آموزش کامل X-Clamp Replacement

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
0001
power supply problem

0002
Network Interface problem

هر دوی یک مشکل دیگه نباید ربطی داشته باشه با X-Clamp و یا دفرمه شدن Solder های کنسول شما
این رو هم داشته باش یک مرجع خوب برای کد ها هستش که دیگه نیازی نیستش منتظر جواب باشی
http://www.llamma.com/xbox360/repair/Xbox-360-error-codes.htm

در مورد شیوه Reball باید بگم که شیوه بسیار سخت و تخصصی هستش که وسایل خاصی نیاز داره
مثلا شما کجای ایران میتونی Solder گیر بیاری که بخوای Reball کنی

وسایل و مواد دیگه ای هم هستش که پیدا کردن اونها واقعا مکشل هستش توی ایران

بعد قبلاً هم گفتم باید ببینم خواستار برای این مقاله چقدر هستش اون وقت فکر میکنم برای نوشتن مطلب
واقعلا بگم برای یک نفر نمیشه.

Nko

کاربر سایت
May 6, 2008
216
نام
سپهر
حالا من چه کار کنم ؟ منم و این همه کدی که داده فکر کنم ماکروسافت هم دیگه نتونه درستش کنه :confused::surrender::crying:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بعد قبلاً هم گفتم باید ببینم خواستار برای این مقاله چقدر هستش اون وقت فکر میکنم برای نوشتن مطلب
واقعلا بگم برای یک نفر نمیشه.
کدوم مقاله؟؟ این آخری که خیلی خفن بود. روزی صد بار هم بخونم سیر نمی شم. هر کاری می کنم تا یه همچین مقالاتی ادامه داشته باشه. مخصوصا توسط شما و مطمئن هستم کسایه دیگه هم خیلی با این مقاله حال کردن. من اصلا عاشق این جور بحث ها هستم،فقط مشکلم اینه که هیچ منبع دست اولی رو نمی شناسم. شما هم که آخر مقاله هیچ حرفی از منبع نزدید. این یعنی تمام مطالب مقاله مربوط به خودتون و کشفیات خودتون هست و تمام این کارها رو خودتون انجام دادین و امتحان کردین. من طرف شما ام. اما اگه بعدا کسی اومد سوالی پرسیو جواب شما نادرست در اومد برای خودتون بد میشه. پس لطف کنین منابع رو هم ذکر کنید.
نه ولی حالا چی کار کنم
بابا لااقل زنگ بزن یه مغازه یا یه فروشگاه تعمیرات بهت بگن باید چه خاکی بریزی.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
Nko
اینی که هر دفعه به شما یک پیغام میده خیلی جالب هستش

0001
power supply problem
خطا در برق کنسول

0002
Network Interface problem
خطا در رابط شبکه

0021
DVD Drive Time out - Can be caused by problems with a firmware flash. This is also speculated to sometime be caused by a problem with the southbridge chipset on the motherboard.
طولانی شدن پاسخ سوال از داریور کنسول .
ممکنه مشکل در فریم ور کنسول باشه
گاهی اوقعات هم مشکل ممکنه از چیپ ست جنوبی مادربرود باشه.

0020
(Not yet known, possibly overheating)
ناشناخته، ممکن است از گرمای زیاد باشد.

مشکل اصلی اینه که شما اطلاعات کمی از اتفاق رخ داده دارید
و تا الان هیچ چیز درست حسابی برای پیگیری مشکل ندادید به جزء یک کد چهار رقمی
این طوری اصلا نمیشه مشکلی رو حل کرد ( اون هم از راه دور )

شما باید اطلاعات بیشتری از وضعیت کنسول خودتون بدید
ولی بازم هم بهتره برید به یک تعمیرکار بدید و کنسول رو تست کنه ببینه مشکل از کجاست
البته باید به یک جای بسیار مطمئن بدید که حرف های چرت و پرت تحویلت نده.

alimami
فعلا که در حالت استنبای هستم ببینم چی میشه ( امتحانات پایان ترم نزدیک هستش )
در مورد منبع اگر بخوام منبع بزنم یک صفحه تمام باید منبع بزنم.
بعد مطالبی که میارم بعضی ها روی تحلیل های خودم هستش و بعضی از اونها رو گزیده برداری میکنم
شما میتونید بگرید حتی اصل خود مطالب هم به این کستردگی صبحت نکرده در باره اون چیزها.

خیلی از چیزها رو از روی تفکر خودم نوشتم و چیزهایی که میدونستم.

بدون که هر کسی سوالی میکنه من بدون مطالعه پاسخ نمیدم.
مطالبی که قرار میدم از ***** های خاصی عبور داده میشه و آپلود میشه روی سایت.
( حالا توی کارهای بعدی بیشتر خودش رو نشون میده )

به زودی که کنسول بخرم تمامی عکس ها تصایور و هرچیز دیگه رو خودم تهیه میکنم و منبع میشه
فقط بازی سنتر. میمونه مطالب خام اولیه که از سایت های دیگه برداشته میشه.

تا بعد حق نگهدار

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوتا سوال دارم شاید جاش اینجا نباشه اما ایا مادبرد فالکون بهترینه یا بهتر از این هم هست درضمن یه روش دیگه هم به غیر xclamp بود که نمیدونم چه روشی بود اگه میشه اونم بگین فقط اسمش رو میخوام در ضمن ایا سری arcade خوب از اب در اومده یعنی تا حالا ازش سه چراغ گزارش شده البته با مادربرد فالکون؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوتا سوال دارم شاید جاش اینجا نباشه اما ایا مادبرد فالکون بهترینه یا بهتر از این هم هست درضمن یه روش دیگه هم به غیر xclamp بود که نمیدونم چه روشی بود اگه میشه اونم بگین فقط اسمش رو میخوام در ضمن ایا سری arcade خوب از اب در اومده یعنی تا حالا ازش سه چراغ گزارش شده البته با مادربرد فالکون؟

مادربورد فالکون فعلا بهترین انتخاب هست.اما 3 تا مادربورد دیگه احتمالا تو راه هست که یکیش Jasper هست که از ماه آگوست به بعد وارد بازار میشه.البته هم CPU و هم GPU در این مدل 65 نانومتری هست.
مادربورد Falcon هم نیازی به X-Clamp نداره.
آرکید و کلا مدل های دیگه که تاریخشون بعد از عرضه آرکید بوده فالکون هستن و گزارش خاصی فکر نمی کنم بوده باشه در مورد مشکلشون... ;)

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
از اطلاعاتتون خیلی ممنونم یه بنده ی خدایی داره ارکید با مادربرد فالکون و تاریخ عرضه 11/2007 رو میفروشه میخواستم ازش بخرم چون پولم به نو نمیرسه نظر شما چیه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
از اطلاعاتتون خیلی ممنونم یه بنده ی خدایی داره ارکید با مادربرد فالکون و تاریخ عرضه 11/2007 رو میفروشه میخواستم ازش بخرم چون پولم به نو نمیرسه نظر شما چیه؟

شما اگر صبر کنی می تونی کنسول آرکید نو هم 350 بخری.البته با رجیون PAL.
به هر حال میل خودت هست می تونی دست دوم بخری... ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر