کمک فوری در مورد Call Of Dutu 2

سلام دوستان

من می خوام coll of duty2 خودم رو از ورژن 1.0 به ورزن های بالاتر ارتقاع بدم اما این نرم افزارایی که داخل سایت رسمی coll of duty2 گذاشته نسب نمیشه و ارور میده اگه راه حلی برای ارتقاع دارید بفرمایید.
میخوام راحت تر وارد سرورها بشم و هی ارور bad key code رو نده و اعصابم خورد بشه من با پچ هایی که در سایت رسمی کال او دیوتی هست call of duty2 خودمو از ورژن 1.0 به ورژن 1.3 اپدیت کردم ینی روش نصب کردم ولی
حالا اصلان دیگه وارد نمیشه و هی ارور bad key code رو میده اولش که بازی به ورژن 1.0 بود بهتر بود از هر 15 مپی که ارور میداد یکیشون رو وارد میشد گفتند ارتقاع بده دادم حالا بتر شده حالا شما زحمتی بکش و یه راهی پیش پای من بذار که خیلی راحت وارد سرورهای coall of duty2 بشم البته خیلی قشنگ راهنمایی کن که دستو می بوسم.

راستی سرعت اینترنت من adsl 128 kb هستش . ایا سرعت adsl 256 kb در بازی نسبت به سرعت 128 تاثیر چشم گیری دارد.

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
سلامی گرم خدمت اشکان عزیز که واقعا یاری دهنده من بوده تا الان
شرمنده اینقدر سوال می پرسم شما اون حالت 45 ثانیه را درست فرمایش می کنید بله من داخل برنامه Xfire روی call of duty2 مولتی پلیر کلیک میکنم و جستجو سرورها رو میزنم که سرورها رو پیدا میکنه و من روی یه سرور کلیک میکنم و اتوماتیکوار بازی call of duty2 اجرا میشه و وارد سرور میشه به قول خودتون به مدت 45 ثانیه و بعد سرور قطع میشه یا وارد بازی میشه هنوز چند قدمی راه نرفته ام سرور گیر میکنه و باید از بازی بیام بیرونحلا شما لطفی بکن که من وقتی سرورهای call of duty2 رو با برنامه Xfire سرچ میکنم چگونه از سرور های پیداشده توسط برنامه Xfire استفاده کنم که این مشکل 45 ثانیه ای رو نداشته باشم یا وارد بازی از نوع Search &destroy نشوم و به راحتی online بازی کنم
طرز استفاده از این برنامه Xfire را بفرمایید هرچند باعث زحمت شما میشود ولی من از شما خواهش میکنم دستتان را میبوسم.

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
راستی یادم رفت اینو بهت بگم :
اضافه کنم که وقتی سرور بعد از 45 ثانیه قطع شد و از بازی اومدم بیرون اینترنتم دیگه کار نمی کنه یعنی موزیلا و اینترنت اکسپلورر دیگه پیج باز نمیکنه ولی در پایین علامت اتصال اینترنت وجود دارد و من باید دیسکانکت کنم و بعد کانکت بشم تا اینترنت دوباره درست بشه حتی بعضی موقع کاملا قطع میشود یعنی علامت اتصال وجود ندارد و حساب کن من کانکت نشده بوده ام و یه چیزی میاد و شروع به شمردن شمارش معکوس میکنه و وقتی من گذینه اینیبل میزنم دوباره به اینترنت وصل میشوم حالا دلیل این رو نمیدونم این حالت موقع ورود به سرور پیشمیاد تقریبا جایی که میخوام اصلحه انتخاب کنم و وارد بازی بشم با روش خودتون هم که میرم همین طور هستش منظورم باز کردن کنسول باکلید ~ هستش حالا منتظر کمک شما هستم

ir-vasili

کاربر سایت
Jan 21, 2008
69
سلامی گرم خدمت اشکان عزیز که واقعا یاری دهنده من بوده تا الان
شرمنده اینقدر سوال می پرسم شما اون حالت 45 ثانیه را درست فرمایش می کنید بله من داخل برنامه Xfire روی call of duty2 مولتی پلیر کلیک میکنم و جستجو سرورها رو میزنم که سرورها رو پیدا میکنه و من روی یه سرور کلیک میکنم و اتوماتیکوار بازی call of duty2 اجرا میشه و وارد سرور میشه به قول خودتون به مدت 45 ثانیه و بعد سرور قطع میشه یا وارد بازی میشه هنوز چند قدمی راه نرفته ام سرور گیر میکنه و باید از بازی بیام بیرونحلا شما لطفی بکن که من وقتی سرورهای call of duty2 رو با برنامه Xfire سرچ میکنم چگونه از سرور های پیداشده توسط برنامه Xfire استفاده کنم که این مشکل 45 ثانیه ای رو نداشته باشم یا وارد بازی از نوع Search &destroy نشوم و به راحتی online بازی کنم
طرز استفاده از این برنامه Xfire را بفرمایید هرچند باعث زحمت شما میشود ولی من از شما خواهش میکنم دستتان را میبوسم.

با سلام
آين حالت ممکنه به خاطر فعال بودن PUNKBUSTER سرور باشه.
توي بازي به قسمت option و بعد multiplayer option برين و مطمئن بشين که punkbuster غير فعال هست.
روي ورژن 1.3 سرور هاي کرک شده زياد هستش که از اين سايت ميتونيد همشون رو پيدا کنيد:
http://www.epcgaming.com

اگرم از ورژن 1 استفاده ميکنيد که ديگه توي هر سروري که با پينگ شما مشکلي نداره ميتونيد با چند بار امتحان برين.لازم نيست که سرور ها رو از تو xfire پيدا کنيد از طريق گزينه join server
ميتونيد داخل هر سروري بشين(فقط در ورژن 1؛بارها گفتم تو ورژن نيازي به کرک بودن سرور نيست)join server هم تو منو اصلي بازي هست
در مورد قطع سدن اينترنت شما مشکل نميدونم از کجاست.
اگرم از مشکل حل نشد بازي رو دوباره نصب کنيد و اين بار روي ورژن 1 باقي بمونيد تا بتونيد تو سرورهاي ايراني هم بازي کنيد

اشکان

jo123

کاربر سایت
Feb 9, 2007
10
با سلام
من COD2 ورژن 1 رو نصب کردم ولی وقتی روی یکی از سرورهای xfire کلیک میکنم خطای نا معتبر بودن سریال رو میده. چیکار کنم؟

ir-vasili

کاربر سایت
Jan 21, 2008
69
با سلام
من COD2 ورژن 1 رو نصب کردم ولی وقتی روی یکی از سرورهای xfire کلیک میکنم خطای نا معتبر بودن سریال رو میده. چیکار کنم؟
155514 بار گفتم
توي ورژن 1 هر سروري که کرک نيست رو يه 10 بار پشت هم امتحان کتيد.بعد از چند بار error دادن بالاخره وارد ميشه

apachee

کاربر سایت
Oct 24, 2011
1
سلام به همه دوستان

من بازی مدرن وارفر 3 رو نصب کردم ولی وقتی می خوام بازی کنم صفحه بازی خیلی کوچیک نمایش داده میشه خواهشا منو راهنمایی کنین

دم همتون گرمb-)

Arshiamd

عضو جدید
Jun 14, 2019
2
سلام من الان حدود ی ساله که دارم کال اف دیوتی ۲ رو آنلاین باری میکنم دیروز میخواستم تعداد نفرات آنلاین یکی از سرور هارو ببینم refinish رو که زدم تمام سرور کلا رفت هرکاریم کردم دیگه برنگشتن لطفا کمک کنین

Arshiamd

عضو جدید
Jun 14, 2019
2
سلام من الان حدود ی ساله که دارم کال اف دیوتی ۲ رو آنلاین باری میکنم دیروز میخواستم تعداد نفرات آنلاین یکی از سرور هارو ببینم refinish رو که زدم تمام سرورام پرید لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر