Civilization Revolution

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
خوب یه چیز هایی دستگیرم شده. سایت playasia نسخه j رو برای ماه دیگه یعنی jul می فروشه (مطئن نیستم)
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-...n-70-2tbt.html

عالی شد، البته تو Gamespot که چک کردم درباره ی Relese آسیا چیزی نبود، ولی شک دارم Play Asia بیخود چیزی نوشته باشه و احتمالا درسته.

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
چه روزی از july نسخه j بازی منتشر میشه؟؟؟
این قضیه قطعیه؟؟؟خدا کنه همین فردا jش بیاد:((
روز عرضه مشخص نیست، فقط گفتن July .
در رابطه با قطعی بودنش هم معلوم نیست، چون تا اونجایی که من می دونم تنها سایتی که این خبرو اعلام کرده Play Asia است، اما به احتمال زیاد درسته چون تا حالا ندیدم این سایت چیز اشتباه بنویسه.

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
یعنی بازی دیگه Persian توش نداره؟!

متاسفانه در Revolution هم مثل Civilization II تمدن Persia وجود نداره، البته تقریبا صد در صد در Expansion Pack های بازی اضافه می شه.

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
Gamespot به نسخه ی X360 و PS3 بازی 9.0 داد.
در کل هم خیلی از بازی تعریف کرده و گفته که با اینکه یک سری امکانات کم شدن هنوز هم از راه های دیگه می شه جای اونا رو پر کرد و در ضمن گفته که بازی در حد Civilization های قبلی هست و استاندارد های اونا رو حفظ کرده.

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
یه خبر خوب
بنا بر اعلام سایت Play Asia نسخه ی NTSC J این بازی در تاریخ 25 ژولای عرضه می شه. یعنی یک روز بعد از اومدن Bully SE و دقیقا 4 مرداد یعنی جمعه ی این هفته، و احتمالا تا چند روز بعدش هم در بازار موجود خواهد بود.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
یه خبر خوب
بنا بر اعلام سایت Play Asia نسخه ی NTSC J این بازی در تاریخ 25 ژولای عرضه می شه. یعنی یک روز بعد از اومدن Bully SE و دقیقا 4 مرداد یعنی جمعه ی این هفته، و احتمالا تا چند روز بعدش هم در بازار موجود خواهد بود.

دمت گرم دوست عزیز !
جدا خوشحالمون کردی با این خبرت ....... .

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
با اینکه من کلا تو کار این جور بازی ها خبره هستم
اما کلا چون این سری بازی هارو انجام نداده بودم بد گیر کردم لطفا بگید چه استراتژیی(عجب چیزی) رو برای بازی پیشنهاد میکنید
پ.ن:C&C 1,2,3 و سری های total war رو ترکوندم

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
ریجن J فردا به بازار جهانی میاد و احتمالا پس فردا در بازار تهران! :biggrin1:

دوستانی که در زبان انگلیسی فول هستند شک نکنند با انجام این بازی معتاد خواهند شد و بعد از چندین روز بازی پشت سر هم دستگاهتان سه چراغ خواهد داد! :biggrin1: (شوخی ;))

من این بازی رو به همه کسانی که انگلیسیشون فوله و به بازی علاقه ندارند + کسانی که به بازی علاقه دارند + کسانی که به استراژی علاقه دارند + کسانی که به استراژی قدم به قدم علاقه دارند پیشنهاد میکنم!!! :biggrin1:

موفق باشید

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من بازی رو البته رو آسون رفتم و قسمته تک نفره فکر کنم تو 2 ساعت تموم شد
یکی از دوستان یه راهنمایه کلی بکنه چون من نسخه هایه قبلی رو بازی نکرده بودم

در کل همین مپ هست (کوچیکه)
این دوره ها به سرعت میگذرن و به سرعت به سال 2010 یا 2020 میرسیم و بازی با
ساختنه یه تعداد یونیت و تکمیله یه سری کارها به سرعت میگذره

کلا یکی از دوستان که خوب وارد هست اگر لطف کنن توضیح بدن ممنون میشم

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام دوستان من دقيق متوجه نشدم بازي در چه سبكي هست من بيشتر از age of empire3 خوشم مياد c&c هم بدك نيست ميشه يكي از دوستان بگه اين بازي به كد وم بيشتر شباهت داره؟
با تشكر

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
سلام دوستان من دقيق متوجه نشدم بازي در چه سبكي هست من بيشتر از age of empire3 خوشم مياد c&c هم بدك نيست ميشه يكي از دوستان بگه اين بازي به كد وم بيشتر شباهت داره؟
با تشكر
سری Civ به هیچ کدوم از بازی هایی که گفتی شببیه نیست. سبک اون هایی که شما گفتی Real Time Strategy است و همون طور که از کلمه ی Real Time مشخصه بازی دائما در جریانه، اما سری Civ در سبک Turn Based Strategy ساخته شده و زمان بازی در قالب یکسری Turn پیش می ره، یعنی زمان نا محدودی در اختیار شما قرار داره تا هر دستوری بدید اما زمان در بازی نمی گذره، و با زدن دکمه ای و گذشتن یک Turn که ممکنه چند سال در زمان بازی باشه، زمان در بازی جلو می ره، در حقیقت بازی حالت نوبتی پیدا می کنه.
این سبک معمولا برای بازی هایی استفاده می شه که دید بزرگتری دارن، و همینطور تاریخی تر هستند. سری Civ هم تماما این طوریه و نقشه ای که در اختیار شماست مقیاس بسیار بیشتری داره و شما کشور ها و تمام دنیا رو مشاهده می کنی، و کار شما دستور دادن به چند نفر سرباز نیست بلکه باید به سپاه ها و نیروهای بزرگ دستور بدی.
روی هم رفته سری Civ (مخصوصا تو ایران) بیشتر برای کسانی مناسبه که به تاریخ علاقه دارن و از شبیه سازی آن لذت می برند. در این سری شما از چند هزار سال قبل از میلاد مسیح بازی رو آغاز می کنی و تا قرن بیست و یکم و بیشتر پیش می ری. راه های مختلفی هم برای پیروزی وجود داره و تنها هدف نابودی دشمنان نیست، بلکه از راه اقتصادی، فرهنگی و .. هم می شه به پیروزی رسید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر