کمک در God of War

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
کاری نداره یه در مخفی اونجاست که میری رو هون دکمه وسط باز میشه یه جا یه وسیله هست باید بیاریش بذاریش نزدیک در همونجا که یه لحظه باز میشه بسته میشه بقل پله بعد باید بری بالا پله پشت وسیله دکمه r1 رو نگه داری هول بدی وسیله رو روی اون دکمه و سریع با شوک سمت راست یه چرخ بزنی بری طرف در میری اونور در

kiana

کاربر سایت
Apr 14, 2006
66
هر کاری کردم حل نشد برام اگر ممکنه یک کمی واضحتر راهنماییم کنید دارم دیونه می شم از دستش نمی تونم برم تو گیر کرده ام

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
ببین اگه وسیله رو پیدا کردی بیار تو همونجا که دره باز میشه بسته میشه اونوقت ببرش دقیق جلوی همون در پیش پله برو پشت اون وسیله که باید هولش بدی هول میدی محکم با دکمه ار 1 جعبه میره قرهر میگیره روی اون دکمه وسط اینجا باید سری دسته شوک راست رو فکر کنم بدی عقب یه پشتک میزنه میری روی همون در که سری باز بسته میشه کاری نداره که

kiana

کاربر سایت
Apr 14, 2006
66
دستت درد نکنه داداشی.اون قسمت رد شد البته به لطف شما.بعد از اون قسمت الان توی یک اتاق گیر کرده ام که یک مجسمه بزرگ اطلس توش هست با یک در سنگی و دو تا اهرم که هیچ راه خروجی نداره چکار باید بکنم؟

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
دستت درد نکنه داداشی.اون قسمت رد شد البته به لطف شما.بعد از اون قسمت الان توی یک اتاق گیر کرده ام که یک مجسمه بزرگ اطلس توش هست با یک در سنگی و دو تا اهرم که هیچ راه خروجی نداره چکار باید بکنم؟

,والا دقیق نمیدونم کجایی شما همونجایی که یه مجسمه وسطه یخ زده اونجایی شما یه عکسی چیزی

kiana

کاربر سایت
Apr 14, 2006
66
2

من در خدای جنگ 2 مشکل دارم.وقتی اون پرنده آتشین من رو به داخل منقار پر از آب عقاب سنگی برد داخل منقار دو تا ناقوس هست چطوری باید اون مرحله رو رد کنم؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
باید با اون دو تا ناقوسها صدا ایجاد کنی.
برو زیر اب و پایشو درست کن و یه ضربه بزن تا ترک بخوره.بعد صحنه رو آهسته کن تا وقتی صدا در میاری بتونی بری و دوباره ضربه بزنی

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
زیر اب یه اهرم هست باید بکشیش بذاری سر جاش بعد 2 تا زنگ هست یه زنگ رو باید به صده در بیاری سریع صحنه اهسته بزنی تا زمانی که صدا زنگ هست باید بری اون یکی زنگ رو هم به صدا در بیاری تا مجسمه وسطی ترک بخوره و ادامه ماجرا

siaram 2

کاربر سایت
Aug 17, 2012
5
سلام به دوستان عزيز.
من يه مشکل در بازي جنگ خدايان 1 دارم مي خواستم بگم اگه ممکنه منو راهنمايي کنيد.
در جايي که مي رسي به ميدوني که روبروت يه غول بزرگ هست که داره شهرو داغون ميکنه.
بغل اين ميدون هم نور مربوط به سيو کردن اين قسمت هست.
براي رسيدن به غول بايد بري به سمت چپ يه ذره که ميري مي رسي به يه ميدون کوچيکه ديگه که بايد بري به سمت چپ البته اولش قبل از اينکه برسي به اون در غول يه آتيش پرتاپ مي کنه و مي خوره به ديوار و ديوار خراب ميشه و مي ريزه جلوت و نمي توني رد شي.
حالا مجبوري بري داخل اون در وقتي که ميري داخل غوله دوباره يه آتيش پرتاپ مي کنه و در بسته ميشه.حالا دوتا غول که مثل گاو شاخدار هستن ميان طرفت و روبروي تو هم يه در ديگه هست که جعبه خون اونجا داخله دره. حالا اگه بخواي برسي داخل اين در بايد وايسي روي يه شيء دايره اي کهدر بره بالا ولي هر کاري ميکنم نمي دونم چجوري بايد اون در باز شه.
از طرفي هرچي اين غولايه شاخدارو مي کشي باز از زير زمين در ميان.
من اينجا موندم چيکار کنم که درو باز کنمو خارج شم.
لطفا کمکم کنيد.از همتون مچکرم.

kiana

کاربر سایت
Apr 14, 2006
66
سلام به دوستان عزيز.
من يه مشکل در بازي جنگ خدايان 1 دارم مي خواستم بگم اگه ممکنه منو راهنمايي کنيد.
در جايي که مي رسي به ميدوني که روبروت يه غول بزرگ هست که داره شهرو داغون ميکنه.
بغل اين ميدون هم نور مربوط به سيو کردن اين قسمت هست.
براي رسيدن به غول بايد بري به سمت چپ يه ذره که ميري مي رسي به يه ميدون کوچيکه ديگه که بايد بري به سمت چپ البته اولش قبل از اينکه برسي به اون در غول يه آتيش پرتاپ مي کنه و مي خوره به ديوار و ديوار خراب ميشه و مي ريزه جلوت و نمي توني رد شي.
حالا مجبوري بري داخل اون در وقتي که ميري داخل غوله دوباره يه آتيش پرتاپ مي کنه و در بسته ميشه.حالا دوتا غول که مثل گاو شاخدار هستن ميان طرفت و روبروي تو هم يه در ديگه هست که جعبه خون اونجا داخله دره. حالا اگه بخواي برسي داخل اين در بايد وايسي روي يه شيء دايره اي کهدر بره بالا ولي هر کاري ميکنم نمي دونم چجوري بايد اون در باز شه.
از طرفي هرچي اين غولايه شاخدارو مي کشي باز از زير زمين در ميان.
من اينجا موندم چيکار کنم که درو باز کنمو خارج شم.
لطفا کمکم کنيد.از همتون مچکرم.
البته خيلي وقت پيش اين بازي رو تموم كردم خوب يادم نمونده ولي تا اونجايي كه مي دونم بايد غولها رو روي اهرم بالا برنده در منجمد كني بعد باسرعت قبل از اين كه يخشون باز بشه از در روبرويي رد بشي.

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
همین جور که این دوستمون گفت باید با قدرتی که خشک میکنه از کشتن اون مار گرفته بودی اون گاو ها اومدن رو اهرم دقیقا همونجا خشک بشن بعد سریع بری تا در بسته نشده یخورده قلق داره اما زیاد سخت نیست خوبیش اینه اون جعبه قدرتی هی پر میشه

siaram 2

کاربر سایت
Aug 17, 2012
5
ازتون خیلی ممنونم اونجا رو رد کردم.
حالا یه جا دیگه گیر کردم!
یه جا هست که یه سری موجودات حالت شبح میان طرفت که هی از زیر زمین میان ؟
اونجا رو رد کردم اون دوتا غول بزرگم که یه گوی تیز بزرگ دارنم رد کردم و رسیدم جایی که می خوای از دو تا ستون شکسته شده بالا پایین بری . بپری ستون اولی رو پریدم و حل شد از ستون اولی پریدم به ستون بعدی حالا نمی دونم باید کجا برم از این ستون.!
یا چه سمت باید بپرم یا کجا؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر