امتياز سايت ها و مجلات به Haze

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام

امروز Famitsu اولين امتياز بازي و بزرگ انحصاري PS3 يعني Haze را منتشر كرد !

Haze (PS3, Ubisoft): 9 / 8 / 9 / 8 - يا به عبارت ديگه اي 34 از 40 ! همچنين بازي قرار است در تاريخ 20 May يعني 6 روز ديگر منتشر شود...

همچنين آخرين امتيازهاي Famitsu رو در زير ميبينيد :

Haze (PS3, Ubisoft): 9 / 8 / 9 / 8 - (34/40)
The Orange Box (PS3/Xbox 360, EA): 9 / 7 / 9 / 9 - (34/40)
Stranglehold (Xbox 360, Success): 8 / 7 / 7 / 7 - (29/40)
Ochainu no Daibouken (NDS, Mto): 7 / 7 / 6 / 6 - (26/40)
Genmu no Tou to Tsurugi no Okite (NDS, Success): 4 / 6 / 6 / 6 - (22/40)
Pro Yakyuu Team o Tsukurou! (NDS, Sega): 9 / 8 / 8 / 8 - (33/40)
Narnia Kuni Monogatari Dai-2-Shou: Caspian Ouji no Tsunobue (NDS, Disney): 6 / 6 / 5 / 5 - (22/40)
Hercules no Eikou: Tamashii no Shoumei (NDS, Nintendo): 8 / 8 / 8 / 7 - (31/40)
Doubutsu Kisoutengai! (Wii, Success): 6 / 6 / 6 / 7 - (25/40)

آخرین ویرایش:

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
من نمی فهمم چرا بعضی از سایت ها مخصوصا Famitsu امتیاز بالای به این بازی دادن و بعضی ها امتیاز پایین تابلو هستش که می خوان تو سر این بازی بزنن مخصوصا که یک بازی انحصاری هستش
من که هر چی تریلر و Screen shot از این بازی دیدم خوب بود دیگه نمیدونم چی شده که به این بازی بعضی ها این امتیازو دادن

آخرین ویرایش:

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
شما هم چه بازی رو با چه بازی مقایسه کردی ! :cheesygri این بازی رو کسی فکر نمیکرد زیره 9 بگیره اما hours رو همه میدونستند بالا نمیگیره ! تازه haze کجا و اون کجا ! اینقدر تبلیغات برای haze شد که فکر نکنم اصلا برا hours شده باشه !;)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
من نمی فهمم چرا بعضی از سایت ها مخصوصا Famitsu امتیاز بالای به این بازی دادن و بعضی ها امتیاز پایین تابلو هستش که می خوان تو سر این بازی بزنن مخصوصا که یک بازی انحصاری هستش
من که هر چی تریلر و Screen shot از این بازی دیدم خوب بود دیگه نمیدونم چی شده که به این بازی بعضی ها این امتیازو دادن
راستی طرفدارای Xbox جو گیر نشن مثل اینکه Hours of victory رو فراموش کردن
لطفآ جو ندین. دیگه از هر 100 نفری که دموی بازی رو انجام دادن , 99 نفر اون رو بد ارزیابی کردن. اتفاقآ توی PS3Forums یه نفر اومده بود با عکس ثابت کنه گرافیک بازی از خیلی بازیهای دیگه بالاتره. از پست دوم به بعد همه نظرها این بود : وقتی خودم دموی بازی رو انجام دادم , دیگه چه نیازی به عکس و توجیه دارم ؟
شما هم مثل من فقط عکس و ویدئو از بازی دیدی و خودت بازی نکردی که بدونی در چه سطحی هست.

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
لطفآ جو ندین. دیگه از هر 100 نفری که دموی بازی رو انجام دادن , 99 نفر اون رو بد ارزیابی کردن. اتفاقآ توی PS3Forums یه نفر اومده بود با عکس ثابت کنه گرافیک بازی از خیلی بازیهای دیگه بالاتره. از پست دوم به بعد همه نظرها این بود : وقتی خودم دموی بازی رو انجام دادم , دیگه چه نیازی به عکس و توجیه دارم ؟
شما هم مثل من فقط عکس و ویدئو از بازی دیدی و خودت بازی نکردی که بدونی در چه سطحی هست.

این عکسها و ویدئو های Oversample شده واقعا یه معضل شده دیگه وقتشه یه فکری به حال این قضیه بکنن.
من توی یه تاپیک دیگه این قضیه رو گفتم یه دوستی گفت:
... طبق کدوم قانون همه عکسهای بازیها باید RealTime یا از Gameplay باشن ؟!

توی تاپیک عکسهای این بازی هم گفتم که که فکر نمیکنم اینا Realtime باشن ماشالا فن های PS3 انواع و اقسام PM ها رو نثار ما کردن.
کلا این کار که کمپانیای بازی سازی تا لحظه آخر تصاویر Oversampled شده از بازیا نشون میدن فقط میشه اسمشو گذاشت کلاه برداری من که از این قضیه خیلی شاکییم.

آخرین ویرایش:

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
من دقیقا قبلا یه پست توی یه تاپیکی بود مربوط به همین بود!!
گفتم اولین بار من یه تبلیغ از این بازی توی pmc دیدم!!
همون موقع هم گفتم حالا از هر چیش بگذریم تخریب شدنش مخصوصا انفاجاراش در حد جی تی ای که به نظر فوق العاده هستش!!
نبود در حد یه بازی پی اس 2 بود ولی دودش باز خوب بود!
در کل از اولشم معلوم بود یکی از آس بازی های روزگار میشه!!!
کلا خیلی ها مسخره کردن بازی رو جدی می گرفتن ولی دیدن که جدیه!!
ببینین حالا گیم اسپات بهش چند میده(خوبه یهو یه چیزه بالا بهش بده!)!!!

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
با سلام
در جواب به دوستانی که میگن چرا ign به این بازی کم نمره داد باید خاطرنشان
کنم ign سختگیری زیادی درمورد بازیهای انحصاری ps3 مخصوصا اونای که انتظارات زیادی
ازشون میشه انجام میده که نمونش همین haze هست که به دید اونها انتظاراتشون
رو براورده نکرده این میشه که همچین امتیازی میگیره وگرنه بدون هیچ انتظاری بیش از حدی
میشه گفت بازی متوسط و خوبی هست

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
به نظرم در حق این بازی بی انصافی کردند شاید بازی خوبی نباشه ولی دیگه اینقدر هم بد نیست که امتیازهای 4.5 بگیره!!!!!!
بلاخره حقش هست؟ نیست؟ بی انصافی کردن؟ نکردن؟ من و شما بیشتر میدونیم یا IGN ؟. همین مونده IGN رو هم سر این قضیه زیر سئوال ببرید !!.

پ.ن. =>
onion071.gif
.

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
According to IGN, Haze suffered from "a bland story with weak characters... [and] tons of visual issues, from texture tears and non-descript environments to pop-in and odd animation problems."

This comes as a surprise to us because back in March, PSU was given hands on with a near final build of the game and we thought the title looked fairly good. The graphics in particular looked crisp and the framerate was smooth.

From PSU.Com

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
بلاخره حقش هست؟ نیست؟ بی انصافی کردن؟ نکردن؟ من و شما بیشتر میدونیم یا IGN ؟. همین مونده IGN رو هم سر این قضیه زیر سئوال ببرید !!.

پ.ن. =>
onion071.gif
.
کسی IGN رو زیر سوال نبرد
به قول یکی از دوستان IGN برای بازی های انحصاری سخت گیری میکنه
اگه این بازی مولتی بود 7 یا 7.5 میگرفت
در کل بازی متوسطی هست

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
آدم فقط می تونه افسوس بخوره. Free Radical ای که TimeSplitters های محشر رو ساخته... چرا!؟ نقد IGN از خیلی جهات منتطقی به نظر می رسه و تنها از لحاظ گرافیک کمی با آن مخالفم اما تمام آنچه من دیده ام مربوط به همان مرحله دمو است. ( و خدا وکیلی اینقدر هم که IGN نوشته بد نبود اما ظاهرا مشکلات در مراحل مربوط به Promised Hand خیلی زیاد می شوند).

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کسی IGN رو زیر سوال نبرد
در کل بازی متوسطی هست
  • همین که شما امتیاز IGN رو به عنوان یک سایت بیطرف قول نداری یعنی چی؟
  • هر کسی هر محملی بگه برای شما سندیت داره به شرطی که با عقاید شما هم سو باشه.
  • ـ
    89.gif
    .
  • امتیاز 4.5 هم شد متوسط
    loudlaff.gif
    .
پ.ن. starx جان شما هم بیخیال. فقط لبخند بزن
4chsmu1.gif
.

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
  • همین که شما امتیاز IGN رو به عنوان یک سایت بیطرف قول نداری یعنی چی؟
  • هر کسی هر محملی بگه برای شما سندیت داره به شرطی که با عقاید شما هم سو باشه.
  • ـ
    89.gif
    .
  • امتیاز 4.5 هم شد متوسط
شما چرا گیر دادی به من!!
من کی درباره سایت IGN نظر دادم که شما میگی قبول نداری!!!
IGN بزرگترین و بهترین سایت در زمینه Video Gaming هست
من گفتم در کل بازی متوسطی هست اگه شما نظر دیگه ای داری به خودت مربوطه

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
کسی IGN رو زیر سوال نبرد
در کل بازی متوسطی هست

شما چرا گیر دادی به من!!
من کی درباره سایت IGN نظر دادم که شما میگی قبول نداری!!!
IGN بزرگترین و بهترین سایت در زمینه Video Gaming هست
من گفتم در کل بازی متوسطی هست اگه شما نظر دیگه ای داری به خودت مربوطه

یعنی چی اگه مولتی بود ؟! این بازی اتفاقا خیلی هم مولتی هست ، حتی Campaign بازی رو میشه تا 4 نفر CO-OP رفت ... Ranked Match هم که داره .

بازی متوسط بازی هست که امتیازش 6 - 7 باشه ! 4 یعنی ضعیف ، در ضمن شما حداقل الان نمیتونی در این زمینه که چه جور بازی ای هست نظر بدی ، چون هیچ کی هنوز بازی نکرده !!
هر موقع کامل بازی کردی میتونی بگی عالی بود یا افتضاح بود .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
به امتیاز گرافیک نباید خیلی توجه کرد ، چون این ثابت شده که وقتی یک بازی کلا ضعیف باشه خود به خود توی همه زمینه ها کم میگیره ، همینطور بر عکسش ، وقتی کلا قوی باشه توی همه موارد امتیاز بالا میگیره ، نمونش زیاده ...
امتیاز 4 برای یک بازی از نظر گرافیک یعنی 2 نسل پیش !! واقعا Haze اینطوری نیست ! اگه فقط بخوایم به گرافیک امتیاز بدیم به نظر من 8 - 7 میگیره .
برای اثبات این حرفم کاری نمیتونم بکنم ، فقط خودتون باید بازی کنید و متوجه بشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر