Final Fantasy XIII | PS3

FarshiD M K

کاربر سایت
Sep 2, 2009
152
سلام
بلاخره من این بازی رو تموم کردم ولی آخرش هیچی نفهمیدم=((:((

1.چرا orphan اول vanille رو انتخاب میکنه؟
2.چرا fang همه رو تبدیل به cieth میکنه؟ ولی vanille تبدیل نمیشه؟
3. orphan همه رو خلق کرده بود؟ چرا میخاست هم رو نابود کنه؟
4.fang بعد از اونکه همه رو تبدیل به cieth میکنه چه جوری دوباره زنده میشن؟
5.آخر بازی vanille و fang تبدیل به چی میشن؟ تبدیل به خدا میشن؟؟ چرا فقط این 2 تا؟
6.مگه قرار نبود لایتنینگ بعد از اینکه سارا رو پیدا کرد اسمشو به snow بگه؟ چرا نگفت؟!!
7. focusـشون فقط این بود که تبدیل به ragronak بشن؟ یا چیز دیگه ای بود؟
8.همه ی فالسی ها نابود شدن؟ یا هنوزم حیوان دست آموز فالسی ها هستن؟

ممنون میشم اگه میتونین یه خورده آخرشو توضیح بدین. چون برای من خیلی گنگ بود.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
شرمنده که دارم پست میدم.ولی چون دیدم تاپیک خوابیده این پست را دادم.
هر کی این بازی را برای فروش داره لطفا یک پ خ بده.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
من تو چپتر 4 هستم تا اینجای بازی چند تا سوال برام پیش اومده .امیدوارم یکی بیاد من رو راهنمایی کنه:
1. چه جوری میشه لول اسلحه کاراکتر ها رو ارتقا داد؟ تمام اسلحه ها رو لول یک هستند
2.تا اینجا کلی ایتم گرفتم ولی هیچ کاری باهاشون نمیشه کرد! اینها به چه دردی میخورند؟

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
من تو چپتر 4 هستم تا اینجای بازی چند تا سوال برام پیش اومده .امیدوارم یکی بیاد من رو راهنمایی کنه:
1. چه جوری میشه لول اسلحه کاراکتر ها رو ارتقا داد؟ تمام اسلحه ها رو لول یک هستند
2.تا اینجا کلی ایتم گرفتم ولی هیچ کاری باهاشون نمیشه کرد! اینها به چه دردی میخورند؟

1. شما برای ارتقا اسلحه ها باید بری روی دستگاهی که برای Save گذاشته شده از اونجا گزینه Upgrade رو انتخاب کنی و حالا بنا به خواستت میتونی هم اسلحه و هم اکسسوری هات رو توسط Componentهایی که از بازی میگیری ارتقا بدی.

2. منظورت از Item چی هست؟ منوی Item رو میگی یا کلا میگی؟!؟ اگه منظورت Componentهاس که با همین ها میشه اسلحه هارو ارتقا داد و بعضی هاشون که گرون هستن هم برای فروش خوبن، وگرنه Itemها خیلی محدود و مشخص هستن و کلا تعدادشون از 20 تا بیشتر نیست مثل Potion و Painkiller و Wax و Holy water و ....

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
1. شما برای ارتقا اسلحه ها باید بری روی دستگاهی که برای Save گذاشته شده از اونجا گزینه Upgrade رو انتخاب کنی و حالا بنا به خواستت میتونی هم اسلحه و هم اکسسوری هات رو توسط Componentهایی که از بازی میگیری ارتقا بدی.

2. منظورت از Item چی هست؟ منوی Item رو میگی یا کلا میگی؟!؟ اگه منظورت Componentهاس که با همین ها میشه اسلحه هارو ارتقا داد و بعضی هاشون که گرون هستن هم برای فروش خوبن، وگرنه Itemها خیلی محدود و مشخص هستن و کلا تعدادشون از 20 تا بیشتر نیست مثل Potion و Painkiller و Wax و Holy water و ....
ممنون رفیق. مشکل حل شد. از مرحله چهارم به بعد upgrade فعال شد

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
دوستان این حرکات یعنی همین شمشیر زدن و اینا رو ما انجام میدیم یا خودشون و ما فقط تماشا میکنیم؟
یعنی مثل DMC -pop و ... هست یا خیر؟:d
حرکاتشون به باحالی این نسخه versus هست ؟

پ.ن:خودمم نفهمیدم چی گفتم!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر