دقیق ندارم چون تاحالا با بن شدن برخورد نکردم
2. بله برای اینکه آنلاین بشید و خرید کنید حتما باید آخرین فریمور نصب باشه
3. این ایمیل آدرس بسیار مهمه چون اگر پسورد رو فراموش کنید یا مشکلی برای اکانت پیش بیاد فقط به وسیله ایمیل میتونید نجاتش بدید.
4. بله با گیفت کارت میتونید حسابتون رو شارژ کنید و خرید کنید . فرقی بین کنسول نیست برای گیفت کارت فقط گیفت کارت مربوط به ریجن اکانت خودتون رو بخرید
5. خیر ممکن نیست، به طور کلی از اقدماتی که خطر بن شدن داره دوری کنید
Good luck

• Like
Reactions: Aperture

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام
پاسخ سوال های شما:
1. اطلاع دقیق ندارم چون تاحالا با بن شدن برخورد نکردم
2. بله برای اینکه آنلاین بشید و خرید کنید حتما باید آخرین فریمور نصب باشه
3. این ایمیل آدرس بسیار مهمه چون اگر پسورد رو فراموش کنید یا مشکلی برای اکانت پیش بیاد فقط به وسیله ایمیل میتونید نجاتش بدید.
4. بله با گیفت کارت میتونید حسابتون رو شارژ کنید و خرید کنید . فرقی بین کنسول نیست برای گیفت کارت فقط گیفت کارت مربوط به ریجن اکانت خودتون رو بخرید
5. خیر ممکن نیست، به طور کلی از اقدماتی که خطر بن شدن داره دوری کنید
Good luck
دستتون درد نکنه قربان ولی سوال من ماله خیلی وقت پیش بود جواب همشون رو تو اینترنت به دست اوردم
در مورد سوال اولم تا جایی که تحقیق کردم متاسفانه اگر کنسولی بن دایم بشه بله بازیایی که خریداری و دانلود شدن غیر فعال میشن چون برای اجرا شدن به اکانت نیاز دارن که با بن شدن اکانت ازبین میره در نتیجه بازیا اجرا نمیشن
سوال دوم رو نفهمیدم که شما لطف کردید و جواب دادید
سوال سوم و چهارم هم فهمیدم و حق با شماست
ولی سوال اخر فکر کنم اشتباه میکنید من تحقیق کردم اگر ps3 بن بشه میشه اپدیت بازیا رو همچنان باهاش دانلود کرد ولی انگار رو ps4 نمیشه با دستگاه بن شده اپدیت گرفت
اینا رو گفتم بگم تا حرف شما تکمیل بشه و دیگران هم بتونن ازشون استفاده کنن

• Like
Reactions: WAR.Wolf1

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
سرورای انلاین بازی کردن 360 و ps3 هنوز فعالند و میتونن انلاین بازی کنند کاربرا؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سرورای انلاین بازی کردن 360 و ps3 هنوز فعالند و میتونن انلاین بازی کنند کاربرا؟
ps3 هنوز فعاله ولی خیلی کمم بازیایی که هنوز کار میکنن بتل 4 و cod ghost و black ops 3 و انگار crysis 3 جزو بازیایین که هنوز کار میکنن باز تو نت سرچ کنی لیست بازیای بیشتری رو میتونی دربیاری ولی در کل خیلی زیاد نیستن و خفن تریناشونم همیناست که من گفتم

• Like
Reactions: x23are

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر