مشورت برای خرید موبایل

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
اگه يخورده از 400تومان بيشتر خرج كنى به نظر من HTC HD Mini خوبه Nokia X6 خوبه Sony Ericsson Vivaz خوبه ولى به نظر من بهترين گوشى كه ميتونى بخرى Sony Ericsson Aino هست :)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
tahsjhakor

اگه يخورده از 400تومان بيشتر خرج كنى به نظر من HTC HD Mini خوبه Nokia X6 خوبه Sony Ericsson Vivaz خوبه ولى به نظر من بهترين گوشى كه ميتونى بخرى Sony Ericsson Aino هست :)

دوست من قیمت hdmini که 380 هست الان!
x6 هم همون 5800 با تاچ جدید!یک چیزی که تنوع داشته باشه!بلک بری 8520 ؟؟؟؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
دوستان نظرتون در مورد Samsung S8000 jet چيه ؟
من شايد تنها ايرادي كه تونستم پيدا كنم ازش ، نداشتن سيستم عامل هست ( كه البته ايراد كوچيكي نيست ) . يـه مرحله بالاترش فكركنم ميرسه به Samsung I8000 Omnia II كه Windows Mobile داره و حـدود 150 تومن گرونتره . ميخوام ببينم ارزش داره به خاطر ويندوز 150 تومن بيشتر پول بدم ؟
بعد اينكه همين S8000 انـگار GPS داره ، اما بـرنامه ـش روي گوشي نصب نيست . از اونـجايي كه پلتفرمش هم جاوا هست ، برنامه اي واسه GPS براش گير مياد يا نه ؟ GPS خيلي برام مهمه .

مرسي

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
دوستان نظرتون در مورد Samsung S8000 jet چيه ؟
من شايد تنها ايرادي كه تونستم پيدا كنم ازش ، نداشتن سيستم عامل هست ( كه البته ايراد كوچيكي نيست ) . يـه مرحله بالاترش فكركنم ميرسه به Samsung I8000 Omnia II كه Windows Mobile داره و حـدود 150 تومن گرونتره . ميخوام ببينم ارزش داره به خاطر ويندوز 150 تومن بيشتر پول بدم ؟
بعد اينكه همين S8000 انـگار GPS داره ، اما بـرنامه ـش روي گوشي نصب نيست . از اونـجايي كه پلتفرمش هم جاوا هست ، برنامه اي واسه GPS براش گير مياد يا نه ؟ GPS خيلي برام مهمه .

مرسي

دیگه الان سیستم عامل حرف اول رو میزنه خودت هم اشاره کردی که ایراد کوچیکی نیست
به نظر من اگه کارت فقط تلفن زدن و اس ام اس که خوبه ولی اگه غیر این هست طرف گوشی
بدون سیستم نرو
برنامه GPS جاوا هم اگه پیدا کنی با توجه به محدودیت های جاوا رو گوشی چیز دندونگیری نباید باشه
از طرفی هم چیزی به عرضه WM7 نمونده پس طرف wm هم نری بهتره چون 2 روز دیگه
wm7 که بیاد سیستم عامل گوشیت قدیمی به حساب میاد و با آپدیت هم چیز زیادی حل نمیشه
چون مبنای WM7 واسه گوشی هایی با cpu بالا 1 هستش
من بازم مثل همیشه آندروید رو توصیه میکنم :d

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دیگه الان سیستم عامل حرف اول رو میزنه خودت هم اشاره کردی که ایراد کوچیکی نیست
به نظر من اگه کارت فقط تلفن زدن و اس ام اس که خوبه ولی اگه غیر این هست طرف گوشی
بدون سیستم نرو
برنامه GPS جاوا هم اگه پیدا کنی با توجه به محدودیت های جاوا رو گوشی چیز دندونگیری نباید باشه
از طرفی هم چیزی به عرضه WM7 نمونده پس طرف wm هم نری بهتره چون 2 روز دیگه
wm7 که بیاد سیستم عامل گوشیت قدیمی به حساب میاد و با آپدیت هم چیز زیادی حل نمیشه
چون مبنای WM7 واسه گوشی هایی با cpu بالا 1 هستش
من بازم مثل همیشه آندروید رو توصیه میکنم :d

درود بر تو دوست عزیز
شما بیخود آندروید رو توصیه میکنی:-w
اجازه بده WM7 با HD3 بیاد اونوقت

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
دوستان سلام !

بهترین گوشی HTC تا سقف 500 چیه الان تو بازار ؟
N97 کسی یشنهاد میکنه ؟ انگار شدیدا مشکل هنگ داره! درسته ؟
mini و legend که legend پیشنهاد می‌شه به‌خاطر Android بودنش. البته قیمت بدون گارانتی اینا کمتره.
wave سامسونگم گوشی خیلی عالیه با گارانتی هم حدود 460 قیمتشه، تنها مشکلش شاید سیستم‌عامل جدید سامسونگ Bada باشه، که زیادی جدیده، ولی مشخصاتش تو اون رنج بی‌رقیبه خیلی هم بازار خوبی داره الان و مثل چی ملت می‌خرن نه تو ایران همه‌جا.
N97 نوچ، بدرد نمی‌خوره.

آخرین ویرایش:

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
درود بر تو دوست عزیز
شما بیخود آندروید رو توصیه میکنی:-w
اجازه بده WM7 با HD3 بیاد اونوقت
من بعید می‌دونم ماکروسافت با Windows 7 mobile هم بتونه جایی رو بگیره.
تقریباً هم زمان Android 3.0 هم میاد، که سیستم‌عامل سطح بالای Android محسوب میشه و برای گوشی‌های گرون قیمت‌تر و tablet pc هاست مشابه Windows 7 mobile.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
mini و legend که legend پیشنهاد می‌شه به‌خاطر Android بودنش. البته قیمت بدون گارانتی اینا کمتره.
wave سامسونگم گوشی خیلی عالیه با گارانتی هم حدود 460 قیمتشه، تنها مشکلش شاید سیستم‌عامل جدید سامسونگ Bada باشه، که زیادی جدیده، ولی مشخصاتش تو اون رنج بی‌رقیبه خیلی هم بازار خوبی داره الان و مثل چی ملت می‌خرن نه تو ایران همه‌جا.
N97 نوچ، بدرد نمی‌خوره.

ممنون از راهنماییت .
حالا چرا اندروید ؟! فک نمیکنم هنوز جواب خودشو پس داده باشه و نرم افزارهای زیادی واسش اومده باشه .
(البته شنیدم که آینده ی درخشانی داره .... .)

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
ممنون از راهنماییت .
حالا چرا اندروید ؟! فک نمیکنم هنوز جواب خودشو پس داده باشه و نرم افزارهای زیادی واسش اومده باشه .
(البته شنیدم که آینده ی درخشانی داره .... .)
اتفاقاً بزرگترین نقطه‌ی قوت Android نسبت به سیستم‌عامل‌های دیگه همینه، تو Android Market نزدیک 100 هزار برنامه وجود داره و نکته‌ی خیلی خوبش مخصوصاً برای ایرانی‌ها اینه که نزدیک 60٪ این نرم‌افزارها مجانی هستن که تو انواع دیگه سیستم‌عامل اینطور نیست و بیشتر نرم‌افزارها پولی هستش.
کلاً Android سیستم‌عامل عالیه از ویندوز موبایل 6.5 مطمئناً خیلی بهتره و رابط کاربری HTC هم که یکی از بهترین‌هاست.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
دوستان به یه نفر میخوام بگم از آمریکا گوشی بیاره ...

اول در نظر داشتم بگم IPhone 4 بیاره ، ولی با نقصان هاش نتونستم کنار بیام !

حالا نظر شما چیه ؟

ممنون

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
دوستان ببخشید می خواستم بدونم بین ایفون 3g و vivaz کدوم بهتره من بیشتر از گوشی برای اهنگ گوش کردن و وصل شدن به اینترنت استفاده می کنم

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
دوستان به یه نفر میخوام بگم از آمریکا گوشی بیاره ...

اول در نظر داشتم بگم IPhone 4 بیاره ، ولی با نقصان هاش نتونستم کنار بیام !

حالا نظر شما چیه ؟

انتخاب درست رو کردی.

ایفون 4 مشکل آنتن دهی داره. 3جی اس بهتره
ممنون

دوستان ببخشید می خواستم بدونم بین ایفون 3g و vivaz کدوم بهتره من بیشتر از گوشی برای اهنگ گوش کردن و وصل شدن به اینترنت استفاده می کنم

اگه با این عیب آیفون که نمیتونی آهنگ ها را با خودش پاک کنی + بلوتوث و کلا معایبش کنلر میای 3 جی اس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر