کمک فوری در مورد Call Of Dutu 2

سلام دوستان

من می خوام coll of duty2 خودم رو از ورژن 1.0 به ورزن های بالاتر ارتقاع بدم اما این نرم افزارایی که داخل سایت رسمی coll of duty2 گذاشته نسب نمیشه و ارور میده اگه راه حلی برای ارتقاع دارید بفرمایید.
میخوام راحت تر وارد سرورها بشم و هی ارور bad key code رو نده و اعصابم خورد بشه من با پچ هایی که در سایت رسمی کال او دیوتی هست call of duty2 خودمو از ورژن 1.0 به ورژن 1.3 اپدیت کردم ینی روش نصب کردم ولی
حالا اصلان دیگه وارد نمیشه و هی ارور bad key code رو میده اولش که بازی به ورژن 1.0 بود بهتر بود از هر 15 مپی که ارور میداد یکیشون رو وارد میشد گفتند ارتقاع بده دادم حالا بتر شده حالا شما زحمتی بکش و یه راهی پیش پای من بذار که خیلی راحت وارد سرورهای coall of duty2 بشم البته خیلی قشنگ راهنمایی کن که دستو می بوسم.

راستی سرعت اینترنت من adsl 128 kb هستش . ایا سرعت adsl 256 kb در بازی نسبت به سرعت 128 تاثیر چشم گیری دارد.

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام دوستان

من می خوام coll of duty2 خودم رو از ورژن 1.0 به ورزن های بالاتر ارتقاع بدم اما این نرم افزارایی که داخل سایت رسمی coll of duty2 گذاشته نسب نمیشه و ارور میده اگه راه حلی برای ارتقاع دارید بفرمایید.
میخوام راحت تر وارد سرورها بشم و هی ارور bad key code رو نده و اعصابم خورد بشه من با پچ هایی که در سایت رسمی کال او دیوتی هست call of duty2 خودمو از ورژن 1.0 به ورژن 1.3 اپدیت کردم ینی روش نصب کردم ولی
حالا اصلان دیگه وارد نمیشه و هی ارور bad key code رو میده اولش که بازی به ورژن 1.0 بود بهتر بود از هر 15 مپی که ارور میداد یکیشون رو وارد میشد گفتند ارتقاع بده دادم حالا بتر شده حالا شما زحمتی بکش و یه راهی پیش پای من بذار که خیلی راحت وارد سرورهای coall of duty2 بشم البته خیلی قشنگ راهنمایی کن که دستو می بوسم.

راستی سرعت اینترنت من adsl 128 kb هستش . ایا سرعت adsl 256 kb در بازی نسبت به سرعت 128 تاثیر چشم گیری دارد.

دوست عزیز شما زمانی که میخوای بازی رو آپدیت کنی باید قبل از اینکه کرکش کنی این کارو بکنی و بعد کرک مخصوص آپدیتت رو از نت گیر بیاری و نصب کنی.

ir-vasili

کاربر سایت
Jan 21, 2008
69
دوست عزيز به نظر من شما روي همون ورژن 1 بمونيد.ورژن يک براي شما چند حسن داره.شما ميتونيد به تمامي سرورها اعم از کرک شده و غير کرک وارد بشين .اين کار بين ساعات 4 ظهر تا 12 شب به راحتي انجام ميشه؛فقط کافيه براي ورود به هر سرور چند بار امتحان کنيد.ممکنه شما پيغام bad key code يا key code in use رو دريافت کنيد ولي مطمئننا با چند بار امتحان به هر سروري در اين ساعات ميتونيد وارد بشين. و در خارج اين ساعات هم بازيکن توي سرور ها نيست.ورژن 1 دنياي بازيکناي حرفه اي هست.تمام ايراني هايي که من ميشناسم روي ورژن 1 الان بازي ميکنن.ما خودمون هر شب سرور ميزنيم و شما ميتونيد با پينگ کمتر از 60 تو اين سرور بازي کنيد.منو تو xfire با ايدي توي امضا add کنيد.
با تشکر
اشکان

آخرین ویرایش:

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
سلام
اگه میشه نحوه سرور ساختن روی call of duty2 رو کامل با جزیات توضیح بدین من که سرور میسازم و یه صفحه کوچک میشه و از بازی میپره بیرون و من صفحه رو نمب بندم چون به قول دوستان باید صفحه باز باشد و بعد دوباره بازی رو که اجرا میکنم و به سرور خودم که میخوام لوگین بشم سرور خودم اصلا وجود نداره و نمی تونم پیداش کنم حالا شما من رو واضح و قدم به قدم در ساختن سرور کال او دیوتی راهنمایی کنید.
راستی در صفحه 1 درمورد سرور شدن call of duty 4 توضیح دادن که من مو به مو به ان عمل کردم سرور میشه اما اسم سرور خودم که هیچ ، هیچ سروری رو نشون نمیده هرچه رفرش میزنم فایده ای نداره تنظیماتش رو هم روی اینترنت گذاشتم و هیچ سروری رو پیدا نمی کنه البته فایلی هم که لینکش رو گذاشتید از راپیدشر دانلود کردم و در محل نصب بازی کپی کردم باز هم فایده ای نداشت راستی اگه امکان دار در مورد سرور شدن هر 2 نسخه باعکس برام توضیح بدید
متشکرم

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
عزیزم ! یک Xfire به نصب ! بعد Cod 2 رو تو Xfire اضافه کن و به گرد به دنبال سرور های ترکیه و آلمان که ترکیه همشون Hack شده ولی آلمان بعضیاشون ! ok ?:love:
راستی بعضی از سرور های ترکیه Patch 1.3 می خواد ! این هم لینک !:arrowd:

ir-vasili

کاربر سایت
Jan 21, 2008
69
سلام
اگه میشه نحوه سرور ساختن روی call of duty2 رو کامل با جزیات توضیح بدین من که سرور میسازم و یه صفحه کوچک میشه و از بازی میپره بیرون و من صفحه رو نمب بندم چون به قول دوستان باید صفحه باز باشد و بعد دوباره بازی رو که اجرا میکنم و به سرور خودم که میخوام لوگین بشم سرور خودم اصلا وجود نداره و نمی تونم پیداش کنم حالا شما من رو واضح و قدم به قدم در ساختن سرور کال او دیوتی راهنمایی کنید.
راستی در صفحه 1 درمورد سرور شدن call of duty 4 توضیح دادن که من مو به مو به ان عمل کردم سرور میشه اما اسم سرور خودم که هیچ ، هیچ سروری رو نشون نمیده هرچه رفرش میزنم فایده ای نداره تنظیماتش رو هم روی اینترنت گذاشتم و هیچ سروری رو پیدا نمی کنه البته فایلی هم که لینکش رو گذاشتید از راپیدشر دانلود کردم و در محل نصب بازی کپی کردم باز هم فایده ای نداشت راستی اگه امکان دار در مورد سرور شدن هر 2 نسخه باعکس برام توضیح بدید
متشکرم
با سلام
دوست عزيز ساختن سرور براي cod2 و cod4 دقيقا مثل هم هستش.شما بنميتونيد بعد از ساختن سرور ؛سرور خودتون رو با refresh کردن تو ليست maser servers پيدا کنيد.
بعد از اينکه سرور رو start کردين و صفحه console باز شد؛بدون بستن cosnole يه سايت www.myip.dk برين و اون IP که سايت به شما ميده رو يادداشت کنيد و دوباره بازي رو اجرا کنيد و داخل بازي تو console تايپ کنيد :
connect your ip
در اينجا به جاي your ip بايد او ip که سايت بالا به شما داده رو وارد کنيد.داخل بازي console با زدن کليد ~ که دقيقا بالاي TAB هست باز ميشه
براي مثال ip شما 80.191.83.23 هستش.پس داخل console بايد بزنيد

connect 80.191.83.23 :28960
يا
connect 80.191.83.23 :28960

مطلع باشين که بعضي از ISP ها مانند شاتل بر روي IP هاي Dynamic خود پورتهاي outgoing رو بستن و به همين خاطر شما قادر به create سرور با connection هاي اين ISP ها نيستين و براي ايجاد سرور بايد از ip استاتيک استفاده کنيد؛که اميدوارم شما دوست عزيز مشمول اين مسئله نباشين.

`پيشنهاد من دوستاني که علاقه به بازي COD2 Multiplayer هستن اينه که روي ورژن 1 باقي بمونن و بازي رو update نکنن تا بتونن تو هر سروري بازي کنن.
با تشکر
اشکان

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
با سلام خدمت اشکان عزیز
واقعا از شما ممنونم نمیدونم اگه شما نبودی کارم رو چطوری پیش میبردم ... واقعا لطف میکنی جواب منو سریع میدی ... فرصتش باشه جبران کنم

ir-vasili

کاربر سایت
Jan 21, 2008
69
دوستان عزیز این برنامه ی The All-Seeing Eye که مربوط به سرور شدن در call of duty2 میشه رو برام لینک دانلودش رو بذارید.
دوست عزيز من چيزي راجع به اين برنامه که شما فرمودين نشنيدم . به جز فايل کرک سرور نياز به هيچ فايل و برنامه ي اضافي براي ساختن سرور هاي Call Of Duty 2&4 نيستش.

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
سلام من این Xfire رو پیدا کردم داخلش عضو هم شدم باهاش سرورها رو نیز پیدا کردم
ولی من نحوه ساختن سرور در call of duty2 رو می خواستم چون من خودم هرچی سرور می سازم و قتی می خوام به سرور خودم وارد بشوم اصلا سرور خودم رو که نام هم براش معین کرده بودم رو پیدا نمی کنم به من کمک کنید که اشتباه کار من کجاست؟

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
سلام
وقتی من از این برنامه استفاده می کنم و وارد بازی که میشم 45 ثانیه طول میکشه تیم مورد نطر رو انتخاب کنم و بهد دوباره 45 ثانیه طول میکشه تا وترد بازی بشم مگر این برنامه سرعت اینترنت را کند میکند من adsl 128 kb را دارم.

ir-vasili

کاربر سایت
Jan 21, 2008
69
سلام من این Xfire رو پیدا کردم داخلش عضو هم شدم باهاش سرورها رو نیز پیدا کردم
ولی من نحوه ساختن سرور در call of duty2 رو می خواستم چون من خودم هرچی سرور می سازم و قتی می خوام به سرور خودم وارد بشوم اصلا سرور خودم رو که نام هم براش معین کرده بودم رو پیدا نمی کنم به من کمک کنید که اشتباه کار من کجاست؟
دوست من من اين همه براي شما توضيح دادم که چه جوري وارد سرور خودتون بشين.سرور شما توي ليست master server ها نمياد تا بخواين پيدا کنيد.
سرور خودتون رو مطابق آموزش براي ساختن سرور cod4 درست کنيد و همون طور که من گفتم وارد سرور بشين

اون حالتي هم ک ميگين به شما 45 ثانيه فرصت ميده احتمالا شما وارد بازي از نوع Search &destroy شدي.و ارتباطي به سرعت اينترنت نداره.به نظر من شما ابتدا بازي رو به طور کامل ياد بگيرين بعد به فکر سرور زدن باشين چون سرور يه سري فرمان هاي خاص لازم داره که براي تنظيمات ايده آل بايد روي بازي مسلط باشين

اشکان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر