کپی جدید و پولساز مایکروسافت!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
همونطور که حتمآ میدونید قراره تا آخر 2008 کمپانی معزّز مایکروسافت کنترلر های حساس به حرکتش رو برای 360 به بازار بفرسته. از اون جایی که دیدم تو بخش wii در این مورد صحبت نشده ، گفتم یه تاپیک بزنم که برو بچ گل wii باز بازیسنتر -چه ترکیب طولانییی!- هم در این مورد نظرشون رو بگن... در مورد خودم میتونم بگم باعث شد به فکر خریدن یه 360 بیفتم باقی حرفا هم بمونه برای بعد!;)
186468-1.jpg

قیافش که خیلی فریبندس!

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
راست گفتی میخای 360 بخری ؟ حتی اگه خدایی نکرده زبونم لال ! nintendo ورشکست بشه من حاظر نیستم 360 بخرم ( حتی اگه تمام بازیای wii هم برای 360 پرت بشه هم اینکارو نمیکنم ) در مورد این دسته هم چیزی نگم بهتره چون طرفدارای 360 منو میکشن :biggrin1: فقط بگم فکر نمیکنم برای 360 موفقیتی به همراه داشته باشه چون بازی های معروفی که با دسته ها ی Motion sensor حال میده برای wii ه و nintendo با یک کم پول سازنده هاش رو میخره پس بازی های زیاد جالبی برای 360 نمیاد ...

آخرین ویرایش:

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
بهترین حالت اینه که همچین کنترلری برای pc بیاد یا مال مایکروسافت توی ویندوز هم کار کنه.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بهترین حالت اینه که همچین کنترلری برای pc بیاد یا مال مایکروسافت توی ویندوز هم کار کنه.
برای ویندوز که چند وقتیه اومده-البته فعلا فقط کرایسیس
ولی خدایش چه حالی بده این کنترلر برای COD4
و GeOW-شاید بتونه اون بازی رو که اسمش ....hero بود رو دوباره برای 369 بسازن(همونی که برای 360 کنسل شد-و رویwiiساخته شد)no moe hero بود

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
کلا به نظر من نینتندو بیکار نمیشینه و یه چیز دیگه میده به بازار یا اینکه این کنترلر جدید جذابت کنترلر های wiiرو ندارند
اما اگه چیز خوبی از اب در بیاد گرافیک خوب همراه با کنترل خوب تر رو شاهد خواهیم بود!

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
برای ویندوز که چند وقتیه اومده-البته فعلا فقط کرایسیس
ولی خدایش چه حالی بده این کنترلر برای COD4
و GeOW-شاید بتونه اون بازی رو که اسمش ....hero بود رو دوباره برای 369 بسازن(همونی که برای 360 کنسل شد-و رویwiiساخته شد)no moe hero بود

کرایسیس چیه؟ بازی یا کنترلر؟

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
crysis رو نمیشناسی !؟ یکی از بازی های معروف PC که گرافیک خییلی بالایی هم داره این بازی رو میشه با برنامه ی Wiisis و دسته های Wii روی PC انجام داد ...

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
راست گفتی میخای 360 بخری ؟
آره ، چون به نظرم ترکیب گرافیک بالا با motion controller چیز فوق العاده ای میشه این کاریه که نینتندو باید میکرد ، حالا مایکروسافت زرنگ کرد
در مورد این دسته هم چیزی نگم بهتره چون طرفدارای 360 منو میکشن
اگه حرفت منطقی باشه و توهین نکنی چه اشکالی داره؟ تازه اینجا حوزهُ استحفاظی wii هست ، ما تو منطقهُ خودمون که حق داریم صحبت کنیم.. بوگو دادا ، بوگو فقط حرفتو حسابی بگو و ادویشم کم کن..:-"
فقط بگم فکر نمیکنم برای 360 موفقیتی به همراه داشته باشه چون بازی های معروفی که با دسته ها ی Motion sensor حال میده برای wii ه و nintendo با یک کم پول سازنده هاش رو میخره پس بازی های زیاد جالبی برای 360 نمیاد
در مورد پول که همه میدونن عمو بیل جیب چون بانک... میبینی که فقط مونده کاخ سفیدو بخره...پس احتمال خریده شدن شرکتا از طرف مایکرو خییلی منطقی تره.. تازه من فکر میکنم همین الانم یه سری شرکتارو خریده.. مطمئن باش این شرکت جایی نمیخابه که زیرش آب رد شه..فقط من نمیدونم نینتندو عکس العملش چیه؟...راستی این تکنولوژیا که مث باقالی کپی میشن مگه کپی رایت اینا ندارن؟!!

آخرین ویرایش:

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
دوستان دیگه هیشکی تو این سایت راجع به این موضوع نظری نداره؟

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
من هم به شخصه قصد خرید Wii داشتم ولی بعد از دیدن دسته های جدید 360 فعلا از خرید منصرف شدم تا ببینم این دسته های جدید چکار میکنن . البته هرچند به قول دوستمون بازی هایی که برای Wii میان یه حال و هوای خاص خودشون رو دارن .تا ببینیم چی میشه !!

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
آره خب،خدایی منم اگه بودم شاید همین کارو میکردم.. ولی اونیی که 360 دارن چه حالی میبرن با این سیستممم.....البته یه سری گیما که انحصاری برای wii در میان ، اونا بحثشون جداس، و اینکه امیدوارم wii balance board کپی نشه:(...کسی جواب نداد.. این وسط کپی رایت چی کارس؟!!

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
تازه اینجا حوزهُ استحفاظی wii هست
این حرفا جدیه ؟
==
راستی این تکنولوژیا که مث باقالی کپی میشن مگه کپی رایت اینا ندارن؟!!
والا این تکنولوژی مال نینتندو نبوده که بخواد کپی رایتش رو داشته و اولین شرکتی هم نبوده که از این تکنولوژی استفاده کرده
ولی مایکروسافت دزده
خود مایکروسافت اون موقع که سونی SIXAXIS رو ، رو کرد از اون دسته شرکتایی بود که گفت سونی فلان و چنان و حالا خودش ...
بهرحال این نسل کنسول ها واقعا نا امید کننده بوده تا الان

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
آره خب،خدایی منم اگه بودم شاید همین کارو میکردم.. ولی اونیی که 360 دارن چه حالی میبرن با این سیستممم.....البته یه سری گیما که انحصاری برای wii در میان ، اونا بحثشون جداس، و اینکه امیدوارم wii balance board کپی نشه:(...کسی جواب نداد.. این وسط کپی رایت چی کارس؟!!
سلام به دوستان تنوع طلب WIIباز من هم مي خواستم WII بگيرم بعد از شنيدن اين خبر خوشحال شدم كه مي تونيم از اين كنترلر استفاده كنيم اما احتمالا اين كنترلر بازي هاي محدودي مانند BANJO KOZAIEرا پشتيباني خواهد كرد درضمن سازنده بازي و كتنترلرشركت RARE مي باشد من صد در صد اين كنترلر را تهيه خواهم كرد اما اصلا ذره اي از خريد WII منصرف نشدم چون هم تمامي بازي هاش ار اين كنترلر پشتيباني مي كند وديگر WII FITوهمچنين بازي هاي انحصاري مثل ماريو وخيلي هاي ديگر اگه PS2بفروشم سريعا وي را خواهم گرفت دلر ضمن طراح اين دسته ها طراح شك دسته هاي ايكس باكس وپلي استيشن است و وي خود از انها تقليد كرده در ضمن گفته شده دسته هاي جديد دقيق تر هستند حالا راستش رونميدونم به نظر من يه 360 و وي باهم زوج كاملي هستند و نيازهاي يك گيمر رو بر طرف مي كندو در صورت توان خريد هر دو را توصيه ميشود ببخشيد كه بدون اجازه وارد شدم و اظهار نظر كردم اميدوارم به زود به جمع شما عزيزان بپيوندم با تشكر

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
سلام
1. اینجا قسمت Wii هست و کنترلر جدید مایکروسافت ربطی به این کنسول نداره.
2. هنوز هیچ چیز رسمی ای از این کنترلر منتشر نشده و خود مایکروسافت هم تآییدش نکرده.
3. از صمیم قلب امیدوارم مایکروسافت همچین کاری نکنه و اگر هم بکنه این شکلی نباشه کنترلش. ( برای فهمیدن موضوع برین سراغش تاپیک E3 - 2006 و معرفی SIXAXIS از سونی )
4. موفق باشین

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر