کمک در God of War

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

دوست من اين كاري نداره
شما بايد سه تا سر اسكلتي پيدا كني و توي همون سر اسكلتي ها بذاري دقيقا راهه شما اول اينكه بايد بري توي عكس دومي كه گذاشتي مستقيم برو ميرسي به يه جاي يه جنگي ميكني بعد از جاه با طناب برو پايين يه ايتم هست اونو ور داره
بعد
مرحله دوم اينه كه عكس چهارمي كه گذاشتي برو توي آب اينجا بايد بتواني بري زير اب اگر بازي رو درست رفته باشي بايد بتواني زير آب همون منطقه بري
سوالي بود بگيد ممنون

«کریتوس

کاربر سایت
Dec 18, 2012
10
سلام حسین جان
ممنون که کمک کردی
من فردا نتیجه رو بهت میگم آخه معمولا همیشه به اینترنت دسترسی ندارم
بازم ممنون
ولی اگه واست مقدوربود ایمیلتو واسم بفرست تا مستقیم باهات در ارتباط باشم

«کریتوس

کاربر سایت
Dec 18, 2012
10
سلام دوستان
حسین جان چطوری ؟
کارهایی که گفتی رو انجام دادم و از اون دالون رفتم تو و با کلی مبارز و مارهای انسان نما جنگیدم بهد از در روبرو رفتم داخل و یه جسم رو کشون کشون بردم گذاشتم روی اون سکویی که توی اتاق بود. همونجایی که 2 تا تیرانداز هم داشت
بعد برگشتم رفتم بالا و تیراندازهارو زدم و با اون اهرم طناب و تا ته چاه فرستادم و رفتم پایین بع از طناب افقی ته چاه آویزون شدم و بعد از کلی مبارزه رو طناب رسیدم به جایی که باید یه چیز آبی رنگ رو برمیداشتم . با برداشتن اون شیء یه عالمه مبارز میان و از پشت سرم هم یه دیواره بهم نزدیک میشه ولی هرچی میکشم تموم نمیشن تا جایی که یا میکشنم یا دیوار لهمون میکنه .
میشه بگی باید چکار کنم
ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
حسین جان چطوری ؟
کارهایی که گفتی رو انجام دادم و از اون دالون رفتم تو و با کلی مبارز و مارهای انسان نما جنگیدم بهد از در روبرو رفتم داخل و یه جسم رو کشون کشون بردم گذاشتم روی اون سکویی که توی اتاق بود. همونجایی که 2 تا تیرانداز هم داشت
بعد برگشتم رفتم بالا و تیراندازهارو زدم و با اون اهرم طناب و تا ته چاه فرستادم و رفتم پایین بع از طناب افقی ته چاه آویزون شدم و بعد از کلی مبارزه رو طناب رسیدم به جایی که باید یه چیز آبی رنگ رو برمیداشتم . با برداشتن اون شیء یه عالمه مبارز میان و از پشت سرم هم یه دیواره بهم نزدیک میشه ولی هرچی میکشم تموم نمیشن تا جایی که یا میکشنم یا دیوار لهمون میکنه .
میشه بگی باید چکار کنم
ممنون

اهممممم
یادم نیست یه عکسی بذار تا ببین با عکس بهتر متوجه میشم
ایملم و ایدیم توی پروفایلم هست;)

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
908
نام
amin
سلام
کریتوس جان شما باید به کشتن خودت سرعت ببخشی و سعی کنی به سریع ترین حالتی که میتونی کشتار ایجاد کنی آدمهایی که میان تموم میشن و دیوارها بر میگرده زیاد سخت نیست فقط در درجه سختی بالا یکن چالش برانگیزه و در بقیه حالات زیاد سخت نیست . موفق باشید .

«کریتوس

کاربر سایت
Dec 18, 2012
10
سلام دوست من
ممنونم ازاینکه راهنماییم کردی
اما من خیلی تلاش کردم که ردش کنم و چون در قسمت درجه سختی گزینه هارد رو انتخاب کردم فکر میکنم که خیلی سخت باشه ولی تلاشم رو میکنم
بازم ممنون

«کریتوس

کاربر سایت
Dec 18, 2012
10
سلام بر دوستان ارجمندم
خصوصا حسین و امین گرامی
امین جان من خیلی تلاش کردم تا اون مرحله رو رد کنم اما هر چی تلاش میکنم نمیشه
من با تمام قدرت سعی میکنم که کشتار ایجاد کنم اما هرچی تلاش میکنم نمیشه از هر قدرتی که دارم استفاده میکنم اما دیوار بهم میرسه
در کل خیلی سخته نمیدونم باید چکار کنم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام بر دوستان ارجمندم
خصوصا حسین و امین گرامی
امین جان من خیلی تلاش کردم تا اون مرحله رو رد کنم اما هر چی تلاش میکنم نمیشه
من با تمام قدرت سعی میکنم که کشتار ایجاد کنم اما هرچی تلاش میکنم نمیشه از هر قدرتی که دارم استفاده میکنم اما دیوار بهم میرسه
در کل خیلی سخته نمیدونم باید چکار کنم

اینجاست دیگه که میگند ادم باید یه گیمر حرفه ی باشه :d>:)

انایاندم

کاربر سایت
Jul 31, 2013
4
god of war 2

سلام بر دوستان
من god of war 1 خیلی راحت رو تموم کردم
اما تو مراحل ابتدایی god of war 2 گیر کردم
اون جایی که سوار اسب میشی بعد اسب ها رو میکشی تا اخری میاد بعد تیر میزنه باید جا خالی بدی تا اینکه اخری میخوره بهت بعد سقوط میکنی
اینجا چه جوری؟
نه میشه به تیر نخورد بعد هم که هر کار بکنی میمیره یعنی از اسب پرت میشه پایین
با چرخوندن شک هم درست نشد
البته من با نرم افزار pcsx2 این بازی رو رو ps بازی میکنم
این هم عکس
untitled_2.jpg

untitled3.jpg

untitled.jpg

آخرین ویرایش:

mostafa_nopo

کاربر سایت
Jun 23, 2010
0
سلام بر دوستان
من god of war 1 خیلی راحت رو تموم کردم
اما تو مراحل ابتدایی god of war 2 گیر کردم
اون جایی که سوار اسب میشی بعد اسب ها رو میکشی تا اخری میاد بعد تیر میزنه باید جا خالی بدی تا اینکه اخری میخوره بهت بعد سقوط میکنی
اینجا چه جوری؟
نه میشه به تیر نخورد بعد هم که هر کار بکنی میمیره یعنی از اسب پرت میشه پایین
با چرخوندن شک هم درست نشد
البته من با نرم افزار pcsx2 این بازی رو رو ps بازی میکنم
این هم عکس
untitled_2.jpg

untitled3.jpg

untitled.jpg

باید حواست به تصویر باشه تا در سریع ترین حالت ممکن اون دکمه هایی رو که نشون میده درست بزنی فقط همین .سرعتتو باید ببری بالا

انایاندم

کاربر سایت
Jul 31, 2013
4
مشکل از تنظیمات دسته است

باید حواست به تصویر باشه تا در سریع ترین حالت ممکن اون دکمه هایی رو که نشون میده درست بزنی فقط همین .سرعتتو باید ببری بالا

ممنون دوست عزیز
میگم خود شما این روش رو امتحان کردی و همین طوری از اینجا رد شدید؟
راحی هست بدون خوردن با تیر از اونجا رد بشیم؟
ولی فکر کنم چون نمیتونم شک را به درستی توی pcsx تنظیم کنم
و هر کاری میکنم از اونجا رد نمیشه لطفا اگه کسی میدونی چطور باید دسته یا شک را به درستی تنظیم کرد راهنمایی کنه
و بگه اون قسمت که دورش خط کشیدم مربوط به چی؟
222.jpg

چون وقتی شک سمت راست رو تنظیم میکنم با کلیدهای مثلث و مربع و ... عوض میشود هنگام تنظیم جلوی هر کدوم مثبت و منی میاد که از پایین قابل عوض شدن اما خیلی سخت و همین طوری نمیشه تنظیم کرد
اگر کسی این بازی رو با pcsxاجرا کرده راهنمایی کنه8-|

mostafa_nopo

کاربر سایت
Jun 23, 2010
0
ممنون دوست عزیز
میگم خود شما این روش رو امتحان کردی و همین طوری از اینجا رد شدید؟
راحی هست بدون خوردن با تیر از اونجا رد بشیم؟
ولی فکر کنم چون نمیتونم شک را به درستی توی pcsx تنظیم کنم
و هر کاری میکنم از اونجا رد نمیشه لطفا اگه کسی میدونی چطور باید دسته یا شک را به درستی تنظیم کرد راهنمایی کنه
و بگه اون قسمت که دورش خط کشیدم مربوط به چی؟
222.jpg

چون وقتی شک سمت راست رو تنظیم میکنم با کلیدهای مثلث و مربع و ... عوض میشود هنگام تنظیم جلوی هر کدوم مثبت و منی میاد که از پایین قابل عوض شدن اما خیلی سخت و همین طوری نمیشه تنظیم کرد
اگر کسی این بازی رو با pcsxاجرا کرده راهنمایی کنه8-|
من تو ps2 رفتم و شوک ها رو با سرعت چپو راست میکردم اینو نمیدونم.

انایاندم

کاربر سایت
Jul 31, 2013
4
فکر کنم تنها راه سیو باشه لطفا اگر کسی سیو بعد از رد شدن از اونجایی که سوار اسب بالدار میشه رو داره بزار تا مشکل من و خیلی های دیگر حل بشه چون خیلی ها دنبالش بودن البته برای pcsx

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر