کمک در God of War

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
شما فکر کنم به اونجایی رسیدین که اتیش گرفته بعد چند تا سرباز دارن تیراندازی میکنن چند تا فکر کنم 3 تا ستون باشه که روشون یه سری سبزه هست اونجایین اولی رو میپرین ستون بعدی میشه پرید منتهی تیر اندازی میکنن میوفتین پایین باید بپرین رو بروی تصویر از ستون دوم یه دره برین داخل تیر اندازها رو بکشین باز برگردین رو ستون و روی هر ستون سبزه هست تابلو هست میتونین رد کنین اگر همونجا باشه که من دارم میگم

matin trex

کاربر سایت
Jan 9, 2013
14
سلام . ببخشید یه سوال داشتم : من چند روزی هست ps2 دست دوم در حد نو گرفتم مدلش هم 77004b هست . بعضی بازی ها مثه 2013 pes رو اجرا میکنه ولی بازی god of war رو ارور no data میده , dvd فیلم هم گذاشتم توش همین ارور رو داد . مشکلش کجاس ؟ دستگاه خرابه ؟

matin trex

کاربر سایت
Jan 9, 2013
14
سلام دوستان .تو god of war 1 اون قسمت که دنبال جعبه ی پاندورا هسی به یه جا میرسی که کلی سرباز تو قفس هسن از سقف اویزون هسن . اون جلوتر یه در هس که یه اهرم داره جلوش که وقتی بکشیش کناره های دره اتیش روشن میشه . چه جور باید از این در گذشت ؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوستان .تو god of war 1 اون قسمت که دنبال جعبه ی پاندورا هسی به یه جا میرسی که کلی سرباز تو قفس هسن از سقف اویزون هسن . اون جلوتر یه در هس که یه اهرم داره جلوش که وقتی بکشیش کناره های دره اتیش روشن میشه . چه جور باید از این در گذشت ؟
یادمه باید یه سرباز رو میاوردی و جلوی این در آتشین قربانی می کردی تا راه باز بشه!

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان GOD OF WAR II با حجم 4.5 گیگابایت که در DVD معمولی تو بازار ایران عرضه شده چه فرقی با نسخه DVD 9 می کنه؟ چه چیزهائی اضافه داره؟
آخه دقیقا یک DVD بیشتر اطلاعات داره !!!
دارم دانلود می کنم...!!

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان GOD OF WAR II با حجم 4.5 گیگابایت که در DVD معمولی تو بازار ایران عرضه شده چه فرقی با نسخه DVD 9 می کنه؟ چه چیزهائی اضافه داره؟
آخه دقیقا یک DVD بیشتر اطلاعات داره !!!
دارم دانلود می کنم...!!

اِ !!! :|
کسی نیست جواب بده؟؟؟ :|

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
من که تا حالا امتحان نکردم که بدونم حریانش چی هست
احتمالا یه سری فیلم ها توش باید باشه همین
مگر اینکه شما دنباله چیزه دیگری باشی;)

نه، فیلم نداره!
رفتم تو سایت های خارجی سرچ کردم! نسخه DVD 9 شامل تروفی و مینی گیم هستش که در نسخه DVD 5 کامل نیست!

GOW_superpro

کاربر سایت
Feb 16, 2013
1
ps2

سلام دوستان من امروز ثبت نام کردم یه سوال داشتم چطوری میشه بازی های ps2 یا کنسول های دیگر را در حاله انجام بازی فیلم گرفت مثل کلیپ هایی که از بازی ها توی یو_تو_ب میزارن هرجا گشتم چیزی پیدا نکردم ممنون میشم کسی کمک کنه من gow 1v2v3 رو با god hand اخرین درجه سختی تموم کردم دوباره سونی 2 گرفتم میخواستم فیلمشو این دفعه بگیرم برا بچها بزارم حال کنن:) کلا همین دوسه تا بازیو بلدم بقیه بازیا نوبم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر