Civilization Revolution

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
دوستان کسی بازی رو گرفته ؟؟
mgs جان رو حساب جهانیش شما گفتی اومده یا تو ایران اومده و اگه تو ایران منظورت بوده کودوم مغازه ؟؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سلام
دوستان کسی بازی رو گرفته ؟؟
mgs جان رو حساب جهانیش شما گفتی اومده یا تو ایران اومده و اگه تو ایران منظورت بوده کودوم مغازه ؟؟
کوروش جان بازی 1 اگوست ریلیز شد برای جی لینک دانلودش هم اومده اما متاسفانه هیچ شرکتی نیورده شاید امروز وست بیاره ;)

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سلام
بچه ها من دو روز پیش وست شعبه صادقیه بودم.این بازی رو فقط برای سیستم پال اورده بود.[/QUOTE
پال و یوسی حدود 3 هفته اس اومده ما بحثمون سر جی هست

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
وست که شاهکاره !!:laughing:
تو تاپیک اختصاصیشون تو بازی سنتر گفتن فردا میارن بعد زنگ که زدم از خودشون پرسیدم گفتن شاید ]چندین روز دیگه هم نیارن کلا بی خیال وست بشید نکست جن احتمالا با تاخیر یکی دو روزه میاره ولی هم مطمئن تره هم وقتی بگن میاریم فلان روز ادم میتونه رو حرفشون حساب کنه !!

آخرین ویرایش:

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
من بازی را تهیه کرده ام اما بدلیل اینکه زبانم در حد تیم ملی:cheesygri است تا حالا که از بازی سر در نیاورده ام.

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
به زبان زیاد کاری نداره اما کلا یه راهنما واسه کل بازی لازمه
البته منظور من اینه که اکسفورد کنار دستت باشه واسه فهمیدن کار کرد ساختمان ها و اختراعاتو این چیزا

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
بالاخره بازی رو گرفتم خیلی اعتیاد اوره یه 3-4 ساعتی بازی میکردم:love:
سلام
اقا شما از کجا گرفتی بازی رو :confused:
منم عجیب منتظر بازیم ولی احتمالا باید تا شنبه صبر کنم دیگه(دوستان کسی جایی رو میشناسه که بازی رو اورده باشه و جمعه هم باز باشه ؟؟

ps3 man

کاربر سایت
Sep 12, 2007
62
یادمه شماره قبلی بازی turn base بود و از هر ملت فقط یه آدم نشون میداد این شماره هم اینطوریه؟
پس چطور اینهمه طرفدار داره؟

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
به نظر من اصلا بازیه جالبی نبود دوستم خرید بازی کردم اصلا خوشم نیوم age of empire I از این بهتر بود دوربین واقها بد به نظر من اصلا نخریدش.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سلام
اقا شما از کجا گرفتی بازی رو :confused:
منم عجیب منتظر بازیم ولی احتمالا باید تا شنبه صبر کنم دیگه(دوستان کسی جایی رو میشناسه که بازی رو اورده باشه و جمعه هم باز باشه ؟؟
]
چند تا پست بالاتر رو نگاه کن فروشگاه Gametak فعلا اونجا اورده منم از اون گرفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر