ترسناک ترین بازی که تا به حال دیده اید.

ali_nb

کاربر سایت
Jul 13, 2006
115
نام
علی
امید وارم که شما اولین قسمت silent hill رو ندیده باشید چون به نظر من اون ترسناک ترین بازی بوده که من بازی کردم .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
(امین میدونی که...)

:)
بله اطلاع دارم.

ترسناک ترین بازی ای که بازی کردم Re3 بود . اول بازی یه دمو داشت که جیل در رو میشکست که از دست زامبی ها فرار کنه اونجاش دسته رو گذاشته بودم زمین یهو شوک داد منو پسر عموم ...سانسور.... چسبید به گلومون . ترسناک ترین همون 3 تا Re اولی بود رزیدنت اویل 4 یه خورده تخیلی شده بود زیاد ترسناک نبود.

اونجاش که ترسناک نبود کلا رزیدنت اویل اصلا ترسناک نیست;) ولی تو مرحله اداره ی پلیس نیمدونم یادتونه یا نه یه پله ای داشت که میرفتی بالا وقتی برمیگردی یه دفه شیشه شکست و نمیسیس اومد اونجاش فقط من ترسیدم.:blushing:

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
خدا وکیلی همه ی این بازی هایی که گفتید بازی کردم ولی هیچ کدوم undying نمیشه.
من اینقدر از این بازی ترسیدم که یک ساعت از بازی رو بیشتر نرفتم.
بچه هایی که این بازی رو کردن قبول دارن که منوی اول این بازی جرو ترسناکترین منوهاست:اهنگ خوفناک و تصویر برزخ.ممممممم. چه شود!!!

• Like
Reactions: mojtaba007

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
خدا وکیلی همه ی این بازی هایی که گفتید بازی کردم ولی هیچ کدوم undying نمیشه.

سلام.
میشه یکم درباره ای توضیح بدین؟؟
اخه شما دومین نفری هستید که این بازی رو معرفی میکنید ;)

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
سلام.
میشه یکم درباره ای توضیح بدین؟؟
اخه شما دومین نفری هستید که این بازی رو معرفی میکنی

خوبی؟:cheesygri
این بازی محصول EA ـه که داستانش توسط کلایو بارکر Clive Barker همونی که داره Jericho رو میسازه نوشته شده
بازی اونقدرها هم که میگن ترسناک...هست!!! واقعا جالبه
گرافیک بازی در زمان خودش غوغا کرد
حس ترس بازی جایی خودش رو نشون میده که نسخه فارسی نوین پندار روخریده باشه
پسر فکر می کنی داری فیلم میبینی همه دوبلور ها معروف غشق می کنی
یه جاش هست یه تابلوئه یهو یه صدا میاد میگه "ببین" "نگاه کن" بعد باید راست کلیک بزنی
یهو میزنی میبینی تابلوئه به اون خوشکلی به ترسناک ترین تابلو دنیا تبدیل شده، من یهو چسبیدم به صندلی!!!!

------------

و اما راجع به بازی ترسناک
Call of Cthulhu خیلی خیلی خیلی خیلی مدیون داستانشه و آدم رو درگیر خودش می کنه من تا حالا هیچ وقت چنین دلهره ای نداشتم مخصوصا وقتی که به اون مرحله ای رسیدم که شبونه میخوان پدرتو در بیارن!!!

بازی دیگه RE3 بود که چند جاش یکی اونجایی که زلزله میاد، و دوتا جای دیگه سکته کردم نصفه شب مادر پدر همراه با من جیغشون هوا رفت (چون جیغ زدم از خواب پریدن!!!:cheesygri)
یکی اونجایی که داری راه میری یهو کلاغها از تو اتوبوس پرت میشن بیرون:eek:
یکیش هم جایی که خود امین گفت توی دفتر پلیس بر میگردی یهو صدای شیشه و بعدش هم که .... S.T.A.R.S با اون لب و لوچه اش!!!

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
امین جان من داستان بازی را درست یادم نیست ولی چیزهایی که یادمه را برات میگم(برای دانستن جزییات به این سایت ها مراجعه کن. www.darinoos.net و www.undying.ea.com)داستان این بازی برای سال 1923 است. شما نقش یک ادم متخصص در امور ماوراطبیعه را بازی می کنید. دوست شما در یک قصر در یک شهر ساحلی زندگی می کند.دوستت و برادرش یک کتاب در کتابخانه یپدرشان دارند که ان را باز می کنند و نیروی شیطانی ان کل قصر را فرا می گیرد و شما وظیفه دارید به او کمک کنید.

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
امید وارم که شما اولین قسمت silent hill رو ندیده باشید چون به نظر من اون ترسناک ترین بازی بوده که من بازی کردم .
اره واقعا ترسناک بود ولی بیشتر به خاطر مرموز بودنش...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
یکیش هم جایی که خود امین گفت توی دفتر پلیس بر میگردی یهو صدای شیشه و بعدش هم که .... S.t.a.r.s با اون لب و لوچه اش!!!

اسم اون S.t.a.r.s هست؟؟؟
البته میدونم وقتی میاد میگه S.t.a.r.s که من خیلی حال میکنم :) ولی S.t.a.r.s رو رویه درطبقه ی اخر اداره ی پلیس دیدم ;)

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
البته میدونم وقتی میاد میگه S.t.a.r.s که من خیلی حال میکنم :) ولی S.t.a.r.s رو رویه درطبقه ی اخر اداره ی پلیس دیدم ;)
نه بابا جان
چرا انقدر به من میگی الاغ:cheesygri
بابا جان گفتم یهو...STARS یعنی یهو میاد میگه استارز
اسمش Nemesis دیگه خر هم میدونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر