PS3 تون رو چطور خریدید ؟

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
یک روز با با والدین گرامی رفتیم شیراز یک دفعه والدین تو خیابون توحید گم کردم یکدفعه از پاشاژ مهدی سر در اوردم دیدم یک نفر داره 360 میگیری با یک بازی تودستش بازی GTA IV بود من از خوشحالی رفتم تو مغازه گفتم بازی GTA داری گفت اره گفت میاریش اوردش دیدم توشته ود XBOX360 گفتم نه مال PS2 نداریم اصلا مال PS2 سازنده اش نزده ما رفتیم والدین پیدا کردیم والدین داشتن دنبال من مگشتن فردا که اومدیم شهرمون تا کارنامه ها رو میخواستن بده ماشدیم سال اول راهنمایی معدلم شد18 خونه یک دعوای شده بود چرا نمره ام کم شده ولی رفتیم اعتراض زدیم 4 درس نمرهش بهم من اشتباهی دادند بود که من گرفته بود 18.معدل از 18 شد 19 رفتم گفتم کنسول میخوام اصلا نمدونستم XBOX360 چیه رفتم تحقیق کردم همچیرو متوجه شدم بعد دموی بازی متال گیر4 رو دیدم رفتم تو کفش به پدر گفتم PS3 میخوام گفت چند گفتم 580 گفتم شوکه شد گفت اندازه حقوق یک ماهم پول عبدی ها رو با کمکی از پدر تا شده بود290 رفتم توبانک هم 200 داشتم اونم گرفتم گذاشتم توخونه پولم شده بود500 ناامید شدیم برای خرید PS3 تا سال بعد پولم زیاد بشه
1تیر بود که صبح از خواب بیدار شده بودم دیدم صدا میاد رفتم دیدی پسر خالم خونمون رفته پای تلویزیون گفتم این تلویزیون مال کیه گفن مال خودتون LCDTV40SONYبود یکی از فامیلامون از دوبی برامون اورده بود دیدم بابام اومد یک پلاستیک تو دستش گفتم پلاستیک توش چیه گذاتش زمین بعد من بیخیال ازش گذشتم رفتم تو اتاقم دیدم دار اهنگ اسنیک پخش میشه گفتم شاید اشتباه کنم بعداز چند دقیقه صدای تماشگر فوتبال اومد ار اتاق اومدم بیرون با ناراحتی گفتم تلویزیون هم چیش خوبه یک دفعه دیدم بابام با پسر خاله دارند PES 8 بازی میکنند تا چند دقیق شوکه شده بودم که بابام گفت بیا بازیکن از شوکه بودن در اومدم دیدی یک چیز سیاهی داره برق میزنه رفتم دیدم PS3از خوشحالی نمدونستم چکارکنم انگار فامیلمون که از دوبی اومده برامون TVاورده بود صد تومان از پول که برای خرید TVداده بودیم اورده بود مامام صبح به بابام گفته بود برو براش بخره بابام وقتی رفته بود بخره به مرد گفته بود کابلی داره که کیفتش بالاتر کنه مرده بهش کابل HDدادم بود PS3رو با دوتا بازی برام خریده بود 580 هزار تومان اینهم داستان خرید دستگاه ما

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: yasu

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
یک روز با با والدین گرامی رفتیم شیراز یک دفعه والدین تو خیابون توحید گم کردم یکدفعه از پاشاژ مهدی سر در اوردم دیدم یک نفر داره 360 میگیری با یک بازی تودستش بازی GTA IV بود من از خوشحالی رفتم تو مغازه گفتم بازی GTA داری گفت اره گفت میاریش اوردش دیدم توشته ود XBOX360 گفتم نه مال PS2 نداریم اصلا مال PS2 سازنده اش نزده ما رفتیم والدین پیدا کردیم والدین داشتن دنبال من مگشتن فردا که اومدیم شهرمون تا کارنامه ها رو میخواستن بده ماشدیم سال اول راهنمایی معدلم شد18 خونه یک دعوای شده بود چرا نمره ام کم شده ولی رفتیم اعتراض زدیم 4 درس نمرهش بهم من اشتباهی دادند بود که من گرفته بود 18.معدل از 18 شد 19 رفتم گفتم کنسول میخوام اصلا نمدونستم XBOX360 چیه رفتم تحقیق کردم همچیرو متوجه شدم بعد دموی بازی متال گیر4 رو دیدم رفتم تو کفش به پدر گفتم PS3 میخوام گفت چند گفتم 580 گفتم شوکه شد گفت اندازه حقوق یک ماهم پول عبدی ها رو با کمکی از پدر تا شده بود290 رفتم توبانک هم 200 داشتم اونم گرفتم گذاشتم توخونه پولم شده بود500 ناامید شدیم برای خرید PS3 تا سال بعد پولم زیاد بشه
1تیر بود که صبح از خواب بیدار شده بودم دیدم صدا میاد رفتم دیدی پسر خالم خونمون رفته پای تلویزیون گفتم این تلویزیون مال کیه گفن مال خودتون LCDTV40SONYبود یکی از فامیلامون از دوبی برامون اورده بود دیدم بابام اومد یک پلاستیک تو دستش گفتم پلاستیک توش چیه گذاتش زمین بعد من بیخیال ازش گذشتم رفتم تو اتاقم دیدم دار اهنگ اسنیک پخش میشه گفتم شاید اشتباه کنم بعداز چند دقیقه صدای تماشگر فوتبال اومد ار اتاق اومدم بیرون با ناراحتی گفتم تلویزیون هم چیش خوبه یک دفعه دیدم بابام با پسر خاله دارند PES 8 بازی میکنند تا چند دقیق شوکه شده بودم که بابام گفت بیا بازیکن از شوکه بودن در اومدم دیدی یک چیز سیاهی داره برق میزنه رفتم دیدم PS3از خوشحالی نمدونستم چکارکنم انگار فامیلمون که از دوبی اومده برامون TVاورده بود صد تومان از پول که برای خرید TVداده بودیم اورده بود مامام صبح به بابام گفته بود برو براش بخره بابام وقتی رفته بود بخره به مرد گفته بود کابلی داره که کیفتش بالاتر کنه مرده بهش کابل HDدادم بود PS3رو با دوتا بازی برام خریده بود 580 هزار تومان اینهم داستان خرید دستگاه ما
تو هم جریان ها داشتی ها!

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بچه داستان خرید کنسول ما رو شندید گفتم این بگم که خالی ار لطف نیست سال 89 بود باشگاهم بخاطر قهرمان شدن تیمون به هر نفر 120 تومان داد حتی به من که 3 بازی بیشتر نکردم چون موقع تمرین پام شکست 120 تومان دادم بازی god3 خریدم وقتی والدین فهمیدند بازی رو ورداشتن بهم ندانش خودتون میدونید چی کشیدم کاور بازی رو نگاه میکردم حسرت میخوردم چون میخواستن بازی رو برن پسش بدن چون تازه 1هفته پیشش بازی خریده بودم بهشون گفتم با پول خودم خریدم چرا نمذارین بازی کنم گفتن باید پولتو جمع کنی هر پولی بهت میدن خرج بازی خریدن می کنی بابام خواست بازی رو ببره پس بده داییم اومد به داییم گفتم داییم با والدین صبحت کرد اونا هم فبول کردند وگفتند اخرین بارت باشه ولی تا حالا هر پولی بهم میده باشگاه خرج بازی میکنم فقط شاید 20 تومانش برام باقی بمونه که اون هم خرج خرید شارژ برای گوشی میشه
باور میکنید تا حالا برای خربد بازی همش از پول خودم بود تا حالا یک ریال برای خرید بازی از بابام پول نگرفتم

• Like
Reactions: yasu

Pvt

کاربر سایت
Dec 11, 2011
15
نام
Anoush
من ps3 مو دقيقا روز ٢٨بهمن سال ١٣٨٥ مدل ٢٠ gb بود همون روزهاي اول بود كه خريده بودم ٩٥٠ تومان اونم با بازي rege racer يادش بخير.

andyr

کاربر سایت
Sep 16, 2009
70
فروردین سال 1389 ایکس باکس خریدم

امروز هم رفتم یه ps3 اسلیم با هارد 320 خریدم دادم کپی خورش کنن و بازی روش بریزن
هم باهاش بلو ری سه بعدی ببینم
هم باهاش سه بعدی بازی کنم
از فردا هم میام سوالاتم رو مطرح میکنم

reza_kebari

کاربر سایت
Jan 12, 2012
62
نام
آق رضا
سال 88 بود رفتیم ال سی دی خریدیم با حاجی
ال سی دی 52
به حاجی گفتم .. میدونی با این ال سی دی چی حال میده ؟؟ گفت چی؟؟
گفتم بشینی روبروش فوتبال بازی کنی..
خندید گفت .. رست میگیاا
منم گفتم پس یه ps3 بگیریم.. گفت بیشین بابا گروونه..
گفتم خیالی نیست .. بگیر برسیم خونه پولشو نقدی میدم.خلاصه یه 200 گیگ به حق گرفتیم کپی خورم کردیم با گاد 3 و دوتا بازی دیگه خرسند روانه منزل شدیم..
فردا شب باهاش وصل شدم اینترنت .. دیدم آپدیت 3.60 اومده به خیال خام خودم گفتم آپدیت کنیم امکاناتش زیاد شه
کردیم.. کپی دستگامون پرید..
زد حالی خوردیم که نگو... ی پسیه به حقم از داداشم خوردم...
8 ماهی کنسولم خاک میخورد که با بازی سنتر آشنا شدم..
تازه فهمیدم ps3 چیه ناکس
عاشقش شدم عجیب .. بهترین بازی های عمرم که سری بود و با ps1,2,3 تجربه کردم..
هنوزم عاشقشم کلیم ازش راضیم..
پس بخرید و حالشو ببرید ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر