امتیاز سایت ها و مجلات به Metal Gear Solid 4

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام...

خب دیگه داریم به زمان عرضه ی MGS4 نزدیک میشیم. اولین Review ـه رسمی این بازی جمعه ی این هفته (16May) توسط مجله ی رسمی PS3 ( Official Playstation Magazine's ) انجام خواهد گرفت.

Official%20Playstation%20Magazine%27s.jpg

منبع: metalgearsolid4.net

پ.ن: این نشون میده که konami بازی رو در اختیار سایت ها و مجلات قرار داده.
پ.ن2: عکسی که گذاشتم عکس مجله های قدیمی هست و صرفا" برای خشگلتر شدن پست گذاشتم. :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
به پس snak میمیره:(
شاید طرف انتظار داشته اسنیک بمیره، و چون نمرده گفته پایان ـش مورد داره:D.
نوشته شده توسط BI0HAZARD
بیشترین اشکالی که گفته بود به پایان بازی بود که البته یه چی کاملا سلیقه ای هستش
امیدوارم همون طور که گفتی باشه و خاطره سراسر "خوشحال" پایان GoW II تکرار نشه:D.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
گیم اسپات گفته هنوز از پس نقد این بازی بر نیومده و هنوز امتیاز نداده
در ضمن Silent_hill54شما میتونی به تاپیک من با نام_تاریخ انتشار بازی ها این بار هجری شمسی(4)-در تاپیک اخبار بازی ها بری

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
سلام
مجله OPM US هم به بازی امتیاز داد.
فرزاد ! D:
این مجله امتیاز 5/5 رو داده و اسکنهاش رو میتونین اینجا ببینین ولی کسانی که دیدن میگن خوندن اسکنها خطرناکه و شاید بازی رو لو بده !
من هنوز اسکنها رو کامل ندیدم ولی یه چیزایی جالبه و به داستان صدمه ای نمیزنه که اینجا بعضی هاش رو مینویسم :
همون طور که قبلآ گفته شده بود , در بعضی صحنه ها علامت X بالای صفحه نمایش داده میشه و با فشار دادن X میتونین Flashback هایی از بازیهای قبلی رو ببینین. اگه این کار رو انجام بدین Drebin Point میگیرین که به درد اسلحه و تجهیزات و ... میخوره.
وقتی Big Mamma رو در یک کلیسا ملاقات میکنین ( همونجا که توی یکی از تریلرها هم بود ) , از زیبایی و طراحی هنری کلیسا به وجد میاین. از Texture های مجسمه ها گرفته تا سنگهای کنده کاری شده و کتابهای چرمی که توی کلیسا وجود داره , تصویری رو میسازن که شاید بشه گفت نمایش دهنده بهترین جلوه های گرافیکی و بصری توی بازیهای نسل جدید PS3 هست.
یه سری چیزهای دیگه هم هست که شاید بازی رو spoil بکنه.

در آخر هم این جمله رو گفته :
MGS4 is special in so many ways that I suspect it will reside among the videogame industry`s greatest achievements long after we`re dust

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
شاید این بازی اولین بازی انحصاری PS3 باشه که امتیاز مناسبی از GS بگیره. نه UNCHARTED امتیاز خوبی گرفته نه R&C و ninga sigma هم یک بازسازی بود.

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
بله مطمئناً این بازی بهترین بازی سال PS3 خواهد شد بدون شک
کی به گیم اسپات اهمیت میده واسه این بازی
این بازی شناخته شدست حالا اگه گند هم زده باشه که یکی از محالات روزگار به شمار میاد بازهم میخریمش و ازش لذت میبریم;) فکر کنم کمتر از 20 روز دیگه مونده باشه

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
هر بار که میبینم اینجا آپدیت شده با ترس میام تو ! که نکنه یه امتیاز بد یا معمولی ببینم ...

به شدت این بازی رو دوست دارم و اصلا دلم نمیخواد از هیچ جا زیر 9 بگیره ... Gamespot خیلی خطرناکه
:((

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
میترسن دره مجله یا سایت یا هر ... دیگشون تخته بشه ، نظر شماها چیه ؟
GameSpot وقتی به MGS3 امتیاز 8.7 داد مگر در و پنجره سایت پایین اومد؟:biggrin1: در اون زمان کلی سر این امتیاز بحث و جدل شد ولی وقتی IGN امتیاز 9.6 داد فن های این بازی یه نفس راحت کشیدند و به قول دوستمون درو پنجره سایت GmaeSpot رو پایین نیاوردند (اینبار هم پایین بده میخواهی تو بیاریش پایین؟) :biggrin1: اما از شوخی گذشته در کل چند سالی هستش که game spot کلا به محصولات کونامی گیر میده و زیر 9 میده نمونه آخرش هم PES2008 بود که امتیاز 7.0 داد این در حالی بود که IGN به آن 8.6 داد این کارش یکم نگران کننده هستش و ممکنه باز هم به MGS4 امتیاز زیر 9 بده !
(من خودم شخصا IGN رو قبول دارم)

آخرین ویرایش:

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
دسته ps دستشه یا 360 به ps بیشتر میخوره!
راستی در مورد اینکه کوجیما از کار راضی نیست مهم نیست مهم ماییم که باید راضی باشیم که هستیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر