PS3 تون رو چطور خریدید ؟

DarkShadow_ME

کاربر سایت
Sep 3, 2013
35
نام
مجید
بیکار نشسته بودم. داداشم گفت دوستش یه PS3 Orginal داره به انقدر، می خوای یا نه؟!
رفتم گفتم بابا یه همچین موردی هست :D ازش پول گرفتم رفتم خریدم :D

sys

کاربر سایت
Jul 23, 2012
43
نام
سعيد
توی نت میچرخیدم به یه اگهی برخوردم پلی تری فروشی به قیمت 300 من زنگیدم طرف ادرس داد رفتم دیدم طرف گفت مشتری زیادداره ازشهرستان شمامیخوای؟؟منم گفتم چرانخوام؟ بعده کلی چک وچونه 250000 تومن ازش خریدم.

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
420 / هم اومد خریدم . دلم واسه چطور خریدنش نمیسوزه .. دلم واسه این هفت سال خاطره ای که ممکنه دوباره پیش نیاد به دلیل سنو مشغله های زیاد میسوزه .. دارمش PS4 رو ولی نمیدونم چقدر میتونم پاش وقت بزارم ... خودم دلگیرم که حس قدیمو ندارم .

crash.

کاربر سایت
Jun 24, 2013
135
نام
سید حسین
7 سال پیش رفتیم ترکیه اونجا از نمایندگی سونی خریدم فت 60 گیگ بود 650 با موتور استورم.
امسال سوخت یه سوپر اسلیم از همینجا خریدم 600.
اونجور که ps3 بهم چسبید 4 بهم نمیچسبه.لامصب یه چیزدیگس.
یه ایکس باکس هم 2010 خریدم از قیافش نفرت دارم دادمش به پسر عموم اونم پولشو خورد

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
بابام رفته بود تهران بهش گفتمم بین 360 و پلی 33 هرکدوم بهتر بود بخره.البته قبلش 1و2 داشتم.خلاصه که بابام رفته بود فروشگاه...یارو بهش گفته بود 360 هم خودش هم بازیاش ارزون تره اما بابام پلی3 خرید.مدل اسلیم120 با بازی lost planet
من تازه فهمیدم پدر گرامی فن سونی هست.

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
بابام رفته بود تهران بهش گفتمم بین 360 و پلی 33 هرکدوم بهتر بود بخره.البته قبلش 1و2 داشتم.خلاصه که بابام رفته بود فروشگاه...یارو بهش گفته بود 360 هم خودش هم بازیاش ارزون تره اما بابام پلی3 خرید.مدل اسلیم120 با بازی lost planet
من تازه فهمیدم پدر گرامی فن سونی هست.

ببین یعنی اینو خوندم فقط دلمو گرفتم :)) ایمان داداش اون وقت پدر گرامی کنسول دارند :D
من که برای خرید کار خاصی نکردم عین ادم بلند شدم رفتم جمهوری یه ps3 fat 80 خریدم که متاسفانه مشکل فن داشت به خاطر همین :
8 ماه بعدش رفتم توپخونه یه 320 اسلیم خریدم که خوشبختانه شبانه روز روشنه چیزیش نشده ولی به خاطر علاقه شدید به کنسول سونی :
1 سال بعدش که اخر تابستون همین امسال بود رفتم یه ps3 سوپر اسلیم 500 گرفتم .
خدا رو شکر x360 هم نگرفتم :D

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
منم دارم از یکی از بچه های گل سایت (اقا حبیب گل) یه ps3 slim 320 میخرم
پارسال تابستون میخواستم بخرم ولی پولم نمیرسید دیگه پولام رو جمع کردم و کامپیوتر فسیلم داشتم که دونه دونه قطعاتشو فروختم و خورد خورد یه پولی جمع کردم ولی خیلی نبود به همین خاطر رفتم یه چند تا قطعا کامیوتری خرید و فروش کردم رو یکیش ۴۵۰ تومن ضرر کردم )x)x)x داشتم دیونه میشدم دیگه تعمیرشم کردم درست نشد خلاصه یه پولی تو حسابم داشتم و پول توی جیبیم رو هم جمع کردم امسال عیدم ۲۰۰ تومن عیدی جمع کردم و ۲۵۰ تا هم از بابام گرفتم :))یه ۱۵۰ هم از پدربزرگم گرفتم=)) و خلاصه یه ps3 دارم میخرم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر