کمک در God of War

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
دوستان من تو god2 اونجایی که بعد از کشتن او موجود سه سر و در اوردن او چیزی که می خواستم از تو دهنش بعدش گیر کردم هیچ راهی نست همه جا بستس فقط یه دست گیره وجود داره که اگه اونو تکون بدم از دهن یه مجسمه اتیش میاد چی کار کنم تا بتونم ردش کنم؟؟؟

همونطور كه دوستمون گفتن بايد دكمه دفاع رو همون لحظه كه اتيش مياد طرفت بزني تا اتيش رو به طرف همون جا كه اتيش مياد پتاب كني و ديوار بشكنه

MoYa

کاربر سایت
Apr 18, 2010
11
دوستان من اول god of war 2 گیر کردم !
بعد از اینکه چشم اون اون غول سنگی که هی فوت میکنه,کور کردم و تیرکمان رو گرفتم . . . نمیدونم کجا باید برم

همه رو هم کشتم / راهنمایی لطفا :confused:

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
دوستان من اول god of war 2 گیر کردم !
بعد از اینکه چشم اون اون غول سنگی که هی فوت میکنه,کور کردم و تیرکمان رو گرفتم . . . نمیدونم کجا باید برم

همه رو هم کشتم / راهنمایی لطفا :confused:

سلام شما بايد برگردي به همون جا كه اون مرد بالا اتيش بود بسته بودنش با تير كمون بزنيش بيفته تو اتيش بهت قدرت بده كه باهاش اون در رو باز كني بري همونجا اسبت كه گير افتاده راحته

MoYa

کاربر سایت
Apr 18, 2010
11
دستت درد نکنه که جواب دادی :love:

اون بنده خدا رو انداختم تو آتیش / از خاکسترش یه قدرت میگیرم که شکلش قرمز رنگه .
بعده اون چیکار کنم / دیگه راهی نیست . . . یه دره بسته هست که هم شکل قدرتم هستش و یه راه طرف اون غوله که فاصله صخره ها خیلی زیاده نمیشه ازش رد شد !

:confused:

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
دستت درد نکنه که جواب دادی :love:

اون بنده خدا رو انداختم تو آتیش / از خاکسترش یه قدرت میگیرم که شکلش قرمز رنگه .
بعده اون چیکار کنم / دیگه راهی نیست . . . یه دره بسته هست که هم شکل قدرتم هستش و یه راه طرف اون غوله که فاصله صخره ها خیلی زیاده نمیشه ازش رد شد !

:confused:

خوب يه در بسته شده وجود داره كه بايد 2 تا شوك دسته رو فشار بدي داخل از قدرتت استفاده كني در رو بشكوني ديگه بعد ميرسي اونجا كه اسبت گير كرده بايد انگشتهاي قول رو با همين قدرت بزني همش رو تا دستش رو از روي اسب برداره

MoYa

کاربر سایت
Apr 18, 2010
11
محمود جان از جوابت ممنون /

جلو تر که میری , یه جایی هست که در ورودی مجسمه یه مار بزرگ داره (یه صورت هم هست که از چشم ها نور سبز رنگ مجسمه ساز میاد بیرون - اطراف هم چیزی مثل مواد مذاب هستش) - سمت چپ این مجسمه یه راه هست که انتهاش یه در دو تیکه داره . . . تیکه اول رو یه جسد میزاری (کمی میره بالا) و تیکه دوم رو کرتوس وامیسته که کاملا باز میشه / اما نمیشه از در خارج شد سریعا از جام که حرکت میکنم در بسته میشه !
این عکس کمی شبیه اون دره هستش با 180 درجه چرخش .

god-of-war-ii-20060623050118778_640w.jpg

ممنون میشم راهنمایی کنید

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
محمود جان از جوابت ممنون /

جلو تر که میری , یه جایی هست که در ورودی مجسمه یه مار بزرگ داره (یه صورت هم هست که از چشم ها نور سبز رنگ مجسمه ساز میاد بیرون - اطراف هم چیزی مثل مواد مذاب هستش) - سمت چپ این مجسمه یه راه هست که انتهاش یه در دو تیکه داره . . . تیکه اول رو یه جسد میزاری (کمی میره بالا) و تیکه دوم رو کرتوس وامیسته که کاملا باز میشه / اما نمیشه از در خارج شد سریعا از جام که حرکت میکنم در بسته میشه !
این عکس کمی شبیه اون دره هستش با 180 درجه چرخش .

god-of-war-ii-20060623050118778_640w.jpg

ممنون میشم راهنمایی کنید

خوب شما جسد رو ميذاري اون وسط اين اشتباه هستش جسد رو بردار يجا ديگه هست كه خودت ميري وا ميستي منتهي جسد رو نميتوني ببري اونج چون نرده داره بايد جسد رو يه جايي هست اب ازش رد ميشه جسد رو بنداز داخل اون رودخونه كم اب سري برو اون جا كه جسد از نرده رد نميشه جسد بعد چند ثانيه مياد اونجا برش دار اگه همين منظورته من از اين عكسي كه گذاشتي گفتم اينجا رو توضيح دادم از روي عكست

MoYa

کاربر سایت
Apr 18, 2010
11
درسته / همون جا بود

رد شدم :) الان رسیدم به اون حیوون سه کله / آتیش پرت میکنه . . . روش خاصی که نداره ؟

شما تموم کردید ؟

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
درسته / همون جا بود

رد شدم :) الان رسیدم به اون حیوون سه کله / آتیش پرت میکنه . . . روش خاصی که نداره ؟

شما تموم کردید ؟

اين رو همون زمان اومد خورديمش يه 20 باري تموم شد من كلوپ بازي دارم براي همين زياد بازي ميشد تو زمان خودش

MoYa

کاربر سایت
Apr 18, 2010
11
اهان /
بازی زیاد نکردم ولی بازی ps2 با گیم پلی مثل god of war سراغ دارید ؟ شنیدم فینال فانتزی خوبه !
من برم ببینم میتونم اون غول 3کله رو بکشم :evil:
ِdevil may cry3 رو گرفتم , فعلا یه جا گیر کردم اما بازم گیم پلی god of war یه چیز دیگست .

آخرین ویرایش:

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
غوله رو کشتم :sick: :p بعدش . . . نفهمیدم چیکار باید بکنم !

محمود جان سوال قبلی منو میتونید جواب بدید ؟ thnks

اگه منظورت همون قول 3 سر سياه رنگ هستش كه ميكشي بهت يه وسيلهميده ميزاري تو دستت يه اهرم اونجا هست ميكشي كه ازش اتيش مياد بيرون ميري همونجا كه اتيش دقيق مياد پايين دقيقا همون وقت كه ايش مياد طرفت دكمه دفاع فكر كنم ال1 باشه نگهميداري اتيش رو ميگيره پرط ميكنه ديوار رو ميشكونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر