راز ها و موارد مخفی بازی ها

lichson

کاربر سایت
Jun 9, 2011
69
نام
Alireza
Hidden Packages In Grand Theft Auto :Vice City
میدونم قدیمیه ولی شاید بعضی بازی میکنن (انسان های اولیه) =))
GTA%20VC_hpmap.jpg

lichson

کاربر سایت
Jun 9, 2011
69
نام
Alireza
تو این نقطه ها دقیقا چیه؟؟؟
مجسمه های سبزی که ماله دوران فرعون ها هسنتد اگر همشو بگیری 100000 تا پول میده مبلغشو مطمئن نیسم.

---------- نوشته در 10:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 AM ارسال شده بود ----------

تمام موارد مخفی
5697-gta-iv-the-lost-and-damned-event.jpg

45431994118087429912.jpg

آخرین ویرایش:

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
call of duty black ops
توی منوی اول دکمه های پرش و شلیک و هدف گیری رو هی بزنین تا آزاد شین...برین پشت یه کامپیوتر می بینی...توی اون doa رو تایپ کن و...

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
توی بازی GOD OF WAR2وقتی که دومین مترجم کتاب مخصوص خودشو به پایین پرت میکنه تا از خوندن اجتناب کنه . وشما یک مجسمه ی اهسته کننده ی زمان رو به پیش همون در هل میدید. بعد از انجام این کار از ایینه ی سفر به گذشته استفاده کنید و به زمان عقب برگردید خواهید دید که صحنه دوباره تکرار میشه اما شما باید قبل از اینکه مترجم خودش رو پرت کنه پایین زمان رو متوقف کنید وبه همون جایی که مجسمه کند کننده زمان رو گرفتید باز گردید یک جعبه خواهید دید اونو باز کنید تا هدیه ی سلامتی رو دریافت کنید.

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
Hitman: Contracts -- The Hidden Ghost

(برای راحتی کاربران عزیز سایت، ویدیوی مربوطه در سایت آپارات آپلود شده تا بدون مشکل شیلتر بتوانید آنهارا مشاهده کنید)

hitman_easteregg1.jpg

سری بازی های Hitman بخاطر جذابیت بالا، آزادی عمل مثال زدنی و البته خشونت موجود در بازی، طرفداران زیادی دارد. یک بازی در سبک "اکشن، مخفی کاری" با چاشنی واقعیت!

در مرحله "Traditions of the Trade"، در بازی Hitman: Contracts، به همان هتلی بروید که یک دستگاه در آن پیدا میکنید و یه سری آدم شیک پوش رو میکشید. در طول این ماموریت شما به دری خواهید رسید، مانند شکل زیر:

hitman_easteregg2.jpg

این در بسته اس. اما اگه شما وقتی که کسی اونجا نیست بتونید قفل رو باز کنید، وارد یه محل مخفی در هتل خواهید شد.
وقتی وارد شدید، به سرعت به اطراف نگاه بندازید و اگه تیزبین باشید، شیء عجیبی را خواهید دید که ازمیان دیوار می گذرد (در ویدیویی که گذاشتم، دقیقا قبل از صحبت با پلیس نگهبان، روح را مشاهده خواهید کرد که داخل دیوار میشود)

hitman_easteregg3.jpg

این تصویر برای بهتر دیده شدن، با کنتراست بالا ویرایش شده
زمان در ویدیو: ثانیه 44

از اینجا دوراه دارید: یا وانمود کنید هیچ اتفاقی نیفتاده و به اصطلاح، "شتر دیدی، ندیدی!"
یا راهتون رو ادامه بدید و ببینید اون چی بود که توی بازی Hitman و وسط اینهمه قتل و آدمکشی یهو ظاهر شد!​
اگه ادامه بدید، به افسر نگهبان اتاق خواهید رسید و بهتون خواهد گفت که یه اتفاق وحشتناک افتاده. خون و اجساد کشته شده در وسط اتاق پخش شده اند

hitman_easteregg4.jpg

با اون چاقوی رو دیوار، آیا این فقط یه حادثه آشپزیه؟!

به داخل دستشویی بروید و به داخل آینه نگاه کنید و .....

hitman_easteregg5.jpg

... و روح در آینه دستشویی ظاهر می شود. در واقع میشه گفت این روح، یک موجود چشم چران است که فقط در دستشویی منتظر طعمه هایش می ماند و منتظر می ماند تا طعمه هایش .... :d

hitman_easteregg6.jpg

این روح هیچ ارتباطی با داستان بازی ندارد، در ضمن هیچ "اچیومنتی" هم با پیدا کردن این روح دریافت نخواهید کرد.
تو این بازی معمولا اتفاقات دارای پیش زمینه ای هست یا اینکه عوامل انجام آن حادثه آشکار هستند، اما در مورد این هتل خونین باید بگوئیم هیج جیزی ازش آشکار نیست و قاتلی که این قتلهای خونین رو انجام داده، کاملا ناشناس است!
اما نکته جالب اینکه برخلاف همه روحها، شما میتونید این روح رو بکشید! اونم دوبار! (زمان در ویوید: 1 دقیقه و 21 ثانیه)​
تمام مواردی که در این پست گفته شد، در این ویدیو قابل دیدن هست

ویدیوی "دیدن روح در بازی Hitman: Contracts" در سایت آپارات

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان Easter Egg ها و Hidden Items و کلا راز ها و موارد مخفی بازی ها و بحث درباره ی اونا خیلی چیز جذابیه.نمیدونم چرا دوستان استقبال نمی کنن از این تاپیک پر پتانسیل. مخصوصا می دونین Skyrim چقدر از این موارد مخفی داره؟یا Witcher ؟سری Silent Hill که دیگه ترکونده. حال بدین به تاپیک دیگه :D. ممنون.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
تو بازی BLACKOPS1 اگه بازی رو ابدیت نکرده باشید
تو بخش زامبی وقتی اون میمون رو از صندوق تست میگیرید و همه رو انداختید بازم میتونید نارنجک بندازید و با کلید میمون بردارید میشه میمون

EMPEROR1

کاربر سایت
Apr 25, 2013
1
با درود...
من در مرحله کتابخانه بازی AZADA مشکل دارم ...
یعنی نمیتونم ردش کنم...
تمام کارها رو انجام میدم اما اون دونقطه خواسته شده رو نقشه رو نمیدونم چطور باید علامت بزنم...
اینم عکس این مرحله از بازیه...
azada-2.jpg

ممنون میشم راهنماییم کنید...
با سپاس...

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
با درود...
من در مرحله کتابخانه بازی AZADA مشکل دارم ...
یعنی نمیتونم ردش کنم...
تمام کارها رو انجام میدم اما اون دونقطه خواسته شده رو نقشه رو نمیدونم چطور باید علامت بزنم...
اینم عکس این مرحله از بازیه...
azada-2.jpg

ممنون میشم راهنماییم کنید...
با سپاس...
باید اینجا میگفتی
هر مشکلی در مورد بازی ها

suzaei

کاربر سایت
Jan 3, 2013
33
نام
SHAHI-SUZAEI
سلام دوستان من تو بازی mw3 همه46 اینتل رو پیدا کردم:d اما نمیدونم جایزش رو کجا فعال کنم:(اگه کسی از دوستان راهنمای کنه خیلی ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر