گرافیک World In Conflict نسخه pc در کنسولها شدنیست .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
به گفته سازندگان World In Conflict گرافیک DX10 در کنسولها شدنیست .
توسط Wesley Yin-Poole در تاریخ 20/05/2008 - 10:16am GMT
با گذاشتن زمان و انرزی کافی روی کنسولها (XBOX360 و PS3 ) در بازی World In Conflict میتوان افکتهای DX10 نسخه PC را به دست اورد .
در یک مصاحبه با سایت VideoGamer با Petter Sydow
Sydow said: ما تلاش میکنیم برای جور ساختن بعضی از این افکتهای dx10 .ولی من نمیدونم سیمای نهایی بازی چگونه خواهد بود .تقریبا تمام سیمای dx10 بازی ما در کنسولها با گذشتن وقت کافی روی کنسولها شدنیست . ما ادامه میدیم کار روی ان و برای مشاهده نتایج ان .
world_in_conflict_17.jpg

برای خشنود ساختن فن های کنسولی RTS که یه بازی برابر با نسخه pc داشته باشند و.......

برای دیدن متن کامل :
http://www.videogamer.com/xbox360/world_in_conflict/preview-946.html

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
PS: Yeah, at this point we've managed to replicate some of the effects, but I don't know what features will make it into the final release. Nearly all of our DX10 features are possible to do on the consoles if you give it enough time and resources, so we'll keep on working on them and see what happens.
خب این دلیل نمیشه که حالا هر شرکتی بیاد بگه اره این کار شدنیست از این قول ها شرکت های سازنده زیاد میدن ولی ایا همشو انجام میدن:-"

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
خوب
اینجاست که قدرت پی سی معلوم میشود
زنده باد پی سی

عجب !!
PC ای که بخواد یه بازی DX10 رو با تنظیمات بالا اجرا کنه به نظر شما قیمتش چنده ؟
همچین سیستمی 2 تومن اب میخوره ولی یه کنسول چی ، بیشتر از 400 ، 500 تومنه؟:-"
شما اگه خواستی بدونی که قدرت PC بیشتره یا کنسول ، بهتره یه کنسول رو با یه سیستمی که کیسش 500 تومن ابخورده مقایسه کنی.

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
برای خشنود ساختن فن های کنسولی RTS که یه بازی برابر با نسخه pc داشته باشند و.......

مثل اینکه این حاجی ( Petter Sydow ) واقعا حالش خوب نبوده !

هیچ بازی RTS در کنسول ها برابر با اون بازی در PC نمیشه . صرف نظر از گرافیک و ... مهمترین عامل برای انجام یک بازی RTS داشتن موس و کیبورد هست که متاسفانه کنسول ها در حال حاظر فاقد اون هستند .
البته شاید بعضی ها بگن اگر این بازی موس و کیبورد رو برای نسخه PS3 ساپورت کنه خوبه !
اما باز هم مطمئن باشید با PC اختلاف زیادی خواهد داشت ...

موفق باشید .

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
بازم بحث ماوس و کیبورد شد
کنسول ها هم ماوس و کیبورد رو ساپورت میکنند این صد بار
عزيزم:biggrin1: ساپورت ميکنه . ولي نه به صورت Default . از اينم بگذريم نسخه 360 که ساپورت نميکنه . خود سازندش تو سايتش گفته

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
کنسول ها هم ماوس و کیبورد رو ساپورت میکنند این صد بار
بله بسیار عــــــــالــــــــی :laughing: نکنه منظورت کیبرد PS3 هست که حتی کوچکترین حق انتخاب رو هم ازت گرفته،یعنی هیچ وقت نمیتونی کلید های کیبرد رو Config کنی :laughing:

پ.ن:واقعا درست tag شده"جک سال"،خبرش که جک ـه هیچی،توش جک هم میگن :laughing:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مثل اینکه این حاجی ( Petter Sydow ) واقعا حالش خوب نبوده !

هیچ بازی RTS در کنسول ها برابر با اون بازی در PC نمیشه . صرف نظر از گرافیک و ... مهمترین عامل برای انجام یک بازی RTS داشتن موس و کیبورد هست که متاسفانه کنسول ها در حال حاظر فاقد اون هستند .
البته شاید بعضی ها بگن اگر این بازی موس و کیبورد رو برای نسخه PS3 ساپورت کنه خوبه !
اما باز هم مطمئن باشید با PC اختلاف زیادی خواهد داشت ...

موفق باشید .

خوب این حرفها را چرا به من میگی؟ :biggrin1:
اونجا را من خلاصه کردم منظورش همون گرافیک بازی بوئده نه چیزه دیگه .حالا به بنده خدا میگی حالش خوب نبوده.

در مورد گرافیک هم گفته اگه وقت کافی بزاریم روش و........

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
بله بسیار عــــــــالــــــــی :laughing: نکنه منظورت کیبرد PS3 هست که حتی کوچکترین حق انتخاب رو هم ازت گرفته،یعنی هیچ وقت نمیتونی کلید های کیبرد رو Config کنی :laughing:

پ.ن:واقعا درست tag شده"جک سال"،خبرش که جک ـه هیچی،توش جک هم میگن :laughing:
منظورم هم PS3 هست هم 360
حالا چرا میزنی :biggrin1: کیبورد کیبورده دیگه حالا Config هم نداشته باشه چه اشکالی داره:biggrin1:
چه باحال این تاپیک tag شده جک سال :laughing::biggrin1:

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
معلوم نیست چه خبره!. یکی میخواد "بازی 4D " بسازه، این یارو اراده کرده تا "گرافیک DX10 در کنسولها پیاده کنه" و خوشحال خان میگه "VP استراتژی" ست.
25r30wi.gif
.

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
DX10 یه API برای PC به حساب مباد حالا اینکه یه کنسولی از چه API ی حالا اسمش هر چی می خواد باشه برای ساخت بازیاش استفاده میکنه مهم نیست , ولی وفتی یارو که بازی رو ساخته میگه که این امکان توی کنسول مورد نظر هست که گرافیک هایی در حد DX10 ارائه بده حتما هست که میگه.:biggrin1:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
ببین اشتباه نکن نگفته دقیقا مثل 10 گفته میتونیم شبیه سازی کنیم مثلا افکت آب واقعی تر ولی 1000 سال نمیتونن مثل shader 4 درش بیارن راستی این بازی کی برای 360 میاد مردیم بس منتظر موندیم من روی کامپیوترش را دارم ولی گرافیک کم هست چون سیستم ضعیف هست میخوام روی 360 بازی کنم حال کنم این که میگن داریم روش کار میکنیم یعنی رفت برا 1 سال دیگه ؟

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
در اینکه میشه افکت های DX10 رو روی کنسولها شبیه سازی کرد که شکی نیست، اما سئوال مهم اینجا اینه که اگه اینکارو بکنن اون وقت بازی با چه فریم ریتی اجرا میشه؟؟

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
عجب !!
PC ای که بخواد یه بازی DX10 رو با تنظیمات بالا اجرا کنه به نظر شما قیمتش چنده ؟
همچین سیستمی 2 تومن اب میخوره ولی یه کنسول چی ، بیشتر از 400 ، 500 تومنه؟:-"
شما اگه خواستی بدونی که قدرت PC بیشتره یا کنسول ، بهتره یه کنسول رو با یه سیستمی که کیسش 500 تومن ابخورده مقایسه کنی
این قضیه دیگه از 2009 منتفی
حتی کمتر از کنسول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر