FuSa (تغییر در خروجی TV (اسلیم))

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
آقا من این پلاگین رو نصب کردم ولی هر چی دکمه های + - رو نگه میدارم هیچ اتفاقی نمیفته . در ضمن من با کابل کامپوننت به تلویزیون معمولی وصلش کردم و میخوام با این برنامه بازیها رو روی تلویزیون معمولی اجرا کنم .فریمور کنسولم هم 3.90 هستش .

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
آقا من این پلاگین رو نصب کردم ولی هر چی دکمه های + - رو نگه میدارم هیچ اتفاقی نمیفته . در ضمن من با کابل کامپوننت به تلویزیون معمولی وصلش کردم و میخوام با این برنامه بازیها رو روی تلویزیون معمولی اجرا کنم .فریمور کنسولم هم 3.90 هستش .
من قبلا رو 3.90 امتحان کردم جواب نمیده فریمورتو آپدیت کن...

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من قبلا رو 3.90 امتحان کردم جواب نمیده فریمورتو آپدیت کن...

مرسی ساسان جان مشکل اینجاست که میخوام برنامه اجرای برنامه های جاوا رو روی کنسولم داشته باشم و فکر کنم اگه اپ کنم دیگه اون برنامه اجرا نشه . راستی این برنامه با فریمور 5 اجرا میشه یا نه ؟

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
مرسی ساسان جان مشکل اینجاست که میخوام برنامه اجرای برنامه های جاوا رو روی کنسولم داشته باشم و فکر کنم اگه اپ کنم دیگه اون برنامه اجرا نشه . راستی این برنامه با فریمور 5 اجرا میشه یا نه ؟
اون برنامه جاوا هم به احتمال زیاد اجرا میشه(بیشتر برنامه های جدید رویه فریمور قدیمی اجرا نمیشه ولی برعکسش کار میکنه)
هنوز برای فریمور 5 این پلاگین نیومده (ولی بازم میتونی امتحان کنی یا اینکه 4.01 نصب کنی)
الان یه تست میکنم بهت میگم

آخرین ویرایش:

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
اون برنامه جاوا هم به احتمال زیاد اجرا میشه(بیشتر برنامه های جدید رویه فریمور قدیمی اجرا نمیشه ولی برعکسش کار میکنه)
هنوز برای فریمور 5 این پلاگین نیومده (ولی بازم میتونی امتحان کنی یا اینکه 4.01 نصب کنی)
الان یه تست میکنم بهت میگم
من که این پلاگینو رو 5.00 اجرا کردم جواب داد

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
فریمور کنسول من 5 هستش و این پلاگین رو نصب کردم ولی هر کاری میکنم اجرا نمیشه . دو سوال:
1- تلویزیون من معمولیه و ورودی کامپوننت داره و میخوام بازیا رو روش با کابل کامپوننت انجام بدم حالا باید خروجی رو روی progressive بذارم یا رویinterlace ؟ چون روی اولی که میذارم تصویر تلویزیون بهم میریزه . روی دومی هم که بازی اجرا نمیشه .
2- بازی و یا فیلم رو با کدوم دو حالت بالا اجرا کنم و دکمه های + و - رو نگه دارم ؟ اون منویی که میگید میاد ، روی تلویزیونه یا کنسول؟

Transporter

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1
من کابل AV گرفته ام چه کار کنم که بر روی تلویزیون معمولی هم جواب بده.
تلویزیون ما SONY هست اما از نوع قدیمیش که هیچ فیشی غیر از آنتن نداره
این کابل هم 5 فیشه هست
فریمور دستگاه من 5.00 M33 هست
لطفا" مرا راهنمایی کنید!!

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
من کابل AV گرفته ام چه کار کنم که بر روی تلویزیون معمولی هم جواب بده.
تلویزیون ما SONY هست اما از نوع قدیمیش که هیچ فیشی غیر از آنتن نداره
این کابل هم 5 فیشه هست
فریمور دستگاه من 5.00 M33 هست
لطفا" مرا راهنمایی کنید!!
سلام،
اگه جایه هیچ فیشی نداره تلوزیونت ، نمیشه تصویر توش بیاری.
ولی یه کاری میتونی بکنی:
یه کابل 3 فیشه psp بگیر (اون 5 فیشه نمیشه)
یه دونه هم از این دستگاها که قدیما برای ps1 استفاده میکردن که کارش هم تبدیل 3فیش به تک فیش انتن هست
وقتی اینارو تهیه کردی بعد از پلاگین هم استفاده کن که بتونی بازی هم باهاش اجراش کنی
:smile:

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
ساسان جان من تا دلت بخواد امتحان کردم. ,ولی نشد
ورژن دستگاه 5.
مدل تلویزیون هم سونی WEGA
اینارو رو انجام بده شاید درست شد:
همه پلاگینارو غیر فعال کن به غیر از خودش
آپدیت ورژنتو m33-6 کن
تو فولدر seplugins آدرس پلاگینو تو game.txt بزار (چون بعضی ورژن ها خودش تو vsh.txt بوده)
این همون پلاگین خودم هست که ازش استفاده میکنم خواستی از لینک زیر دانلود کن:
دانلود

mehdi-dc

کاربر سایت
May 27, 2008
12
نام
MeHdI
سلام
من هم روی فریم ور 5.00 امتحان کردم ولی وقتی دگمه هارو نگ می داری هیچ چیزی نمی یاد پلاگنرو هم روی Game.txt تنظیم کردمش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر