تاپیک Xbox 360 داران گیلان

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
با سلام
من در قسمت بازارچه اجازه ندارم گفتگو ایجاد کنم حالا نمیدونم کجا بذارم در این قسمت اجازه دارم پا یین مینویسه شما نمی توانید گفتگو جدید ایجاد کنید در ضمن تابلوی فروشگاه رو امشب ساعت 10 به بعد شروع به گذاشتن میکنیم فکر کنم از طرحش خوشتون بیاد در ضمن گفتم هر بازی جدیدی ریلیز بشه حد اکثر 2 روز بعد دست ما هستش
آدرس رو نمیدم تا تبلیغ نشه البته همینم نباید مینوشتم گفتم میخواستم تاپیک رو ایجاد کنم ولی اجازه نداشتم .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
با سلام مجدد
تمام گیلانی های عزیز هر شخصی دوست داشت به صورت پیام خصوصی Yahoo ID خودش رو برام بفرسته که وقتی فرو شگاه باز شد بازی جدیدی که اومد براش PM بدم البته در سایت هم سریعا میذارم
به امید فردایی بهتر:groupwave:

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
سلام خدمت دوستان...
آقای romell فقط در مورد این سفارش بازی به لاهیجان یکم توضیح میدی باچه فاصله زمانی ای هست!!بعدش در مورد این سفارش پوستر یکم توضیح بدید...
خدمت اقای سرنوشت هم بگم که بازی هامو برات پیام خصوصی گذاشتم...
خدمت آقا ایرج هم هستیم.بازی داری من هستم البته ای دی تو ادد کردم:blushing:...فقط کجا پاتقی؟؟من که نوشتم تو کلوپ هوشیار تلپم و افتادم:cheesygri...میشناسی که کجا رو میگم؟

samii

کاربر سایت
Aug 11, 2007
224
نام
Samii
امروز یه سر رفتم و فروشگاه رو دیدم :cheesygri
خیلی خفن دارن درست میکنن .
تابلوشو هنوز نصب نکردن ولی یه چیزایی معلوم بود .
فقط اینو بگم که تابلو طرحه اصلیش 360 هست .:-"

;):love:

sianobak

کاربر سایت
Apr 12, 2007
91
سلام بچه ها ! امیدوارم هرچه زودتر این فروشگاه افتتحا بشه تا ما از شر این سی دی باران گرانفروش ( آقای اخوان ! ) راحت بشیم . راستی 2 تا سوال هم داشتم . اول اینکه فروشگاه آپدیت که احتمالا همه می شناسید در رشت تعطیل شد ( به دلایل نامعلوم ) و حالا من دنبال یک جایی هستم که بازی های جدید رو بلافاصله بیاره و نه 2 هفته بعد از اینکه همه بازی کردند تازه بیاره ! .
و اون یکی اینکه کسی می دونه توی رشت کجا می شه این DBD دنیای بازی رو پیدا کرد ؟ من شانسی اون شماره ای که دموی فیفا بود رو گرفتم اما دنبال اون DVD که دموی قابل بازی PES2009 هست هستم . اگه دوستان کمک کنن ممنون می شم . موفق باشید

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
با سلام به تمام گیلانی ها ی عزیز .

مطمئن باشید که هر بازی که به بازار بیاد حد اکثر باز هم تاکید میکنم حد اکثر 2 روز بعد در دست ماست و در مورد افتتاح فروشگاه که کار تابلو تموم شد و مونده دکوراسیون داخلی که تا آخر همین ماه تموم میشه و ما از سوم چهارم آبان ماه شروع به کار میکنیم و مطمئن باشید آرشیو بازی های درجه یک و درجه دو رو به طور کامل داریم چه PAL و چه NTSC j . در باره قیمت و نوع DVD نمیتونم در این تاپیک قیمترو بگم چون اجازه ندارم ولی مطمئن باشید کیفیت Cover و لیبل CD کاملا شما رو راضی میکنه و قیمت هم مناسب هستش البته نظرتون رو درباره اینکه بیشتر دوست دارید روی چه DVD باشه به من بگید البته این داستانی هم هستش که نظرا باهم متفاوته و من نمیتونم نظر هم رو جلب کنم خودم به شخصه DVD های HP . Verbatim FLash رو قبول دارم و لی بازهم به نظر شما احترام میذارم . من خودمم مثل شما با این موضوع هنوز نتونسم کنار بیام . ولی مطمئن باشید که کیفیتی که دست شما میدم شما رو راضی میکنه. درباره پوستر هم همان طور که گفته بودم این کار رو انجام میدم فقط تنها مشکل من این هستش که اگه سایز بزرگ بخواهید باید کیفیت رزولیشن این عکس بازی باید بالای2000 باشه که اگه سایتی میشناید به من بگیدچون بیشتر پولی هستن ولی اگه سایزی میخواهید که اندازش مثل مجله بازی رایانه باشه مشکلی نیست البته جنس کاغذ و کیفیتش رو اصلا با اون مجله مقایسه نکنید که بسیار عالی زده میشه . منتظر پیشنهاد وانتقاد شما هستم .
موفق و سربلند با شید .

joopiter

کاربر سایت
Jun 28, 2006
58
نام
آرش
داش امین بابا مردیم از خماری سریع تر این مغازه رو باز کنید دیگه:-"

میگم این مسئول دکوراسیون رو بگو کیه بریم خفتش کنیم:boxing:

راستی تابلو مغازه واقعا عالی شده NICE:blink:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
از لطفتون ممنونم درباره تابلو که مورد توجه قرار گرفته در مورد پوستر هم بله باید لطف کنید و سفارش بدید .
موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر