X360 Pad for PC Guide

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام.
چطور می تونم با دسته ی بی سیم x360 با pc بازی کنم؟
به غیر از این روش؟؟؟:-"
xbox360-wireless-receiver.jpg

قیمت این دستگاه تقریبا چنده؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
از دوستان اینجا کسی قیمت Xbox 360 Controller for Windows را داره البته سیم دارش را می خوام و اینکه از کجا می تونم تهیه کنم توی تهران؟!

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
سلام بروبچ
من یه دسته XBOX 360 For PC گرفتم با کابل خیلی خوبه و تست هم کردم....

حالا می خوام بدونم کسی بدون سیم گرفته و مشکلی سر شارژ و داخل بازیها کسی نداره برای یکی از رفیقام میخوام!
ممنون

آخرین ویرایش:

Abolfazl

کاربر سایت
Oct 26, 2006
9
نام
☆ابولفضل☆
مشکل نشناختن XBOX Controller

درود.
عید باستانی نوروز رو شادباش میگم دوستان.
من چندسال هس که یه دسته XBOX دارم و به کامپیوتر وصله و باهاش بدون مشکل بازی میکردم. تا 2 روز پیش که یهو و بدون هیچ دلیل دیگه نمیشناخت دسته رو! دسته رو جدا و دوباره وصل کردم بارها، اما یا اصلاً فرقی نکرد و یا واسه لحظاتی وصل و دوباره قطع میشد! بعضی وقتا هم ویندوز ارور USB میده! USB ها مشکلی ندارن. الانم تو کنترل پنل ویندوز، دسته رو میشناسه، اما چراغش خاموشه و کار نمیکنه! میزنم درایورش آپدیت بشه، میگه که آپدیته!
دیگه واقعاً موندم چه کنم! ویندوزمم 8.1 نسخه 64 بیتی هست.
کمکم کنید لطفاً دوستان! :hurted:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
درود.
عید باستانی نوروز رو شادباش میگم دوستان.
من چندسال هس که یه دسته XBOX دارم و به کامپیوتر وصله و باهاش بدون مشکل بازی میکردم. تا 2 روز پیش که یهو و بدون هیچ دلیل دیگه نمیشناخت دسته رو! دسته رو جدا و دوباره وصل کردم بارها، اما یا اصلاً فرقی نکرد و یا واسه لحظاتی وصل و دوباره قطع میشد! بعضی وقتا هم ویندوز ارور USB میده! USB ها مشکلی ندارن. الانم تو کنترل پنل ویندوز، دسته رو میشناسه، اما چراغش خاموشه و کار نمیکنه! میزنم درایورش آپدیت بشه، میگه که آپدیته!
دیگه واقعاً موندم چه کنم! ویندوزمم 8.1 نسخه 64 بیتی هست.
کمکم کنید لطفاً دوستان! :hurted:

اول برو به سایت زیر آخرین ورژن درایورشو دانلود و نصب کن

Software Downloads: Xbox 360 Wireless Controller for Windows

اگه نشد درایورشو کلا پاک کن بعد با یک نرم افزار رجیستری پاک کن (مثل پایینی), اسکن و پاک کن و دوباره نصب کن درایور رو

Wise Registry Cleaner - Best Free Registry Cleaner - speedup slow PC in one minute

Abolfazl

کاربر سایت
Oct 26, 2006
9
نام
☆ابولفضل☆
اول برو به سایت زیر آخرین ورژن درایورشو دانلود و نصب کن

Software Downloads: Xbox 360 Wireless Controller for Windows

اگه نشد درایورشو کلا پاک کن بعد با یک نرم افزار رجیستری پاک کن (مثل پایینی), اسکن و پاک کن و دوباره نصب کن درایور رو

Wise Registry Cleaner - Best Free Registry Cleaner - speedup slow PC in one minute

اینو قبلاً دانلود و نصب کردم. من ویندوز 8.1 دارم. این فقط تا 7 رو داره! منم همون 7 رو دانلود کردم (به دلیل نزدیکی ساختار دو ویندوز). اما تغییری حاصل نشد!
پ.ن: اون اویلی که دسته رو خریده بودم، همین مشکل رو داشتم. اون زمان ویندوز XP بود هنوز. اما خود به خود و نمیدونم چطوری، بعد یه مدتی این مشکل حل شد. اما الان نزدیکه 2 هفته س اینطوری شده (بالا گفتم 2 روز، چون متنو از یه فروم دیگه کپی کردم و اون زمان تازه 2 روز بود!)
الان کلاً دسته رو نمیشناسه و ارور واسه USB میده که Not Recognized! توی Device Manager هم واسه پورت USB زده: Unknow USB Device (Device Descriptor Request Failed)!
وقتی هم که دسته رو جدا میکنم، اوکی میشه USB! کلاً USB مشکلی نداره و هر اشکالی هست یا نرم افزاریه یا سر خوده دسته س! نمیدونم درست میشه یا نه که اگه نمیشه برم یه دسته دیگه بخرم!

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اینو قبلاً دانلود و نصب کردم. من ویندوز 8.1 دارم. این فقط تا 7 رو داره! منم همون 7 رو دانلود کردم (به دلیل نزدیکی ساختار دو ویندوز). اما تغییری حاصل نشد!
پ.ن: اون اویلی که دسته رو خریده بودم، همین مشکل رو داشتم. اون زمان ویندوز XP بود هنوز. اما خود به خود و نمیدونم چطوری، بعد یه مدتی این مشکل حل شد. اما الان نزدیکه 2 هفته س اینطوری شده (بالا گفتم 2 روز، چون متنو از یه فروم دیگه کپی کردم و اون زمان تازه 2 روز بود!)
الان کلاً دسته رو نمیشناسه و ارور واسه USB میده که Not Recognized! توی Device Manager هم واسه پورت USB زده: Unknow USB Device (Device Descriptor Request Failed)!
وقتی هم که دسته رو جدا میکنم، اوکی میشه USB! کلاً USB مشکلی نداره و هر اشکالی هست یا نرم افزاریه یا سر خوده دسته س! نمیدونم درست میشه یا نه که اگه نمیشه برم یه دسته دیگه بخرم!

به عنوان آخرین راه حل, مورد زیر رو هم نصب کن ببین شاید درست شد (البته اگه CPU Intel داری):

Intel Chipset Device Software 10.0.13 درایور Intel | دانلود رایگان نرم افزار

برای اینکه بفهمی مشکل سخت افزاریه یا نه, دسته رو روی یه سیستم دیگه امتحان کن معلوم میشه. (البته درایورش رو هم باید روی اون سیستم نصب کنی)

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوست عزیز
من هم دیروز یه رسیور تهیه کردم و دسته وایرلس هم داشتم
ویندوز هم 8.1 هستش
درایور CD همراهش که اصلا نشناخت و هیچ کاری نتونستم بکنم
بعد از سایت مایکروسافت درایور ویندوز 64 بیت 7 رو دانلود و نصب کردم بعد به صورت دستی آدرس اون فایل کوچیک توی CD رو بهش دادم و با کلی بدبختی تونستم نصب کنم و راحت راحت جواب میده
چند تا بازی هم تست کردم
خواستی بگو دقیق بهت بگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر