کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
دیروز کنسولم بعد 1 ساعت بازی کردن یهو و سط بازی سه چراغ شد خاموشش کردم سیم برقشو کندم دوباره جا زدم روشن کردم اما دوباره بعد 30 ثانیه سه چراغ شد. یه بار دیگه هم اینکارو کردم اما بازم سه چراغ شد .گفتم دیگه فاتحش خوندس خاموشش کردم اما امرو روشنش کردم دیدم دیگه از سه چراغه شدن خبری نیس چند ساعتی هم بازی کردم هیچ مشکلی پیش نیومد
به نظرتون چش بوده؟ ببرم یه جا نشونش بدم؟میترسم نیمسوز یا چیزیش شده باشه

pedram76

کاربر سایت
Jun 26, 2013
4
با تشکر از انجمن خوبتون،
من یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید...
وقتی میخوام کنسول رو آپدیت کنم (چه با خود استفاده از وایرلس و چه با فایل های آپدیت) با یه ارور با این محتویات مواجه میشم:

cant process the update. If the problem persits, go to Welcome to Xbox Support - Xbox.com status code: 3f4a - 3f48 - 1781 - 0300 - c800 - 0036

ممنون میشم راهنماییم کنید، نمیدونم چیکار کنم..

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
با تشکر از انجمن خوبتون،
من یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید...
وقتی میخوام کنسول رو آپدیت کنم (چه با خود استفاده از وایرلس و چه با فایل های آپدیت) با یه ارور با این محتویات مواجه میشم:

cant process the update. If the problem persits, go to Welcome to Xbox Support - Xbox.com status code: 3f4a - 3f48 - 1781 - 0300 - c800 - 0036

ممنون میشم راهنماییم کنید، نمیدونم چیکار کنم..

اولین بار که این ارور رو داد با چی داشتید آپدیت می کردید ؟
احتمالا سی دی بوده
چه بازی ؟

titaniva

کاربر سایت
Dec 6, 2007
4
سلام
من یک ایکس باکس دارم ارور 0110 می دهد بازش کردم با سشوار صنعتی رمها را حرارت دادم درست شد تست کردم دیدم جواب داد بعد دوباره فرداش دیدم اول هنگ می کرد دوباره همون ارور را داد دوباره حرارت دادم دیگر دست نشد مشکل از چیست؟و چگونه می توانم درستش کنم؟ متاسفانه ایران هم نیستم که بفرستم تعمییرگاه
با تشکر

mohsen_arab66

کاربر سایت
Apr 10, 2011
9
سلام
من xbox slim دارم jtag شده رفتم آپدیت داشبورد از طریق xell بریزم که کامل انجام شد ولی الان روشن که میکنم اول سبزه بعد 5 ثانیه قرمز میمونه .کاری نمیتونم بکنم.
حالا مشکل چیه . البته از طریق xexmenu بکاپ از نند دارم .کمک کنید لطفا...

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام
من xbox slim دارم jtag شده رفتم آپدیت داشبورد از طریق xell بریزم که کامل انجام شد ولی الان روشن که میکنم اول سبزه بعد 5 ثانیه قرمز میمونه .کاری نمیتونم بکنم.
حالا مشکل چیه . البته از طریق xexmenu بکاپ از نند دارم .کمک کنید لطفا...

آموزش autogg که در امضای من کینکش هست رو بخون

ببین دستگاه از xell بالا میاد

10184659

کاربر سایت
Oct 28, 2010
11
من ایکس باکس آرکید دارم.وسط بعضی از بازیها کنسول ایرور میده دیسک قابل خوندن نیست.بازیام هم برنر مکسه.نمیدونین مشکل از کجاست؟

peyman_2005

کاربر سایت
Mar 13, 2006
70
نام
پیمان
سلام به همه ي اساتيد
دستگاه من فالكون هستش و دستگاه رو حدود ٢ سال و نيم پيش دادم به يكي اپديت كنه كه بعد از تحويل دستگاه سالم ٣ چراغ شدش
الان تست كردم و كد خطا رو بدست اوردم ، كد خطا ١٠٠٠ هستش
ميخواستم از دوستان فني بپرسم كه ايا مشكلش حل شدني هست و چقدر هزينه اش ميشه ؟
اگر هم تعمير كار متخصص سراغ دارين بهم بگين
ممنون ميشم كه من رو راهنمايي كنيد

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
سلام به همه ي اساتيد
دستگاه من فالكون هستش و دستگاه رو حدود ٢ سال و نيم پيش دادم به يكي اپديت كنه كه بعد از تحويل دستگاه سالم ٣ چراغ شدش
الان تست كردم و كد خطا رو بدست اوردم ، كد خطا ١٠٠٠ هستش
ميخواستم از دوستان فني بپرسم كه ايا مشكلش حل شدني هست و چقدر هزينه اش ميشه ؟
اگر هم تعمير كار متخصص سراغ دارين بهم بگين
ممنون ميشم كه من رو راهنمايي كنيد

1000 هسته اصلی نمی تواند درگیر باشد.دستینه(Signature) در NAND Flash شکسته شده است.امکان دارد بعد از Update بد باشد یا مشکل از کابل SATA بد باشد.

ac128

کاربر سایت
Jun 19, 2008
29
با سلام من یک دستگاه ایکس باکس پرو دارم بعضی وقتا یک چراغ میشه وقتی دستگاه و از یک چراغ در میارم و شروع به بازی کردن میکنم روی تصویر چند تا خط عمودی داره یا گرافیکش خراب میشه آیا راهی برای تعمییرش هست ممنون میشم راهنمایی کنید

mmdkhdm

کاربر سایت
Jun 9, 2013
27
نام
محمد
سلام دوستان :(
دارم ديوونه ميشم
كنسولم lt3 يه slim ه
امروز داشتم tomb raider بازي ميكردم ( آفلاين )
يه دقه اومدم بيرون ، برم آنلاين شم اگه بازي آپديت داشت ، آپديتاشو بگيرم .
بعد از اين كه آنلاين شدم ، ديگه tomb raider بالا نيومد
هي ارور ميده كه ديسك كثيفه و با پارچه نرم تميزش كن !! :((
بازي هاي ديگه رو بالا مياره ها ، ولي همين tomb raider رو ديگه بالا نمياره :((
يه ارور ديگه هم از تو منو وقتي رو گيم ديتا ميزنم ميده
Status Code: 8C230002
تو سايت مايكروسافت چك كردم ، ولي متوجه نمشدم مشگل كجاست :(
اينم لينكش
(ارور رو سرچ كنين ) Xbox 360 Error Status Codes | Xbox Error Status Codes | Xbox Support - Xbox.com
شما بخونين ببينين ميفهمين
ايكسباكسم بن نشده ، هنوز كاملا به لايو وصل ميشه
اگه را حلي داره هم كمكم كنين :((
ميش با jtag از شر اين مشگلا راهت شد ؟

hypetrak

کاربر سایت
May 31, 2011
11
نام
amir
از موقعی که borderlands2 عرضه شد دستگاه منم مشکل پیدا کرد.بعضی بازی ها در اصل میشه همون border,bioshock,cod,assassins black flag وقتی اجرا میکنم ارور میده که دیسک کثیفه.دقیقا فقط همین بازیا هستش چند بارم دیسک عوض کردم فایده نداشته.بقیه بازیا مشکل نداره.لطفا کمک کنید به هرکس گفتم نفهمیده مشکل چیه:((

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
از موقعی که borderlands2 عرضه شد دستگاه منم مشکل پیدا کرد.بعضی بازی ها در اصل میشه همون border,bioshock,cod,assassins black flag وقتی اجرا میکنم ارور میده که دیسک کثیفه.دقیقا فقط همین بازیا هستش چند بارم دیسک عوض کردم فایده نداشته.بقیه بازیا مشکل نداره.لطفا کمک کنید به هرکس گفتم نفهمیده مشکل چیه:((
اگه از بازی های رایت 97 درصدی استفاده میکنی بجاش از برنر مکس استفاده کن (رایت 100 درصد)
اگرم که بازی هات برنر مکس هستن و این مشکل رو دارن یا عوضشون کن یا اگه میخوای تقریبا از شره این مشکلا راحت شی و اهل لایو بازی کردن هم نیستی دستگاهت رو جی تگ کن
شایدم لنزه دستگاهت مشکل داشته باشه

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
دوستان من یه اسلیم 250 گیگ دارم بعد از حدود 30 بار بازی کردن دیسک رو شناسایی نمیکنه و باید ریستش کنم تا مشکل بر طرفشه ماله چند تا از دوستان هم اینطوری بود
البته شانسیه ممکنه تا ماه ها بدون این مشکل کار کنه شانسی اینطوری میشه
بیشتر وقت هایی که دیسک توش هست و کنسول تکون میخوره (تکونش میدم) اینطوری میشه
به نظرتون مشکل داره؟یا که کلا اسلیم ها اینطوری هستند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر