Play & Charge Kit و باطری های قابل شارژ

mehdi gamer

کاربر سایت
May 29, 2012
9
نام
مهدی
سلام آفا پدرام خوب هستی یه راهنمایی از شما خواستم لطفا کمک کنید
1.این
Xbox 360 Quick Charge Kit
رو از کجا میتونم بگیرم
2.به نظرت ممکنه تقلبیش هم باشه یه فروشگاه دارتش تو تهران میده 75000 تومان میترسم تقلبی باشه لینکش رو میزارم یه نظر میتونی بدی
http://suntech.ir/79-xbox-quick-charge-kit.html
3. این بهتره یا PLAY SHARGE KIT
4.در مورد باطریش هم یه باطریهایی تو بازار دیدم نوشته باطری شارزی XBOX تو یه جعبه سبزه خودت این باطریها رو دیدی خریدش به صرفه هست یا چیز دیگه ای بخرم بچه ها اینو گفتن :
میتونی Energizer یا Camelion (حالا 2300 یا 2700 بسته به مدت زمان استفاده) رو در نظر بگیری هر دو مدل خوبه فقط اینا تقلبی خیلی زیاد داره سعی کن از یه فروشگاه معتبر یا مثلا یه فروشگاه که تو کار دوربین عکاسی و فیلمبرداری هستش (به دلیل حساسیت کارشون) تهیه کنی !
کلا باطری برای دسته رو چی بگیرم باطری مخصوص XBOX یا این مدلها
به نظرت میتونم از خارج این شارژر رو تهیه کنم اگر که اینجا گیرم نیومد سپاس ومنتظر جوابت

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
چه کاریه برو باطری موبایل بزار روش هم خیلی ارزون تره هم شارژش راحت تره و هم مدت زمان شارژ دهیش خیلی بیشتره

sami01

کاربر سایت
May 23, 2012
26
من موندم بدون شارژ
باتری چی بگیرم
شارژرش و چی بگیرم
امپر و ولتاژ بالا باشه نترکه دستم
یک عکسی چیزی بذارید از باتری خوب با شارژ دسته یا شارژ باتری ؟
هر کدوم بهتره بگین

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
من موندم بدون شارژ
باتری چی بگیرم
شارژرش و چی بگیرم
امپر و ولتاژ بالا باشه نترکه دستم
یک عکسی چیزی بذارید از باتری خوب با شارژ دسته یا شارژ باتری ؟
هر کدوم بهتره بگین
من خودم از باتری شارژی Duracell استفاده میکنم (2650 آمپر )،یه جفتش رو 3 سال پیش خریدم و هنوز کار میکنه،یه جفت دیگه هم پارسال خریدم.
شارژرم هم یه شارژر ساده CFL هست،حدود 12-13 ساعت طول میکشه که باتری ها فول شارژ بشن و بعد از شارژ شدن حدود 2 هفته میتونم باهاشون بازی کنم(البته بستگی به مقدار بازی کردنتون هم داره،من متوسط روزی 2-3 ساعت بازی میکنم)

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام دوستان من چند تا سوال دارم:

1. این پلی اند شارژ کیتی که لینکشو این پایین گذاشتم میشه با اون سیمش دسته رو به کامپیوترم وصل کرد؟؟؟

Xbox 360 Play & Charge Kit - Xbox.com

2. این شارژری که این پایین گذاشتم روش 2 تا باتری دسته هم داره؟ بعد با همون میشه شارژ کرد؟ باتریش با این بالایی که فرق نداره؟

Xbox 360 Quick Charge Kit - Xbox.com

3. این باتری ها برای دسته چه طورن؟

Energizer Recharge Smart AA/AAA Charger with 4 AA Batteries Included | drugstore.com

کلا کدوم یک از این 3 تا مورد برای دسته مناسب تره ( من روزی 1 - 2 ساعت بیش تر بازی نمی کنم .... دست دومم هم شاید هر 3 - 4 ماه یه بار روشن بشه چون کسی نیست باهاش بازی کنم)

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
مورد های اول و دوم بهتر هستند مورد اول باطری هست که با سیم شارژ میشه و مورد دوم فقط شارژر هست. ولی مشکل بزرگی اینجا وجود داره مورد های اول و دوم فقط اصلی اونها به درد می خوره که اصلا در ایران وجود خارجی نداره هر کس هم میگه اصله حرف چرت زده اگر از امریکا یا اروپا اشنا داری بگو برات بیارن در غیر این صورت نخر از ایران که پولتو دور ریختی در اینجا مورد 3 رو بگیرید و استفاده کنید.

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
مورد های اول و دوم بهتر هستند مورد اول باطری هست که با سیم شارژ میشه و مورد دوم فقط شارژر هست. ولی مشکل بزرگی اینجا وجود داره مورد های اول و دوم فقط اصلی اونها به درد می خوره که اصلا در ایران وجود خارجی نداره هر کس هم میگه اصله حرف چرت زده اگر از امریکا یا اروپا اشنا داری بگو برات بیارن در غیر این صورت نخر از ایران که پولتو دور ریختی در اینجا مورد 3 رو بگیرید و استفاده کنید.

توی دبی اصلش پیدا میشه؟ نمیاندگی مایکروسافت هست؟ (بعد یه چیزی با سیمش نمیشه به کامپیوتر وصل کرد؟ مورد دوم فقط یه شارژر خالی بدون باطری 30 دلار قیمتشه ؟؟؟؟)

اینا اگه اصل باشه چه قدر شارژ نگه می داره؟ چه قدر طول میکشه تا شارژ بشه؟

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دوستان اگر کسی خواست از باطری شارژی واسه کنترلر XBOX360 استفاده کنه از باطری های VARTA و شارژر VARTA استفاده کنه(2300 mah تا 2700 mah ) از همه ی این موارد گفته شده بهتره . موفق باشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر