Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
خوب بسلامتی کلاس Wizard هم معرفی شد
http://hellforge.gameriot.com/blogs/Hellforge/New-Class-Revealed-The-Wizard

بله .. با سلام و صلوات :D
خسته نباشند.

Barbarian = Barbarian
Witchdoctor = Necro
Wizard = Sorceress

و احتمالا
Ranger مانندی که میشه ترکیبی از Amazon و Druid
Knight یا Holy Knight که میشه Paladin
توی عکس character screen هم یک موجودی بود خوشحال، ethereal مانند. که معلوم نیست چی میخواد بشه.

پ.ن : با توجه به بقیه announcement های انجام شده در Blizzcon در مورد Starcraft 2 و اعلام شدن WC4 به نظر میرسه بازیهای Diablo 2 - Starcraft 1 و Warcraft 3 تا سالهای سال فعال باقی بمانند :D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,535
نام
کورش
احتمالا
Ranger مانندی که میشه ترکیبی از Amazon و Druid
خوب این میشه رابین هود :biggrin1:

Knight یا Holy Knight که میشه Paladin

اینم اگه اتفاق بیافته میشه بیانگر مریض بودن سازندگان :biggrin1:
توی عکس character screen هم یک موجودی بود خوشحال، ethereal مانند.

احتمالا جنس مذکر wizard ـه.(باتشکر از سهیل منصوری عزیز)
پ.ن : با توجه به بقیه announcement های انجام شده در Blizzcon در مورد Starcraft 2 و اعلام شدن WC4 به نظر میرسه بازیهای Diablo 2 - Starcraft 1 و Warcraft 3 تا سالهای سال فعال باقی بمانند

بازهم من برگشتم سر جای اول یعنی تو دورانی که ملت کف میکنند spore بازی کنند warcraft 4 غنیمتیه. حداقل پالادین نداره که حذف بشه:biggrin1:

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
TyRax چقدر اظهار لطف کرده به Blizzard! من کلا با کنسولیزه شدن بازی‌های PC مخالف هستم چون پیامدش ساده شدن بازی‌ها یا به اصطلاح کژوآلیسم هستش! (بایوشاک اصولا یه بازی PC بود. حالا هرکسی بگه نبود! ولی دقیقا نقطه ضعفش همین بود) و دقیقا نقطه قوت Blizzard این هستش که راه درست رو انتخاب کرده و به اصول خودش پایبنده.
درسته که Blizzard فعلا در مسیر ارائه قسمت‌های بعدی بازی‌های بزرگش قدم بر‌می‌داره (از wrath of the lich king و sc2 بگیر تا همین دیابلو 3 و دیگه wc4) و به ناچار پیروی از یک سری اصول و چارچوب‌ها واجب هستش که بشه اسم مثلا دیابلو 3 رو دیابلو گذاشت! ولی هنوز خلاقیت در این استدیو نمرده که هر حرکت سازنده‌ها رو به یه حرکت مشابه تعبیر کنیم. (کدو = بادمجان + خیار! البته بابت مثال شرمنده) ضمن اینکه بنیان همین اصول فعلی رو هم شرکت‌هایی مثل همین Blizzard گذاشتن.
بازم از طرفی در صورت ایجاد تغییر زیاد سیل اتهاماتی نظیر دور شدن و رعایت نکردن اصول بازی‌های قبلی که تا به این حد موفق بودن به سمت سازنده روون خواهد شد. پس من هم اگر جای مسئولین بلیزارد بودم کار خودمو می‌کردم و سعی می‌کردم با تمام توان بازیی بسیازم که سیر سعودی نسبت به قسمتهای قبلی خودش داشته باشه. مطمئنم اگر لذت دیابلو3 بیشتر از نسخ قبلی نباشه کمتر هم نیست هرچند همیشه قسمت اول بازی‌ها خاطره‌انگیزتر هستش ولی تنها ایرادی که من دیدم رنگ‌بندی بازی هستش که کمی بیش از حد شاد شده! همین... .
ایراد بزرگ دیگه‌ای هم چندان به بازی وارد نیست. من که به Blizzard اطمینان دارم. البته هنوز ترسم نمرده ولی به عنوان یه RPGباز هرچند ساده امیدم به این بازی از 99 درصد RPGهای فعلی بیشتره!

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,535
نام
کورش
KINDMAN جان شما ظاهرا به بحث های قبلی این تاپیک توجه نکردی. مشکل خلاقیت نیست.اتفاقا خیلی هم خوبه که تغییر داشته باشیم وگرنه این که نمیشد دیابلو 3. میشد همون 2 پس تغییر لازمه ولی سوال اینجاست اگر کلاس های جدید قراره اسکیل های کلاسهای قبلی رو داشته باشند چرا اسمشون عوض شده و اگر قراره اسکیلهای قبلی ها رو نداشته باشند و کاملا جدید باشند چرا جایگزین اونها شدند و مثلا Paladin یا Necro حذف شدند. البته من انتظار ندارم که برای همه قابل درک باشه ولی کلا یکی از بزرگترین ایرادهایی که به این بازی گرفته میشه همینه. شما نظرات سایتهای خارجی رو بخون. کلا برای کسانی که کلاس مهم نیست هضم قضیه راحته و اصلا مشکلی نیست ولی حداقل کسانی که من رو میشناسن میدونن 5 سال پیش وبلاگی داشتم به اسم پالادین.( حالا کاملش رو نمیگم تا تبلیغ وبلاگم نشه چون حذفش نکردم) خوب این از نظر شما شاید یه مورد تصادفی یا بی معنی باشه ولی من با این کلاس زندگی میکنم. دیابلو the sims یا بایوشاک نیست که نسبت بهش بی تفاوت باشم.
پارسیا هم یکی از دلایلش که گیر داده به این بازی کلاسهاست و دلایل دیگه اش رو خودش میتونه بهتر توضیح بده, ضمن اینکه پارسیا کسی نیست که با بلیزارد نااشنا باشه. در واقع بین کسانی که من میشناسم کسی رو سراغ ندارم که به اندازه پارسیا بازیهای بلیزارد رو بازی کرده باشه پس مطمعنا با بلیزارد مشکلی نداره.( سیاوش و محمدرضا رو نمیدونم چقدر بازی کردن ولی احتمالا امار اونها هم بالاست).

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
تو پست اولم گفتم و بازم می‌گم من اصولا با شرکت‌های بازیسازی بیگانه هستم و کمتر با شخصیت بازیسازها به جز یه تعداد انگشت شمار آشنا هستم.
از نظر تجربه در سبک نقش‌آفرینی هم پیش دوستان صفرم, هرچند تازه گیمر نشدم.
دقیقا حرفت رو که گفتی با یه کلاس زندگی کردی و می‌کنی رو درک می کنم. مشکل اینجاست که یعنی انقدر اسم رو مهم نمی‌دونم که شما می‌دونی. (منظورم اسم به اون معنا نیست) اصول کاراکتر‌ها سرجاش هست هرچند خیلی از جزئیات تغییر کرده. مهم این هستش که این تغییرات در راستای تغییرات بهینه و مثبت باشه. من خودم کلا در این سبک بازی‌ها کلاس‌های متعددی رو امتحان کردم ولی دست آخر از کلاس‌های غیر وابسته به جاد و Spell خوشم میاد!
البته به کلاس خاصی وابسته نیستم اما اونطور هم نیست که برام مهم نباشه. بنظر من با همه این تغییرات هنوز کلاس‌های مورد پسند تمام دوستان در بازی نهایی هستند و مطمئنم اکثرا یادآور کلاس‌های قبلی هم خواهند بود.
البته از دیدگاه شما و با توجه به حرف منطقیی که زدی کاملا بهتون حق می‌دم ولی قطعا بازی نهایی کسی رو نا‌امید نمیکنه.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
خو این فیلم گیم‌پلی ِ ویزارد رو نیگا کردم. به نظر میاد محیطهای بازی نسبت به اون Movie های قبلی یه مقدار تاریکتره. کلاً خوبه منتها واقعاً امیدوارم یه چیز رو تغییر بدن اونم این لرزش تصویره وقتی که یه نفر یه ضربه‌ی محکم می‌کوبه به زمین! از همون فیلم اولی که نشون دادن، این قضیه روی اعصاب می‌بود و هنوز هم روی اعصاب می‌باشد و اگه قرار باشه همینجوری بمونه خیلی روی اعصاب خواهد بود. اصلاً چشمم درد میگیره وقتی نیگا میکنم!
امیدوارم بازم ملت یه درخواست بنویسن که این افکتِ قشنگ از بازی حذف بشه :biggrin1:

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
معرفی Class جدید به طور رسمی از طرف Blizzard، این شما و این جناب Archivist :laughing:
ایشون به جای شمشیر و جادو از مداد قلم استفاده می کنه(جدی نگیرید)

archivist-concept-art-thumb.jpg

http://www.blizzard.com/diablo3/characters/archivist.xml
--------------------------------------------------------------------------------
این خبر ربطی به خبر بالا نداره کاملا واقعیه، 4 تا اسکرین شات جدید از بازی اومده که نشون میده طراحی interface و inventory، کلا Menu های بازی عوض شده، بیشتر حال و هوایه دیابلویی پیدا کرده

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

نمی دونم چی شد گفتم بزار یه نگاهی به این سایت Diablo III بندازم. بسی سایت زیبا و جالبی داره. مخصوصا اون شمع که در حال سوختنه در پایین صفحه.

توی یکی از Tab های بالاش به نام The World و در قسمت The World of Sanctuary نقشه ای از بازی انداخته بود گفتم برای بیرون اومدن تاپیک از انباری خاک خورده بد نباشه.

نکته دیگه ای که برام جدید بود، توی قسمت Bestiary بود که یه حیون دیگه رو هم نشون داده بود. به نام The Fallen Ones بود که در تاریخ 22 / می معرفی شده.

این بابا ها خیلی شبیه اون حیون قرمز ها که با نام Shaman هم توی II بودن . همونی که هی مثل دیوونه ها Rez می کردن.

که کلا 4 نوع توی بازی هستن : Imp - Shaman - Lunatic - Overseer

این عکس جدیدشه توی III

یا علی ...

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
داستان بازی چیه ؟ سبک گرافیک چیه ؟ نورپردازی در چه سبکیه ؟
سبک بازی RPG است...اگر هم میخوای بدونی بازی چه جوریاست حتما تریلر و ویدئو گیم پلی بازی ببین.....
http://media.pc.ign.com/media/714/714955/vids_1.html
داستان بازی ادامه قسمت دوم هست
تو سری قبلی سه تا اهریمن که یکیش اسمش Diablo است میان قتل و غارت میکنن.....سری قبلی موفق به شکست اهریمن میشی.... ولی تو این سری دوباره بر میگردن............
من خودم تو سایت یوتوب چندتا ویدئو از این بازی دیدم...عجب بازیه...

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
دوستان دیابلو خز شد :D خصوصا که اذعان کردند بازی آسان هست تا همه مستفیض بشوند :D ولی خب چاره‌ای نیست دیگه :D بازی باید کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر