Play & Charge Kit و باطری های قابل شارژ

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان من یه بار این باتری شارژی های خود X360 رو خریدم تقلبی در اومد حالا می خوام یکی دیگه بخرم از کجا بدونم اصله؟
مرسی که زود جواب میدی

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان من یه بار این باتری شارژی های خود X360 رو خریدم تقلبی در اومد حالا می خوام یکی دیگه بخرم از کجا بدونم اصله؟
مرسی که زود جواب میدی
من چرا باید واسه جواب گرفتن پست خودمو نقل قول کنم؟:D
ما هنوز منتظریم:|

Ricardo Verdi

کاربر سایت
Jan 6, 2011
91
نام
علیرضا
من چرا باید واسه جواب گرفتن پست خودمو نقل قول کنم؟:D
ما هنوز منتظریم:|
.
.
.
.
.
اولا بايد به تاريخ ساختش توجه كني باطري مونده نخر !!!!1
ثانيا از فروشگاههاي معتبر خريد كن كه جنس هاي ارجينال ميارن !
قيمتش حدود 15 تا 20 هست بسته به كرم فروشنده داره !!!!
ثالثا ارجينال ها جنسشون مرغوب هست يعني مثل اين تقلي ها زائده نداره و جنسشون به خشكيه اين تقلبي ها نيست !
در آخر باطر تقلبي و تو نداز درو به زودي دارم آموزشي درست مي كنم كه باطري هاي خرابتو با يه هزينه معقول درستيش كني !!!:d:d:d:d

• Like
Reactions: Nathan Drake

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
.
.
.
.
.
اولا بايد به تاريخ ساختش توجه كني باطري مونده نخر !!!!1
ثانيا از فروشگاههاي معتبر خريد كن كه جنس هاي ارجينال ميارن !
قيمتش حدود 15 تا 20 هست بسته به كرم فروشنده داره !!!!
ثالثا ارجينال ها جنسشون مرغوب هست يعني مثل اين تقلي ها زائده نداره و جنسشون به خشكيه اين تقلبي ها نيست !
در آخر باطر تقلبي و تو نداز درو به زودي دارم آموزشي درست مي كنم كه باطري هاي خرابتو با يه هزينه معقول درستيش كني !!!:d:d:d:d
مثلا کدوم فروشگاه؟:d
اگه جایی میشناسید برام P.M کنید

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
کلا این پک شارژر اصلی گیر نمی یاد همه تفلبی هستن شما برو دو تا باطری با ظرفیت بالا قابل شارژ با شارژر بگیر استفاده کن یا بده از اون ور آب برات اصلیشو بیارن

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
کلا این پک شارژر اصلی گیر نمی یاد همه تفلبی هستن شما برو دو تا باطری با ظرفیت بالا قابل شارژ با شارژر بگیر استفاده کن یا بده از اون ور آب برات اصلیشو بیارن
خب حالا یک باتری خوب که ظرفیت بالا داشته باشه رو بگید:d

Petite

کاربر سایت
Jan 11, 2010
62
خب حالا یک باتری خوب که ظرفیت بالا داشته باشه رو بگید:d

سلام
دوست عزيز باطري شارژي سوني سايكل آبي بگير ، منم از همين دارم كارش واقعا عاليه. البته اصلش رو خريداري كنيد (به هولوگرام توجه كنيد) موفق باشيد.b-)

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
سلام باطری انرژایزر هم خوبه.دیگه هیچی نباشه یک سالو برات کار میده.از فروشگاه های معتبر دوربین و تجهیزات میتونی تهیه ش کنی.من با سونی هم کار کردم.اونا هم بد نیست.بستگی به مدت بازی کردنتم داره.اگه زیاد نشینی پای دستگاه همون دوراسل هم کفایت میکنه.چند ماهی رو.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
باطری من بعد از 6 ماه خدمت صادقانه فوت کرد.
packagingxbox360playandcha.jpg

Ricardo Verdi

کاربر سایت
Jan 6, 2011
91
نام
علیرضا
مثلا کدوم فروشگاه؟:d
اگه جایی میشناسید برام P.M کنید
.
.
.
.
اصلش گير نمياد هركي هم ميگه اصله دروغ ميگه ! همه چيني هستن ! منتها جنس خوب و بد داره !
به نظر من بهترين كار اينه كه شما يا باطري سوني بگيري يا انرجايزر ! من خودم enrgayzer دارم عاليه !!!!!!!!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
.
.
.
.
اصلش گير نمياد هركي هم ميگه اصله دروغ ميگه ! همه چيني هستن ! منتها جنس خوب و بد داره !
به نظر من بهترين كار اينه كه شما يا باطري سوني بگيري يا انرجايزر ! من خودم enrgayzer دارم عاليه !!!!!!!!!
من هم یه باتری شارژی Energizer گرفتمmAh 2450 خیلی خوبه:d

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin
آقا من آخر نفهمیدم این play & charge kit خوبه یا بد
چندتا سوال دارم اگه میشه یکی جواب بده.
1- جند ساعت کار میده؟
2-با کامپیوتر هم شارژ میشه؟
3-الان قیمتش چنده؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
من یکی دیگه پیرم در اومد انقدر باتری خریدم....
پلی اند شارژ کیت بخرم یا باتری شارژی با شارژر؟؟
از کجا بگیرم؟؟ قیمت؟

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
من روزی که xbox 360 خریدم یه دونه از این شارز کیتها هم خریدم که روش نوشته 4100 mAH ولی اینی که من خریدم اصلا خوب نیست و در بهترین وضعیت باطریو حدودا نیم ساعت نگه میداره و من فقط وقتی باطری ندارم از usb که همراه این کیت بود استفاده میکنم البته شاید همشون این مشکلو نداشته باشند من در رابطه با شارژ کیت خودم گفتم و پشتشم نوشته made in china و چون دوتا دسته دارم رفتمو چهارتا باطری خریدم که rechargable هست و 3250 mAh و مارکشم C.F.L هست و ازشم راضیم البته شاید مارکهای معروفتر بهتر باشند

ببخشید خواستم یه چیز دیگم بگم

من بازیامو از یه مغازه از پشت شهرداری میخرم و یه بار که رفته بودم یه چیز جدیدی اورده بود یه دستگاهی بود که از این باطری های نمیدونم چند میلی امپر روش بود و برای شارژ هم به دستگاه اصلیش منظورم روی یک چیزی مثل پایه که روی خود دستگاه که میخرین هست میزارین که اون دستگاه یه حالت اهنربایی داره و دسته را میزاری روش و خودش باطریشو شارژ میکنه البته یادم نیست قیمتشو ولی میخواستم بدونم کسی از اونا داره یا دیده یا میدونه کارش چجوریه ؟

آخرین ویرایش:

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
دوستان یه مدل باتری شارژی + شارژر بهم معرفی کنید که ساعت شارژ شدنش 5 الی 9 ساعت باشه (بیشتر از 9 ساعت نباشه)
پیشاپیش ممنون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر